Competició | TEMPORADA 2021-2022

tercera catalana | grup 4

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 12 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 02 CALELLA, C.F. A
MOLINOS, U.D. B 12 LA LLANTIA, A.D A
MATARONESA, U.D A 01 SANT POL, AT. B
MASNOU AT. A 51 PREMIA DALT, C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 12 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
CABRILS, C.E. A 33 VILASSAR MAR,U.E. C
TIANA, C.C.E. A 02 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Jornada 2 10-10-2021
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 91 TIANA, C.C.E. A
CALELLA, C.F. A 21 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
LA LLANTIA, A.D A 21 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
SANT POL, AT. B 23 MOLINOS, U.D. B
PREMIA DALT, C.D. A 13 MATARONESA, U.D A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 21 MASNOU AT. A
VILASSAR MAR,U.E. C 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 32 CABRILS, C.E. A
Jornada 3 17-10-2021
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 42 CALELLA, C.F. A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 30 LA LLANTIA, A.D A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 11 SANT POL, AT. B
MOLINOS, U.D. B 11 PREMIA DALT, C.D. A
MATARONESA, U.D A 01 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
MASNOU AT. A 12 VILASSAR MAR,U.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 01 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
TIANA, C.C.E. A 17 CABRILS, C.E. A
Jornada 4 24-10-2021
CALELLA, C.F. A 51 TIANA, C.C.E. A
LA LLANTIA, A.D A 10 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
SANT POL, AT. B 32 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
PREMIA DALT, C.D. A 24 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 10 MOLINOS, U.D. B
VILASSAR MAR,U.E. C 22 MATARONESA, U.D A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 10 MASNOU AT. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 53 CABRILS, C.E. A
Jornada 5 31-10-2021
CALELLA, C.F. A 10 LA LLANTIA, A.D A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 30 SANT POL, AT. B
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 11 PREMIA DALT, C.D. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 22 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
MOLINOS, U.D. B 26 VILASSAR MAR,U.E. C
MATARONESA, U.D A 01 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
MASNOU AT. A 12 CABRILS, C.E. A
TIANA, C.C.E. A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
Jornada 6 07-11-2021
LA LLANTIA, A.D A 52 TIANA, C.C.E. A
SANT POL, AT. B 22 CALELLA, C.F. A
PREMIA DALT, C.D. A 02 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 20 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
VILASSAR MAR,U.E. C 30 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 80 MOLINOS, U.D. B
CABRILS, C.E. A 20 MATARONESA, U.D A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 21 MASNOU AT. A
Jornada 7 14-11-2021
LA LLANTIA, A.D A 43 SANT POL, AT. B
CALELLA, C.F. A 62 PREMIA DALT, C.D. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 13 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 10 VILASSAR MAR,U.E. C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 03 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
MOLINOS, U.D. B 13 CABRILS, C.E. A
MATARONESA, U.D A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
TIANA, C.C.E. A 12 MASNOU AT. A
Jornada 8 21-11-2021
SANT POL, AT. B 03 TIANA, C.C.E. A
PREMIA DALT, C.D. A 22 LA LLANTIA, A.D A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 12 CALELLA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. C 01 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 32 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
CABRILS, C.E. A 50 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 12 MOLINOS, U.D. B
MASNOU AT. A 12 MATARONESA, U.D A
Jornada 9 28-11-2021
SANT POL, AT. B 20 PREMIA DALT, C.D. A
LA LLANTIA, A.D A 23 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
CALELLA, C.F. A 52 VILASSAR MAR,U.E. C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 01 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 04 CABRILS, C.E. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
MOLINOS, U.D. B 04 MASNOU AT. A
TIANA, C.C.E. A 04 MATARONESA, U.D A
Jornada 10 12-12-2021
PREMIA DALT, C.D. A 24 TIANA, C.C.E. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 11 SANT POL, AT. B
VILASSAR MAR,U.E. C 30 LA LLANTIA, A.D A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 62 CALELLA, C.F. A
CABRILS, C.E. A 31 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 23 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
