Competició | TEMPORADA 2021-2022

segona catalana | grup 2

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
MARIANAO POBLET UD A 24 CUBELLES, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 00 SAN MAURO, U.D. A
PRAT, A.E. B 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
OLIVELLA, C.E A 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MOJA, A.E. A 30 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 01 SITGES, U.E. A
Descansa - ODENA, C.E. A
Jornada 2 10-10-2021
CUBELLES, C.F. A - Descansa
SAN MAURO, U.D. A 14 MARIANAO POBLET UD A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 32 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 11 PRAT, A.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 30 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 OLIVELLA, C.E A
SITGES, U.E. A 43 MOJA, A.E. A
ODENA, C.E. A 13 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
Jornada 3 17-10-2021
CUBELLES, C.F. A 01 SAN MAURO, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 41 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
PRAT, A.E. B 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 10 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
OLIVELLA, C.E A 01 SITGES, U.E. A
MOJA, A.E. A 22 ODENA, C.E. A
Descansa - MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
Jornada 4 24-10-2021
SAN MAURO, U.D. A - Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 32 CUBELLES, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 12 MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 PRAT, A.E. B
SITGES, U.E. A 14 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ODENA, C.E. A 22 OLIVELLA, C.E A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 41 MOJA, A.E. A
Jornada 5 31-10-2021
SAN MAURO, U.D. A 52 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
CUBELLES, C.F. A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MARIANAO POBLET UD A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 32 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
PRAT, A.E. B 13 SITGES, U.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 32 ODENA, C.E. A
OLIVELLA, C.E A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
Descansa - MOJA, A.E. A
Jornada 6 07-11-2021
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 02 SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 CUBELLES, C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 51 MARIANAO POBLET UD A
SITGES, U.E. A 21 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
ODENA, C.E. A 02 PRAT, A.E. B
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 22 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MOJA, A.E. A 21 OLIVELLA, C.E A
Jornada 7 14-11-2021
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SAN MAURO, U.D. A 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CUBELLES, C.F. A 00 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 12 SITGES, U.E. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 50 ODENA, C.E. A
PRAT, A.E. B 53 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 10 MOJA, A.E. A
Descansa - OLIVELLA, C.E A
Jornada 8 21-11-2021
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 31 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 02 SAN MAURO, U.D. A
SITGES, U.E. A 31 CUBELLES, C.F. A
ODENA, C.E. A 14 MARIANAO POBLET UD A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 21 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
MOJA, A.E. A 23 PRAT, A.E. B
OLIVELLA, C.E A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 9 28-11-2021
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 23 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 13 SITGES, U.E. A
CUBELLES, C.F. A 10 ODENA, C.E. A
MARIANAO POBLET UD A 23 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 23 MOJA, A.E. A
PRAT, A.E. B 32 OLIVELLA, C.E A
Descansa - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 10 12-12-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SITGES, U.E. A 01 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ODENA, C.E. A 15 SAN MAURO, U.D. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 42 CUBELLES, C.F. A
MOJA, A.E. A 01 MARIANAO POBLET UD A
OLIVELLA, C.E A 12 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 14 PRAT, A.E. B
Jornada 11 19-12-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 SITGES, U.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 41 ODENA, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A 40 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
CUBELLES, C.F. A 14 MOJA, A.E. A
MARIANAO POBLET UD A 42 OLIVELLA, C.E A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Descansa - PRAT, A.E. B
Jornada 12 09-01-2022
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A - Descansa
SITGES, U.E. A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ODENA, C.E. A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
MOJA, A.E. A 12 SAN MAURO, U.D. A
OLIVELLA, C.E A 42 CUBELLES, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 31 MARIANAO POBLET UD A
PRAT, A.E. B 33 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
Jornada 13 16-01-2022
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 13 SITGES, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 31 ODENA, C.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 13 MOJA, A.E. A
SAN MAURO, U.D. A 21 OLIVELLA, C.E A
CUBELLES, C.F. A 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MARIANAO POBLET UD A 30 PRAT, A.E. B
Descansa - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
Jornada 14 23-01-2022
Descansa - SITGES, U.E. A
ODENA, C.E. A 14 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 06 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MOJA, A.E. A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
OLIVELLA, C.E A 11 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 23 SAN MAURO, U.D. A
PRAT, A.E. B 62 CUBELLES, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 01 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 15 30-01-2022
SITGES, U.E. A 81 ODENA, C.E. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 10 MOJA, A.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 01 OLIVELLA, C.E A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SAN MAURO, U.D. A 22 PRAT, A.E. B
CUBELLES, C.F. A 21 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
MARIANAO POBLET UD A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
CUBELLES, C.F. A 00 MARIANAO POBLET UD A
