Competició | TEMPORADA 2021-2022

tercera catalana | grup 11

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 19-09-2021
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 40 POMAR, C.D. A
MONTBAU, U.D. A 01 LA SALUT PERE GOL AE. A
SARRIA, C.P. B 23 CARMELO, C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 02 CHACARITA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 00 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 12 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 51 PIFERRER, AT. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 05 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Descansa - APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 2 26-09-2021
POMAR, C.D. A - Descansa
LA SALUT PERE GOL AE. A 12 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
MONTBAU, U.D. A 10 CARMELO, C.D. A
CHACARITA, C.F. A 45 SARRIA, C.P. B
Pª BARC. ANGUERA A 40 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
PIFERRER, AT. A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
APA POBLE SEC, CE. A 31 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
Jornada 3 03-10-2021
POMAR, C.D. A 33 LA SALUT PERE GOL AE. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 20 CARMELO, C.D. A
MONTBAU, U.D. A 21 CHACARITA, C.F. A
SARRIA, C.P. B 12 Pª BARC. ANGUERA A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 12 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 22 PIFERRER, AT. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 03 APA POBLE SEC, CE. A
Descansa - MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
Jornada 4 10-10-2021
LA SALUT PERE GOL AE. A - Descansa
POMAR, C.D. A 32 CARMELO, C.D. A
CHACARITA, C.F. A 41 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 22 MONTBAU, U.D. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 41 SARRIA, C.P. B
PIFERRER, AT. A 21 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
APA POBLE SEC, CE. A 102 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 46 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Jornada 5 17-10-2021
LA SALUT PERE GOL AE. A 41 CARMELO, C.D. A
POMAR, C.D. A 60 CHACARITA, C.F. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 21 Pª BARC. ANGUERA A
MONTBAU, U.D. A 01 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
SARRIA, C.P. B 32 PIFERRER, AT. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 03 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 32 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 36 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
Descansa - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Jornada 6 24-10-2021
CARMELO, C.D. A - Descansa
CHACARITA, C.F. A 13 LA SALUT PERE GOL AE. A
Pª BARC. ANGUERA A 21 POMAR, C.D. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 02 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
PIFERRER, AT. A 11 MONTBAU, U.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 21 SARRIA, C.P. B
APA POBLE SEC, CE. A 81 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Jornada 7 31-10-2021
CARMELO, C.D. A 32 CHACARITA, C.F. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 24 Pª BARC. ANGUERA A
POMAR, C.D. A 02 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 10 PIFERRER, AT. A
MONTBAU, U.D. A 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SARRIA, C.P. B 01 APA POBLE SEC, CE. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 36 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 02 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Jornada 8 07-11-2021
CHACARITA, C.F. A - Descansa
Pª BARC. ANGUERA A 51 CARMELO, C.D. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 10 LA SALUT PERE GOL AE. A
PIFERRER, AT. A 12 POMAR, C.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 00 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
APA POBLE SEC, CE. A 33 MONTBAU, U.D. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 52 SARRIA, C.P. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 50 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 9 14-11-2021
CHACARITA, C.F. A 05 Pª BARC. ANGUERA A
CARMELO, C.D. A 11 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 32 PIFERRER, AT. A
POMAR, C.D. A 22 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 11 APA POBLE SEC, CE. A
MONTBAU, U.D. A 33 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
SARRIA, C.P. B 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 10 21-11-2021
Pª BARC. ANGUERA A - Descansa
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 31 CHACARITA, C.F. A
PIFERRER, AT. A 22 CARMELO, C.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 31 LA SALUT PERE GOL AE. A
APA POBLE SEC, CE. A 40 POMAR, C.D. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 11 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 21 MONTBAU, U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 10 SARRIA, C.P. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 31 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 11 28-11-2021
Pª BARC. ANGUERA A 11 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
CHACARITA, C.F. A 21 PIFERRER, AT. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 33 CARMELO, C.D. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 14 APA POBLE SEC, CE. A
POMAR, C.D. A 30 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
MONTBAU, U.D. A 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SARRIA, C.P. B 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Descansa - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 12 12-12-2021
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A - Descansa
PIFERRER, AT. A 01 Pª BARC. ANGUERA A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 00 CHACARITA, C.F. A
