Competició | TEMPORADA 2021-2022

tercera catalana | grup 12

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 19-09-2021
ANOIA , C.E. A 41 MASQUEFA, F.C. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 32 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
RIBES, C.D. A 21 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 52 LA MUNIA, A.E. A
LES CABANYES, F.C. A 43 MONTBUI, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 14 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
VILANOVA CAMI C.F. A 11 SITGES, U.E. B
PIERA, A.E. A 23 TORRELLENC, C.E. A
Descansa - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Jornada 2 26-09-2021
MASQUEFA, F.C. A - Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 14 ANOIA , C.E. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 23 RIUDEBITLLES, C.D. A
RIBES, C.D. A 31 LA MUNIA, A.E. A
MONTBUI, C.F. A 15 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 23 LES CABANYES, F.C. A
SITGES, U.E. B 32 LA GRANADA, C.F. A
TORRELLENC, C.E. A 12 VILANOVA CAMI C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 52 PIERA, A.E. A
Jornada 3 03-10-2021
MASQUEFA, F.C. A 11 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
ANOIA , C.E. A 64 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
RIUDEBITLLES, C.D. A 11 LA MUNIA, A.E. A
RIBES, C.D. A 21 MONTBUI, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 31 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
LES CABANYES, F.C. A 34 SITGES, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A 20 TORRELLENC, C.E. A
VILANOVA CAMI C.F. A 01 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Descansa - PIERA, A.E. A
Jornada 4 10-10-2021
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - Descansa
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 11 MASQUEFA, F.C. A
ANOIA , C.E. A 02 LA MUNIA, A.E. A
MONTBUI, C.F. A 23 RIUDEBITLLES, C.D. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 02 RIBES, C.D. A
SITGES, U.E. B 21 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
TORRELLENC, C.E. A 11 LES CABANYES, F.C. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 22 LA GRANADA, C.F. A
PIERA, A.E. A 43 VILANOVA CAMI C.F. A
Jornada 5 17-10-2021
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 23 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
MASQUEFA, F.C. A 03 LA MUNIA, A.E. A
ANOIA , C.E. A 45 MONTBUI, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 32 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
RIBES, C.D. A 21 SITGES, U.E. B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 20 TORRELLENC, C.E. A
LES CABANYES, F.C. A 34 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 20 PIERA, A.E. A
Descansa - VILANOVA CAMI C.F. A
Jornada 6 24-10-2021
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A - Descansa
LA MUNIA, A.E. A 40 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
MONTBUI, C.F. A 51 MASQUEFA, F.C. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 31 ANOIA , C.E. A
SITGES, U.E. B 31 RIUDEBITLLES, C.D. A
TORRELLENC, C.E. A 01 RIBES, C.D. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 03 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
PIERA, A.E. A 22 LES CABANYES, F.C. A
VILANOVA CAMI C.F. A 10 LA GRANADA, C.F. A
Jornada 7 31-10-2021
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 40 LA MUNIA, A.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 11 MONTBUI, C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 13 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
ANOIA , C.E. A 11 SITGES, U.E. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 41 TORRELLENC, C.E. A
RIBES, C.D. A 24 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 90 PIERA, A.E. A
LES CABANYES, F.C. A 02 VILANOVA CAMI C.F. A
Descansa - LA GRANADA, C.F. A
Jornada 8 07-11-2021
LA MUNIA, A.E. A - Descansa
MONTBUI, C.F. A 03 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 30 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
SITGES, U.E. B 20 MASQUEFA, F.C. A
TORRELLENC, C.E. A 44 ANOIA , C.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 31 RIUDEBITLLES, C.D. A
PIERA, A.E. A 02 RIBES, C.D. A
VILANOVA CAMI C.F. A 01 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
LA GRANADA, C.F. A 23 LES CABANYES, F.C. A
Jornada 9 14-11-2021
LA MUNIA, A.E. A 44 MONTBUI, C.F. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 33 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 02 SITGES, U.E. B
