Competició | TEMPORADA 2021-2022

quarta catalana | grup 27

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 19-09-2021
CAMOS, C.F. A 22 SANT GREGORI, A.E. B
LES PRESES, C.F. B 22 RIPOLL CLUB FUTBOL A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 22 SERINYA, C.F. A
OSOR, U.E. A 00 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 00 CORNELLA TERRI, A.E. B
JOANETES,C.F. A 31 LA CANYA, A.E. A
OLOT, AT. A 02 BONMATI, C.F. A
MAIA, CE A 04 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
BESCANO, C.D. B 21 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
Jornada 2 26-09-2021
SANT GREGORI, A.E. B 02 BESCANO, C.D. B
RIPOLL CLUB FUTBOL A 12 CAMOS, C.F. A
LES PRESES, C.F. B 22 SERINYA, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 30 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
CORNELLA TERRI, A.E. B 10 OSOR, U.E. A
LA CANYA, A.E. A 00 CASTELLFOLLIT, U.E. A
BONMATI, C.F. A 11 JOANETES,C.F. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 51 OLOT, AT. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 72 MAIA, CE A
Jornada 3 03-10-2021
SANT GREGORI, A.E. B 41 RIPOLL CLUB FUTBOL A
CAMOS, C.F. A 12 SERINYA, C.F. A
LES PRESES, C.F. B 15 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 25 CORNELLA TERRI, A.E. B
OSOR, U.E. A 43 LA CANYA, A.E. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 41 BONMATI, C.F. A
JOANETES,C.F. A 00 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
OLOT, AT. A 11 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
MAIA, CE A 05 BESCANO, C.D. B
Jornada 4 10-10-2021
RIPOLL CLUB FUTBOL A 35 BESCANO, C.D. B
SANT GREGORI, A.E. B 10 SERINYA, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 11 CAMOS, C.F. A
CORNELLA TERRI, A.E. B 31 LES PRESES, C.F. B
LA CANYA, A.E. A 11 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BONMATI, C.F. A 11 OSOR, U.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 42 CASTELLFOLLIT, U.E. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 13 JOANETES,C.F. A
MAIA, CE A 25 OLOT, AT. A
Jornada 5 17-10-2021
RIPOLL CLUB FUTBOL A 11 SERINYA, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. B 61 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
CAMOS, C.F. A 11 CORNELLA TERRI, A.E. B
LES PRESES, C.F. B 11 LA CANYA, A.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 33 BONMATI, C.F. A
OSOR, U.E. A 10 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 41 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
JOANETES,C.F. A 21 MAIA, CE A
BESCANO, C.D. B 60 OLOT, AT. A
Jornada 6 24-10-2021
BESCANO, C.D. B 42 SERINYA, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 35 RIPOLL CLUB FUTBOL A
CORNELLA TERRI, A.E. B 27 SANT GREGORI, A.E. B
LA CANYA, A.E. A 21 CAMOS, C.F. A
BONMATI, C.F. A 12 LES PRESES, C.F. B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 44 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 30 OSOR, U.E. A
MAIA, CE A 02 CASTELLFOLLIT, U.E. A
OLOT, AT. A 12 JOANETES,C.F. A
Jornada 7 31-10-2021
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 50 SERINYA, C.F. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 43 CORNELLA TERRI, A.E. B
SANT GREGORI, A.E. B 30 LA CANYA, A.E. A
CAMOS, C.F. A 12 BONMATI, C.F. A
LES PRESES, C.F. B 11 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 11 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
OSOR, U.E. A 21 MAIA, CE A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 20 OLOT, AT. A
BESCANO, C.D. B 61 JOANETES,C.F. A
Jornada 8 07-11-2021
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 40 BESCANO, C.D. B
CORNELLA TERRI, A.E. B 11 SERINYA, C.F. A
LA CANYA, A.E. A 21 RIPOLL CLUB FUTBOL A
BONMATI, C.F. A 22 SANT GREGORI, A.E. B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 22 CAMOS, C.F. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 31 LES PRESES, C.F. B
MAIA, CE A 04 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
OLOT, AT. A 20 OSOR, U.E. A
JOANETES,C.F. A 21 CASTELLFOLLIT, U.E. A
Jornada 9 14-11-2021
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 33 CORNELLA TERRI, A.E. B
SERINYA, C.F. A 12 LA CANYA, A.E. A
BONMATI, C.F. A 22 RIPOLL CLUB FUTBOL A
SANT GREGORI, A.E. B 40 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
