Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi segona divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
ALZAMORA, C.F. A 41 SANT ANDREU, U.E F
TECNOFUTBOL C.F B 210 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SARRIA, C.P. C 43 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
POBLE NOU ,AT. A 14 Pª BARC. BARCINO, CE B
MARTINENC, F.C. E 63 SANT GABRIEL, C.D. E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 18 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
FUNDACIO P.E. EUROPA A 07 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SISTRELLS C.F. A 81 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Jornada 2 17-10-2021
SANT ANDREU, U.E F 35 SISTRELLS C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 20 ALZAMORA, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 51 TECNOFUTBOL C.F B
Pª BARC. BARCINO, CE B 32 SARRIA, C.P. C
SANT GABRIEL, C.D. E 14 POBLE NOU ,AT. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 74 MARTINENC, F.C. E
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 100 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 18 FUNDACIO P.E. EUROPA A
Jornada 3 24-10-2021
SANT ANDREU, U.E F 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
ALZAMORA, C.F. A 62 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
TECNOFUTBOL C.F B 14 Pª BARC. BARCINO, CE B
SARRIA, C.P. C 41 SANT GABRIEL, C.D. E
POBLE NOU ,AT. A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
MARTINENC, F.C. E 07 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
SISTRELLS C.F. A 54 FUNDACIO P.E. EUROPA A
Jornada 4 31-10-2021
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 51 SISTRELLS C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 31 SANT ANDREU, U.E F
Pª BARC. BARCINO, CE B 52 ALZAMORA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. E 24 TECNOFUTBOL C.F B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 51 SARRIA, C.P. C
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 81 POBLE NOU ,AT. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 35 MARTINENC, F.C. E
FUNDACIO P.E. EUROPA A 80 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
Jornada 5 07-11-2021
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
SANT ANDREU, U.E F 13 Pª BARC. BARCINO, CE B
ALZAMORA, C.F. A 52 SANT GABRIEL, C.D. E
TECNOFUTBOL C.F B 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
SARRIA, C.P. C 52 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
POBLE NOU ,AT. A 60 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
MARTINENC, F.C. E 25 FUNDACIO P.E. EUROPA A
SISTRELLS C.F. A 75 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
Jornada 6 14-11-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 53 SISTRELLS C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SANT GABRIEL, C.D. E 37 SANT ANDREU, U.E F
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 71 ALZAMORA, C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 70 TECNOFUTBOL C.F B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 44 SARRIA, C.P. C
FUNDACIO P.E. EUROPA A 62 POBLE NOU ,AT. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 29 MARTINENC, F.C. E
Jornada 7 21-11-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 04 Pª BARC. BARCINO, CE B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 61 SANT GABRIEL, C.D. E
SANT ANDREU, U.E F 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ALZAMORA, C.F. A 11 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
TECNOFUTBOL C.F B 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
SARRIA, C.P. C 32 FUNDACIO P.E. EUROPA A
POBLE NOU ,AT. A 61 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
SISTRELLS C.F. A 45 MARTINENC, F.C. E
Jornada 8 28-11-2021
Pª BARC. BARCINO, CE B 42 SISTRELLS C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. E 24 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 41 SANT ANDREU, U.E F
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 17 ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIO P.E. EUROPA A 90 TECNOFUTBOL C.F B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 52 SARRIA, C.P. C
MARTINENC, F.C. E 26 POBLE NOU ,AT. A
Jornada 9 12-12-2021
Pª BARC. BARCINO, CE B 41 SANT GABRIEL, C.D. E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 24 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 30 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SANT ANDREU, U.E F 30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
ALZAMORA, C.F. A 42 FUNDACIO P.E. EUROPA A
TECNOFUTBOL C.F B 26 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
SARRIA, C.P. C 61 MARTINENC, F.C. E
SISTRELLS C.F. A 44 POBLE NOU ,AT. A
Jornada 10 19-12-2021
SANT GABRIEL, C.D. E 02 SISTRELLS C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 33 Pª BARC. BARCINO, CE B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 41 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 05 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
