Competició | TEMPORADA 2021-2022

tercera catalana | grup 6

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
SAN CRISTOBAL, C.P. B 43 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
LLORENÇA F.C., C.E. A 36 JUAN XXIII,C.S. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 71 LES FONTS , U.E. A
JUNIOR,C.F. A 21 MATADEPERA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 13 RUBI, U.E. B
SAN LORENZO, U.D. A 10 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 2 10-10-2021
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 33 SAN LORENZO, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 11 SAN CRISTOBAL, C.P. B
JUAN XXIII,C.S. A 40 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 10 LLORENÇA F.C., C.E. A
MATADEPERA, F.C. A 22 LES FONTS , U.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 23 JUNIOR,C.F. A
RUBI, U.E. B 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CAN PARELLADA, C.D. A 11 CASTELLBISBAL, U.E. A
Jornada 3 17-10-2021
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 31 JUAN XXIII,C.S. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 05 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
LLORENÇA F.C., C.E. A 21 MATADEPERA, F.C. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 31 LES FONTS , U.E. A
JUNIOR,C.F. A 31 RUBI, U.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 22 CAN PARELLADA, C.D. A
SAN LORENZO, U.D. A 10 CASTELLBISBAL, U.E. A
Jornada 4 24-10-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 32 SAN LORENZO, U.D. A
JUAN XXIII,C.S. A 12 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 10 SAN CRISTOBAL, C.P. B
MATADEPERA, F.C. A 41 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 02 LLORENÇA F.C., C.E. A
RUBI, U.E. B 31 LES FONTS , U.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A 52 JUNIOR,C.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 5 31-10-2021
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 04 JUAN XXIII,C.S. A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 41 MATADEPERA, F.C. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 11 RUBI, U.E. B
CAN PARELLADA, C.D. A 21 LES FONTS , U.E. A
JUNIOR,C.F. A 13 CASTELLBISBAL, U.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 6 07-11-2021
JUAN XXIII,C.S. A 11 SAN LORENZO, U.D. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MATADEPERA, F.C. A 32 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 SAN CRISTOBAL, C.P. B
RUBI, U.E. B 32 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A 20 LLORENÇA F.C., C.E. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 10 LES FONTS , U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 11 JUNIOR,C.F. A
Jornada 7 14-11-2021
JUAN XXIII,C.S. A 03 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 31 MATADEPERA, F.C. A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 10 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 31 RUBI, U.E. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 02 CAN PARELLADA, C.D. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 43 CASTELLBISBAL, U.E. A
LES FONTS , U.E. A 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SAN LORENZO, U.D. A 43 JUNIOR,C.F. A
Jornada 8 21-11-2021
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 01 SAN LORENZO, U.D. A
MATADEPERA, F.C. A 22 JUAN XXIII,C.S. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 24 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
RUBI, U.E. B 30 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
CAN PARELLADA, C.D. A 02 SAN CRISTOBAL, C.P. B
CASTELLBISBAL, U.E. A 00 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 31 LLORENÇA F.C., C.E. A
JUNIOR,C.F. A 61 LES FONTS , U.E. A
Jornada 9 28-11-2021
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 11 MATADEPERA, F.C. A
JUAN XXIII,C.S. A 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 23 RUBI, U.E. B
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 12 CAN PARELLADA, C.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 12 CASTELLBISBAL, U.E. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
LLORENÇA F.C., C.E. A 36 JUNIOR,C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A 30 LES FONTS , U.E. A
Jornada 10 12-12-2021
MATADEPERA, F.C. A 12 SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
RUBI, U.E. B 31 JUAN XXIII,C.S. A
CAN PARELLADA, C.D. A 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CASTELLBISBAL, U.E. A 12 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 10 SAN CRISTOBAL, C.P. B
JUNIOR,C.F. A 100 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
LES FONTS , U.E. A 34 LLORENÇA F.C., C.E. A
Jornada 11 19-12-2021
MATADEPERA, F.C. A 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 20 RUBI, U.E. B
JUAN XXIII,C.S. A 10 CAN PARELLADA, C.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 32 CASTELLBISBAL, U.E. A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 12 JUNIOR,C.F. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 32 LES FONTS , U.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 52 LLORENÇA F.C., C.E. A
Jornada 12 09-01-2022
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 13 SAN LORENZO, U.D. A
RUBI, U.E. B 76 MATADEPERA, F.C. A
CAN PARELLADA, C.D. A 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CASTELLBISBAL, U.E. A 31 JUAN XXIII,C.S. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
JUNIOR,C.F. A 62 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
LES FONTS , U.E. A 42 SAN CRISTOBAL, C.P. B
LLORENÇA F.C., C.E. A 14 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 13 16-01-2022
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 RUBI, U.E. B
MATADEPERA, F.C. A 22 CAN PARELLADA, C.D. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 21 CASTELLBISBAL, U.E. A
JUAN XXIII,C.S. A 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 11 JUNIOR,C.F. A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 21 LES FONTS , U.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 32 LLORENÇA F.C., C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 50 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 14 23-01-2022
SAN LORENZO, U.D. A 11 RUBI, U.E. B
CAN PARELLADA, C.D. A 20 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 41 MATADEPERA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 30 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
JUNIOR,C.F. A 90 JUAN XXIII,C.S. A
LES FONTS , U.E. A 04 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
LLORENÇA F.C., C.E. A 23 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 02 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 15 30-01-2022
RUBI, U.E. B 02 CAN PARELLADA, C.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 00 CASTELLBISBAL, U.E. A
MATADEPERA, F.C. A 16 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 11 JUNIOR,C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A 23 LES FONTS , U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 31 LLORENÇA F.C., C.E. A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 43 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 03 SAN LORENZO, U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 12 SAN CRISTOBAL, C.P. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 11 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A 70 LLORENÇA F.C., C.E. A