CAMOS, C.F. A 11 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
LES PRESES, C.F. B 41 MAIA, CE A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 54 OLOT, AT. A
OSOR, U.E. A 13 JOANETES,C.F. A
BESCANO, C.D. B 70 CASTELLFOLLIT, U.E. A
Jornada 10 21-11-2021
CORNELLA TERRI, A.E. B 43 BESCANO, C.D. B
LA CANYA, A.E. A 12 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
BONMATI, C.F. A 11 SERINYA, C.F. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 40 RIPOLL CLUB FUTBOL A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 13 SANT GREGORI, A.E. B
CAMOS, C.F. A 21 MAIA, CE A
OLOT, AT. A 23 LES PRESES, C.F. B
JOANETES,C.F. A 51 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 20 OSOR, U.E. A
Jornada 11 28-11-2021
CORNELLA TERRI, A.E. B 50 LA CANYA, A.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 11 BONMATI, C.F. A
SERINYA, C.F. A 13 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 62 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 71 MAIA, CE A
CAMOS, C.F. A 40 OLOT, AT. A
LES PRESES, C.F. B 22 JOANETES,C.F. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 13 CASTELLFOLLIT, U.E. A
BESCANO, C.D. B 91 OSOR, U.E. A
Jornada 12 12-12-2021
LA CANYA, A.E. A 13 BESCANO, C.D. B
BONMATI, C.F. A 44 CORNELLA TERRI, A.E. B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 64 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 31 SERINYA, C.F. A
MAIA, CE A 21 RIPOLL CLUB FUTBOL A
OLOT, AT. A 24 SANT GREGORI, A.E. B
JOANETES,C.F. A 21 CAMOS, C.F. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 33 LES PRESES, C.F. B
OSOR, U.E. A 03 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
Jornada 13 19-12-2021
LA CANYA, A.E. A 01 BONMATI, C.F. A
CORNELLA TERRI, A.E. B 33 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 41 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
SERINYA, C.F. A 32 MAIA, CE A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 50 OLOT, AT. A
SANT GREGORI, A.E. B 32 JOANETES,C.F. A
CAMOS, C.F. A 01 CASTELLFOLLIT, U.E. A
LES PRESES, C.F. B 43 OSOR, U.E. A
BESCANO, C.D. B 52 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
Jornada 14 09-01-2022
BONMATI, C.F. A 11 BESCANO, C.D. B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 02 LA CANYA, A.E. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 01 CORNELLA TERRI, A.E. B
MAIA, CE A 15 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
OLOT, AT. A 00 SERINYA, C.F. A
JOANETES,C.F. A 21 RIPOLL CLUB FUTBOL A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 03 SANT GREGORI, A.E. B
OSOR, U.E. A 21 CAMOS, C.F. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 10 LES PRESES, C.F. B
Jornada 15 16-01-2022
BONMATI, C.F. A 32 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
LA CANYA, A.E. A 32 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. B 40 MAIA, CE A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 50 OLOT, AT. A
SERINYA, C.F. A 12 JOANETES,C.F. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 32 CASTELLFOLLIT, U.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 40 OSOR, U.E. A
CAMOS, C.F. A 20 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BESCANO, C.D. B 31 LES PRESES, C.F. B
Jornada 16 23-01-2022
BESCANO, C.D. B 01 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 22 BONMATI, C.F. A
MAIA, CE A 04 LA CANYA, A.E. A
OLOT, AT. A 14 CORNELLA TERRI, A.E. B
JOANETES,C.F. A 11 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 23 SERINYA, C.F. A
OSOR, U.E. A 32 RIPOLL CLUB FUTBOL A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 30 SANT GREGORI, A.E. B
LES PRESES, C.F. B 00 CAMOS, C.F. A
Jornada 17 30-01-2022
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 41 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
BONMATI, C.F. A 40 MAIA, CE A
LA CANYA, A.E. A 11 OLOT, AT. A
CORNELLA TERRI, A.E. B 12 JOANETES,C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 31 CASTELLFOLLIT, U.E. A
SERINYA, C.F. A 31 OSOR, U.E. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 21 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
SANT GREGORI, A.E. B 41 LES PRESES, C.F. B
CAMOS, C.F. A 10 BESCANO, C.D. B

SEGONA VOLTA

Jornada 18 06-02-2022