FUNDACIO P.E. EUROPA A 63 SANT ANDREU, U.E F
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 26 ALZAMORA, C.F. A
MARTINENC, F.C. E 94 TECNOFUTBOL C.F B
POBLE NOU ,AT. A 51 SARRIA, C.P. C
Jornada 11 09-01-2022
SANT GABRIEL, C.D. E 26 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Pª BARC. BARCINO, CE B 50 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 90 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 33 FUNDACIO P.E. EUROPA A
SANT ANDREU, U.E F 53 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
ALZAMORA, C.F. A 64 MARTINENC, F.C. E
TECNOFUTBOL C.F B 40 POBLE NOU ,AT. A
SISTRELLS C.F. A 26 SARRIA, C.P. C
Jornada 12 16-01-2022
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 44 SISTRELLS C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 100 SANT GABRIEL, C.D. E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 13 Pª BARC. BARCINO, CE B
FUNDACIO P.E. EUROPA A 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
MARTINENC, F.C. E 03 SANT ANDREU, U.E F
POBLE NOU ,AT. A 11 ALZAMORA, C.F. A
SARRIA, C.P. C 40 TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 13 23-01-2022
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 24 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SANT GABRIEL, C.D. E 61 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Pª BARC. BARCINO, CE B 22 FUNDACIO P.E. EUROPA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 41 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 42 MARTINENC, F.C. E
SANT ANDREU, U.E F 02 POBLE NOU ,AT. A
ALZAMORA, C.F. A 32 SARRIA, C.P. C
SISTRELLS C.F. A 31 TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 14 30-01-2022
SISTRELLS C.F. A 07 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
FUNDACIO P.E. EUROPA A 100 SANT GABRIEL, C.D. E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 03 Pª BARC. BARCINO, CE B
MARTINENC, F.C. E 412 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
POBLE NOU ,AT. A 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SARRIA, C.P. C 22 SANT ANDREU, U.E F
TECNOFUTBOL C.F B 15 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 15 06-02-2022
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 71 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 06 FUNDACIO P.E. EUROPA A
SANT GABRIEL, C.D. E 14 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
Pª BARC. BARCINO, CE B 21 MARTINENC, F.C. E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 11 POBLE NOU ,AT. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 20 SARRIA, C.P. C
SANT ANDREU, U.E F 52 TECNOFUTBOL C.F B
ALZAMORA, C.F. A 91 SISTRELLS C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
SANT ANDREU, U.E F 15 ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 41 TECNOFUTBOL C.F B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 32 SARRIA, C.P. C
Pª BARC. BARCINO, CE B 101 POBLE NOU ,AT. A
SANT GABRIEL, C.D. E 52 MARTINENC, F.C. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 31 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 41 FUNDACIO P.E. EUROPA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 24 SISTRELLS C.F. A
Jornada 17 20-02-2022
SISTRELLS C.F. A 52 SANT ANDREU, U.E F
ALZAMORA, C.F. A 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
TECNOFUTBOL C.F B 27 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
SARRIA, C.P. C 45 Pª BARC. BARCINO, CE B
POBLE NOU ,AT. A 46 SANT GABRIEL, C.D. E
MARTINENC, F.C. E 34 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 19 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO P.E. EUROPA A 101 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Jornada 18 06-03-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 41 SANT ANDREU, U.E F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 13 ALZAMORA, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 60 TECNOFUTBOL C.F B
SANT GABRIEL, C.D. E 12 SARRIA, C.P. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 51 POBLE NOU ,AT. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 81 MARTINENC, F.C. E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 04 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
FUNDACIO P.E. EUROPA A 71 SISTRELLS C.F. A
Jornada 19 13-03-2022
SISTRELLS C.F. A 36 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SANT ANDREU, U.E F 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
ALZAMORA, C.F. A 30 Pª BARC. BARCINO, CE B
TECNOFUTBOL C.F B 27 SANT GABRIEL, C.D. E
SARRIA, C.P. C 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
POBLE NOU ,AT. A 32 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MARTINENC, F.C. E 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 37 FUNDACIO P.E. EUROPA A
Jornada 20 20-03-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 01 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Pª BARC. BARCINO, CE B 63 SANT ANDREU, U.E F
