Competició | TEMPORADA 2021-2022

tercera catalana | grup 16

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 24 TREMP, C.F A
VILANOVENCA,U.E A 11 IVARS D'URGELL, C.E A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 40 LA FULIOLA, C.E. A
SOLSONA, C.F B 61 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
TORNABOUS, C.F. A 12 BUTSENIT, C.F. A
OLIANA,C.D. A 22 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 03 TORA, C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 21 PONTS C.F. A
Jornada 2 10-10-2021
TREMP, C.F A 50 BELLCAIRENC, C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 33 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
LA FULIOLA, C.E. A 10 VILANOVENCA,U.E A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 03 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BUTSENIT, C.F. A 14 SOLSONA, C.F B
TORNABOUS, C.F. A 11 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
TORA, C.F. A 22 OLIANA,C.D. A
PONTS C.F. A 52 POBLA DE SEGUR, C.F. A
Jornada 3 17-10-2021
TREMP, C.F A 72 IVARS D'URGELL, C.E A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 11 LA FULIOLA, C.E. A
VILANOVENCA,U.E A 02 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 31 BUTSENIT, C.F. A
SOLSONA, C.F B 31 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
TORNABOUS, C.F. A 21 TORA, C.F. A
OLIANA,C.D. A 10 PONTS C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 20 POBLA DE SEGUR, C.F. A
Jornada 4 24-10-2021
IVARS D'URGELL, C.E A 16 BELLCAIRENC, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 12 TREMP, C.F A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 11 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
BUTSENIT, C.F. A 22 VILANOVENCA,U.E A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 25 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
TORA, C.F. A 12 SOLSONA, C.F B
PONTS C.F. A 40 TORNABOUS, C.F. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 42 OLIANA,C.D. A
Jornada 5 31-10-2021
IVARS D'URGELL, C.E A 01 LA FULIOLA, C.E. A
TREMP, C.F A 41 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 21 BUTSENIT, C.F. A
VILANOVENCA,U.E A 11 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 80 TORA, C.F. A
SOLSONA, C.F B 11 PONTS C.F. A
TORNABOUS, C.F. A 03 POBLA DE SEGUR, C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 11 OLIANA,C.D. A
Jornada 6 07-11-2021
LA FULIOLA, C.E. A 10 BELLCAIRENC, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 61 IVARS D'URGELL, C.E A
BUTSENIT, C.F. A 02 TREMP, C.F A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 12 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
TORA, C.F. A 22 VILANOVENCA,U.E A
PONTS C.F. A 23 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 00 SOLSONA, C.F B
OLIANA,C.D. A 41 TORNABOUS, C.F. A
Jornada 7 14-11-2021
LA FULIOLA, C.E. A 22 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
IVARS D'URGELL, C.E A 42 BUTSENIT, C.F. A
TREMP, C.F A 80 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 12 TORA, C.F. A
VILANOVENCA,U.E A 22 PONTS C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 43 POBLA DE SEGUR, C.F. A
SOLSONA, C.F B 33 OLIANA,C.D. A
BELLCAIRENC, C.F. A 30 TORNABOUS, C.F. A
Jornada 8 21-11-2021
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 11 BELLCAIRENC, C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 15 LA FULIOLA, C.E. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 70 IVARS D'URGELL, C.E A
TORA, C.F. A 03 TREMP, C.F A
PONTS C.F. A 11 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 11 VILANOVENCA,U.E A
OLIANA,C.D. A 01 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
TORNABOUS, C.F. A 21 SOLSONA, C.F B
Jornada 9 28-11-2021
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 10 BUTSENIT, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 42 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
IVARS D'URGELL, C.E A 41 TORA, C.F. A
TREMP, C.F A 40 PONTS C.F. A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 41 POBLA DE SEGUR, C.F. A
VILANOVENCA,U.E A 10 OLIANA,C.D. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 30 TORNABOUS, C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 02 SOLSONA, C.F B
Jornada 10 12-12-2021
BUTSENIT, C.F. A 34 BELLCAIRENC, C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 53 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
TORA, C.F. A 01 LA FULIOLA, C.E. A
PONTS C.F. A 30 IVARS D'URGELL, C.E A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 03 TREMP, C.F A
OLIANA,C.D. A 10 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
TORNABOUS, C.F. A 01 VILANOVENCA,U.E A
SOLSONA, C.F B 33 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Jornada 11 19-12-2021