MASQUEFA, F.C. A 11 TORRELLENC, C.E. A
ANOIA , C.E. A 20 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 42 PIERA, A.E. A
RIBES, C.D. A 02 VILANOVA CAMI C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 41 LA GRANADA, C.F. A
Descansa - LES CABANYES, F.C. A
Jornada 10 21-11-2021
MONTBUI, C.F. A - Descansa
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 20 LA MUNIA, A.E. A
SITGES, U.E. B 04 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
TORRELLENC, C.E. A 22 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 41 MASQUEFA, F.C. A
PIERA, A.E. A 21 ANOIA , C.E. A
VILANOVA CAMI C.F. A 32 RIUDEBITLLES, C.D. A
LA GRANADA, C.F. A 21 RIBES, C.D. A
LES CABANYES, F.C. A 45 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
Jornada 11 28-11-2021
MONTBUI, C.F. A 10 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
LA MUNIA, A.E. A 33 SITGES, U.E. B
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 21 TORRELLENC, C.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 23 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 11 PIERA, A.E. A
ANOIA , C.E. A 11 VILANOVA CAMI C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 22 LA GRANADA, C.F. A
RIBES, C.D. A 21 LES CABANYES, F.C. A
Descansa - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
Jornada 12 12-12-2021
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A - Descansa
SITGES, U.E. B 12 MONTBUI, C.F. A
TORRELLENC, C.E. A 22 LA MUNIA, A.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 35 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
PIERA, A.E. A 35 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
VILANOVA CAMI C.F. A 31 MASQUEFA, F.C. A
LA GRANADA, C.F. A 20 ANOIA , C.E. A
LES CABANYES, F.C. A 34 RIUDEBITLLES, C.D. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 14 RIBES, C.D. A
Jornada 13 19-12-2021
SITGES, U.E. B 03 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
MONTBUI, C.F. A 23 TORRELLENC, C.E. A
LA MUNIA, A.E. A 72 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 51 PIERA, A.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 15 VILANOVA CAMI C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 01 LA GRANADA, C.F. A
ANOIA , C.E. A 21 LES CABANYES, F.C. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 04 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
Descansa - RIBES, C.D. A
Jornada 14 09-01-2022
SITGES, U.E. B - Descansa
TORRELLENC, C.E. A 13 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 24 MONTBUI, C.F. A
PIERA, A.E. A 10 LA MUNIA, A.E. A
VILANOVA CAMI C.F. A 20 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
LA GRANADA, C.F. A 22 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
LES CABANYES, F.C. A 21 MASQUEFA, F.C. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 30 ANOIA , C.E. A
RIBES, C.D. A 31 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 15 16-01-2022
SITGES, U.E. B 32 TORRELLENC, C.E. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 31 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
MONTBUI, C.F. A 22 PIERA, A.E. A
LA MUNIA, A.E. A 32 VILANOVA CAMI C.F. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 22 LA GRANADA, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 11 LES CABANYES, F.C. A
MASQUEFA, F.C. A 27 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ANOIA , C.E. A 52 RIBES, C.D. A
Descansa - RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 16 23-01-2022
Descansa - TORRELLENC, C.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 12 SITGES, U.E. B
PIERA, A.E. A 03 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
VILANOVA CAMI C.F. A 42 MONTBUI, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 04 LA MUNIA, A.E. A
LES CABANYES, F.C. A 32 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 20 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
RIBES, C.D. A 20 MASQUEFA, F.C. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 33 ANOIA , C.E. A
Jornada 17 30-01-2022
TORRELLENC, C.E. A 22 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
SITGES, U.E. B 70 PIERA, A.E. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 40 VILANOVA CAMI C.F. A
MONTBUI, C.F. A 04 LA GRANADA, C.F. A
LA MUNIA, A.E. A 22 LES CABANYES, F.C. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 07 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 24 RIBES, C.D. A
