Competició | TEMPORADA 2021-2022

segona catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 32 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
SANT IGNASI C.E. A 03 SANTFELIUENC, F.C. B
MOLINS DE REI, C.F. A 41 GORNAL, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 33 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CAN BUXERES, F.C. A 11 SARRIA, C.P. A
ALMEDA, C.D. A 31 VALLDOREIX F.C. A
Descansa - ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 2 10-10-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - Descansa
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 20 LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
SANTFELIUENC, F.C. B 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
GORNAL, U.D. A 34 SANT IGNASI C.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 01 MOLINS DE REI, C.F. A
SARRIA, C.P. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
VALLDOREIX F.C. A 02 CAN BUXERES, F.C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 11 ALMEDA, C.D. A
Jornada 3 17-10-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 00 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A 12 SANTFELIUENC, F.C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 23 GORNAL, U.D. A
SANT IGNASI C.E. A 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MOLINS DE REI, C.F. A 30 SARRIA, C.P. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 05 VALLDOREIX F.C. A
CAN BUXERES, F.C. A 12 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Descansa - ALMEDA, C.D. A
Jornada 4 24-10-2021
ATLÈTIC JUNIOR, FC A - Descansa
SANTFELIUENC, F.C. B 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
GORNAL, U.D. A 11 LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 32 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SARRIA, C.P. A 51 SANT IGNASI C.E. A
VALLDOREIX F.C. A 41 MOLINS DE REI, C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CAN BUXERES, F.C. A 31 ALMEDA, C.D. A
Jornada 5 31-10-2021
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 12 SANTFELIUENC, F.C. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 11 GORNAL, U.D. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 12 SARRIA, C.P. A
SANT IGNASI C.E. A 10 VALLDOREIX F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A 30 ESPLUGUENC, C.F.A. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 42 ALMEDA, C.D. A
Descansa - CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 6 07-11-2021
SANTFELIUENC, F.C. B - Descansa
GORNAL, U.D. A 20 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SARRIA, C.P. A 20 LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
VALLDOREIX F.C. A 01 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 31 SANT IGNASI C.E. A
MOLINS DE REI, C.F. A 20 ALMEDA, C.D. A
CAN BUXERES, F.C. A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 7 14-11-2021
SANTFELIUENC, F.C. B 12 GORNAL, U.D. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 21 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 01 SARRIA, C.P. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A 11 VALLDOREIX F.C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 20 ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANT IGNASI C.E. A 32 ALMEDA, C.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 20 CAN BUXERES, F.C. A
Descansa - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 8 21-11-2021
GORNAL, U.D. A - Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 21 SANTFELIUENC, F.C. B
SARRIA, C.P. A 20 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
VALLDOREIX F.C. A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 30 LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
ALMEDA, C.D. A 32 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CAN BUXERES, F.C. A 21 SANT IGNASI C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 9 28-11-2021
GORNAL, U.D. A 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SANTFELIUENC, F.C. B 21 SARRIA, C.P. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 12 VALLDOREIX F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 02 ESPLUGUENC, C.F.A. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A 24 ALMEDA, C.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 31 CAN BUXERES, F.C. A
SANT IGNASI C.E. A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa - MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 10 12-12-2021
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - Descansa
SARRIA, C.P. A 32 GORNAL, U.D. A
VALLDOREIX F.C. A 22 SANTFELIUENC, F.C. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 23 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
ALMEDA, C.D. A 41 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CAN BUXERES, F.C. A 30 LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 03 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 11 19-12-2021
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 01 SARRIA, C.P. A
GORNAL, U.D. A 22 VALLDOREIX F.C. A
SANTFELIUENC, F.C. B 51 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 42 ALMEDA, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 11 CAN BUXERES, F.C. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A 33 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 31 MOLINS DE REI, C.F. A
Descansa - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 12 09-01-2022
SARRIA, C.P. A - Descansa
VALLDOREIX F.C. A 02 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 14 GORNAL, U.D. A
ALMEDA, C.D. A 41 SANTFELIUENC, F.C. B
CAN BUXERES, F.C. A 32 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A 10 LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
SANT IGNASI C.E. A 30 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 13 16-01-2022
SARRIA, C.P. A 30 VALLDOREIX F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 00 ESPLUGUENC, C.F.A. A
GORNAL, U.D. A 10 ALMEDA, C.D. A
SANTFELIUENC, F.C. B 11 CAN BUXERES, F.C. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 30 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 52 MOLINS DE REI, C.F. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A 20 SANT IGNASI C.E. A
Descansa - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 14 23-01-2022
Descansa - VALLDOREIX F.C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 15 SARRIA, C.P. A
ALMEDA, C.D. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CAN BUXERES, F.C. A 00 GORNAL, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 01 SANTFELIUENC, F.C. B
