Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi segona divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
Pª BARC. BARCINO, CE A 510 CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 36 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 35 ESPANYOL, R.C.D. C
MONTAÑESA, C.F. A 25 HORTA, U.AT. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 13 Pª BARC. CINC COPES B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 23 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
MARTINENC, F.C. C 25 SANT ANDREU, U.E G
SANT IGNASI C.E. A 110 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Jornada 2 17-10-2021
CONGRÉS CLUB ESP. A 60 SANT IGNASI C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 42 Pª BARC. BARCINO, CE A
ESPANYOL, R.C.D. C 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
HORTA, U.AT. B 31 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
Pª BARC. CINC COPES B 13 MONTAÑESA, C.F. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 25 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E G 72 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 43 MARTINENC, F.C. C
Jornada 3 24-10-2021
CONGRÉS CLUB ESP. A 52 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
Pª BARC. BARCINO, CE A 62 ESPANYOL, R.C.D. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 18 HORTA, U.AT. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 48 Pª BARC. CINC COPES B
MONTAÑESA, C.F. A 55 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 53 SANT ANDREU, U.E G
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 58 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
SANT IGNASI C.E. A 84 MARTINENC, F.C. C
Jornada 4 31-10-2021
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 26 SANT IGNASI C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. C 44 CONGRÉS CLUB ESP. A
HORTA, U.AT. B 31 Pª BARC. BARCINO, CE A
Pª BARC. CINC COPES B 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 36 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
SANT ANDREU, U.E G 63 MONTAÑESA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 62 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
MARTINENC, F.C. C 50 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Jornada 5 07-11-2021
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 62 ESPANYOL, R.C.D. C
CONGRÉS CLUB ESP. A 83 HORTA, U.AT. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 03 Pª BARC. CINC COPES B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 73 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 33 SANT ANDREU, U.E G
MONTAÑESA, C.F. A 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 23 MARTINENC, F.C. C
SANT IGNASI C.E. A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Jornada 6 14-11-2021
ESPANYOL, R.C.D. C 45 SANT IGNASI C.E. A
HORTA, U.AT. B 32 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
Pª BARC. CINC COPES B 38 CONGRÉS CLUB ESP. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 65 Pª BARC. BARCINO, CE A
SANT ANDREU, U.E G 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 32 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
MARTINENC, F.C. C 31 MONTAÑESA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 22 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 7 21-11-2021
ESPANYOL, R.C.D. C 22 HORTA, U.AT. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 33 Pª BARC. CINC COPES B
CONGRÉS CLUB ESP. A 41 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
Pª BARC. BARCINO, CE A 41 SANT ANDREU, U.E G
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 46 MARTINENC, F.C. C
MONTAÑESA, C.F. A 91 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SANT IGNASI C.E. A 22 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 8 28-11-2021
SANT IGNASI C.E. A 06 HORTA, U.AT. B
Pª BARC. CINC COPES B 65 ESPANYOL, R.C.D. C
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 27 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
SANT ANDREU, U.E G 25 CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 61 Pª BARC. BARCINO, CE A
MARTINENC, F.C. C 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 11 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 63 MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 9 12-12-2021
HORTA, U.AT. B 34 Pª BARC. CINC COPES B
ESPANYOL, R.C.D. C 33 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 32 SANT ANDREU, U.E G
CONGRÉS CLUB ESP. A 44 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. BARCINO, CE A 32 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 36 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 23 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANT IGNASI C.E. A 34 MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 10 19-12-2021
Pª BARC. CINC COPES B - SANT IGNASI C.E. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 24 HORTA, U.AT. B
SANT ANDREU, U.E G 50 ESPANYOL, R.C.D. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B 66 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
MARTINENC, F.C. C - CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 24 Pª BARC. BARCINO, CE A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
MONTAÑESA, C.F. A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
Jornada 11 09-01-2022
Pª BARC. CINC COPES B 84 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
HORTA, U.AT. B - SANT ANDREU, U.E G
ESPANYOL, R.C.D. C 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 32 MARTINENC, F.C. C
CONGRÉS CLUB ESP. A 82 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Pª BARC. BARCINO, CE A 52 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 61 MONTAÑESA, C.F. A
SANT IGNASI C.E. A 24 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
Jornada 12 16-01-2022
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 64 SANT IGNASI C.E. A
SANT ANDREU, U.E G 35 Pª BARC. CINC COPES B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - HORTA, U.AT. B
MARTINENC, F.C. C 37 ESPANYOL, R.C.D. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 34 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 13 CONGRÉS CLUB ESP. A
MONTAÑESA, C.F. A 16 Pª BARC. BARCINO, CE A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 13 23-01-2022
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A 22 SANT ANDREU, U.E G
Pª BARC. CINC COPES B 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER B
HORTA, U.AT. B 13 MARTINENC, F.C. C
ESPANYOL, R.C.D. C 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A 33 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
CONGRÉS CLUB ESP. A - MONTAÑESA, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 12 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
SANT IGNASI C.E. A 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 14 30-01-2022
SANT IGNASI C.E. A - SANT ANDREU, U.E G
