Competició | TEMPORADA 2021-2022

segunda division rfef | grup 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-09-2021
SCR PEÑA DEPORTIVA 1-0 SD EJEA
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 2-1 SD HUESCA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 2-1 CD BREA
ESPANYOL, R.C.D. B 1-0 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-1 PRAT, A.E. A
EBRO CD 2-0 BADALONA, C.F. A
CD TERUEL 2-2 EUROPA, C.E. A
SD TARAZONA 2-0 CE ANDRATX
SD FORMENTERA 2-1 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
Jornada 2 12-09-2021
SD EJEA 1-2 SD FORMENTERA
SD HUESCA B 1-1 SCR PEÑA DEPORTIVA
CD BREA 1-1 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 2-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
PRAT, A.E. A 2-0 ESPANYOL, R.C.D. B
BADALONA, C.F. A 2-2 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
EUROPA, C.E. A 1-2 EBRO CD
CE ANDRATX 0-1 CD TERUEL
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 2-0 SD TARAZONA
Jornada 3 19-09-2021
SD EJEA 1-1 SD HUESCA B
SCR PEÑA DEPORTIVA 3-0 CD BREA
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 1-1 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 2-1 PRAT, A.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 1-0 BADALONA, C.F. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-2 EUROPA, C.E. A
EBRO CD 1-1 CE ANDRATX
CD TERUEL 2-2 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
SD FORMENTERA 1-1 SD TARAZONA
Jornada 4 26-09-2021
SD HUESCA B 0-0 SD FORMENTERA
CD BREA 3-2 SD EJEA
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 2-1 SCR PEÑA DEPORTIVA
PRAT, A.E. A 2-1 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
BADALONA, C.F. A 1-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
EUROPA, C.E. A 1-3 ESPANYOL, R.C.D. B
CE ANDRATX 3-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 1-1 EBRO CD
SD TARAZONA 1-2 CD TERUEL
Jornada 5 03-10-2021
SD HUESCA B 1-1 CD BREA
SD EJEA 0-0 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
SCR PEÑA DEPORTIVA 1-0 PRAT, A.E. A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 3-0 BADALONA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 4-1 EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 1-1 CE ANDRATX
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-1 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
EBRO CD 0-0 SD TARAZONA
SD FORMENTERA 0-1 CD TERUEL
Jornada 6 10-10-2021
CD BREA 1-3 SD FORMENTERA
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 3-1 SD HUESCA B
PRAT, A.E. A 2-1 SD EJEA
BADALONA, C.F. A 0-1 SCR PEÑA DEPORTIVA
EUROPA, C.E. A 1-1 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
CE ANDRATX 1-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 2-1 ESPANYOL, R.C.D. B
SD TARAZONA 0-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
CD TERUEL 1-0 EBRO CD
Jornada 7 17-10-2021
CD BREA 1-0 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
SD HUESCA B 2-1 PRAT, A.E. A
SD EJEA 0-2 BADALONA, C.F. A
SCR PEÑA DEPORTIVA 2-2 EUROPA, C.E. A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 0-1 CE ANDRATX
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 3-1 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
ESPANYOL, R.C.D. B 1-1 SD TARAZONA
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-0 CD TERUEL
SD FORMENTERA 1-0 EBRO CD
Jornada 8 24-10-2021
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 2-1 SD FORMENTERA
PRAT, A.E. A 1-1 CD BREA
BADALONA, C.F. A 1-1 SD HUESCA B
EUROPA, C.E. A 2-3 SD EJEA
CE ANDRATX 4-3 SCR PEÑA DEPORTIVA
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 3-0 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
SD TARAZONA 2-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CD TERUEL 3-2 ESPANYOL, R.C.D. B
EBRO CD 1-2 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
Jornada 9 31-10-2021
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 2-1 PRAT, A.E. A
CD BREA 2-1 BADALONA, C.F. A
SD HUESCA B 1-0 EUROPA, C.E. A
