Competició | TEMPORADA 2021-2022

segona catalana | grup 5

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
EUROPA, C.E. B 31 SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 21 LLOREDA, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 11 MOLLETENSE, U.D. A
PARC, U.D. A 42 PREMIA CLUB ESP. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 30 SABADELLENCA, UE. A
MASNOU, C.D. A 50 MONTCADA, C.D A
RACING VALLBONA, C.F. A 30 GRAMANET, UD.AT. A
VILASSAR MAR,U.E. B 22 CANYELLES,C.E. A
Jornada 2 10-10-2021
SINGUERLIN, C.F. A 21 VILASSAR MAR,U.E. B
LLOREDA, C.F. A 01 EUROPA, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
PREMIA CLUB ESP. A 32 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SABADELLENCA, UE. A 31 PARC, U.D. A
MONTCADA, C.D A 35 TURO PEIRA, C.C.D. A
RACING VALLBONA, C.F. A 02 MASNOU, C.D. A
CANYELLES,C.E. A 10 GRAMANET, UD.AT. A
Jornada 3 17-10-2021
SINGUERLIN, C.F. A 30 LLOREDA, C.F. A
EUROPA, C.E. B 40 MOLLETENSE, U.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 36 PREMIA CLUB ESP. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 40 SABADELLENCA, UE. A
PARC, U.D. A 11 MONTCADA, C.D A
TURO PEIRA, C.C.D. A 10 RACING VALLBONA, C.F. A
MASNOU, C.D. A 20 CANYELLES,C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. B 60 GRAMANET, UD.AT. A
Jornada 4 24-10-2021
LLOREDA, C.F. A 01 VILASSAR MAR,U.E. B
MOLLETENSE, U.D. A 21 SINGUERLIN, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 31 EUROPA, C.E. B
SABADELLENCA, UE. A 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MONTCADA, C.D A 21 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
RACING VALLBONA, C.F. A 51 PARC, U.D. A
CANYELLES,C.E. A 01 TURO PEIRA, C.C.D. A
MASNOU, C.D. A 41 GRAMANET, UD.AT. A
Jornada 5 31-10-2021
LLOREDA, C.F. A 20 MOLLETENSE, U.D. A
SINGUERLIN, C.F. A 31 PREMIA CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. B 40 SABADELLENCA, UE. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 11 MONTCADA, C.D A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 31 RACING VALLBONA, C.F. A
PARC, U.D. A 32 CANYELLES,C.E. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 71 GRAMANET, UD.AT. A
VILASSAR MAR,U.E. B 20 MASNOU, C.D. A
Jornada 6 07-11-2021
MOLLETENSE, U.D. A 51 VILASSAR MAR,U.E. B
PREMIA CLUB ESP. A 22 LLOREDA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 22 SINGUERLIN, C.F. A
MONTCADA, C.D A 05 EUROPA, C.E. B
RACING VALLBONA, C.F. A 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CANYELLES,C.E. A 11 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
GRAMANET, UD.AT. A 22 PARC, U.D. A
MASNOU, C.D. A 01 TURO PEIRA, C.C.D. A
Jornada 7 14-11-2021
MOLLETENSE, U.D. A 23 PREMIA CLUB ESP. A
LLOREDA, C.F. A 52 SABADELLENCA, UE. A
SINGUERLIN, C.F. A 21 MONTCADA, C.D A
EUROPA, C.E. B 20 RACING VALLBONA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 20 CANYELLES,C.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 20 GRAMANET, UD.AT. A
PARC, U.D. A 20 MASNOU, C.D. A
VILASSAR MAR,U.E. B 10 TURO PEIRA, C.C.D. A
Jornada 8 21-11-2021
PREMIA CLUB ESP. A 10 VILASSAR MAR,U.E. B
SABADELLENCA, UE. A 04 MOLLETENSE, U.D. A
MONTCADA, C.D A 24 LLOREDA, C.F. A
RACING VALLBONA, C.F. A 20 SINGUERLIN, C.F. A
CANYELLES,C.E. A 12 EUROPA, C.E. B
GRAMANET, UD.AT. A 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MASNOU, C.D. A 22 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 30 PARC, U.D. A
Jornada 9 28-11-2021
PREMIA CLUB ESP. A 20 SABADELLENCA, UE. A
MOLLETENSE, U.D. A 22 MONTCADA, C.D A
LLOREDA, C.F. A 51 RACING VALLBONA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A 12 CANYELLES,C.E. A
EUROPA, C.E. B 40 GRAMANET, UD.AT. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 01 MASNOU, C.D. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 01 TURO PEIRA, C.C.D. A
VILASSAR MAR,U.E. B 31 PARC, U.D. A
Jornada 10 12-12-2021
SABADELLENCA, UE. A 21 VILASSAR MAR,U.E. B
MONTCADA, C.D A 12 PREMIA CLUB ESP. A
RACING VALLBONA, C.F. A 13 MOLLETENSE, U.D. A
CANYELLES,C.E. A 02 LLOREDA, C.F. A
GRAMANET, UD.AT. A 25 SINGUERLIN, C.F. A
MASNOU, C.D. A 01 EUROPA, C.E. B
TURO PEIRA, C.C.D. A 40 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
PARC, U.D. A 15 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
Jornada 11 19-12-2021
SABADELLENCA, UE. A 32 MONTCADA, C.D A