MASNOU AT. A 13 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
MOLINOS, U.D. B 03 MATARONESA, U.D A
Jornada 11 19-12-2021
PREMIA DALT, C.D. A 15 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
SANT POL, AT. B 32 VILASSAR MAR,U.E. C
LA LLANTIA, A.D A 24 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
CALELLA, C.F. A 34 CABRILS, C.E. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 12 MASNOU AT. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 13 MATARONESA, U.D A
TIANA, C.C.E. A 11 MOLINOS, U.D. B
Jornada 12 09-01-2022
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 10 TIANA, C.C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. C 33 PREMIA DALT, C.D. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 30 SANT POL, AT. B
CABRILS, C.E. A 20 LA LLANTIA, A.D A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 14 CALELLA, C.F. A
MASNOU AT. A 55 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 20 MATARONESA, U.D A
MOLINOS, U.D. B 22 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
Jornada 13 16-01-2022
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 35 VILASSAR MAR,U.E. C
PREMIA DALT, C.D. A 17 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
SANT POL, AT. B 04 CABRILS, C.E. A
LA LLANTIA, A.D A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
MASNOU AT. A 12 CALELLA, C.F. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 14 MATARONESA, U.D A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 43 MOLINOS, U.D. B
TIANA, C.C.E. A 13 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
Jornada 14 23-01-2022
TIANA, C.C.E. A 31 VILASSAR MAR,U.E. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 20 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
CABRILS, C.E. A 71 PREMIA DALT, C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 10 SANT POL, AT. B
MASNOU AT. A 41 LA LLANTIA, A.D A
MATARONESA, U.D A 31 CALELLA, C.F. A
MOLINOS, U.D. B 33 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 04 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
Jornada 15 30-01-2022
VILASSAR MAR,U.E. C 11 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 11 CABRILS, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
SANT POL, AT. B 32 MASNOU AT. A
LA LLANTIA, A.D A 51 MATARONESA, U.D A
CALELLA, C.F. A 54 MOLINOS, U.D. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 31 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 22 TIANA, C.C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 43 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
CALELLA, C.F. A 30 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
LA LLANTIA, A.D A 22 MOLINOS, U.D. B
SANT POL, AT. B 21 MATARONESA, U.D A
PREMIA DALT, C.D. A 15 MASNOU AT. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
VILASSAR MAR,U.E. C 03 CABRILS, C.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 52 TIANA, C.C.E. A
Jornada 17 13-02-2022
TIANA, C.C.E. A 30 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 20 CALELLA, C.F. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 03 LA LLANTIA, A.D A
MOLINOS, U.D. B 21 SANT POL, AT. B
MATARONESA, U.D A 12 PREMIA DALT, C.D. A
MASNOU AT. A 04 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 21 VILASSAR MAR,U.E. C
CABRILS, C.E. A 30 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Jornada 18 20-02-2022
CALELLA, C.F. A 20 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
LA LLANTIA, A.D A 31 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANT POL, AT. B 00 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. A 21 MOLINOS, U.D. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 20 MATARONESA, U.D A
VILASSAR MAR,U.E. C 42 MASNOU AT. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 51 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
CABRILS, C.E. A 62 TIANA, C.C.E. A
Jornada 19 06-03-2022
TIANA, C.C.E. A 23 CALELLA, C.F. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 12 LA LLANTIA, A.D A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 20 SANT POL, AT. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 00 PREMIA DALT, C.D. A
MOLINOS, U.D. B 01 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
MATARONESA, U.D A 30 VILASSAR MAR,U.E. C
MASNOU AT. A 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
CABRILS, C.E. A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
Jornada 20 13-03-2022
LA LLANTIA, A.D A 10 CALELLA, C.F. A
SANT POL, AT. B 31 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
PREMIA DALT, C.D. A 02 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 10 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
VILASSAR MAR,U.E. C 01 MOLINOS, U.D. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 21 MATARONESA, U.D A