APA POBLE SEC, CE. A 00 CARMELO, C.D. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 44 LA SALUT PERE GOL AE. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 32 POMAR, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 04 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 10 MONTBAU, U.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 01 SARRIA, C.P. B
Jornada 13 19-12-2021
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 22 PIFERRER, AT. A
Pª BARC. ANGUERA A 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CHACARITA, C.F. A 12 APA POBLE SEC, CE. A
CARMELO, C.D. A 36 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
POMAR, C.D. A 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MONTBAU, U.D. A 90 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Descansa - SARRIA, C.P. B
Jornada 14 09-01-2022
PIFERRER, AT. A - Descansa
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 20 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
APA POBLE SEC, CE. A 23 Pª BARC. ANGUERA A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 23 CHACARITA, C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 22 CARMELO, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 11 LA SALUT PERE GOL AE. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 01 POMAR, C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 06 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
SARRIA, C.P. B 13 MONTBAU, U.D. A
Jornada 15 16-01-2022
PIFERRER, AT. A 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 12 APA POBLE SEC, CE. A
Pª BARC. ANGUERA A 30 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
CHACARITA, C.F. A 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
CARMELO, C.D. A 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LA SALUT PERE GOL AE. A 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
POMAR, C.D. A 32 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 42 SARRIA, C.P. B
Descansa - MONTBAU, U.D. A
Jornada 16 23-01-2022
Descansa - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
APA POBLE SEC, CE. A 72 PIFERRER, AT. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 23 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 23 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 51 CHACARITA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 40 CARMELO, C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 34 LA SALUT PERE GOL AE. A
SARRIA, C.P. B 11 POMAR, C.D. A
MONTBAU, U.D. A 22 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
Jornada 17 30-01-2022
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 21 APA POBLE SEC, CE. A
PIFERRER, AT. A 21 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 25 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 71 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CHACARITA, C.F. A 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CARMELO, C.D. A 22 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 31 SARRIA, C.P. B
POMAR, C.D. A 20 MONTBAU, U.D. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 18 06-02-2022
POMAR, C.D. A 13 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 23 MONTBAU, U.D. A
CARMELO, C.D. A 31 SARRIA, C.P. B
CHACARITA, C.F. A 01 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Pª BARC. ANGUERA A 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
PIFERRER, AT. A 21 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 43 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
APA POBLE SEC, CE. A - Descansa
Jornada 19 13-02-2022
Descansa - POMAR, C.D. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 190 LA SALUT PERE GOL AE. A
CARMELO, C.D. A 12 MONTBAU, U.D. A
SARRIA, C.P. B 30 CHACARITA, C.F. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 18 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 31 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 22 PIFERRER, AT. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 10 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 33 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 20 20-02-2022
LA SALUT PERE GOL AE. A 12 POMAR, C.D. A
CARMELO, C.D. A 02 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
CHACARITA, C.F. A 30 MONTBAU, U.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 40 SARRIA, C.P. B
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 61 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
PIFERRER, AT. A 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
APA POBLE SEC, CE. A 75 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A - Descansa
Jornada 21 06-03-2022
Descansa - LA SALUT PERE GOL AE. A
CARMELO, C.D. A 05 POMAR, C.D. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 71 CHACARITA, C.F. A
MONTBAU, U.D. A 03 Pª BARC. ANGUERA A
SARRIA, C.P. B 13 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 14 PIFERRER, AT. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 01 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 04 APA POBLE SEC, CE. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 13 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
Jornada 22 13-03-2022
CARMELO, C.D. A 13 LA SALUT PERE GOL AE. A
CHACARITA, C.F. A 23 POMAR, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 12 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 21 MONTBAU, U.D. A
PIFERRER, AT. A 32 SARRIA, C.P. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 41 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
APA POBLE SEC, CE. A 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - Descansa
Jornada 23 20-03-2022
Descansa - CARMELO, C.D. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 51 CHACARITA, C.F. A
POMAR, C.D. A 11 Pª BARC. ANGUERA A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 32 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
MONTBAU, U.D. A 22 PIFERRER, AT. A
SARRIA, C.P. B 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 09 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 00 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Jornada 24 27-03-2022