MASQUEFA, F.C. A 31 RIUDEBITLLES, C.D. A
ANOIA , C.E. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 18 06-02-2022
MASQUEFA, F.C. A 02 ANOIA , C.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 02 RIUDEBITLLES, C.D. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 12 RIBES, C.D. A
LA MUNIA, A.E. A 04 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MONTBUI, C.F. A 10 LES CABANYES, F.C. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 52 LA GRANADA, C.F. A
SITGES, U.E. B 00 VILANOVA CAMI C.F. A
TORRELLENC, C.E. A 20 PIERA, A.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A - Descansa
Jornada 19 13-02-2022
Descansa - MASQUEFA, F.C. A
ANOIA , C.E. A 12 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 40 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
LA MUNIA, A.E. A 10 RIBES, C.D. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 61 MONTBUI, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 12 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
LA GRANADA, C.F. A 22 SITGES, U.E. B
VILANOVA CAMI C.F. A 21 TORRELLENC, C.E. A
PIERA, A.E. A 36 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Jornada 20 20-02-2022
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 44 MASQUEFA, F.C. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 25 ANOIA , C.E. A
LA MUNIA, A.E. A 21 RIUDEBITLLES, C.D. A
MONTBUI, C.F. A 34 RIBES, C.D. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 00 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SITGES, U.E. B 40 LES CABANYES, F.C. A
TORRELLENC, C.E. A 41 LA GRANADA, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 17 VILANOVA CAMI C.F. A
PIERA, A.E. A - Descansa
Jornada 21 06-03-2022
Descansa - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
MASQUEFA, F.C. A 23 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
LA MUNIA, A.E. A 41 ANOIA , C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 31 MONTBUI, C.F. A
RIBES, C.D. A 03 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 23 SITGES, U.E. B
LES CABANYES, F.C. A 03 TORRELLENC, C.E. A
LA GRANADA, C.F. A 11 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
VILANOVA CAMI C.F. A 20 PIERA, A.E. A
Jornada 22 13-03-2022
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 23 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
LA MUNIA, A.E. A 63 MASQUEFA, F.C. A
MONTBUI, C.F. A 31 ANOIA , C.E. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 10 RIUDEBITLLES, C.D. A
SITGES, U.E. B 21 RIBES, C.D. A
TORRELLENC, C.E. A 13 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 33 LES CABANYES, F.C. A
PIERA, A.E. A 14 LA GRANADA, C.F. A
VILANOVA CAMI C.F. A - Descansa
Jornada 23 20-03-2022
Descansa - BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 13 LA MUNIA, A.E. A
MASQUEFA, F.C. A 46 MONTBUI, C.F. A
ANOIA , C.E. A 03 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
RIUDEBITLLES, C.D. A 24 SITGES, U.E. B
RIBES, C.D. A 32 TORRELLENC, C.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 41 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 21 PIERA, A.E. A
LA GRANADA, C.F. A 03 VILANOVA CAMI C.F. A
Jornada 24 27-03-2022
LA MUNIA, A.E. A 22 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
MONTBUI, C.F. A 10 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 40 MASQUEFA, F.C. A
SITGES, U.E. B 30 ANOIA , C.E. A
TORRELLENC, C.E. A 31 RIUDEBITLLES, C.D. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 02 RIBES, C.D. A
PIERA, A.E. A 02 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
VILANOVA CAMI C.F. A 20 LES CABANYES, F.C. A
LA GRANADA, C.F. A - Descansa
Jornada 25 03-04-2022
Descansa - LA MUNIA, A.E. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 23 MONTBUI, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 12 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
MASQUEFA, F.C. A 17 SITGES, U.E. B
ANOIA , C.E. A 37 TORRELLENC, C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 24 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
RIBES, C.D. A 22 PIERA, A.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 01 VILANOVA CAMI C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 01 LA GRANADA, C.F. A
Jornada 26 10-04-2022
MONTBUI, C.F. A 11 LA MUNIA, A.E. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 40 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
