Competició | TEMPORADA 2021-2022

tercera catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
ALCANAR, C.D. A 10 BENISSANET, C.D. A
ROQUETENC, C.D. A 01 JESUS CATALONIA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 03 GODALL, F.C. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 31 JESUS Y MARIA, U.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 12 LA CAVA, C.D. A
RAPITENCA, U.E. B 13 GANDESA, C.F. A
FLIX, J.D. A 40 TORTOSA, C.D. B
SANTA BARBARA, C.F. A 12 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 2 10-10-2021
BENISSANET, C.D. A 10 SANTA BARBARA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 61 ALCANAR, C.D. A
GODALL, F.C. A 13 ROQUETENC, C.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 40 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
LA CAVA, C.D. A 21 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
GANDESA, C.F. A 21 CORBERA D'EBRE, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 22 RAPITENCA, U.E. B
AMPOSTA, C.F. B 01 FLIX, J.D. A
Jornada 3 17-10-2021
BENISSANET, C.D. A 24 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALCANAR, C.D. A 41 GODALL, F.C. A
ROQUETENC, C.D. A 10 JESUS Y MARIA, U.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 04 LA CAVA, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 02 GANDESA, C.F. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A - TORTOSA, C.D. B
RAPITENCA, U.E. B 21 AMPOSTA, C.F. B
SANTA BARBARA, C.F. A 11 FLIX, J.D. A
Jornada 4 24-10-2021
JESUS CATALONIA, C.F. A 31 SANTA BARBARA, C.F. A
GODALL, F.C. A 11 BENISSANET, C.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 51 ALCANAR, C.D. A
LA CAVA, C.D. A 11 ROQUETENC, C.D. A
GANDESA, C.F. A 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
TORTOSA, C.D. B 41 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
AMPOSTA, C.F. B 42 CORBERA D'EBRE, C.F. A
FLIX, J.D. A 40 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 5 31-10-2021
JESUS CATALONIA, C.F. A 50 GODALL, F.C. A
BENISSANET, C.D. A 12 JESUS Y MARIA, U.D. A
ALCANAR, C.D. A 23 LA CAVA, C.D. A
GANDESA, C.F. A 02 ROQUETENC, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 22 TORTOSA, C.D. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 40 AMPOSTA, C.F. B
CORBERA D'EBRE, C.F. A 22 FLIX, J.D. A
SANTA BARBARA, C.F. A 22 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 6 07-11-2021
GODALL, F.C. A 32 SANTA BARBARA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 14 JESUS CATALONIA, C.F. A
LA CAVA, C.D. A 50 BENISSANET, C.D. A
GANDESA, C.F. A 21 ALCANAR, C.D. A
TORTOSA, C.D. B 01 ROQUETENC, C.D. A
AMPOSTA, C.F. B 42 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
FLIX, J.D. A 11 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
RAPITENCA, U.E. B 21 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Jornada 7 14-11-2021
GODALL, F.C. A 26 JESUS Y MARIA, U.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 21 LA CAVA, C.D. A
BENISSANET, C.D. A 04 GANDESA, C.F. A
ALCANAR, C.D. A 33 TORTOSA, C.D. B
AMPOSTA, C.F. B 01 ROQUETENC, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 02 FLIX, J.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 12 RAPITENCA, U.E. B
SANTA BARBARA, C.F. A 51 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Jornada 8 21-11-2021
JESUS Y MARIA, U.D. A 31 SANTA BARBARA, C.F. A
LA CAVA, C.D. A 30 GODALL, F.C. A
GANDESA, C.F. A 14 JESUS CATALONIA, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 62 BENISSANET, C.D. A
AMPOSTA, C.F. B 81 ALCANAR, C.D. A
FLIX, J.D. A 11 ROQUETENC, C.D. A
RAPITENCA, U.E. B 30 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 34 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 9 28-11-2021
JESUS Y MARIA, U.D. A 01 LA CAVA, C.D. A
GODALL, F.C. A 15 GANDESA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 21 TORTOSA, C.D. B
BENISSANET, C.D. A 11 AMPOSTA, C.F. B
ALCANAR, C.D. A 24 FLIX, J.D. A
RAPITENCA, U.E. B 00 ROQUETENC, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 22 CORBERA D'EBRE, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A 12 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 10 12-12-2021
LA CAVA, C.D. A 11 SANTA BARBARA, C.F. A
GANDESA, C.F. A 25 JESUS Y MARIA, U.D. A
TORTOSA, C.D. B 02 GODALL, F.C. A
AMPOSTA, C.F. B 13 JESUS CATALONIA, C.F. A
FLIX, J.D. A 01 BENISSANET, C.D. A
RAPITENCA, U.E. B 21 ALCANAR, C.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 05 ROQUETENC, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 50 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 11 19-12-2021
