Competició | TEMPORADA 2021-2022

alevi primera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
FEC VALL DEL TER A 15 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
TORELLO, C.F. A 100 L'ESCALA, F.C. C
MANLLEU, A.E.C. B 23 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
BANYOLES, C.E. B 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
A.E. UNIÓ REMENCES A 21 BANYOLES CLUB AT. B
ROSES, A.E. A 35 FIGUERES, U.E. D
BESCANO, C.D. A 34 PERALADA, C.F. C
Jornada 2 10-10-2021
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 20 BESCANO, C.D. A
L'ESCALA, F.C. C 14 FEC VALL DEL TER A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 67 TORELLO, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 60 MANLLEU, A.E.C. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 30 BANYOLES, C.E. B
BANYOLES CLUB AT. B 35 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
FIGUERES, U.E. D 81 A.E. UNIÓ REMENCES A
PERALADA, C.F. C 37 ROSES, A.E. A
Jornada 3 17-10-2021
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 20 L'ESCALA, F.C. C
FEC VALL DEL TER A 13 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
TORELLO, C.F. A 70 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
MANLLEU, A.E.C. B 05 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES, C.E. B 111 BANYOLES CLUB AT. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 55 FIGUERES, U.E. D
A.E. UNIÓ REMENCES A 18 PERALADA, C.F. C
BESCANO, C.D. A 54 ROSES, A.E. A
Jornada 4 24-10-2021
L'ESCALA, F.C. C 27 BESCANO, C.D. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 23 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 31 FEC VALL DEL TER A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 54 TORELLO, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. B 08 MANLLEU, A.E.C. B
FIGUERES, U.E. D 33 BANYOLES, C.E. B
PERALADA, C.F. C 29 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
ROSES, A.E. A 101 A.E. UNIÓ REMENCES A
Jornada 5 31-10-2021
L'ESCALA, F.C. C 36 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
FEC VALL DEL TER A 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
TORELLO, C.F. A 90 BANYOLES CLUB AT. B
MANLLEU, A.E.C. B 20 FIGUERES, U.E. D
BANYOLES, C.E. B 72 PERALADA, C.F. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 14 ROSES, A.E. A
BESCANO, C.D. A 91 A.E. UNIÓ REMENCES A
Jornada 6 07-11-2021
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 81 BESCANO, C.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 51 L'ESCALA, F.C. C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 22 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BANYOLES CLUB AT. B 26 FEC VALL DEL TER A
FIGUERES, U.E. D 06 TORELLO, C.F. A
PERALADA, C.F. C 43 MANLLEU, A.E.C. B
ROSES, A.E. A 42 BANYOLES, C.E. B
A.E. UNIÓ REMENCES A 16 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Jornada 7 14-11-2021
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
L'ESCALA, F.C. C 25 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 60 BANYOLES CLUB AT. B
FEC VALL DEL TER A 22 FIGUERES, U.E. D
TORELLO, C.F. A 100 PERALADA, C.F. C
MANLLEU, A.E.C. B 14 ROSES, A.E. A
BANYOLES, C.E. B 63 A.E. UNIÓ REMENCES A
BESCANO, C.D. A 61 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Jornada 8 21-11-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 21 BESCANO, C.D. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 37 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
BANYOLES CLUB AT. B 41 L'ESCALA, F.C. C
FIGUERES, U.E. D 22 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
PERALADA, C.F. C 33 FEC VALL DEL TER A
ROSES, A.E. A 06 TORELLO, C.F. A
A.E. UNIÓ REMENCES A 31 MANLLEU, A.E.C. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 51 BANYOLES, C.E. B
Jornada 9 28-11-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 133 BANYOLES CLUB AT. B
L'ESCALA, F.C. C 35 FIGUERES, U.E. D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 60 PERALADA, C.F. C
FEC VALL DEL TER A 23 ROSES, A.E. A
TORELLO, C.F. A 111 A.E. UNIÓ REMENCES A
MANLLEU, A.E.C. B 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
BESCANO, C.D. A 10 BANYOLES, C.E. B
Jornada 10 12-12-2021
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - BESCANO, C.D. A
BANYOLES CLUB AT. B 46 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 46 FIGUERES, U.E. D
