Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi primera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
NAVATA, C.F. A 06 BISBALENC, AT. B
FIGUERES, U.E. C 122 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
PERALADA, C.F. B 81 BASCARA, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 22 PALAFRUGELL, C.F. B
BANYOLES, C.E. C 06 ROSES, A.E. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B 51 BASE L'EMPORDANET,CF. A
JUNCARIA, C.E. A 41 L'ESCALA, F.C. B
QUART, U.E. E 73 LLANÇA, C.E. A
Jornada 2 10-10-2021
BISBALENC, AT. B 21 QUART, U.E. E
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B 42 NAVATA, C.F. A
BASCARA, F.C. A 51 FIGUERES, U.E. C
PALAFRUGELL, C.F. B 04 PERALADA, C.F. B
ROSES, A.E. B 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
BASE L'EMPORDANET,CF. A 52 BANYOLES, C.E. C
L'ESCALA, F.C. B 33 ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
LLANÇA, C.E. A 63 JUNCARIA, C.E. A
Jornada 3 17-10-2021
BISBALENC, AT. B 100 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
NAVATA, C.F. A 34 BASCARA, F.C. A
FIGUERES, U.E. C 61 PALAFRUGELL, C.F. B
PERALADA, C.F. B 41 ROSES, A.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 42 BASE L'EMPORDANET,CF. A
BANYOLES, C.E. C 26 L'ESCALA, F.C. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B 45 LLANÇA, C.E. A
QUART, U.E. E 73 JUNCARIA, C.E. A
Jornada 4 24-10-2021
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - QUART, U.E. E
BASCARA, F.C. A - BISBALENC, AT. B
PALAFRUGELL, C.F. B - NAVATA, C.F. A
ROSES, A.E. B - FIGUERES, U.E. C
BASE L'EMPORDANET,CF. A - PERALADA, C.F. B
L'ESCALA, F.C. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
LLANÇA, C.E. A - BANYOLES, C.E. C
JUNCARIA, C.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
Jornada 5 31-10-2021
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - BASCARA, F.C. A
BISBALENC, AT. B - PALAFRUGELL, C.F. B
NAVATA, C.F. A - ROSES, A.E. B
FIGUERES, U.E. C - BASE L'EMPORDANET,CF. A
PERALADA, C.F. B - L'ESCALA, F.C. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - LLANÇA, C.E. A
BANYOLES, C.E. C - JUNCARIA, C.E. A
QUART, U.E. E - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
Jornada 6 07-11-2021
BASCARA, F.C. A - QUART, U.E. E
PALAFRUGELL, C.F. B - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
ROSES, A.E. B - BISBALENC, AT. B
BASE L'EMPORDANET,CF. A - NAVATA, C.F. A
L'ESCALA, F.C. B - FIGUERES, U.E. C
LLANÇA, C.E. A - PERALADA, C.F. B
JUNCARIA, C.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - BANYOLES, C.E. C
Jornada 7 14-11-2021
BASCARA, F.C. A - PALAFRUGELL, C.F. B
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - ROSES, A.E. B
BISBALENC, AT. B - BASE L'EMPORDANET,CF. A
NAVATA, C.F. A - L'ESCALA, F.C. B
FIGUERES, U.E. C - LLANÇA, C.E. A
PERALADA, C.F. B - JUNCARIA, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
QUART, U.E. E - BANYOLES, C.E. C
Jornada 8 21-11-2021
PALAFRUGELL, C.F. B - QUART, U.E. E
ROSES, A.E. B - BASCARA, F.C. A
BASE L'EMPORDANET,CF. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
L'ESCALA, F.C. B - BISBALENC, AT. B
LLANÇA, C.E. A - NAVATA, C.F. A
JUNCARIA, C.E. A - FIGUERES, U.E. C
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - PERALADA, C.F. B
BANYOLES, C.E. C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
Jornada 9 28-11-2021
PALAFRUGELL, C.F. B - ROSES, A.E. B
BASCARA, F.C. A - BASE L'EMPORDANET,CF. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - L'ESCALA, F.C. B
BISBALENC, AT. B - LLANÇA, C.E. A
NAVATA, C.F. A - JUNCARIA, C.E. A
FIGUERES, U.E. C - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
PERALADA, C.F. B - BANYOLES, C.E. C
QUART, U.E. E - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
Jornada 10 12-12-2021
ROSES, A.E. B - QUART, U.E. E
BASE L'EMPORDANET,CF. A - PALAFRUGELL, C.F. B
L'ESCALA, F.C. B - BASCARA, F.C. A
LLANÇA, C.E. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
