Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi segona divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
Pª BARC. ANGUERA C 73 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SARRIA, C.P. B 63 SINGUERLIN, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C 71 TURO PEIRA, C.C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 10 Pª BARC. CINC COPES C
CATALONIA, U.B. B 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 30 TECNOFUTBOL C.F A
SANT ANDREU, U.E E 20 SANTS, U.E. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 111 BUFALA, C.F. A
Jornada 2 17-10-2021
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 70 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SINGUERLIN, C.F. A 25 Pª BARC. ANGUERA C
TURO PEIRA, C.C.D. A 42 SARRIA, C.P. B
Pª BARC. CINC COPES C 44 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 24 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
TECNOFUTBOL C.F A 46 CATALONIA, U.B. B
SANTS, U.E. B 36 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
BUFALA, C.F. A 53 SANT ANDREU, U.E E
Jornada 3 24-10-2021
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 40 SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA C 73 TURO PEIRA, C.C.D. A
SARRIA, C.P. B 32 Pª BARC. CINC COPES C
SANT GABRIEL, C.D. C 111 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 16 TECNOFUTBOL C.F A
CATALONIA, U.B. B 33 SANTS, U.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 12 BUFALA, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 16 SANT ANDREU, U.E E
Jornada 4 31-10-2021
SINGUERLIN, C.F. A 70 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
TURO PEIRA, C.C.D. A 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. CINC COPES C 22 Pª BARC. ANGUERA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 12 SARRIA, C.P. B
TECNOFUTBOL C.F A 32 SANT GABRIEL, C.D. C
SANTS, U.E. B 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
BUFALA, C.F. A 93 CATALONIA, U.B. B
SANT ANDREU, U.E E 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Jornada 5 07-11-2021
SINGUERLIN, C.F. A 60 TURO PEIRA, C.C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 02 Pª BARC. CINC COPES C
Pª BARC. ANGUERA C 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SARRIA, C.P. B 34 TECNOFUTBOL C.F A
SANT GABRIEL, C.D. C 60 SANTS, U.E. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 16 BUFALA, C.F. A
CATALONIA, U.B. B 16 SANT ANDREU, U.E E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 29 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Jornada 6 14-11-2021
TURO PEIRA, C.C.D. A 43 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Pª BARC. CINC COPES C 36 SINGUERLIN, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
TECNOFUTBOL C.F A 27 Pª BARC. ANGUERA C
SANTS, U.E. B 14 SARRIA, C.P. B
BUFALA, C.F. A 51 SANT GABRIEL, C.D. C
SANT ANDREU, U.E E 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 71 CATALONIA, U.B. B
Jornada 7 21-11-2021
TURO PEIRA, C.C.D. A 46 Pª BARC. CINC COPES C
SINGUERLIN, C.F. A 60 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 24 TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. ANGUERA C 61 SANTS, U.E. B
SARRIA, C.P. B 06 BUFALA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C 33 SANT ANDREU, U.E E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 28 CATALONIA, U.B. B
Jornada 8 28-11-2021
Pª BARC. CINC COPES C 90 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 17 TURO PEIRA, C.C.D. A
TECNOFUTBOL C.F A 15 SINGUERLIN, C.F. A
SANTS, U.E. B 30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
BUFALA, C.F. A 72 Pª BARC. ANGUERA C
SANT ANDREU, U.E E 81 SARRIA, C.P. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 39 SANT GABRIEL, C.D. C
CATALONIA, U.B. B 72 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Jornada 9 12-12-2021
Pª BARC. CINC COPES C 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
TURO PEIRA, C.C.D. A 48 TECNOFUTBOL C.F A
SINGUERLIN, C.F. A 51 SANTS, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 07 BUFALA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA C 42 SANT ANDREU, U.E E
SARRIA, C.P. B 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
SANT GABRIEL, C.D. C 31 CATALONIA, U.B. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Jornada 10 19-12-2021
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 53 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
TECNOFUTBOL C.F A 610 Pª BARC. CINC COPES C
SANTS, U.E. B 43 TURO PEIRA, C.C.D. A
BUFALA, C.F. A 42 SINGUERLIN, C.F. A
SANT ANDREU, U.E E 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 03 Pª BARC. ANGUERA C