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
MARTINENC, F.C. C - Pª BARC. CINC COPES B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - HORTA, U.AT. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. C
MONTAÑESA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A - CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 15 06-02-2022
SANT ANDREU, U.E G - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. CINC COPES B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
HORTA, U.AT. B - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. C - MONTAÑESA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
CONGRÉS CLUB ESP. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Pª BARC. BARCINO, CE A - SANT IGNASI C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
CONGRÉS CLUB ESP. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESPANYOL, R.C.D. C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
HORTA, U.AT. B - MONTAÑESA, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES B - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SANT ANDREU, U.E G - MARTINENC, F.C. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 17 20-02-2022
SANT IGNASI C.E. A - CONGRÉS CLUB ESP. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - ESPANYOL, R.C.D. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A - HORTA, U.AT. B
MONTAÑESA, C.F. A - Pª BARC. CINC COPES B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - SANT ANDREU, U.E G
MARTINENC, F.C. C - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Jornada 18 06-03-2022
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - CONGRÉS CLUB ESP. A
ESPANYOL, R.C.D. C - Pª BARC. BARCINO, CE A
HORTA, U.AT. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Pª BARC. CINC COPES B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - MONTAÑESA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E G - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
MARTINENC, F.C. C - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 19 13-03-2022
SANT IGNASI C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
CONGRÉS CLUB ESP. A - ESPANYOL, R.C.D. C
Pª BARC. BARCINO, CE A - HORTA, U.AT. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - Pª BARC. CINC COPES B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
MONTAÑESA, C.F. A - SANT ANDREU, U.E G
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - MARTINENC, F.C. C
Jornada 20 20-03-2022
ESPANYOL, R.C.D. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
HORTA, U.AT. B - CONGRÉS CLUB ESP. A
Pª BARC. CINC COPES B - Pª BARC. BARCINO, CE A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SANT ANDREU, U.E G - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - MONTAÑESA, C.F. A
MARTINENC, F.C. C - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 21 27-03-2022
SANT IGNASI C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - HORTA, U.AT. B
CONGRÉS CLUB ESP. A - Pª BARC. CINC COPES B
Pª BARC. BARCINO, CE A - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SANT ANDREU, U.E G
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
MONTAÑESA, C.F. A - MARTINENC, F.C. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Jornada 22 03-04-2022
HORTA, U.AT. B - ESPANYOL, R.C.D. C
Pª BARC. CINC COPES B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - CONGRÉS CLUB ESP. A
SANT ANDREU, U.E G - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
MARTINENC, F.C. C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - MONTAÑESA, C.F. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 23 10-04-2022
HORTA, U.AT. B - SANT IGNASI C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. C - Pª BARC. CINC COPES B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
CONGRÉS CLUB ESP. A - SANT ANDREU, U.E G
Pª BARC. BARCINO, CE A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
MONTAÑESA, C.F. A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 24 24-04-2022
Pª BARC. CINC COPES B - HORTA, U.AT. B
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - ESPANYOL, R.C.D. C
SANT ANDREU, U.E G - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - CONGRÉS CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. C - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
MONTAÑESA, C.F. A - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 25 01-05-2022
SANT IGNASI C.E. A - Pª BARC. CINC COPES B
HORTA, U.AT. B - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
ESPANYOL, R.C.D. C - SANT ANDREU, U.E G
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
CONGRÉS CLUB ESP. A - MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. BARCINO, CE A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A - MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 26 08-05-2022
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - Pª BARC. CINC COPES B
SANT ANDREU, U.E G - HORTA, U.AT. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - ESPANYOL, R.C.D. C
MARTINENC, F.C. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - CONGRÉS CLUB ESP. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
MONTAÑESA, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 27 15-05-2022
SANT IGNASI C.E. A - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
Pª BARC. CINC COPES B - SANT ANDREU, U.E G
HORTA, U.AT. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
ESPANYOL, R.C.D. C - MARTINENC, F.C. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
CONGRÉS CLUB ESP. A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - MONTAÑESA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
Jornada 28 22-05-2022
SANT ANDREU, U.E G - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - Pª BARC. CINC COPES B
MARTINENC, F.C. C - HORTA, U.AT. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - ESPANYOL, R.C.D. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
MONTAÑESA, C.F. A - CONGRÉS CLUB ESP. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 29 29-05-2022
SANT ANDREU, U.E G - SANT IGNASI C.E. A
PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A - FUNDACIO P. CE. JUPITER B
Pª BARC. CINC COPES B - MARTINENC, F.C. C
HORTA, U.AT. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
ESPANYOL, R.C.D. C - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A - MONTAÑESA, C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
Pª BARC. BARCINO, CE A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 30 05-06-2022
FUNDACIO P. CE. JUPITER B - SANT ANDREU, U.E G
MARTINENC, F.C. C - PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - Pª BARC. CINC COPES B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - HORTA, U.AT. B
MONTAÑESA, C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - CONGRÉS CLUB ESP. A
SANT IGNASI C.E. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.