LA CAVA, C.D. A 13 GANDESA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 10 TORTOSA, C.D. B
GODALL, F.C. A 24 AMPOSTA, C.F. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 30 FLIX, J.D. A
BENISSANET, C.D. A 23 RAPITENCA, U.E. B
ALCANAR, C.D. A 26 CORBERA D'EBRE, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 22 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
SANTA BARBARA, C.F. A 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 12 09-01-2022
GANDESA, C.F. A 21 SANTA BARBARA, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 11 LA CAVA, C.D. A
AMPOSTA, C.F. B 03 JESUS Y MARIA, U.D. A
FLIX, J.D. A 82 GODALL, F.C. A
RAPITENCA, U.E. B 22 JESUS CATALONIA, C.F. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 33 BENISSANET, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 22 ALCANAR, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 01 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 13 16-01-2022
GANDESA, C.F. A 40 TORTOSA, C.D. B
LA CAVA, C.D. A 51 AMPOSTA, C.F. B
JESUS Y MARIA, U.D. A 41 FLIX, J.D. A
GODALL, F.C. A 13 RAPITENCA, U.E. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 31 CORBERA D'EBRE, C.F. A
BENISSANET, C.D. A 16 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ALCANAR, C.D. A 30 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
SANTA BARBARA, C.F. A 21 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 14 23-01-2022
SANTA BARBARA, C.F. A 21 TORTOSA, C.D. B
AMPOSTA, C.F. B 23 GANDESA, C.F. A
FLIX, J.D. A 02 LA CAVA, C.D. A
RAPITENCA, U.E. B 33 JESUS Y MARIA, U.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 21 GODALL, F.C. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 43 JESUS CATALONIA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 01 BENISSANET, C.D. A
ROQUETENC, C.D. A 40 ALCANAR, C.D. A
Jornada 15 30-01-2022
TORTOSA, C.D. B 10 AMPOSTA, C.F. B
GANDESA, C.F. A 20 FLIX, J.D. A
LA CAVA, C.D. A 33 RAPITENCA, U.E. B
JESUS Y MARIA, U.D. A 60 CORBERA D'EBRE, C.F. A
GODALL, F.C. A 02 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 51 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
BENISSANET, C.D. A 01 ROQUETENC, C.D. A
ALCANAR, C.D. A 24 SANTA BARBARA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
BENISSANET, C.D. A 12 ALCANAR, C.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 20 ROQUETENC, C.D. A
GODALL, F.C. A 53 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 41 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
LA CAVA, C.D. A 32 CORBERA D'EBRE, C.F. A
GANDESA, C.F. A 01 RAPITENCA, U.E. B
TORTOSA, C.D. B 12 FLIX, J.D. A
AMPOSTA, C.F. B 02 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 17 13-02-2022
SANTA BARBARA, C.F. A 31 BENISSANET, C.D. A
ALCANAR, C.D. A 05 JESUS CATALONIA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 11 GODALL, F.C. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 05 JESUS Y MARIA, U.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 23 LA CAVA, C.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 10 GANDESA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 41 TORTOSA, C.D. B
FLIX, J.D. A 30 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 18 20-02-2022
JESUS CATALONIA, C.F. A 100 BENISSANET, C.D. A
GODALL, F.C. A 41 ALCANAR, C.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 11 ROQUETENC, C.D. A
LA CAVA, C.D. A 91 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
GANDESA, C.F. A 20 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
TORTOSA, C.D. B 03 CORBERA D'EBRE, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 02 RAPITENCA, U.E. B
FLIX, J.D. A 23 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 19 06-03-2022
SANTA BARBARA, C.F. A 02 JESUS CATALONIA, C.F. A
BENISSANET, C.D. A 34 GODALL, F.C. A
ALCANAR, C.D. A 04 JESUS Y MARIA, U.D. A
ROQUETENC, C.D. A 12 LA CAVA, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 04 GANDESA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 20 TORTOSA, C.D. B
CORBERA D'EBRE, C.F. A 41 AMPOSTA, C.F. B
RAPITENCA, U.E. B 24 FLIX, J.D. A
Jornada 20 13-03-2022
GODALL, F.C. A 00 JESUS CATALONIA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 30 BENISSANET, C.D. A
LA CAVA, C.D. A 40 ALCANAR, C.D. A
ROQUETENC, C.D. A 21 GANDESA, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 80 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
AMPOSTA, C.F. B 12 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
FLIX, J.D. A 21 CORBERA D'EBRE, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 02 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 21 20-03-2022