SD EJEA 1-1 CE ANDRATX
SCR PEÑA DEPORTIVA 0-0 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 2-1 SD TARAZONA
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 3-0 CD TERUEL
ESPANYOL, R.C.D. B 3-0 EBRO CD
SD FORMENTERA 2-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
Jornada 10 07-11-2021
PRAT, A.E. A 1-1 SD FORMENTERA
BADALONA, C.F. A 1-0 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
EUROPA, C.E. A 1-0 CD BREA
CE ANDRATX 2-0 SD HUESCA B
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 2-0 SD EJEA
SD TARAZONA 1-0 SCR PEÑA DEPORTIVA
CD TERUEL 1-1 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
EBRO CD 4-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 2-1 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 11 14-11-2021
PRAT, A.E. A 0-1 BADALONA, C.F. A
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 1-2 EUROPA, C.E. A
CD BREA 0-1 CE ANDRATX
SD HUESCA B 0-0 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
SD EJEA 1-1 SD TARAZONA
SCR PEÑA DEPORTIVA 2-2 CD TERUEL
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 1-0 EBRO CD
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 2-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
SD FORMENTERA 0-1 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 12 21-11-2021
BADALONA, C.F. A 0-0 SD FORMENTERA
EUROPA, C.E. A 0-0 PRAT, A.E. A
CE ANDRATX 1-2 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 0-0 CD BREA
SD TARAZONA 3-2 SD HUESCA B
CD TERUEL 2-0 SD EJEA
EBRO CD 1-1 SCR PEÑA DEPORTIVA
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-1 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
ESPANYOL, R.C.D. B 2-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 13 28-11-2021
BADALONA, C.F. A 0-0 EUROPA, C.E. A
PRAT, A.E. A 1-0 CE ANDRATX
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 1-1 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
CD BREA 2-0 SD TARAZONA
SD HUESCA B 0-0 CD TERUEL
SD EJEA 0-0 EBRO CD
SCR PEÑA DEPORTIVA 2-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 2-2 ESPANYOL, R.C.D. B
SD FORMENTERA 2-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 14 05-12-2021
EUROPA, C.E. A 0-1 SD FORMENTERA
CE ANDRATX 1-0 BADALONA, C.F. A
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 0-1 PRAT, A.E. A
SD TARAZONA 0-1 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
CD TERUEL 0-1 CD BREA
EBRO CD 0-0 SD HUESCA B
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 2-1 SD EJEA
ESPANYOL, R.C.D. B 0-3 SCR PEÑA DEPORTIVA
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 2-0 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
Jornada 15 12-12-2021
EUROPA, C.E. A 1-0 CE ANDRATX
BADALONA, C.F. A 1-0 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
PRAT, A.E. A 1-0 SD TARAZONA
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 0-0 CD TERUEL
CD BREA 1-1 EBRO CD
SD HUESCA B 1-3 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
SD EJEA 1-4 ESPANYOL, R.C.D. B
SCR PEÑA DEPORTIVA 1-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SD FORMENTERA 3-0 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
Jornada 16 19-12-2021
SD FORMENTERA 2-0 CE ANDRATX
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 5-1 EUROPA, C.E. A
SD TARAZONA 1-1 BADALONA, C.F. A
CD TERUEL 2-0 PRAT, A.E. A
EBRO CD 1-1 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-0 CD BREA
ESPANYOL, R.C.D. B 1-0 SD HUESCA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 4-0 SD EJEA
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 1-2 SCR PEÑA DEPORTIVA
Jornada 17 09-01-2022
CE ANDRATX 2-2 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
EUROPA, C.E. A 1-2 SD TARAZONA
BADALONA, C.F. A 2-1 CD TERUEL
PRAT, A.E. A 2-1 EBRO CD
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 1-2 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
CD BREA 1-2 ESPANYOL, R.C.D. B