CHACARITA, C.F. A 50 CARMELO, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 32 LA SALUT PERE GOL AE. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 22 POMAR, C.D. A
PIFERRER, AT. A 14 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 32 MONTBAU, U.D. A
APA POBLE SEC, CE. A 12 SARRIA, C.P. B
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 102 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - Descansa
Jornada 25 03-04-2022
Descansa - CHACARITA, C.F. A
CARMELO, C.D. A 06 Pª BARC. ANGUERA A
LA SALUT PERE GOL AE. A 45 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
POMAR, C.D. A 61 PIFERRER, AT. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 10 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MONTBAU, U.D. A 01 APA POBLE SEC, CE. A
SARRIA, C.P. B 31 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 02 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Jornada 26 10-04-2022
Pª BARC. ANGUERA A 22 CHACARITA, C.F. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 22 CARMELO, C.D. A
PIFERRER, AT. A 33 LA SALUT PERE GOL AE. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 30 POMAR, C.D. A
APA POBLE SEC, CE. A 11 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 61 MONTBAU, U.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 21 SARRIA, C.P. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 52 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - Descansa
Jornada 27 24-04-2022
Descansa - Pª BARC. ANGUERA A
CHACARITA, C.F. A 00 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
CARMELO, C.D. A 23 PIFERRER, AT. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
POMAR, C.D. A 24 APA POBLE SEC, CE. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 11 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
MONTBAU, U.D. A 54 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SARRIA, C.P. B 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 16 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 28 01-05-2022
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 02 Pª BARC. ANGUERA A
PIFERRER, AT. A 13 CHACARITA, C.F. A
CARMELO, C.D. A 22 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
APA POBLE SEC, CE. A 31 LA SALUT PERE GOL AE. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 11 POMAR, C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 12 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 00 MONTBAU, U.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 01 SARRIA, C.P. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - Descansa
Jornada 29 08-05-2022
Descansa - L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
Pª BARC. ANGUERA A 60 PIFERRER, AT. A
CHACARITA, C.F. A 13 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CARMELO, C.D. A 32 APA POBLE SEC, CE. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 55 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
POMAR, C.D. A 13 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 32 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MONTBAU, U.D. A 00 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SARRIA, C.P. B 21 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 30 15-05-2022
PIFERRER, AT. A 10 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 14 Pª BARC. ANGUERA A
APA POBLE SEC, CE. A 12 CHACARITA, C.F. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 80 CARMELO, C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 23 LA SALUT PERE GOL AE. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 35 POMAR, C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 12 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 36 MONTBAU, U.D. A
SARRIA, C.P. B - Descansa
Jornada 31 22-05-2022
Descansa - PIFERRER, AT. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 22 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. ANGUERA A 43 APA POBLE SEC, CE. A
CHACARITA, C.F. A 03 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
CARMELO, C.D. A 24 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
POMAR, C.D. A 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 92 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
MONTBAU, U.D. A 40 SARRIA, C.P. B
Jornada 32 29-05-2022
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 33 PIFERRER, AT. A
APA POBLE SEC, CE. A 34 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 37 Pª BARC. ANGUERA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 25 CHACARITA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 62 CARMELO, C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 21 LA SALUT PERE GOL AE. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 29 POMAR, C.D. A
SARRIA, C.P. B 25 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
MONTBAU, U.D. A - Descansa
Jornada 33 05-06-2022
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - Descansa
PIFERRER, AT. A 52 APA POBLE SEC, CE. A
L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A 31 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 82 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
CHACARITA, C.F. A 60 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CARMELO, C.D. A 08 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
LA SALUT PERE GOL AE. A 43 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
POMAR, C.D. A 12 SARRIA, C.P. B
SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 32 MONTBAU, U.D. A
Jornada 34 12-06-2022
APA POBLE SEC, CE. A 53 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 44 PIFERRER, AT. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 10 L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 24 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 21 CHACARITA, C.F. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 51 CARMELO, C.D. A
SARRIA, C.P. B 61 LA SALUT PERE GOL AE. A
MONTBAU, U.D. A 46 POMAR, C.D. A
Descansa - SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.