Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi primera divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 24 ALDEANA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. B 71 ASCÓ, F.C. A
Descansa
R
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 52 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
EFB ULLDECONA A 100 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
AMPOSTA, C.F. A 63 TORTOSA, C.D. B
ROQUETENC, C.D. A 02 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
Jornada 2 17-10-2021
ALDEANA, U.E. A 100 ROQUETENC, C.D. A
ASCÓ, F.C. A 412 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
RAPITENCA, U.E. B 41 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B
R
Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 212 JESUS Y MARIA, U.D. A
TORTOSA, C.D. B 103 EFB ULLDECONA A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 02 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 3 24-10-2021
ALDEANA, U.E. A 83 ASCÓ, F.C. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 73 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
RAPITENCA, U.E. B 80 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Descansa
R
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 63 TORTOSA, C.D. B
EFB ULLDECONA A 22 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
ROQUETENC, C.D. A 010 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 4 31-10-2021
ASCÓ, F.C. A 35 ROQUETENC, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 46 ALDEANA, U.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 13 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 212 RAPITENCA, U.E. B
TORTOSA, C.D. B
R
Descansa
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 12 JESUS Y MARIA, U.D. A
AMPOSTA, C.F. A 91 EFB ULLDECONA A
Jornada 5 07-11-2021
ASCÓ, F.C. A 33 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ALDEANA, U.E. A 80 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 100 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
RAPITENCA, U.E. B 42 TORTOSA, C.D. B
Descansa
R
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
JESUS Y MARIA, U.D. A 39 AMPOSTA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 11 EFB ULLDECONA A
Jornada 6 14-11-2021
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 04 ROQUETENC, C.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 53 ASCÓ, F.C. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 29 ALDEANA, U.E. A
TORTOSA, C.D. B 24 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
RAPITENCA, U.E. B 52 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
AMPOSTA, C.F. A
R
Descansa
EFB ULLDECONA A 31 JESUS Y MARIA, U.D. A
Jornada 7 21-11-2021
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 63 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
ASCÓ, F.C. A 53 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALDEANA, U.E. A 85 TORTOSA, C.D. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 32 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
RAPITENCA, U.E. B 10 AMPOSTA, C.F. A
Descansa
R
EFB ULLDECONA A
ROQUETENC, C.D. A 15 JESUS Y MARIA, U.D. A
Jornada 8 28-11-2021
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 61 ROQUETENC, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 212 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
TORTOSA, C.D. B 63 ASCÓ, F.C. A
ALDEANA, U.E. A 53 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
AMPOSTA, C.F. A 61 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
EFB ULLDECONA A 32 RAPITENCA, U.E. B
JESUS Y MARIA, U.D. A
R
Descansa
Jornada 9 12-12-2021
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 111 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 21 TORTOSA, C.D. B
ASCÓ, F.C. A 13 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
ALDEANA, U.E. A 14 AMPOSTA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 51 EFB ULLDECONA A
RAPITENCA, U.E. B 22 JESUS Y MARIA, U.D. A
ROQUETENC, C.D. A
R
Descansa
Jornada 10 19-12-2021
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 22 ROQUETENC, C.D. A
TORTOSA, C.D. B 42 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 13 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
ASCÓ, F.C. A 111 AMPOSTA, C.F. A
EFB ULLDECONA A 111 ALDEANA, U.E. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 72 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Descansa
R
RAPITENCA, U.E. B
Jornada 11 09-01-2022
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 411 TORTOSA, C.D. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 22 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 06 AMPOSTA, C.F. A
ASCÓ, F.C. A 310 EFB ULLDECONA A
ALDEANA, U.E. A 24 JESUS Y MARIA, U.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
R
Descansa
ROQUETENC, C.D. A 18 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 12 16-01-2022
ROQUETENC, C.D. A 33 TORTOSA, C.D. B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 51 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
AMPOSTA, C.F. A 122 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
EFB ULLDECONA A 54 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 102 ASCÓ, F.C. A
Descansa
R
ALDEANA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. B 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 13 23-01-2022
TORTOSA, C.D. B 13 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 111 AMPOSTA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 35 EFB ULLDECONA A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 14 JESUS Y MARIA, U.D. A
ASCÓ, F.C. A
R
Descansa
ALDEANA, U.E. A 23 RAPITENCA, U.E. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 22 ROQUETENC, C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 30-01-2022