JUNCARIA, C.E. A - BISBALENC, AT. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - NAVATA, C.F. A
BANYOLES, C.E. C - FIGUERES, U.E. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - PERALADA, C.F. B
Jornada 11 19-12-2021
ROSES, A.E. B - BASE L'EMPORDANET,CF. A
PALAFRUGELL, C.F. B - L'ESCALA, F.C. B
BASCARA, F.C. A - LLANÇA, C.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - JUNCARIA, C.E. A
BISBALENC, AT. B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
NAVATA, C.F. A - BANYOLES, C.E. C
FIGUERES, U.E. C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
QUART, U.E. E - PERALADA, C.F. B
Jornada 12 09-01-2022
BASE L'EMPORDANET,CF. A - QUART, U.E. E
L'ESCALA, F.C. B - ROSES, A.E. B
LLANÇA, C.E. A - PALAFRUGELL, C.F. B
JUNCARIA, C.E. A - BASCARA, F.C. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
BANYOLES, C.E. C - BISBALENC, AT. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - NAVATA, C.F. A
PERALADA, C.F. B - FIGUERES, U.E. C
Jornada 13 16-01-2022
BASE L'EMPORDANET,CF. A - L'ESCALA, F.C. B
ROSES, A.E. B - LLANÇA, C.E. A
PALAFRUGELL, C.F. B - JUNCARIA, C.E. A
BASCARA, F.C. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - BANYOLES, C.E. C
BISBALENC, AT. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
NAVATA, C.F. A - PERALADA, C.F. B
QUART, U.E. E - FIGUERES, U.E. C
Jornada 14 23-01-2022
QUART, U.E. E - L'ESCALA, F.C. B
LLANÇA, C.E. A - BASE L'EMPORDANET,CF. A
JUNCARIA, C.E. A - ROSES, A.E. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - PALAFRUGELL, C.F. B
BANYOLES, C.E. C - BASCARA, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
PERALADA, C.F. B - BISBALENC, AT. B
FIGUERES, U.E. C - NAVATA, C.F. A
Jornada 15 30-01-2022
L'ESCALA, F.C. B - LLANÇA, C.E. A
BASE L'EMPORDANET,CF. A - JUNCARIA, C.E. A
ROSES, A.E. B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
PALAFRUGELL, C.F. B - BANYOLES, C.E. C
BASCARA, F.C. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - PERALADA, C.F. B
BISBALENC, AT. B - FIGUERES, U.E. C
NAVATA, C.F. A - QUART, U.E. E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
BISBALENC, AT. B - NAVATA, C.F. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - FIGUERES, U.E. C
BASCARA, F.C. A - PERALADA, C.F. B
PALAFRUGELL, C.F. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
ROSES, A.E. B - BANYOLES, C.E. C
BASE L'EMPORDANET,CF. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
L'ESCALA, F.C. B - JUNCARIA, C.E. A
LLANÇA, C.E. A - QUART, U.E. E
Jornada 17 13-02-2022
QUART, U.E. E - BISBALENC, AT. B
NAVATA, C.F. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
FIGUERES, U.E. C - BASCARA, F.C. A
PERALADA, C.F. B - PALAFRUGELL, C.F. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - ROSES, A.E. B
BANYOLES, C.E. C - BASE L'EMPORDANET,CF. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - L'ESCALA, F.C. B
JUNCARIA, C.E. A - LLANÇA, C.E. A
Jornada 18 20-02-2022
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - BISBALENC, AT. B
BASCARA, F.C. A - NAVATA, C.F. A
PALAFRUGELL, C.F. B - FIGUERES, U.E. C
ROSES, A.E. B - PERALADA, C.F. B
BASE L'EMPORDANET,CF. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
L'ESCALA, F.C. B - BANYOLES, C.E. C
LLANÇA, C.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
JUNCARIA, C.E. A - QUART, U.E. E
Jornada 19 06-03-2022
QUART, U.E. E - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
BISBALENC, AT. B - BASCARA, F.C. A
NAVATA, C.F. A - PALAFRUGELL, C.F. B
FIGUERES, U.E. C - ROSES, A.E. B
PERALADA, C.F. B - BASE L'EMPORDANET,CF. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - L'ESCALA, F.C. B
BANYOLES, C.E. C - LLANÇA, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - JUNCARIA, C.E. A
Jornada 20 13-03-2022
BASCARA, F.C. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
PALAFRUGELL, C.F. B - BISBALENC, AT. B
ROSES, A.E. B - NAVATA, C.F. A
BASE L'EMPORDANET,CF. A - FIGUERES, U.E. C
L'ESCALA, F.C. B - PERALADA, C.F. B
LLANÇA, C.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