PERALADA, C.F. C 82 L'ESCALA, F.C. C
ROSES, A.E. A 26 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
A.E. UNIÓ REMENCES A 33 FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - TORELLO, C.F. A
BANYOLES, C.E. B 46 MANLLEU, A.E.C. B
Jornada 11 19-12-2021
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 41 BANYOLES CLUB AT. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 45 FIGUERES, U.E. D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 100 PERALADA, C.F. C
L'ESCALA, F.C. C 24 ROSES, A.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 91 A.E. UNIÓ REMENCES A
FEC VALL DEL TER A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
TORELLO, C.F. A - BANYOLES, C.E. B
BESCANO, C.D. A 04 MANLLEU, A.E.C. B
Jornada 12 09-01-2022
BANYOLES CLUB AT. B 51 BESCANO, C.D. A
FIGUERES, U.E. D 85 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PERALADA, C.F. C 35 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
ROSES, A.E. A 43 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
A.E. UNIÓ REMENCES A 50 L'ESCALA, F.C. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 14 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BANYOLES, C.E. B 43 FEC VALL DEL TER A
MANLLEU, A.E.C. B - TORELLO, C.F. A
Jornada 13 16-01-2022
BANYOLES CLUB AT. B 36 FIGUERES, U.E. D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 61 PERALADA, C.F. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 22 ROSES, A.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 111 A.E. UNIÓ REMENCES A
L'ESCALA, F.C. C 210 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - BANYOLES, C.E. B
FEC VALL DEL TER A - MANLLEU, A.E.C. B
BESCANO, C.D. A 27 TORELLO, C.F. A
Jornada 14 23-01-2022
BESCANO, C.D. A - FIGUERES, U.E. D
PERALADA, C.F. C - BANYOLES CLUB AT. B
ROSES, A.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
A.E. UNIÓ REMENCES A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
BANYOLES, C.E. B - L'ESCALA, F.C. C
MANLLEU, A.E.C. B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
TORELLO, C.F. A - FEC VALL DEL TER A
Jornada 15 30-01-2022
FIGUERES, U.E. D - PERALADA, C.F. C
BANYOLES CLUB AT. B - ROSES, A.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - A.E. UNIÓ REMENCES A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - BANYOLES, C.E. B
L'ESCALA, F.C. C - MANLLEU, A.E.C. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - TORELLO, C.F. A
FEC VALL DEL TER A - BESCANO, C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - FEC VALL DEL TER A
L'ESCALA, F.C. C - TORELLO, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - MANLLEU, A.E.C. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - BANYOLES, C.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
BANYOLES CLUB AT. B - A.E. UNIÓ REMENCES A
FIGUERES, U.E. D - ROSES, A.E. A
PERALADA, C.F. C - BESCANO, C.D. A
Jornada 17 13-02-2022
BESCANO, C.D. A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
FEC VALL DEL TER A - L'ESCALA, F.C. C
TORELLO, C.F. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
MANLLEU, A.E.C. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES, C.E. B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - BANYOLES CLUB AT. B
A.E. UNIÓ REMENCES A - FIGUERES, U.E. D
ROSES, A.E. A - PERALADA, C.F. C
Jornada 18 20-02-2022
L'ESCALA, F.C. C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - FEC VALL DEL TER A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - TORELLO, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - MANLLEU, A.E.C. B
BANYOLES CLUB AT. B - BANYOLES, C.E. B
FIGUERES, U.E. D - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
PERALADA, C.F. C - A.E. UNIÓ REMENCES A
ROSES, A.E. A - BESCANO, C.D. A
Jornada 19 06-03-2022
BESCANO, C.D. A - L'ESCALA, F.C. C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
FEC VALL DEL TER A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
TORELLO, C.F. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
MANLLEU, A.E.C. B - BANYOLES CLUB AT. B
BANYOLES, C.E. B - FIGUERES, U.E. D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - PERALADA, C.F. C
A.E. UNIÓ REMENCES A - ROSES, A.E. A
Jornada 20 13-03-2022
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - L'ESCALA, F.C. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FEC VALL DEL TER A
BANYOLES CLUB AT. B - TORELLO, C.F. A