SANT GREGORI, A.E. B 23 CAMOS, C.F. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 13 LES PRESES, C.F. B
SERINYA, C.F. A 41 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 10 OSOR, U.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. B 00 CASTELLFOLLIT, U.E. A
LA CANYA, A.E. A 00 JOANETES,C.F. A
BONMATI, C.F. A 41 OLOT, AT. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 30 MAIA, CE A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 22 BESCANO, C.D. B
Jornada 19 13-02-2022
BESCANO, C.D. B 21 SANT GREGORI, A.E. B
CAMOS, C.F. A 40 RIPOLL CLUB FUTBOL A
SERINYA, C.F. A 01 LES PRESES, C.F. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 21 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
OSOR, U.E. A 44 CORNELLA TERRI, A.E. B
CASTELLFOLLIT, U.E. A 13 LA CANYA, A.E. A
JOANETES,C.F. A 40 BONMATI, C.F. A
OLOT, AT. A 34 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
MAIA, CE A 12 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
Jornada 20 20-02-2022
RIPOLL CLUB FUTBOL A 22 SANT GREGORI, A.E. B
SERINYA, C.F. A 00 CAMOS, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 00 LES PRESES, C.F. B
CORNELLA TERRI, A.E. B 53 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
LA CANYA, A.E. A 14 OSOR, U.E. A
BONMATI, C.F. A 32 CASTELLFOLLIT, U.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 42 JOANETES,C.F. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 42 OLOT, AT. A
BESCANO, C.D. B 100 MAIA, CE A
Jornada 21 06-03-2022
BESCANO, C.D. B 43 RIPOLL CLUB FUTBOL A
SERINYA, C.F. A 00 SANT GREGORI, A.E. B
CAMOS, C.F. A 02 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
LES PRESES, C.F. B 02 CORNELLA TERRI, A.E. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 22 LA CANYA, A.E. A
OSOR, U.E. A 21 BONMATI, C.F. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 01 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
JOANETES,C.F. A 00 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
OLOT, AT. A 23 MAIA, CE A
Jornada 22 13-03-2022
SERINYA, C.F. A 23 RIPOLL CLUB FUTBOL A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 01 SANT GREGORI, A.E. B
CORNELLA TERRI, A.E. B 12 CAMOS, C.F. A
LA CANYA, A.E. A 02 LES PRESES, C.F. B
BONMATI, C.F. A 43 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 00 OSOR, U.E. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 22 CASTELLFOLLIT, U.E. A
MAIA, CE A 03 JOANETES,C.F. A
OLOT, AT. A 08 BESCANO, C.D. B
Jornada 23 20-03-2022
SERINYA, C.F. A 11 BESCANO, C.D. B
RIPOLL CLUB FUTBOL A 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SANT GREGORI, A.E. B 51 CORNELLA TERRI, A.E. B
CAMOS, C.F. A 21 LA CANYA, A.E. A
LES PRESES, C.F. B 30 BONMATI, C.F. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 35 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
OSOR, U.E. A 31 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 52 MAIA, CE A
JOANETES,C.F. A 31 OLOT, AT. A
Jornada 24 27-03-2022
SERINYA, C.F. A 34 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
CORNELLA TERRI, A.E. B 21 RIPOLL CLUB FUTBOL A
LA CANYA, A.E. A 14 SANT GREGORI, A.E. B
BONMATI, C.F. A 12 CAMOS, C.F. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 40 LES PRESES, C.F. B
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 40 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
MAIA, CE A 13 OSOR, U.E. A
OLOT, AT. A 11 CASTELLFOLLIT, U.E. A
JOANETES,C.F. A 00 BESCANO, C.D. B
Jornada 25 03-04-2022
BESCANO, C.D. B 21 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SERINYA, C.F. A 00 CORNELLA TERRI, A.E. B
RIPOLL CLUB FUTBOL A 22 LA CANYA, A.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 30 BONMATI, C.F. A
CAMOS, C.F. A 10 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
LES PRESES, C.F. B 54 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 23 MAIA, CE A
OSOR, U.E. A 22 OLOT, AT. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 22 JOANETES,C.F. A
Jornada 26 10-04-2022
CORNELLA TERRI, A.E. B 21 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
LA CANYA, A.E. A 22 SERINYA, C.F. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 32 BONMATI, C.F. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 02 SANT GREGORI, A.E. B
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 01 CAMOS, C.F. A