BUTSENIT, C.F. A 41 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 30 TORA, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 23 PONTS C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 50 POBLA DE SEGUR, C.F. A
TREMP, C.F A 31 OLIANA,C.D. A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 33 TORNABOUS, C.F. A
VILANOVENCA,U.E A 11 SOLSONA, C.F B
BELLCAIRENC, C.F. A 01 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Jornada 12 09-01-2022
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 32 BELLCAIRENC, C.F. A
TORA, C.F. A 40 BUTSENIT, C.F. A
PONTS C.F. A 62 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 10 LA FULIOLA, C.E. A
OLIANA,C.D. A 31 IVARS D'URGELL, C.E A
TORNABOUS, C.F. A 10 TREMP, C.F A
SOLSONA, C.F B 10 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 10 VILANOVENCA,U.E A
Jornada 13 16-01-2022
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 33 TORA, C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 13 PONTS C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 12 POBLA DE SEGUR, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 11 OLIANA,C.D. A
IVARS D'URGELL, C.E A 02 TORNABOUS, C.F. A
TREMP, C.F A 14 SOLSONA, C.F B
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 10 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BELLCAIRENC, C.F. A 20 VILANOVENCA,U.E A
Jornada 14 23-01-2022
BELLCAIRENC, C.F. A 51 TORA, C.F. A
PONTS C.F. A 80 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 51 BUTSENIT, C.F. A
OLIANA,C.D. A 42 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
TORNABOUS, C.F. A 10 LA FULIOLA, C.E. A
SOLSONA, C.F B 50 IVARS D'URGELL, C.E A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 12 TREMP, C.F A
VILANOVENCA,U.E A 21 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
Jornada 15 30-01-2022
TORA, C.F. A 02 PONTS C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 47 POBLA DE SEGUR, C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 11 OLIANA,C.D. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 02 TORNABOUS, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 00 SOLSONA, C.F B
IVARS D'URGELL, C.E A 02 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
TREMP, C.F A 21 VILANOVENCA,U.E A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 11 BELLCAIRENC, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
TREMP, C.F A 41 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
IVARS D'URGELL, C.E A 01 VILANOVENCA,U.E A
LA FULIOLA, C.E. A 11 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 34 SOLSONA, C.F B
BUTSENIT, C.F. A 02 TORNABOUS, C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 20 OLIANA,C.D. A
TORA, C.F. A 01 POBLA DE SEGUR, C.F. A
PONTS C.F. A 41 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 17 13-02-2022
BELLCAIRENC, C.F. A 24 TREMP, C.F A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 30 IVARS D'URGELL, C.E A
VILANOVENCA,U.E A 11 LA FULIOLA, C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 31 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
SOLSONA, C.F B 42 BUTSENIT, C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 00 TORNABOUS, C.F. A
OLIANA,C.D. A 53 TORA, C.F. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 43 PONTS C.F. A
Jornada 18 20-02-2022
IVARS D'URGELL, C.E A 03 TREMP, C.F A
LA FULIOLA, C.E. A 11 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 22 VILANOVENCA,U.E A
BUTSENIT, C.F. A 02 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 14 SOLSONA, C.F B
TORA, C.F. A 00 TORNABOUS, C.F. A
PONTS C.F. A 22 OLIANA,C.D. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 40 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 19 06-03-2022
BELLCAIRENC, C.F. A 32 IVARS D'URGELL, C.E A
TREMP, C.F A 20 LA FULIOLA, C.E. A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 01 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
VILANOVENCA,U.E A 11 BUTSENIT, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 32 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
SOLSONA, C.F B 30 TORA, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A 32 PONTS C.F. A
OLIANA,C.D. A 12 POBLA DE SEGUR, C.F. A
Jornada 20 13-03-2022
LA FULIOLA, C.E. A 40 IVARS D'URGELL, C.E A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 27 TREMP, C.F A
BUTSENIT, C.F. A 15 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 41 VILANOVENCA,U.E A
TORA, C.F. A 14 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
PONTS C.F. A 02 SOLSONA, C.F B
POBLA DE SEGUR, C.F. A 11 TORNABOUS, C.F. A
OLIANA,C.D. A 51 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 21 20-03-2022
BELLCAIRENC, C.F. A 10 LA FULIOLA, C.E. A
IVARS D'URGELL, C.E A 14 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