SD HUESCA B 2-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SD EJEA 0-2 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
SCR PEÑA DEPORTIVA 0-3 SD FORMENTERA

SEGONA VOLTA

Jornada 18 23-01-2022
SD EJEA 0-1 SCR PEÑA DEPORTIVA
SD HUESCA B 1-0 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
CD BREA 3-3 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 1-0 ESPANYOL, R.C.D. B
PRAT, A.E. A 1-2 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
BADALONA, C.F. A 1-1 EBRO CD
EUROPA, C.E. A 0-2 CD TERUEL
CE ANDRATX 1-1 SD TARAZONA
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 2-1 SD FORMENTERA
Jornada 19 30-01-2022
SD FORMENTERA 1-1 SD EJEA
SCR PEÑA DEPORTIVA 0-2 SD HUESCA B
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 2-2 CD BREA
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 2-2 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
ESPANYOL, R.C.D. B 2-2 PRAT, A.E. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 2-2 BADALONA, C.F. A
EBRO CD 3-0 EUROPA, C.E. A
CD TERUEL 2-0 CE ANDRATX
SD TARAZONA 0-2 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
Jornada 20 06-02-2022
SD HUESCA B 2-3 SD EJEA
CD BREA 1-1 SCR PEÑA DEPORTIVA
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 2-0 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
PRAT, A.E. A 1-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
BADALONA, C.F. A 3-3 ESPANYOL, R.C.D. B
EUROPA, C.E. A 0-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
CE ANDRATX 1-2 EBRO CD
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 2-2 CD TERUEL
SD TARAZONA 1-0 SD FORMENTERA
Jornada 21 13-02-2022
SD FORMENTERA 3-1 SD HUESCA B
SD EJEA 1-1 CD BREA
SCR PEÑA DEPORTIVA 1-1 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 4-3 PRAT, A.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-0 BADALONA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B 1-0 EUROPA, C.E. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-1 CE ANDRATX
EBRO CD 2-0 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
CD TERUEL 1-1 SD TARAZONA
Jornada 22 20-02-2022
CD BREA 1-0 SD HUESCA B
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 3-0 SD EJEA
PRAT, A.E. A 1-0 SCR PEÑA DEPORTIVA
BADALONA, C.F. A 1-0 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
EUROPA, C.E. A 0-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CE ANDRATX 1-2 ESPANYOL, R.C.D. B
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 4-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
SD TARAZONA 2-0 EBRO CD
CD TERUEL 1-0 SD FORMENTERA
Jornada 23 27-02-2022
SD FORMENTERA 0-1 CD BREA
SD HUESCA B 2-2 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
SD EJEA 1-0 PRAT, A.E. A
SCR PEÑA DEPORTIVA 3-0 BADALONA, C.F. A
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 4-1 EUROPA, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 1-1 CE ANDRATX
ESPANYOL, R.C.D. B 0-3 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-0 SD TARAZONA
EBRO CD 2-0 CD TERUEL
Jornada 24 06-03-2022
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 1-0 CD BREA
PRAT, A.E. A 1-1 SD HUESCA B
BADALONA, C.F. A 0-0 SD EJEA
EUROPA, C.E. A 1-0 SCR PEÑA DEPORTIVA
CE ANDRATX 0-0 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 1-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SD TARAZONA 1-2 ESPANYOL, R.C.D. B
CD TERUEL 1-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
EBRO CD 0-0 SD FORMENTERA
Jornada 25 13-03-2022
SD FORMENTERA 0-0 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
CD BREA 1-2 PRAT, A.E. A
SD HUESCA B 3-3 BADALONA, C.F. A
SD EJEA 1-2 EUROPA, C.E. A
SCR PEÑA DEPORTIVA 1-0 CE ANDRATX
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 3-0 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-0 SD TARAZONA
ESPANYOL, R.C.D. B 3-1 CD TERUEL
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-2 EBRO CD
Jornada 26 20-03-2022
PRAT, A.E. A 1-1 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
BADALONA, C.F. A 0-0 CD BREA