SITGES, U.E. B 52 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
TORRELLENC, C.E. A 41 MASQUEFA, F.C. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 24 ANOIA , C.E. A
PIERA, A.E. A 33 RIUDEBITLLES, C.D. A
VILANOVA CAMI C.F. A 20 RIBES, C.D. A
LA GRANADA, C.F. A 03 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
LES CABANYES, F.C. A - Descansa
Jornada 27 24-04-2022
Descansa - MONTBUI, C.F. A
LA MUNIA, A.E. A 22 ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 11 SITGES, U.E. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 11 TORRELLENC, C.E. A
MASQUEFA, F.C. A 71 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
ANOIA , C.E. A 30 PIERA, A.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 01 VILANOVA CAMI C.F. A
RIBES, C.D. A 21 LA GRANADA, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 30 LES CABANYES, F.C. A
Jornada 28 01-05-2022
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 51 MONTBUI, C.F. A
SITGES, U.E. B 40 LA MUNIA, A.E. A
TORRELLENC, C.E. A 00 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 12 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
PIERA, A.E. A 51 MASQUEFA, F.C. A
VILANOVA CAMI C.F. A 10 ANOIA , C.E. A
LA GRANADA, C.F. A 33 RIUDEBITLLES, C.D. A
LES CABANYES, F.C. A 22 RIBES, C.D. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - Descansa
Jornada 29 08-05-2022
Descansa - ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
MONTBUI, C.F. A 04 SITGES, U.E. B
LA MUNIA, A.E. A 23 TORRELLENC, C.E. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 52 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 33 PIERA, A.E. A
MASQUEFA, F.C. A 12 VILANOVA CAMI C.F. A
ANOIA , C.E. A 10 LA GRANADA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 44 LES CABANYES, F.C. A
RIBES, C.D. A 10 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
Jornada 30 15-05-2022
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 13 SITGES, U.E. B
TORRELLENC, C.E. A 10 MONTBUI, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 23 LA MUNIA, A.E. A
PIERA, A.E. A 63 BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
VILANOVA CAMI C.F. A 01 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
LA GRANADA, C.F. A 52 MASQUEFA, F.C. A
LES CABANYES, F.C. A 32 ANOIA , C.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 21 RIUDEBITLLES, C.D. A
RIBES, C.D. A - Descansa
Jornada 31 22-05-2022
Descansa - SITGES, U.E. B
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A 52 TORRELLENC, C.E. A
MONTBUI, C.F. A 53 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
LA MUNIA, A.E. A 45 PIERA, A.E. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A 10 VILANOVA CAMI C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 31 LA GRANADA, C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 31 LES CABANYES, F.C. A
ANOIA , C.E. A 15 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
RIUDEBITLLES, C.D. A 32 RIBES, C.D. A
Jornada 32 29-05-2022
TORRELLENC, C.E. A - SITGES, U.E. B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A - ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
PIERA, A.E. A - MONTBUI, C.F. A
VILANOVA CAMI C.F. A - LA MUNIA, A.E. A
LA GRANADA, C.F. A - BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
LES CABANYES, F.C. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - MASQUEFA, F.C. A
RIBES, C.D. A - ANOIA , C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - Descansa
Jornada 33 05-06-2022
TORRELLENC, C.E. A - Descansa
SITGES, U.E. B - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A - PIERA, A.E. A
MONTBUI, C.F. A - VILANOVA CAMI C.F. A
LA MUNIA, A.E. A - LA GRANADA, C.F. A
BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A - LES CABANYES, F.C. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MASQUEFA, F.C. A - RIBES, C.D. A
ANOIA , C.E. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 34 12-06-2022
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A - TORRELLENC, C.E. A
PIERA, A.E. A - SITGES, U.E. B
VILANOVA CAMI C.F. A - ATLETIC VILANOVA I LA GELTRU CLUB A
LA GRANADA, C.F. A - MONTBUI, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A - LA MUNIA, A.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - BASE ESPIRALL-LES CLOTES,CF A
RIBES, C.D. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - MASQUEFA, F.C. A
Descansa - ANOIA , C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.