SANTA BARBARA, C.F. A 33 GODALL, F.C. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 02 JESUS Y MARIA, U.D. A
BENISSANET, C.D. A 13 LA CAVA, C.D. A
ALCANAR, C.D. A 02 GANDESA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 51 TORTOSA, C.D. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 15 AMPOSTA, C.F. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 21 FLIX, J.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 35 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 22 27-03-2022
JESUS Y MARIA, U.D. A 40 GODALL, F.C. A
LA CAVA, C.D. A 30 JESUS CATALONIA, C.F. A
GANDESA, C.F. A 40 BENISSANET, C.D. A
TORTOSA, C.D. B 10 ALCANAR, C.D. A
ROQUETENC, C.D. A 21 AMPOSTA, C.F. B
FLIX, J.D. A 50 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
RAPITENCA, U.E. B 21 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 15 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 23 03-04-2022
SANTA BARBARA, C.F. A 01 JESUS Y MARIA, U.D. A
GODALL, F.C. A 12 LA CAVA, C.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 10 GANDESA, C.F. A
BENISSANET, C.D. A 43 TORTOSA, C.D. B
ALCANAR, C.D. A 14 AMPOSTA, C.F. B
ROQUETENC, C.D. A 10 FLIX, J.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 06 RAPITENCA, U.E. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 12 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Jornada 24 10-04-2022
LA CAVA, C.D. A 11 JESUS Y MARIA, U.D. A
GANDESA, C.F. A 42 GODALL, F.C. A
TORTOSA, C.D. B 03 JESUS CATALONIA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 42 BENISSANET, C.D. A
FLIX, J.D. A 30 ALCANAR, C.D. A
ROQUETENC, C.D. A 31 RAPITENCA, U.E. B
CORBERA D'EBRE, C.F. A 12 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 12 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 25 24-04-2022
SANTA BARBARA, C.F. A 11 LA CAVA, C.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 10 GANDESA, C.F. A
GODALL, F.C. A 10 TORTOSA, C.D. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 62 AMPOSTA, C.F. B
BENISSANET, C.D. A 21 FLIX, J.D. A
ALCANAR, C.D. A 06 RAPITENCA, U.E. B
ROQUETENC, C.D. A 41 CORBERA D'EBRE, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 07 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 26 01-05-2022
GANDESA, C.F. A 11 LA CAVA, C.D. A
TORTOSA, C.D. B 05 JESUS Y MARIA, U.D. A
AMPOSTA, C.F. B 32 GODALL, F.C. A
FLIX, J.D. A 12 JESUS CATALONIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 31 BENISSANET, C.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 51 ALCANAR, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 00 ROQUETENC, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 06 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 27 08-05-2022
SANTA BARBARA, C.F. A 12 GANDESA, C.F. A
LA CAVA, C.D. A 40 TORTOSA, C.D. B
JESUS Y MARIA, U.D. A 30 AMPOSTA, C.F. B
GODALL, F.C. A 01 FLIX, J.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 31 RAPITENCA, U.E. B
BENISSANET, C.D. A 32 CORBERA D'EBRE, C.F. A
ALCANAR, C.D. A 04 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ROQUETENC, C.D. A 51 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 28 15-05-2022
TORTOSA, C.D. B 12 GANDESA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 02 LA CAVA, C.D. A
FLIX, J.D. A 13 JESUS Y MARIA, U.D. A
RAPITENCA, U.E. B 33 GODALL, F.C. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 35 JESUS CATALONIA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 61 BENISSANET, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 21 ALCANAR, C.D. A
ROQUETENC, C.D. A 30 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 29 22-05-2022
TORTOSA, C.D. B 10 SANTA BARBARA, C.F. A
GANDESA, C.F. A 30 AMPOSTA, C.F. B
LA CAVA, C.D. A 70 FLIX, J.D. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 21 RAPITENCA, U.E. B
GODALL, F.C. A 23 CORBERA D'EBRE, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 40 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
BENISSANET, C.D. A 51 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALCANAR, C.D. A 03 ROQUETENC, C.D. A
Jornada 30 29-05-2022
AMPOSTA, C.F. B 42 TORTOSA, C.D. B
FLIX, J.D. A 12 GANDESA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 06 LA CAVA, C.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 15 JESUS Y MARIA, U.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 50 GODALL, F.C. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 112 JESUS CATALONIA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 50 BENISSANET, C.D. A
SANTA BARBARA, C.F. A 41 ALCANAR, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.