CATALONIA, U.B. B 53 SARRIA, C.P. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 02 SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 11 09-01-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 13 TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. CINC COPES C 23 SANTS, U.E. B
TURO PEIRA, C.C.D. A 38 BUFALA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A 13 SANT ANDREU, U.E E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Pª BARC. ANGUERA C 75 CATALONIA, U.B. B
SARRIA, C.P. B 70 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 15 SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 12 16-01-2022
TECNOFUTBOL C.F A 74 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SANTS, U.E. B 53 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
BUFALA, C.F. A 22 Pª BARC. CINC COPES C
SANT ANDREU, U.E E 41 TURO PEIRA, C.C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 60 SINGUERLIN, C.F. A
CATALONIA, U.B. B 00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 38 Pª BARC. ANGUERA C
SANT GABRIEL, C.D. C 32 SARRIA, C.P. B
Jornada 13 23-01-2022
TECNOFUTBOL C.F A 56 SANTS, U.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 02 BUFALA, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES C 03 SANT ANDREU, U.E E
TURO PEIRA, C.C.D. A 43 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
SINGUERLIN, C.F. A 72 CATALONIA, U.B. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Pª BARC. ANGUERA C 30 SANT GABRIEL, C.D. C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 12 SARRIA, C.P. B
Jornada 14 30-01-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 16 SANTS, U.E. B
BUFALA, C.F. A 61 TECNOFUTBOL C.F A
SANT ANDREU, U.E E 50 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 73 Pª BARC. CINC COPES C
CATALONIA, U.B. B 58 TURO PEIRA, C.C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 24 SINGUERLIN, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SARRIA, C.P. B 26 Pª BARC. ANGUERA C
Jornada 15 06-02-2022
SANTS, U.E. B 111 BUFALA, C.F. A
TECNOFUTBOL C.F A 35 SANT ANDREU, U.E E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 34 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Pª BARC. CINC COPES C 34 CATALONIA, U.B. B
TURO PEIRA, C.C.D. A 53 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SINGUERLIN, C.F. A 32 SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 31 SARRIA, C.P. B
Pª BARC. ANGUERA C 81 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 03 Pª BARC. ANGUERA C
SINGUERLIN, C.F. A 41 SARRIA, C.P. B
TURO PEIRA, C.C.D. A 25 SANT GABRIEL, C.D. C
Pª BARC. CINC COPES C 95 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 35 CATALONIA, U.B. B
TECNOFUTBOL C.F A 43 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
SANTS, U.E. B 13 SANT ANDREU, U.E E
BUFALA, C.F. A 50 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 17 20-02-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. ANGUERA C 62 SINGUERLIN, C.F. A
SARRIA, C.P. B 24 TURO PEIRA, C.C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. C 90 Pª BARC. CINC COPES C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
CATALONIA, U.B. B 35 TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 90 SANTS, U.E. B
SANT ANDREU, U.E E 01 BUFALA, C.F. A
Jornada 18 06-03-2022
SINGUERLIN, C.F. A 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
TURO PEIRA, C.C.D. A 01 Pª BARC. ANGUERA C
Pª BARC. CINC COPES C 10 SARRIA, C.P. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 17 SANT GABRIEL, C.D. C
TECNOFUTBOL C.F A 92 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SANTS, U.E. B 63 CATALONIA, U.B. B
BUFALA, C.F. A 51 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
SANT ANDREU, U.E E 60 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 19 13-03-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 23 SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 10 TURO PEIRA, C.C.D. A
Pª BARC. ANGUERA C 72 Pª BARC. CINC COPES C
SARRIA, C.P. B 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SANT GABRIEL, C.D. C 73 TECNOFUTBOL C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 22 SANTS, U.E. B
CATALONIA, U.B. B 34 BUFALA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 31 SANT ANDREU, U.E E
Jornada 20 20-03-2022
TURO PEIRA, C.C.D. A 62 SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES C 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 16 Pª BARC. ANGUERA C
TECNOFUTBOL C.F A 16 SARRIA, C.P. B
SANTS, U.E. B 12 SANT GABRIEL, C.D. C
BUFALA, C.F. A 112 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SANT ANDREU, U.E E 32 CATALONIA, U.B. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 43 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 21 27-03-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 22 TURO PEIRA, C.C.D. A