FIGUERES, U.E. D - MANLLEU, A.E.C. B
PERALADA, C.F. C - BANYOLES, C.E. B
ROSES, A.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
A.E. UNIÓ REMENCES A - BESCANO, C.D. A
Jornada 21 20-03-2022
BESCANO, C.D. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
L'ESCALA, F.C. C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FEC VALL DEL TER A - BANYOLES CLUB AT. B
TORELLO, C.F. A - FIGUERES, U.E. D
MANLLEU, A.E.C. B - PERALADA, C.F. C
BANYOLES, C.E. B - ROSES, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - A.E. UNIÓ REMENCES A
Jornada 22 27-03-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - L'ESCALA, F.C. C
BANYOLES CLUB AT. B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
FIGUERES, U.E. D - FEC VALL DEL TER A
PERALADA, C.F. C - TORELLO, C.F. A
ROSES, A.E. A - MANLLEU, A.E.C. B
A.E. UNIÓ REMENCES A - BANYOLES, C.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - BESCANO, C.D. A
Jornada 23 03-04-2022
BESCANO, C.D. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
L'ESCALA, F.C. C - BANYOLES CLUB AT. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - FIGUERES, U.E. D
FEC VALL DEL TER A - PERALADA, C.F. C
TORELLO, C.F. A - ROSES, A.E. A
MANLLEU, A.E.C. B - A.E. UNIÓ REMENCES A
BANYOLES, C.E. B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Jornada 24 10-04-2022
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES CLUB AT. B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
FIGUERES, U.E. D - L'ESCALA, F.C. C
PERALADA, C.F. C - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
ROSES, A.E. A - FEC VALL DEL TER A
A.E. UNIÓ REMENCES A - TORELLO, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - MANLLEU, A.E.C. B
BANYOLES, C.E. B - BESCANO, C.D. A
Jornada 25 24-04-2022
BESCANO, C.D. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - BANYOLES CLUB AT. B
FIGUERES, U.E. D - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
L'ESCALA, F.C. C - PERALADA, C.F. C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - ROSES, A.E. A
FEC VALL DEL TER A - A.E. UNIÓ REMENCES A
TORELLO, C.F. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
MANLLEU, A.E.C. B - BANYOLES, C.E. B
Jornada 26 01-05-2022
BANYOLES CLUB AT. B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FIGUERES, U.E. D - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
PERALADA, C.F. C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ROSES, A.E. A - L'ESCALA, F.C. C
A.E. UNIÓ REMENCES A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - FEC VALL DEL TER A
BANYOLES, C.E. B - TORELLO, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. B - BESCANO, C.D. A
Jornada 27 08-05-2022
BESCANO, C.D. A - BANYOLES CLUB AT. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FIGUERES, U.E. D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - PERALADA, C.F. C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - ROSES, A.E. A
L'ESCALA, F.C. C - A.E. UNIÓ REMENCES A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
FEC VALL DEL TER A - BANYOLES, C.E. B
TORELLO, C.F. A - MANLLEU, A.E.C. B
Jornada 28 15-05-2022
FIGUERES, U.E. D - BANYOLES CLUB AT. B
PERALADA, C.F. C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ROSES, A.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
A.E. UNIÓ REMENCES A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - L'ESCALA, F.C. C
BANYOLES, C.E. B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
MANLLEU, A.E.C. B - FEC VALL DEL TER A
TORELLO, C.F. A - BESCANO, C.D. A
Jornada 29 22-05-2022
FIGUERES, U.E. D - BESCANO, C.D. A
BANYOLES CLUB AT. B - PERALADA, C.F. C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - ROSES, A.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - A.E. UNIÓ REMENCES A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
L'ESCALA, F.C. C - BANYOLES, C.E. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A - MANLLEU, A.E.C. B
FEC VALL DEL TER A - TORELLO, C.F. A
Jornada 30 29-05-2022
PERALADA, C.F. C - FIGUERES, U.E. D
ROSES, A.E. A - BANYOLES CLUB AT. B
A.E. UNIÓ REMENCES A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES, C.E. B - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
MANLLEU, A.E.C. B - L'ESCALA, F.C. C
TORELLO, C.F. A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BESCANO, C.D. A - FEC VALL DEL TER A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.