CABRILS, C.E. A 30 MASNOU AT. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 22 TIANA, C.C.E. A
Jornada 21 20-03-2022
TIANA, C.C.E. A 06 LA LLANTIA, A.D A
CALELLA, C.F. A 31 SANT POL, AT. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 51 PREMIA DALT, C.D. A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 21 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 42 VILASSAR MAR,U.E. C
MOLINOS, U.D. B 16 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
MATARONESA, U.D A 05 CABRILS, C.E. A
MASNOU AT. A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
Jornada 22 27-03-2022
SANT POL, AT. B 40 LA LLANTIA, A.D A
PREMIA DALT, C.D. A 12 CALELLA, C.F. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 31 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
VILASSAR MAR,U.E. C 21 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 40 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
CABRILS, C.E. A 30 MOLINOS, U.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 04 MATARONESA, U.D A
MASNOU AT. A 32 TIANA, C.C.E. A
Jornada 23 03-04-2022
TIANA, C.C.E. A 10 SANT POL, AT. B
LA LLANTIA, A.D A 23 PREMIA DALT, C.D. A
CALELLA, C.F. A 02 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 05 VILASSAR MAR,U.E. C
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 11 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 14 CABRILS, C.E. A
MOLINOS, U.D. B 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
MATARONESA, U.D A 23 MASNOU AT. A
Jornada 24 10-04-2022
PREMIA DALT, C.D. A 11 SANT POL, AT. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 30 LA LLANTIA, A.D A
VILASSAR MAR,U.E. C 24 CALELLA, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 11 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
CABRILS, C.E. A 30 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 42 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
MASNOU AT. A 50 MOLINOS, U.D. B
MATARONESA, U.D A 12 TIANA, C.C.E. A
Jornada 25 24-04-2022
TIANA, C.C.E. A 10 PREMIA DALT, C.D. A
SANT POL, AT. B 12 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
LA LLANTIA, A.D A 32 VILASSAR MAR,U.E. C
CALELLA, C.F. A 22 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 23 CABRILS, C.E. A
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 32 MASNOU AT. A
MATARONESA, U.D A 42 MOLINOS, U.D. B
Jornada 26 01-05-2022
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 41 PREMIA DALT, C.D. A
VILASSAR MAR,U.E. C 21 SANT POL, AT. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 31 LA LLANTIA, A.D A
CABRILS, C.E. A 31 CALELLA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 61 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
MASNOU AT. A 32 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
MATARONESA, U.D A 22 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
MOLINOS, U.D. B 03 TIANA, C.C.E. A
Jornada 27 08-05-2022
TIANA, C.C.E. A 04 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
PREMIA DALT, C.D. A 12 VILASSAR MAR,U.E. C
SANT POL, AT. B 05 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
LA LLANTIA, A.D A 06 CABRILS, C.E. A
CALELLA, C.F. A 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 32 MASNOU AT. A
MATARONESA, U.D A 33 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 21 MOLINOS, U.D. B
Jornada 28 15-05-2022
VILASSAR MAR,U.E. C 28 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 50 PREMIA DALT, C.D. A
CABRILS, C.E. A 61 SANT POL, AT. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 22 LA LLANTIA, A.D A
CALELLA, C.F. A 22 MASNOU AT. A
MATARONESA, U.D A 33 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
MOLINOS, U.D. B 62 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 40 TIANA, C.C.E. A
Jornada 29 22-05-2022
VILASSAR MAR,U.E. C 31 TIANA, C.C.E. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 03 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. A 22 CABRILS, C.E. A
SANT POL, AT. B 54 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
LA LLANTIA, A.D A 41 MASNOU AT. A
CALELLA, C.F. A 12 MATARONESA, U.D A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A 52 MOLINOS, U.D. B
ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A 34 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
Jornada 30 29-05-2022
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 20 VILASSAR MAR,U.E. C
CABRILS, C.E. A 31 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 61 PREMIA DALT, C.D. A
MASNOU AT. A 31 SANT POL, AT. B
MATARONESA, U.D A 50 LA LLANTIA, A.D A
MOLINOS, U.D. B 15 CALELLA, C.F. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 22 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB A
TIANA, C.C.E. A 41 ALELLA 2013 ASSOCIACIO ESPORTIVA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.