SINGUERLIN, C.F. A 43 Pª BARC. CINC COPES C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Pª BARC. ANGUERA C 43 TECNOFUTBOL C.F A
SARRIA, C.P. B 52 SANTS, U.E. B
SANT GABRIEL, C.D. C 04 BUFALA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 21 SANT ANDREU, U.E E
CATALONIA, U.B. B 73 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
Jornada 22 03-04-2022
Pª BARC. CINC COPES C 45 TURO PEIRA, C.C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 27 SINGUERLIN, C.F. A
TECNOFUTBOL C.F A 68 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SANTS, U.E. B 12 Pª BARC. ANGUERA C
BUFALA, C.F. A 72 SARRIA, C.P. B
SANT ANDREU, U.E E 20 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 60 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
CATALONIA, U.B. B 54 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 23 10-04-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 12 Pª BARC. CINC COPES C
TURO PEIRA, C.C.D. A 74 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SINGUERLIN, C.F. A 13 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 20 SANTS, U.E. B
Pª BARC. ANGUERA C 45 BUFALA, C.F. A
SARRIA, C.P. B 41 SANT ANDREU, U.E E
SANT GABRIEL, C.D. C 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 18 CATALONIA, U.B. B
Jornada 24 24-04-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 15 Pª BARC. CINC COPES C
TECNOFUTBOL C.F A 23 TURO PEIRA, C.C.D. A
SANTS, U.E. B 22 SINGUERLIN, C.F. A
BUFALA, C.F. A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SANT ANDREU, U.E E 23 Pª BARC. ANGUERA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 32 SARRIA, C.P. B
CATALONIA, U.B. B 27 SANT GABRIEL, C.D. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 15 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 25 01-05-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Pª BARC. CINC COPES C 36 TECNOFUTBOL C.F A
TURO PEIRA, C.C.D. A 33 SANTS, U.E. B
SINGUERLIN, C.F. A 14 BUFALA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 54 SANT ANDREU, U.E E
Pª BARC. ANGUERA C 35 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
SARRIA, C.P. B 64 CATALONIA, U.B. B
SANT GABRIEL, C.D. C 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Jornada 26 08-05-2022
TECNOFUTBOL C.F A 133 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SANTS, U.E. B 52 Pª BARC. CINC COPES C
BUFALA, C.F. A 81 TURO PEIRA, C.C.D. A
SANT ANDREU, U.E E 23 SINGUERLIN, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
CATALONIA, U.B. B 25 Pª BARC. ANGUERA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 03 SARRIA, C.P. B
SANT GABRIEL, C.D. C 83 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 27 15-05-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 010 TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 24 SANTS, U.E. B
Pª BARC. CINC COPES C 110 BUFALA, C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 23 SANT ANDREU, U.E E
SINGUERLIN, C.F. A 04 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 55 CATALONIA, U.B. B
Pª BARC. ANGUERA C 100 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SARRIA, C.P. B 11 SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 28 22-05-2022
SANTS, U.E. B 14 TECNOFUTBOL C.F A
BUFALA, C.F. A 80 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SANT ANDREU, U.E E 21 Pª BARC. CINC COPES C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 65 TURO PEIRA, C.C.D. A
CATALONIA, U.B. B 15 SINGUERLIN, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SANT GABRIEL, C.D. C 11 Pª BARC. ANGUERA C
SARRIA, C.P. B 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 29 29-05-2022
SANTS, U.E. B 73 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
TECNOFUTBOL C.F A 36 BUFALA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 04 SANT ANDREU, U.E E
Pª BARC. CINC COPES C 17 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G
TURO PEIRA, C.C.D. A 28 CATALONIA, U.B. B
SINGUERLIN, C.F. A 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 14 SANT GABRIEL, C.D. C
Pª BARC. ANGUERA C 40 SARRIA, C.P. B
Jornada 30 05-06-2022
BUFALA, C.F. A 93 SANTS, U.E. B
SANT ANDREU, U.E E 42 TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA G 40 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
CATALONIA, U.B. B 61 Pª BARC. CINC COPES C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 33 TURO PEIRA, C.C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. C 55 SINGUERLIN, C.F. A
SARRIA, C.P. B 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 211 Pª BARC. ANGUERA C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.