TREMP, C.F A 20 BUTSENIT, C.F. A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 13 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
VILANOVENCA,U.E A 21 TORA, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 00 PONTS C.F. A
SOLSONA, C.F B 33 POBLA DE SEGUR, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A 11 OLIANA,C.D. A
Jornada 22 27-03-2022
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 12 LA FULIOLA, C.E. A
BUTSENIT, C.F. A 21 IVARS D'URGELL, C.E A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 01 TREMP, C.F A
TORA, C.F. A 23 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
PONTS C.F. A 20 VILANOVENCA,U.E A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 31 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
OLIANA,C.D. A 10 SOLSONA, C.F B
TORNABOUS, C.F. A 23 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 23 03-04-2022
BELLCAIRENC, C.F. A 20 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
LA FULIOLA, C.E. A 12 BUTSENIT, C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 11 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
TREMP, C.F A 41 TORA, C.F. A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 31 PONTS C.F. A
VILANOVENCA,U.E A 13 POBLA DE SEGUR, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 20 OLIANA,C.D. A
SOLSONA, C.F B 41 TORNABOUS, C.F. A
Jornada 24 10-04-2022
BUTSENIT, C.F. A 50 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 32 LA FULIOLA, C.E. A
TORA, C.F. A 20 IVARS D'URGELL, C.E A
PONTS C.F. A 07 TREMP, C.F A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 23 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
OLIANA,C.D. A 31 VILANOVENCA,U.E A
TORNABOUS, C.F. A 01 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
SOLSONA, C.F B 10 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 25 24-04-2022
BELLCAIRENC, C.F. A 22 BUTSENIT, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 33 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
LA FULIOLA, C.E. A 21 TORA, C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 14 PONTS C.F. A
TREMP, C.F A 21 POBLA DE SEGUR, C.F. A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 21 OLIANA,C.D. A
VILANOVENCA,U.E A 31 TORNABOUS, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 12 SOLSONA, C.F B
Jornada 26 01-05-2022
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 30 BUTSENIT, C.F. A
TORA, C.F. A 11 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
PONTS C.F. A 21 LA FULIOLA, C.E. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 50 IVARS D'URGELL, C.E A
OLIANA,C.D. A 01 TREMP, C.F A
TORNABOUS, C.F. A 21 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
SOLSONA, C.F B 21 VILANOVENCA,U.E A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 30 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 27 08-05-2022
BELLCAIRENC, C.F. A 32 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
BUTSENIT, C.F. A 23 TORA, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 02 PONTS C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 32 POBLA DE SEGUR, C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 00 OLIANA,C.D. A
TREMP, C.F A 30 TORNABOUS, C.F. A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 01 SOLSONA, C.F B
VILANOVENCA,U.E A 04 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Jornada 28 15-05-2022
TORA, C.F. A 51 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
PONTS C.F. A 02 BUTSENIT, C.F. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 30 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
OLIANA,C.D. A 31 LA FULIOLA, C.E. A
TORNABOUS, C.F. A 53 IVARS D'URGELL, C.E A
SOLSONA, C.F B 11 TREMP, C.F A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 31 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
VILANOVENCA,U.E A 22 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 29 22-05-2022
TORA, C.F. A 23 BELLCAIRENC, C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 20 PONTS C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 42 POBLA DE SEGUR, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 30 OLIANA,C.D. A
LA FULIOLA, C.E. A 13 TORNABOUS, C.F. A
IVARS D'URGELL, C.E A 23 SOLSONA, C.F B
TREMP, C.F A 51 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 00 VILANOVENCA,U.E A
Jornada 30 29-05-2022
PONTS C.F. A 40 TORA, C.F. A
POBLA DE SEGUR, C.F. A 53 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
OLIANA,C.D. A 42 BUTSENIT, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A 21 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
SOLSONA, C.F B 40 LA FULIOLA, C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 50 IVARS D'URGELL, C.E A
VILANOVENCA,U.E A 13 TREMP, C.F A
BELLCAIRENC, C.F. A 31 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.