Competició | TEMPORADA 2021-2022

tercera division rfef | grup v

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-09-2021
OLOT, U.E. SAD A 31 CASTELLDEFELS, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 11 VILAFRANCA, F.C. A
SANTS, U.E. A 10 FIGUERES, U.E. A
SANT ANDREU, U.E A 11 MANRESA, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 12 GIRONA, F.C. B
PERALADA, C.F. A 00 POBLA MAFUMET, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. A 01 SAN CRISTOBAL, C.P. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Descansa - ASCÓ, F.C. A
Jornada 2 12-09-2021
CASTELLDEFELS, U.E. A - Descansa
VILAFRANCA, F.C. A 00 OLOT, U.E. SAD A
FIGUERES, U.E. A 11 VILASSAR MAR,U.E. A
MANRESA, C.E. A 31 SANTS, U.E. A
GIRONA, F.C. B 21 SANT ANDREU, U.E A
POBLA MAFUMET, C.F. A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 02 PERALADA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 31 GRANOLLERS, E.C. A
ASCÓ, F.C. A 00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 3 19-09-2021
CASTELLDEFELS, U.E. A 02 VILAFRANCA, F.C. A
OLOT, U.E. SAD A 43 FIGUERES, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 00 MANRESA, C.E. A
SANTS, U.E. A 01 GIRONA, F.C. B
SANT ANDREU, U.E A 20 POBLA MAFUMET, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 00 SAN CRISTOBAL, C.P. A
PERALADA, C.F. A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
GRANOLLERS, E.C. A 23 ASCÓ, F.C. A
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 4 26-09-2021
VILAFRANCA, F.C. A - Descansa
FIGUERES, U.E. A 00 CASTELLDEFELS, U.E. A
MANRESA, C.E. A 03 OLOT, U.E. SAD A
GIRONA, F.C. B 21 VILASSAR MAR,U.E. A
POBLA MAFUMET, C.F. A 10 SANTS, U.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 21 SANT ANDREU, U.E A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ASCÓ, F.C. A 05 PERALADA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 13 GRANOLLERS, E.C. A
Jornada 5 03-10-2021
VILAFRANCA, F.C. A 01 FIGUERES, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 01 MANRESA, C.E. A
OLOT, U.E. SAD A 00 GIRONA, F.C. B
VILASSAR MAR,U.E. A 10 POBLA MAFUMET, C.F. A
SANTS, U.E. A 01 SAN CRISTOBAL, C.P. A
SANT ANDREU, U.E A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 20 ASCÓ, F.C. A
PERALADA, C.F. A 00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa - GRANOLLERS, E.C. A
Jornada 6 10-10-2021
FIGUERES, U.E. A - Descansa
MANRESA, C.E. A 11 VILAFRANCA, F.C. A
GIRONA, F.C. B 10 CASTELLDEFELS, U.E. A
POBLA MAFUMET, C.F. A 10 OLOT, U.E. SAD A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 01 VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 20 SANTS, U.E. A
ASCÓ, F.C. A 03 SANT ANDREU, U.E A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
GRANOLLERS, E.C. A 13 PERALADA, C.F. A
Jornada 7 17-10-2021
FIGUERES, U.E. A 01 MANRESA, C.E. A
VILAFRANCA, F.C. A 10 GIRONA, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. A 20 POBLA MAFUMET, C.F. A
OLOT, U.E. SAD A 31 SAN CRISTOBAL, C.P. A
VILASSAR MAR,U.E. A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANTS, U.E. A 11 ASCÓ, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 21 GRANOLLERS, E.C. A
Descansa - PERALADA, C.F. A
Jornada 8 24-10-2021
MANRESA, C.E. A - Descansa
GIRONA, F.C. B 01 FIGUERES, U.E. A
POBLA MAFUMET, C.F. A 01 VILAFRANCA, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 31 CASTELLDEFELS, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 31 OLOT, U.E. SAD A
ASCÓ, F.C. A 11 VILASSAR MAR,U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 12 SANTS, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 10 SANT ANDREU, U.E A
PERALADA, C.F. A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 9 31-10-2021
MANRESA, C.E. A 00 GIRONA, F.C. B
FIGUERES, U.E. A 00 POBLA MAFUMET, C.F. A
VILAFRANCA, F.C. A 00 SAN CRISTOBAL, C.P. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
OLOT, U.E. SAD A 30 ASCÓ, F.C. A
VILASSAR MAR,U.E. A 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANTS, U.E. A 30 GRANOLLERS, E.C. A