MOLINS DE REI, C.F. A 32 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
SANT IGNASI C.E. A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 10 LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
Jornada 15 30-01-2022
ESPLUGUENC, C.F.A. A - VALLDOREIX F.C. A
SARRIA, C.P. A - ALMEDA, C.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - CAN BUXERES, F.C. A
GORNAL, U.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANTFELIUENC, F.C. B - MOLINS DE REI, C.F. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A - SANT IGNASI C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SANTFELIUENC, F.C. B - SANT IGNASI C.E. A
GORNAL, U.D. A - MOLINS DE REI, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SARRIA, C.P. A - CAN BUXERES, F.C. A
VALLDOREIX F.C. A - ALMEDA, C.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - Descansa
Jornada 17 13-02-2022
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A - ATLÈTIC JUNIOR, FC A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - SANTFELIUENC, F.C. B
SANT IGNASI C.E. A - GORNAL, U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SARRIA, C.P. A
CAN BUXERES, F.C. A - VALLDOREIX F.C. A
ALMEDA, C.D. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 18 20-02-2022
ATLÈTIC JUNIOR, FC A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANTFELIUENC, F.C. B - LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
GORNAL, U.D. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - SANT IGNASI C.E. A
SARRIA, C.P. A - MOLINS DE REI, C.F. A
VALLDOREIX F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CAN BUXERES, F.C. A
ALMEDA, C.D. A - Descansa
Jornada 19 06-03-2022
Descansa - ATLÈTIC JUNIOR, FC A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANTFELIUENC, F.C. B
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A - GORNAL, U.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SANT IGNASI C.E. A - SARRIA, C.P. A
MOLINS DE REI, C.F. A - VALLDOREIX F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ALMEDA, C.D. A - CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 20 13-03-2022
SANTFELIUENC, F.C. B - ATLÈTIC JUNIOR, FC A
GORNAL, U.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
SARRIA, C.P. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
VALLDOREIX F.C. A - SANT IGNASI C.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - MOLINS DE REI, C.F. A
ALMEDA, C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CAN BUXERES, F.C. A - Descansa
Jornada 21 20-03-2022
Descansa - SANTFELIUENC, F.C. B
ATLÈTIC JUNIOR, FC A - GORNAL, U.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A - SARRIA, C.P. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - VALLDOREIX F.C. A
SANT IGNASI C.E. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ALMEDA, C.D. A - MOLINS DE REI, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - CAN BUXERES, F.C. A
Jornada 22 27-03-2022
GORNAL, U.D. A - SANTFELIUENC, F.C. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - ATLÈTIC JUNIOR, FC A
SARRIA, C.P. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
VALLDOREIX F.C. A - LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ALMEDA, C.D. A - SANT IGNASI C.E. A
CAN BUXERES, F.C. A - MOLINS DE REI, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - Descansa
Jornada 23 03-04-2022
Descansa - GORNAL, U.D. A
SANTFELIUENC, F.C. B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A - SARRIA, C.P. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - VALLDOREIX F.C. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - ALMEDA, C.D. A
SANT IGNASI C.E. A - CAN BUXERES, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 24 10-04-2022
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - GORNAL, U.D. A
SARRIA, C.P. A - SANTFELIUENC, F.C. B
VALLDOREIX F.C. A - ATLÈTIC JUNIOR, FC A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ALMEDA, C.D. A - LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
CAN BUXERES, F.C. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SANT IGNASI C.E. A
MOLINS DE REI, C.F. A - Descansa
Jornada 25 24-04-2022
Descansa - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
GORNAL, U.D. A - SARRIA, C.P. A
SANTFELIUENC, F.C. B - VALLDOREIX F.C. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - ALMEDA, C.D. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A - CAN BUXERES, F.C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT IGNASI C.E. A - MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 26 01-05-2022
SARRIA, C.P. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
VALLDOREIX F.C. A - GORNAL, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - SANTFELIUENC, F.C. B
ALMEDA, C.D. A - ATLÈTIC JUNIOR, FC A
CAN BUXERES, F.C. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SANT IGNASI C.E. A - Descansa
Jornada 27 08-05-2022
Descansa - SARRIA, C.P. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - VALLDOREIX F.C. A
GORNAL, U.D. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANTFELIUENC, F.C. B - ALMEDA, C.D. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A - CAN BUXERES, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A - MOLINS DE REI, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - SANT IGNASI C.E. A
Jornada 28 15-05-2022
VALLDOREIX F.C. A - SARRIA, C.P. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ALMEDA, C.D. A - GORNAL, U.D. A
CAN BUXERES, F.C. A - SANTFELIUENC, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ATLÈTIC JUNIOR, FC A
MOLINS DE REI, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT IGNASI C.E. A - LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - Descansa
Jornada 29 22-05-2022
VALLDOREIX F.C. A - Descansa
SARRIA, C.P. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - ALMEDA, C.D. A
GORNAL, U.D. A - CAN BUXERES, F.C. A
SANTFELIUENC, F.C. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A - MOLINS DE REI, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANT IGNASI C.E. A
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 30 29-05-2022
VALLDOREIX F.C. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ALMEDA, C.D. A - SARRIA, C.P. A
CAN BUXERES, F.C. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - GORNAL, U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A - SANTFELIUENC, F.C. B
SANT IGNASI C.E. A - ATLÈTIC JUNIOR, FC A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Descansa - LEGENDS L'HOSPITALET, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.