PREMIA CLUB ESP. A 31 RACING VALLBONA, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. A 12 CANYELLES,C.E. A
LLOREDA, C.F. A 20 GRAMANET, UD.AT. A
SINGUERLIN, C.F. A 04 MASNOU, C.D. A
EUROPA, C.E. B 20 TURO PEIRA, C.C.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 21 PARC, U.D. A
VILASSAR MAR,U.E. B 32 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
Jornada 12 09-01-2022
MONTCADA, C.D A 31 VILASSAR MAR,U.E. B
RACING VALLBONA, C.F. A 22 SABADELLENCA, UE. A
CANYELLES,C.E. A 13 PREMIA CLUB ESP. A
GRAMANET, UD.AT. A 03 MOLLETENSE, U.D. A
MASNOU, C.D. A 31 LLOREDA, C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 31 SINGUERLIN, C.F. A
PARC, U.D. A 23 EUROPA, C.E. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 51 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 13 16-01-2022
MONTCADA, C.D A 11 RACING VALLBONA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 31 CANYELLES,C.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 10 GRAMANET, UD.AT. A
MOLLETENSE, U.D. A 33 MASNOU, C.D. A
LLOREDA, C.F. A 20 TURO PEIRA, C.C.D. A
SINGUERLIN, C.F. A 11 PARC, U.D. A
EUROPA, C.E. B 12 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. B 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 14 23-01-2022
VILASSAR MAR,U.E. B 10 RACING VALLBONA, C.F. A
CANYELLES,C.E. A 01 MONTCADA, C.D A
GRAMANET, UD.AT. A 21 SABADELLENCA, UE. A
MASNOU, C.D. A 21 PREMIA CLUB ESP. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 11 MOLLETENSE, U.D. A
PARC, U.D. A 41 LLOREDA, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 02 SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 15 EUROPA, C.E. B
Jornada 15 30-01-2022
RACING VALLBONA, C.F. A 60 CANYELLES,C.E. A
MONTCADA, C.D A 11 GRAMANET, UD.AT. A
SABADELLENCA, UE. A 01 MASNOU, C.D. A
PREMIA CLUB ESP. A 21 TURO PEIRA, C.C.D. A
MOLLETENSE, U.D. A 42 PARC, U.D. A
LLOREDA, C.F. A 13 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SINGUERLIN, C.F. A 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
EUROPA, C.E. B 10 VILASSAR MAR,U.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
SINGUERLIN, C.F. A 07 EUROPA, C.E. B
LLOREDA, C.F. A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MOLLETENSE, U.D. A 43 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 11 PARC, U.D. A
SABADELLENCA, UE. A 22 TURO PEIRA, C.C.D. A
MONTCADA, C.D A 12 MASNOU, C.D. A
GRAMANET, UD.AT. A 15 RACING VALLBONA, C.F. A
CANYELLES,C.E. A 33 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 17 13-02-2022
VILASSAR MAR,U.E. B 42 SINGUERLIN, C.F. A
EUROPA, C.E. B 41 LLOREDA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 MOLLETENSE, U.D. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 21 PREMIA CLUB ESP. A
PARC, U.D. A 22 SABADELLENCA, UE. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 11 MONTCADA, C.D A
MASNOU, C.D. A 20 RACING VALLBONA, C.F. A
GRAMANET, UD.AT. A 13 CANYELLES,C.E. A
Jornada 18 20-02-2022
LLOREDA, C.F. A 22 SINGUERLIN, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. A 03 EUROPA, C.E. B
PREMIA CLUB ESP. A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SABADELLENCA, UE. A 03 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MONTCADA, C.D A 10 PARC, U.D. A
RACING VALLBONA, C.F. A 14 TURO PEIRA, C.C.D. A
CANYELLES,C.E. A 23 MASNOU, C.D. A
GRAMANET, UD.AT. A 09 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 19 06-03-2022
VILASSAR MAR,U.E. B 21 LLOREDA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A 23 MOLLETENSE, U.D. A
EUROPA, C.E. B 11 PREMIA CLUB ESP. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 00 SABADELLENCA, UE. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 11 MONTCADA, C.D A
PARC, U.D. A 40 RACING VALLBONA, C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 21 CANYELLES,C.E. A
GRAMANET, UD.AT. A 03 MASNOU, C.D. A
Jornada 20 13-03-2022
MOLLETENSE, U.D. A 41 LLOREDA, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 11 SINGUERLIN, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 13 EUROPA, C.E. B
MONTCADA, C.D A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
RACING VALLBONA, C.F. A 11 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CANYELLES,C.E. A 01 PARC, U.D. A
GRAMANET, UD.AT. A 05 TURO PEIRA, C.C.D. A
MASNOU, C.D. A 03 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 21 20-03-2022