MAIA, CE A 01 LES PRESES, C.F. B
OLOT, AT. A 32 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
JOANETES,C.F. A 22 OSOR, U.E. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 01 BESCANO, C.D. B
Jornada 27 24-04-2022
BESCANO, C.D. B 21 CORNELLA TERRI, A.E. B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 22 LA CANYA, A.E. A
SERINYA, C.F. A 01 BONMATI, C.F. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 33 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
SANT GREGORI, A.E. B 71 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
MAIA, CE A 12 CAMOS, C.F. A
LES PRESES, C.F. B 72 OLOT, AT. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 32 JOANETES,C.F. A
OSOR, U.E. A 42 CASTELLFOLLIT, U.E. A
Jornada 28 01-05-2022
LA CANYA, A.E. A 21 CORNELLA TERRI, A.E. B
BONMATI, C.F. A 11 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 20 SERINYA, C.F. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 11 RIPOLL CLUB FUTBOL A
MAIA, CE A 05 SANT GREGORI, A.E. B
OLOT, AT. A 01 CAMOS, C.F. A
JOANETES,C.F. A 02 LES PRESES, C.F. B
CASTELLFOLLIT, U.E. A 21 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
OSOR, U.E. A 13 BESCANO, C.D. B
Jornada 29 08-05-2022
BESCANO, C.D. B 21 LA CANYA, A.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. B 40 BONMATI, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 42 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
SERINYA, C.F. A 31 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 41 MAIA, CE A
SANT GREGORI, A.E. B 62 OLOT, AT. A
CAMOS, C.F. A 21 JOANETES,C.F. A
LES PRESES, C.F. B 10 CASTELLFOLLIT, U.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 05 OSOR, U.E. A
Jornada 30 15-05-2022
BONMATI, C.F. A 13 LA CANYA, A.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 00 CORNELLA TERRI, A.E. B
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
MAIA, CE A 21 SERINYA, C.F. A
OLOT, AT. A 52 RIPOLL CLUB FUTBOL A
JOANETES,C.F. A 24 SANT GREGORI, A.E. B
CASTELLFOLLIT, U.E. A 00 CAMOS, C.F. A
OSOR, U.E. A 12 LES PRESES, C.F. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 07 BESCANO, C.D. B
Jornada 31 22-05-2022
BESCANO, C.D. B 80 BONMATI, C.F. A
LA CANYA, A.E. A 22 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
CORNELLA TERRI, A.E. B 35 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 72 MAIA, CE A
SERINYA, C.F. A 00 OLOT, AT. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 34 JOANETES,C.F. A
SANT GREGORI, A.E. B 40 CASTELLFOLLIT, U.E. A
CAMOS, C.F. A 51 OSOR, U.E. A
LES PRESES, C.F. B 21 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
Jornada 32 29-05-2022
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 13 BONMATI, C.F. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 33 LA CANYA, A.E. A
MAIA, CE A 03 CORNELLA TERRI, A.E. B
OLOT, AT. A 25 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
JOANETES,C.F. A 32 SERINYA, C.F. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 21 RIPOLL CLUB FUTBOL A
OSOR, U.E. A 27 SANT GREGORI, A.E. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 03 CAMOS, C.F. A
LES PRESES, C.F. B 32 BESCANO, C.D. B
Jornada 33 05-06-2022
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 22 BESCANO, C.D. B
BONMATI, C.F. A 32 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
LA CANYA, A.E. A 51 MAIA, CE A
CORNELLA TERRI, A.E. B 11 OLOT, AT. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 31 JOANETES,C.F. A
SERINYA, C.F. A 22 CASTELLFOLLIT, U.E. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 50 OSOR, U.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 30 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
CAMOS, C.F. A 02 LES PRESES, C.F. B
Jornada 34 12-06-2022
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 45 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
MAIA, CE A 04 BONMATI, C.F. A
OLOT, AT. A 20 LA CANYA, A.E. A
JOANETES,C.F. A 82 CORNELLA TERRI, A.E. B
CASTELLFOLLIT, U.E. A 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
OSOR, U.E. A 21 SERINYA, C.F. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 34 RIPOLL CLUB FUTBOL A
LES PRESES, C.F. B 43 SANT GREGORI, A.E. B
BESCANO, C.D. B 31 CAMOS, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.