SANT ANDREU, U.E A 20 PERALADA, C.F. A
Descansa - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 10 07-11-2021
GIRONA, F.C. B - Descansa
POBLA MAFUMET, C.F. A 00 MANRESA, C.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 11 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 VILAFRANCA, F.C. A
ASCÓ, F.C. A 13 CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 14 OLOT, U.E. SAD A
GRANOLLERS, E.C. A 00 VILASSAR MAR,U.E. A
PERALADA, C.F. A 11 SANTS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 10 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 11 14-11-2021
GIRONA, F.C. B 10 POBLA MAFUMET, C.F. A
MANRESA, C.E. A 11 SAN CRISTOBAL, C.P. A
FIGUERES, U.E. A 00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VILAFRANCA, F.C. A 20 ASCÓ, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
OLOT, U.E. SAD A 11 GRANOLLERS, E.C. A
VILASSAR MAR,U.E. A 00 PERALADA, C.F. A
SANTS, U.E. A 00 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Descansa - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 12 21-11-2021
POBLA MAFUMET, C.F. A - Descansa
SAN CRISTOBAL, C.P. A 21 GIRONA, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 11 MANRESA, C.E. A
ASCÓ, F.C. A 03 FIGUERES, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 01 VILAFRANCA, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. A 43 CASTELLDEFELS, U.E. A
PERALADA, C.F. A 11 OLOT, U.E. SAD A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 21 VILASSAR MAR,U.E. A
SANT ANDREU, U.E A 20 SANTS, U.E. A
Jornada 13 28-11-2021
POBLA MAFUMET, C.F. A 12 SAN CRISTOBAL, C.P. A
GIRONA, F.C. B 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MANRESA, C.E. A 20 ASCÓ, F.C. A
FIGUERES, U.E. A 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VILAFRANCA, F.C. A 10 GRANOLLERS, E.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 02 PERALADA, C.F. A
OLOT, U.E. SAD A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
VILASSAR MAR,U.E. A 22 SANT ANDREU, U.E A
Descansa - SANTS, U.E. A
Jornada 14 05-12-2021
SAN CRISTOBAL, C.P. A - Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 POBLA MAFUMET, C.F. A
ASCÓ, F.C. A 11 GIRONA, F.C. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 03 MANRESA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 13 FIGUERES, U.E. A
PERALADA, C.F. A 11 VILAFRANCA, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 01 CASTELLDEFELS, U.E. A
SANT ANDREU, U.E A 03 OLOT, U.E. SAD A
SANTS, U.E. A 02 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 15 12-12-2021
SAN CRISTOBAL, C.P. A 00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
POBLA MAFUMET, C.F. A 01 ASCÓ, F.C. A
GIRONA, F.C. B 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MANRESA, C.E. A 00 GRANOLLERS, E.C. A
FIGUERES, U.E. A 14 PERALADA, C.F. A
VILAFRANCA, F.C. A 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
CASTELLDEFELS, U.E. A 03 SANT ANDREU, U.E A
OLOT, U.E. SAD A 42 SANTS, U.E. A
Descansa - VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 16 19-12-2021
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ASCÓ, F.C. A 12 SAN CRISTOBAL, C.P. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 04 POBLA MAFUMET, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. A 23 GIRONA, F.C. B
PERALADA, C.F. A 23 MANRESA, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 30 FIGUERES, U.E. A
SANT ANDREU, U.E A 01 VILAFRANCA, F.C. A
SANTS, U.E. A 11 CASTELLDEFELS, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 01 OLOT, U.E. SAD A
Jornada 17 02-01-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 31 ASCÓ, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 61 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
POBLA MAFUMET, C.F. A 20 GRANOLLERS, E.C. A
GIRONA, F.C. B 11 PERALADA, C.F. A
MANRESA, C.E. A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
FIGUERES, U.E. A 12 SANT ANDREU, U.E A
VILAFRANCA, F.C. A 12 SANTS, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 21 VILASSAR MAR,U.E. A