VILASSAR MAR,U.E. B 23 MOLLETENSE, U.D. A
LLOREDA, C.F. A 03 PREMIA CLUB ESP. A
SINGUERLIN, C.F. A 21 SABADELLENCA, UE. A
EUROPA, C.E. B 70 MONTCADA, C.D A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 02 RACING VALLBONA, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 40 CANYELLES,C.E. A
PARC, U.D. A 51 GRAMANET, UD.AT. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 21 MASNOU, C.D. A
Jornada 22 27-03-2022
PREMIA CLUB ESP. A 10 MOLLETENSE, U.D. A
SABADELLENCA, UE. A 33 LLOREDA, C.F. A
MONTCADA, C.D A 31 SINGUERLIN, C.F. A
RACING VALLBONA, C.F. A 02 EUROPA, C.E. B
CANYELLES,C.E. A 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
GRAMANET, UD.AT. A 02 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MASNOU, C.D. A 32 PARC, U.D. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 21 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 23 03-04-2022
VILASSAR MAR,U.E. B 00 PREMIA CLUB ESP. A
MOLLETENSE, U.D. A 31 SABADELLENCA, UE. A
LLOREDA, C.F. A 31 MONTCADA, C.D A
SINGUERLIN, C.F. A 11 RACING VALLBONA, C.F. A
EUROPA, C.E. B 30 CANYELLES,C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 60 GRAMANET, UD.AT. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 34 MASNOU, C.D. A
PARC, U.D. A 22 TURO PEIRA, C.C.D. A
Jornada 24 10-04-2022
SABADELLENCA, UE. A 02 PREMIA CLUB ESP. A
MONTCADA, C.D A 11 MOLLETENSE, U.D. A
RACING VALLBONA, C.F. A 00 LLOREDA, C.F. A
CANYELLES,C.E. A 21 SINGUERLIN, C.F. A
GRAMANET, UD.AT. A - EUROPA, C.E. B
MASNOU, C.D. A 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
TURO PEIRA, C.C.D. A 21 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
PARC, U.D. A 01 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 25 24-04-2022
VILASSAR MAR,U.E. B 10 SABADELLENCA, UE. A
PREMIA CLUB ESP. A 43 MONTCADA, C.D A
MOLLETENSE, U.D. A 03 RACING VALLBONA, C.F. A
LLOREDA, C.F. A 51 CANYELLES,C.E. A
SINGUERLIN, C.F. A 41 GRAMANET, UD.AT. A
EUROPA, C.E. B 33 MASNOU, C.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 TURO PEIRA, C.C.D. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 34 PARC, U.D. A
Jornada 26 01-05-2022
MONTCADA, C.D A 51 SABADELLENCA, UE. A
RACING VALLBONA, C.F. A 11 PREMIA CLUB ESP. A
CANYELLES,C.E. A 12 MOLLETENSE, U.D. A
GRAMANET, UD.AT. A 010 LLOREDA, C.F. A
MASNOU, C.D. A 12 SINGUERLIN, C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 31 EUROPA, C.E. B
PARC, U.D. A 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 30 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 27 08-05-2022
VILASSAR MAR,U.E. B 12 MONTCADA, C.D A
SABADELLENCA, UE. A 23 RACING VALLBONA, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 50 CANYELLES,C.E. A
MOLLETENSE, U.D. A 52 GRAMANET, UD.AT. A
LLOREDA, C.F. A 11 MASNOU, C.D. A
SINGUERLIN, C.F. A 02 TURO PEIRA, C.C.D. A
EUROPA, C.E. B 10 PARC, U.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 21 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
Jornada 28 15-05-2022
RACING VALLBONA, C.F. A 21 MONTCADA, C.D A
CANYELLES,C.E. A 03 SABADELLENCA, UE. A
GRAMANET, UD.AT. A 03 PREMIA CLUB ESP. A
MASNOU, C.D. A 31 MOLLETENSE, U.D. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 62 LLOREDA, C.F. A
PARC, U.D. A 31 SINGUERLIN, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 42 EUROPA, C.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 34 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 29 22-05-2022
RACING VALLBONA, C.F. A 30 VILASSAR MAR,U.E. B
MONTCADA, C.D A 30 CANYELLES,C.E. A
SABADELLENCA, UE. A 71 GRAMANET, UD.AT. A
PREMIA CLUB ESP. A 21 MASNOU, C.D. A
MOLLETENSE, U.D. A 01 TURO PEIRA, C.C.D. A
LLOREDA, C.F. A 03 PARC, U.D. A
SINGUERLIN, C.F. A 22 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
EUROPA, C.E. B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 30 29-05-2022
CANYELLES,C.E. A 02 RACING VALLBONA, C.F. A
GRAMANET, UD.AT. A 06 MONTCADA, C.D A
MASNOU, C.D. A 33 SABADELLENCA, UE. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 21 PREMIA CLUB ESP. A
PARC, U.D. A 31 MOLLETENSE, U.D. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 42 LLOREDA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 05 SINGUERLIN, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. B 33 EUROPA, C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.