ALDEANA, U.E. A 102 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
ASCÓ, F.C. A 27 RAPITENCA, U.E. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
R
Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 24 JESUS Y MARIA, U.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 13 EFB ULLDECONA A
TORTOSA, C.D. B 110 AMPOSTA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 30 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 15 06-02-2022
ROQUETENC, C.D. A 36 ALDEANA, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 100 ASCÓ, F.C. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 18 RAPITENCA, U.E. B
Descansa
R
TERRES DE L'EBRE, C.F. B
JESUS Y MARIA, U.D. A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EFB ULLDECONA A 65 TORTOSA, C.D. B
AMPOSTA, C.F. A 50 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
Jornada 16 13-02-2022
ASCÓ, F.C. A 36 ALDEANA, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 05 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 110 RAPITENCA, U.E. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
R
Descansa
TORTOSA, C.D. B 80 JESUS Y MARIA, U.D. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 32 EFB ULLDECONA A
AMPOSTA, C.F. A 92 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 17 20-02-2022
ROQUETENC, C.D. A 00 ASCÓ, F.C. A
ALDEANA, U.E. A 112 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 64 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
RAPITENCA, U.E. B 100 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa
R
TORTOSA, C.D. B
JESUS Y MARIA, U.D. A 25 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
EFB ULLDECONA A 18 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 18 06-03-2022
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 18 ASCÓ, F.C. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 010 ALDEANA, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 15 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
TORTOSA, C.D. B 03 RAPITENCA, U.E. B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
R
Descansa
AMPOSTA, C.F. A 80 JESUS Y MARIA, U.D. A
EFB ULLDECONA A 81 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 19 13-03-2022
ROQUETENC, C.D. A 02 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ASCÓ, F.C. A 33 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
ALDEANA, U.E. A 100 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 82 TORTOSA, C.D. B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 33 RAPITENCA, U.E. B
Descansa
R
AMPOSTA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 61 EFB ULLDECONA A
Jornada 20 20-03-2022
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 32 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 57 ASCÓ, F.C. A
TORTOSA, C.D. B 65 ALDEANA, U.E. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 16 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
AMPOSTA, C.F. A 91 RAPITENCA, U.E. B
EFB ULLDECONA A
R
Descansa
JESUS Y MARIA, U.D. A 21 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 21 27-03-2022
ROQUETENC, C.D. A 52 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 13 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ASCÓ, F.C. A 63 TORTOSA, C.D. B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 22 ALDEANA, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 19 AMPOSTA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 41 EFB ULLDECONA A
Descansa
R
JESUS Y MARIA, U.D. A
Jornada 22 03-04-2022
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 27 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
TORTOSA, C.D. B 30 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 82 ASCÓ, F.C. A
AMPOSTA, C.F. A 111 ALDEANA, U.E. A
EFB ULLDECONA A 35 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
JESUS Y MARIA, U.D. A 13 RAPITENCA, U.E. B
Descansa
R
ROQUETENC, C.D. A
Jornada 23 10-04-2022
ROQUETENC, C.D. A 41 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 11 TORTOSA, C.D. B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 51 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
AMPOSTA, C.F. A 111 ASCÓ, F.C. A
ALDEANA, U.E. A 47 EFB ULLDECONA A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 22 JESUS Y MARIA, U.D. A
RAPITENCA, U.E. B
R
Descansa
Jornada 24 24-04-2022
TORTOSA, C.D. B 100 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 40 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
AMPOSTA, C.F. A 111 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
EFB ULLDECONA A 53 ASCÓ, F.C. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 16 ALDEANA, U.E. A
Descansa
R
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
RAPITENCA, U.E. B 32 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 25 01-05-2022
TORTOSA, C.D. B 33 ROQUETENC, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 06 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 010 AMPOSTA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 02 EFB ULLDECONA A
ASCÓ, F.C. A 44 JESUS Y MARIA, U.D. A
ALDEANA, U.E. A
R
Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 45 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 26 08-05-2022
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 23 TORTOSA, C.D. B
AMPOSTA, C.F. A 100 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EFB ULLDECONA A 52 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
JESUS Y MARIA, U.D. A 70 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Descansa
R
ASCÓ, F.C. A
RAPITENCA, U.E. B 21 ALDEANA, U.E. A
ROQUETENC, C.D. A 26 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.