OLOT, U.E. SAD A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 18 09-01-2022
CASTELLDEFELS, U.E. A 01 OLOT, U.E. SAD A
VILAFRANCA, F.C. A 00 VILASSAR MAR,U.E. A
FIGUERES, U.E. A 20 SANTS, U.E. A
MANRESA, C.E. A 40 SANT ANDREU, U.E A
GIRONA, F.C. B 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
POBLA MAFUMET, C.F. A 11 PERALADA, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 20 GRANOLLERS, E.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ASCÓ, F.C. A - Descansa
Jornada 19 16-01-2022
Descansa - CASTELLDEFELS, U.E. A
OLOT, U.E. SAD A 51 VILAFRANCA, F.C. A
VILASSAR MAR,U.E. A 10 FIGUERES, U.E. A
SANTS, U.E. A 01 MANRESA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E A 23 GIRONA, F.C. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 42 POBLA MAFUMET, C.F. A
PERALADA, C.F. A 11 SAN CRISTOBAL, C.P. A
GRANOLLERS, E.C. A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 10 ASCÓ, F.C. A
Jornada 20 23-01-2022
VILAFRANCA, F.C. A 01 CASTELLDEFELS, U.E. A
FIGUERES, U.E. A 01 OLOT, U.E. SAD A
MANRESA, C.E. A 21 VILASSAR MAR,U.E. A
GIRONA, F.C. B 00 SANTS, U.E. A
POBLA MAFUMET, C.F. A 13 SANT ANDREU, U.E A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 PERALADA, C.F. A
ASCÓ, F.C. A 20 GRANOLLERS, E.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - Descansa
Jornada 21 30-01-2022
Descansa - VILAFRANCA, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 10 FIGUERES, U.E. A
OLOT, U.E. SAD A 11 MANRESA, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 10 GIRONA, F.C. B
SANTS, U.E. A 10 POBLA MAFUMET, C.F. A
SANT ANDREU, U.E A 00 SAN CRISTOBAL, C.P. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
PERALADA, C.F. A 21 ASCÓ, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. A 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 22 06-02-2022
FIGUERES, U.E. A 00 VILAFRANCA, F.C. A
MANRESA, C.E. A 02 CASTELLDEFELS, U.E. A
GIRONA, F.C. B 01 OLOT, U.E. SAD A
POBLA MAFUMET, C.F. A 10 VILASSAR MAR,U.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 21 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 SANT ANDREU, U.E A
ASCÓ, F.C. A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 11 PERALADA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. A - Descansa
Jornada 23 13-02-2022
Descansa - FIGUERES, U.E. A
VILAFRANCA, F.C. A 04 MANRESA, C.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 13 GIRONA, F.C. B
OLOT, U.E. SAD A 04 POBLA MAFUMET, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 01 SAN CRISTOBAL, C.P. A
SANTS, U.E. A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT ANDREU, U.E A 31 ASCÓ, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
PERALADA, C.F. A 10 GRANOLLERS, E.C. A
Jornada 24 20-02-2022
MANRESA, C.E. A 10 FIGUERES, U.E. A
GIRONA, F.C. B 01 VILAFRANCA, F.C. A
POBLA MAFUMET, C.F. A 31 CASTELLDEFELS, U.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 31 OLOT, U.E. SAD A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 01 VILASSAR MAR,U.E. A
ASCÓ, F.C. A 12 SANTS, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 33 SANT ANDREU, U.E A
GRANOLLERS, E.C. A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
PERALADA, C.F. A - Descansa
Jornada 25 27-02-2022
Descansa - MANRESA, C.E. A
FIGUERES, U.E. A 01 GIRONA, F.C. B
VILAFRANCA, F.C. A 00 POBLA MAFUMET, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 00 SAN CRISTOBAL, C.P. A
OLOT, U.E. SAD A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VILASSAR MAR,U.E. A 30 ASCÓ, F.C. A
SANTS, U.E. A 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT ANDREU, U.E A 11 GRANOLLERS, E.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 10 PERALADA, C.F. A
Jornada 26 06-03-2022
GIRONA, F.C. B 22 MANRESA, C.E. A
POBLA MAFUMET, C.F. A 11 FIGUERES, U.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 10 VILAFRANCA, F.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 CASTELLDEFELS, U.E. A