LES FONTS , U.E. A 26 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MATADEPERA, F.C. A 43 JUNIOR,C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
RUBI, U.E. B 34 CASTELLBISBAL, U.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A 23 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 17 13-02-2022
SAN LORENZO, U.D. A 31 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 25 JUAN XXIII,C.S. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 22 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
LES FONTS , U.E. A 34 MATADEPERA, F.C. A
JUNIOR,C.F. A 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 20 RUBI, U.E. B
CASTELLBISBAL, U.E. A 41 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 18 20-02-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 44 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
JUAN XXIII,C.S. A 10 SAN CRISTOBAL, C.P. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 72 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 51 LLORENÇA F.C., C.E. A
LES FONTS , U.E. A 42 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
RUBI, U.E. B 21 JUNIOR,C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CASTELLBISBAL, U.E. A 24 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 19 06-03-2022
SAN LORENZO, U.D. A 40 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 03 JUAN XXIII,C.S. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 11 MATADEPERA, F.C. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 54 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
LES FONTS , U.E. A 04 RUBI, U.E. B
JUNIOR,C.F. A 31 CAN PARELLADA, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 30 CASTELLBISBAL, U.E. A
Jornada 20 13-03-2022
JUAN XXIII,C.S. A 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 80 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
MATADEPERA, F.C. A 20 SAN CRISTOBAL, C.P. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
RUBI, U.E. B 50 LLORENÇA F.C., C.E. A
LES FONTS , U.E. A 13 CAN PARELLADA, C.D. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 03 JUNIOR,C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 12 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 21 20-03-2022
SAN LORENZO, U.D. A 21 JUAN XXIII,C.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 16 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 14 MATADEPERA, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 01 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 12 RUBI, U.E. B
LLORENÇA F.C., C.E. A 21 CAN PARELLADA, C.D. A
LES FONTS , U.E. A 20 CASTELLBISBAL, U.E. A
JUNIOR,C.F. A 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 22 27-03-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 30 JUAN XXIII,C.S. A
MATADEPERA, F.C. A 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 33 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
RUBI, U.E. B 22 SAN CRISTOBAL, C.P. B
CAN PARELLADA, C.D. A 51 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 51 LLORENÇA F.C., C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 21 LES FONTS , U.E. A
JUNIOR,C.F. A 23 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 23 03-04-2022
SAN LORENZO, U.D. A 13 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
JUAN XXIII,C.S. A 45 MATADEPERA, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 23 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 12 RUBI, U.E. B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 11 CAN PARELLADA, C.D. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 24 CASTELLBISBAL, U.E. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
LES FONTS , U.E. A 41 JUNIOR,C.F. A
Jornada 24 10-04-2022
MATADEPERA, F.C. A 23 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 JUAN XXIII,C.S. A
RUBI, U.E. B 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CAN PARELLADA, C.D. A 11 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
CASTELLBISBAL, U.E. A 32 SAN CRISTOBAL, C.P. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 52 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
JUNIOR,C.F. A 103 LLORENÇA F.C., C.E. A
LES FONTS , U.E. A 23 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 25 24-04-2022
SAN LORENZO, U.D. A 40 MATADEPERA, F.C. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 20 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A 02 RUBI, U.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 21 CAN PARELLADA, C.D. A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 21 CASTELLBISBAL, U.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 54 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 11 JUNIOR,C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 23 LES FONTS , U.E. A
Jornada 26 01-05-2022
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 53 MATADEPERA, F.C. A
RUBI, U.E. B 13 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CAN PARELLADA, C.D. A 02 JUAN XXIII,C.S. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 41 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 50 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
JUNIOR,C.F. A 52 SAN CRISTOBAL, C.P. B
LES FONTS , U.E. A 51 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 32 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 27 08-05-2022
SAN LORENZO, U.D. A 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 35 RUBI, U.E. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 11 CAN PARELLADA, C.D. A
JUAN XXIII,C.S. A 44 CASTELLBISBAL, U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B 43 JUNIOR,C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 12 LES FONTS , U.E. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 14 LLORENÇA F.C., C.E. A
Jornada 28 15-05-2022
RUBI, U.E. B 33 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A 33 MATADEPERA, F.C. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 31 JUAN XXIII,C.S. A
JUNIOR,C.F. A 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
LES FONTS , U.E. A 21 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
LLORENÇA F.C., C.E. A 64 SAN CRISTOBAL, C.P. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 15 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 29 22-05-2022
RUBI, U.E. B - SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - CAN PARELLADA, C.D. A
MATADEPERA, F.C. A - CASTELLBISBAL, U.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
JUAN XXIII,C.S. A - JUNIOR,C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - LES FONTS , U.E. A
PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B - LLORENÇA F.C., C.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 30 29-05-2022
CAN PARELLADA, C.D. A - RUBI, U.E. B
CASTELLBISBAL, U.E. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - MATADEPERA, F.C. A
JUNIOR,C.F. A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
LES FONTS , U.E. A - JUAN XXIII,C.S. A
LLORENÇA F.C., C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL B
SAN LORENZO, U.D. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.