SAN MAURO, U.D. A 20 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 04 PRAT, A.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 20 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 20 OLIVELLA, C.E A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 11 MOJA, A.E. A
SITGES, U.E. A 31 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ODENA, C.E. A - Descansa
Jornada 17 13-02-2022
Descansa - CUBELLES, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 22 SAN MAURO, U.D. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 32 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
PRAT, A.E. B 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
OLIVELLA, C.E A 00 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MOJA, A.E. A 10 SITGES, U.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 32 ODENA, C.E. A
Jornada 18 20-02-2022
SAN MAURO, U.D. A 40 CUBELLES, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 10 MARIANAO POBLET UD A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 20 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 02 PRAT, A.E. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 00 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SITGES, U.E. A 02 OLIVELLA, C.E A
ODENA, C.E. A 12 MOJA, A.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A - Descansa
Jornada 19 06-03-2022
Descansa - SAN MAURO, U.D. A
CUBELLES, C.F. A 53 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
MARIANAO POBLET UD A 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PRAT, A.E. B 20 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 42 SITGES, U.E. A
OLIVELLA, C.E A 52 ODENA, C.E. A
MOJA, A.E. A 72 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
Jornada 20 13-03-2022
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 34 SAN MAURO, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 22 CUBELLES, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 MARIANAO POBLET UD A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 01 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
SITGES, U.E. A 12 PRAT, A.E. B
ODENA, C.E. A 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 12 OLIVELLA, C.E A
MOJA, A.E. A - Descansa
Jornada 21 20-03-2022
Descansa - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SAN MAURO, U.D. A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CUBELLES, C.F. A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARIANAO POBLET UD A 30 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 00 SITGES, U.E. A
PRAT, A.E. B 50 ODENA, C.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 31 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
OLIVELLA, C.E A 23 MOJA, A.E. A
Jornada 22 27-03-2022
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 22 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 33 SAN MAURO, U.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 33 CUBELLES, C.F. A
SITGES, U.E. A 31 MARIANAO POBLET UD A
ODENA, C.E. A 07 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 05 PRAT, A.E. B
MOJA, A.E. A 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
OLIVELLA, C.E A - Descansa
Jornada 23 03-04-2022
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SAN MAURO, U.D. A 42 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
CUBELLES, C.F. A 10 SITGES, U.E. A
MARIANAO POBLET UD A 71 ODENA, C.E. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 10 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
PRAT, A.E. B 41 MOJA, A.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 30 OLIVELLA, C.E A
Jornada 24 10-04-2022
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SITGES, U.E. A 22 SAN MAURO, U.D. A
ODENA, C.E. A 12 CUBELLES, C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 12 MARIANAO POBLET UD A
MOJA, A.E. A 24 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
OLIVELLA, C.E A 13 PRAT, A.E. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - Descansa
Jornada 25 24-04-2022
Descansa - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 02 SITGES, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A 40 ODENA, C.E. A
CUBELLES, C.F. A 10 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 11 MOJA, A.E. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 20 OLIVELLA, C.E A
PRAT, A.E. B 10 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 26 01-05-2022
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SITGES, U.E. A 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ODENA, C.E. A 06 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 02 SAN MAURO, U.D. A
MOJA, A.E. A 01 CUBELLES, C.F. A
OLIVELLA, C.E A 13 MARIANAO POBLET UD A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 01 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
PRAT, A.E. B - Descansa
Jornada 27 08-05-2022
Descansa - ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 SITGES, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 90 ODENA, C.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 21 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
SAN MAURO, U.D. A 30 MOJA, A.E. A
CUBELLES, C.F. A 33 OLIVELLA, C.E A
MARIANAO POBLET UD A 44 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 33 PRAT, A.E. B
Jornada 28 15-05-2022
SITGES, U.E. A 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ODENA, C.E. A 02 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MOJA, A.E. A 20 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
OLIVELLA, C.E A 12 SAN MAURO, U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 00 CUBELLES, C.F. A
PRAT, A.E. B 32 MARIANAO POBLET UD A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A - Descansa
Jornada 29 22-05-2022
SITGES, U.E. A - Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 ODENA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 MOJA, A.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 41 OLIVELLA, C.E A
SAN MAURO, U.D. A 41 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CUBELLES, C.F. A 22 PRAT, A.E. B
MARIANAO POBLET UD A 32 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A
Jornada 30 29-05-2022
ODENA, C.E. A 27 SITGES, U.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 02 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MOJA, A.E. A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
OLIVELLA, C.E A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 11 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
PRAT, A.E. B 11 SAN MAURO, U.D. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB A 20 CUBELLES, C.F. A
Descansa - MARIANAO POBLET UD A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.