ASCÓ, F.C. A 10 OLOT, U.E. SAD A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 00 VILASSAR MAR,U.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 10 SANTS, U.E. A
PERALADA, C.F. A 01 SANT ANDREU, U.E A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - Descansa
Jornada 27 13-03-2022
Descansa - GIRONA, F.C. B
MANRESA, C.E. A 10 POBLA MAFUMET, C.F. A
FIGUERES, U.E. A 00 SAN CRISTOBAL, C.P. A
VILAFRANCA, F.C. A 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CASTELLDEFELS, U.E. A 12 ASCÓ, F.C. A
OLOT, U.E. SAD A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VILASSAR MAR,U.E. A 12 GRANOLLERS, E.C. A
SANTS, U.E. A 11 PERALADA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 28 20-03-2022
POBLA MAFUMET, C.F. A 10 GIRONA, F.C. B
SAN CRISTOBAL, C.P. A 12 MANRESA, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 02 FIGUERES, U.E. A
ASCÓ, F.C. A 10 VILAFRANCA, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 12 CASTELLDEFELS, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 00 OLOT, U.E. SAD A
PERALADA, C.F. A 12 VILASSAR MAR,U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 23 SANTS, U.E. A
SANT ANDREU, U.E A - Descansa
Jornada 29 27-03-2022
Descansa - POBLA MAFUMET, C.F. A
GIRONA, F.C. B 00 SAN CRISTOBAL, C.P. A
MANRESA, C.E. A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FIGUERES, U.E. A 30 ASCÓ, F.C. A
VILAFRANCA, F.C. A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
CASTELLDEFELS, U.E. A 30 GRANOLLERS, E.C. A
OLOT, U.E. SAD A 12 PERALADA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANTS, U.E. A 12 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 30 03-04-2022
SAN CRISTOBAL, C.P. A 11 POBLA MAFUMET, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 01 GIRONA, F.C. B
ASCÓ, F.C. A 00 MANRESA, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 31 FIGUERES, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 11 VILAFRANCA, F.C. A
PERALADA, C.F. A 00 CASTELLDEFELS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 11 OLOT, U.E. SAD A
SANT ANDREU, U.E A 10 VILASSAR MAR,U.E. A
SANTS, U.E. A - Descansa
Jornada 31 10-04-2022
Descansa - SAN CRISTOBAL, C.P. A
POBLA MAFUMET, C.F. A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
GIRONA, F.C. B 20 ASCÓ, F.C. A
MANRESA, C.E. A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FIGUERES, U.E. A 02 GRANOLLERS, E.C. A
VILAFRANCA, F.C. A 31 PERALADA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
OLOT, U.E. SAD A 10 SANT ANDREU, U.E A
VILASSAR MAR,U.E. A 10 SANTS, U.E. A
Jornada 32 17-04-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 SAN CRISTOBAL, C.P. A
ASCÓ, F.C. A 00 POBLA MAFUMET, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 14 GIRONA, F.C. B
GRANOLLERS, E.C. A 01 MANRESA, C.E. A
PERALADA, C.F. A 12 FIGUERES, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 21 VILAFRANCA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A 20 CASTELLDEFELS, U.E. A
SANTS, U.E. A 23 OLOT, U.E. SAD A
VILASSAR MAR,U.E. A - Descansa
Jornada 33 24-04-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - Descansa
SAN CRISTOBAL, C.P. A 51 ASCÓ, F.C. A
POBLA MAFUMET, C.F. A 40 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
GIRONA, F.C. B 12 GRANOLLERS, E.C. A
MANRESA, C.E. A 10 PERALADA, C.F. A
FIGUERES, U.E. A 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
VILAFRANCA, F.C. A 10 SANT ANDREU, U.E A
CASTELLDEFELS, U.E. A 20 SANTS, U.E. A
OLOT, U.E. SAD A 21 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 34 01-05-2022
ASCÓ, F.C. A 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 01 SAN CRISTOBAL, C.P. A
GRANOLLERS, E.C. A 24 POBLA MAFUMET, C.F. A
PERALADA, C.F. A 12 GIRONA, F.C. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 12 MANRESA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E A 20 FIGUERES, U.E. A
SANTS, U.E. A 30 VILAFRANCA, F.C. A
VILASSAR MAR,U.E. A 00 CASTELLDEFELS, U.E. A
Descansa - OLOT, U.E. SAD A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.