SANT GABRIEL, C.D. E 13 ALZAMORA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 42 TECNOFUTBOL C.F B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 72 SARRIA, C.P. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 03 POBLE NOU ,AT. A
FUNDACIO P.E. EUROPA A 73 MARTINENC, F.C. E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 53 SISTRELLS C.F. A
Jornada 21 27-03-2022
SISTRELLS C.F. A 65 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 21 Pª BARC. BARCINO, CE B
SANT ANDREU, U.E F 22 SANT GABRIEL, C.D. E
ALZAMORA, C.F. A 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
TECNOFUTBOL C.F B 48 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SARRIA, C.P. C 62 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
POBLE NOU ,AT. A 22 FUNDACIO P.E. EUROPA A
MARTINENC, F.C. E 34 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
Jornada 22 03-04-2022
Pª BARC. BARCINO, CE B 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
SANT GABRIEL, C.D. E 06 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 52 SANT ANDREU, U.E F
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 00 ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 44 TECNOFUTBOL C.F B
FUNDACIO P.E. EUROPA A 31 SARRIA, C.P. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 84 POBLE NOU ,AT. A
MARTINENC, F.C. E 21 SISTRELLS C.F. A
Jornada 23 10-04-2022
SISTRELLS C.F. A 33 Pª BARC. BARCINO, CE B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 42 SANT GABRIEL, C.D. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 44 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
SANT ANDREU, U.E F 17 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ALZAMORA, C.F. A 61 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
TECNOFUTBOL C.F B 410 FUNDACIO P.E. EUROPA A
SARRIA, C.P. C 70 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
POBLE NOU ,AT. A 52 MARTINENC, F.C. E
Jornada 24 24-04-2022
SANT GABRIEL, C.D. E 16 Pª BARC. BARCINO, CE B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 64 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 26 SANT ANDREU, U.E F
FUNDACIO P.E. EUROPA A 53 ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 31 TECNOFUTBOL C.F B
MARTINENC, F.C. E 23 SARRIA, C.P. C
POBLE NOU ,AT. A 22 SISTRELLS C.F. A
Jornada 25 01-05-2022
SISTRELLS C.F. A 65 SANT GABRIEL, C.D. E
Pª BARC. BARCINO, CE B 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 33 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 70 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
SANT ANDREU, U.E F 12 FUNDACIO P.E. EUROPA A
ALZAMORA, C.F. A 22 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
TECNOFUTBOL C.F B 23 MARTINENC, F.C. E
SARRIA, C.P. C 23 POBLE NOU ,AT. A
Jornada 26 08-05-2022
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 37 SANT GABRIEL, C.D. E
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 00 Pª BARC. BARCINO, CE B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 34 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
FUNDACIO P.E. EUROPA A 80 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B 31 SANT ANDREU, U.E F
MARTINENC, F.C. E 36 ALZAMORA, C.F. A
POBLE NOU ,AT. A 101 TECNOFUTBOL C.F B
SARRIA, C.P. C 43 SISTRELLS C.F. A
Jornada 27 15-05-2022
SISTRELLS C.F. A 75 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
SANT GABRIEL, C.D. E 110 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 70 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 14 FUNDACIO P.E. EUROPA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 82 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
SANT ANDREU, U.E F 47 MARTINENC, F.C. E
ALZAMORA, C.F. A 32 POBLE NOU ,AT. A
TECNOFUTBOL C.F B 13 SARRIA, C.P. C
Jornada 28 22-05-2022
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - SANT GABRIEL, C.D. E
FUNDACIO P.E. EUROPA A - Pª BARC. BARCINO, CE B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
MARTINENC, F.C. E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
POBLE NOU ,AT. A - SANT ANDREU, U.E F
SARRIA, C.P. C - ALZAMORA, C.F. A
TECNOFUTBOL C.F B - SISTRELLS C.F. A
Jornada 29 29-05-2022
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - SISTRELLS C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
SANT GABRIEL, C.D. E - FUNDACIO P.E. EUROPA A
Pª BARC. BARCINO, CE B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D - MARTINENC, F.C. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - POBLE NOU ,AT. A
SANT ANDREU, U.E F - SARRIA, C.P. C
ALZAMORA, C.F. A - TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 30 05-06-2022
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO P.E. EUROPA A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA B - SANT GABRIEL, C.D. E
MARTINENC, F.C. E - Pª BARC. BARCINO, CE B
POBLE NOU ,AT. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
SARRIA, C.P. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
TECNOFUTBOL C.F B - SANT ANDREU, U.E F
SISTRELLS C.F. A - ALZAMORA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.