JUNCARIA, C.E. A - BANYOLES, C.E. C
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - QUART, U.E. E
Jornada 21 20-03-2022
QUART, U.E. E - BASCARA, F.C. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - PALAFRUGELL, C.F. B
BISBALENC, AT. B - ROSES, A.E. B
NAVATA, C.F. A - BASE L'EMPORDANET,CF. A
FIGUERES, U.E. C - L'ESCALA, F.C. B
PERALADA, C.F. B - LLANÇA, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - JUNCARIA, C.E. A
BANYOLES, C.E. C - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
Jornada 22 27-03-2022
PALAFRUGELL, C.F. B - BASCARA, F.C. A
ROSES, A.E. B - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
BASE L'EMPORDANET,CF. A - BISBALENC, AT. B
L'ESCALA, F.C. B - NAVATA, C.F. A
LLANÇA, C.E. A - FIGUERES, U.E. C
JUNCARIA, C.E. A - PERALADA, C.F. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
BANYOLES, C.E. C - QUART, U.E. E
Jornada 23 03-04-2022
QUART, U.E. E - PALAFRUGELL, C.F. B
BASCARA, F.C. A - ROSES, A.E. B
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - BASE L'EMPORDANET,CF. A
BISBALENC, AT. B - L'ESCALA, F.C. B
NAVATA, C.F. A - LLANÇA, C.E. A
FIGUERES, U.E. C - JUNCARIA, C.E. A
PERALADA, C.F. B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - BANYOLES, C.E. C
Jornada 24 10-04-2022
ROSES, A.E. B - PALAFRUGELL, C.F. B
BASE L'EMPORDANET,CF. A - BASCARA, F.C. A
L'ESCALA, F.C. B - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
LLANÇA, C.E. A - BISBALENC, AT. B
JUNCARIA, C.E. A - NAVATA, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - FIGUERES, U.E. C
BANYOLES, C.E. C - PERALADA, C.F. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - QUART, U.E. E
Jornada 25 24-04-2022
QUART, U.E. E - ROSES, A.E. B
PALAFRUGELL, C.F. B - BASE L'EMPORDANET,CF. A
BASCARA, F.C. A - L'ESCALA, F.C. B
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - LLANÇA, C.E. A
BISBALENC, AT. B - JUNCARIA, C.E. A
NAVATA, C.F. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
FIGUERES, U.E. C - BANYOLES, C.E. C
PERALADA, C.F. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
Jornada 26 01-05-2022
BASE L'EMPORDANET,CF. A - ROSES, A.E. B
L'ESCALA, F.C. B - PALAFRUGELL, C.F. B
LLANÇA, C.E. A - BASCARA, F.C. A
JUNCARIA, C.E. A - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - BISBALENC, AT. B
BANYOLES, C.E. C - NAVATA, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - FIGUERES, U.E. C
PERALADA, C.F. B - QUART, U.E. E
Jornada 27 08-05-2022
QUART, U.E. E - BASE L'EMPORDANET,CF. A
ROSES, A.E. B - L'ESCALA, F.C. B
PALAFRUGELL, C.F. B - LLANÇA, C.E. A
BASCARA, F.C. A - JUNCARIA, C.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
BISBALENC, AT. B - BANYOLES, C.E. C
NAVATA, C.F. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
FIGUERES, U.E. C - PERALADA, C.F. B
Jornada 28 15-05-2022
L'ESCALA, F.C. B - BASE L'EMPORDANET,CF. A
LLANÇA, C.E. A - ROSES, A.E. B
JUNCARIA, C.E. A - PALAFRUGELL, C.F. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - BASCARA, F.C. A
BANYOLES, C.E. C - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - BISBALENC, AT. B
PERALADA, C.F. B - NAVATA, C.F. A
FIGUERES, U.E. C - QUART, U.E. E
Jornada 29 22-05-2022
L'ESCALA, F.C. B - QUART, U.E. E
BASE L'EMPORDANET,CF. A - LLANÇA, C.E. A
ROSES, A.E. B - JUNCARIA, C.E. A
PALAFRUGELL, C.F. B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E B
BASCARA, F.C. A - BANYOLES, C.E. C
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
BISBALENC, AT. B - PERALADA, C.F. B
NAVATA, C.F. A - FIGUERES, U.E. C
Jornada 30 29-05-2022
LLANÇA, C.E. A - L'ESCALA, F.C. B
JUNCARIA, C.E. A - BASE L'EMPORDANET,CF. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E B - ROSES, A.E. B
BANYOLES, C.E. C - PALAFRUGELL, C.F. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D - BASCARA, F.C. A
PERALADA, C.F. B - SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. B
FIGUERES, U.E. C - BISBALENC, AT. B
QUART, U.E. E - NAVATA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.