EUROPA, C.E. A 0-3 SD HUESCA B
CE ANDRATX 4-0 SD EJEA
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 1-3 SCR PEÑA DEPORTIVA
SD TARAZONA 3-0 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
CD TERUEL 1-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
EBRO CD 0-1 ESPANYOL, R.C.D. B
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 2-1 SD FORMENTERA
Jornada 27 27-03-2022
SD FORMENTERA 0-1 PRAT, A.E. A
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 0-0 BADALONA, C.F. A
CD BREA 0-0 EUROPA, C.E. A
SD HUESCA B 0-0 CE ANDRATX
SD EJEA 2-2 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
SCR PEÑA DEPORTIVA 3-1 SD TARAZONA
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 6-0 CD TERUEL
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-2 EBRO CD
ESPANYOL, R.C.D. B 2-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
Jornada 28 03-04-2022
BADALONA, C.F. A 1-0 PRAT, A.E. A
EUROPA, C.E. A 1-2 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
CE ANDRATX 0-1 CD BREA
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 0-0 SD HUESCA B
SD TARAZONA 2-0 SD EJEA
CD TERUEL 1-1 SCR PEÑA DEPORTIVA
EBRO CD 1-1 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 2-0 SD FORMENTERA
Jornada 29 10-04-2022
SD FORMENTERA 1-0 BADALONA, C.F. A
PRAT, A.E. A 0-1 EUROPA, C.E. A
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 3-0 CE ANDRATX
CD BREA 0-1 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
SD HUESCA B 0-2 SD TARAZONA
SD EJEA 1-1 CD TERUEL
SCR PEÑA DEPORTIVA 1-1 EBRO CD
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 1-2 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 3-2 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 30 17-04-2022
EUROPA, C.E. A 2-1 BADALONA, C.F. A
CE ANDRATX 1-0 PRAT, A.E. A
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 1-2 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
SD TARAZONA 1-2 CD BREA
CD TERUEL 2-3 SD HUESCA B
EBRO CD 1-0 SD EJEA
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-1 SCR PEÑA DEPORTIVA
ESPANYOL, R.C.D. B 2-1 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 2-3 SD FORMENTERA
Jornada 31 24-04-2022
SD FORMENTERA 0-0 EUROPA, C.E. A
BADALONA, C.F. A 1-1 CE ANDRATX
PRAT, A.E. A 1-2 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 2-1 SD TARAZONA
CD BREA 0-1 CD TERUEL
SD HUESCA B 1-2 EBRO CD
SD EJEA 0-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
SCR PEÑA DEPORTIVA 1-0 ESPANYOL, R.C.D. B
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 3-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
Jornada 32 01-05-2022
CE ANDRATX 4-1 EUROPA, C.E. A
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 1-2 BADALONA, C.F. A
SD TARAZONA 2-1 PRAT, A.E. A
CD TERUEL 0-2 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
EBRO CD 0-0 CD BREA
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-0 SD HUESCA B
ESPANYOL, R.C.D. B 2-2 SD EJEA
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-3 SCR PEÑA DEPORTIVA
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 4-1 SD FORMENTERA
Jornada 33 08-05-2022
CE ANDRATX 3-0 SD FORMENTERA
EUROPA, C.E. A 3-0 CD IBIZA ISLAS PITIUSAS
BADALONA, C.F. A 1-1 SD TARAZONA
PRAT, A.E. A 0-0 CD TERUEL
CD NUMANCIA DE SORIA SAD 2-0 EBRO CD
CD BREA 1-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
SD HUESCA B 4-3 ESPANYOL, R.C.D. B
SD EJEA 4-2 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SCR PEÑA DEPORTIVA 1-0 TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A
Jornada 34 15-05-2022
CD IBIZA ISLAS PITIUSAS 2-0 CE ANDRATX
SD TARAZONA 1-3 EUROPA, C.E. A
CD TERUEL 0-0 BADALONA, C.F. A
EBRO CD 1-1 PRAT, A.E. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 2-0 CD NUMANCIA DE SORIA SAD
ESPANYOL, R.C.D. B 1-2 CD BREA
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 2-0 SD HUESCA B
TERRASSA, FUTBOL CLUB SAD A 1-0 SD EJEA
SD FORMENTERA 3-0 SCR PEÑA DEPORTIVA
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.