Competició | TEMPORADA 2021-2022

quarta catalana | grup 20

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 19-09-2021
ALDEANA, U.E. B 04 GANDESA, C.F. B
GINESTAR, C.D. A 22 TIVENYS, U.E. A
PINELL, C.F. A 22 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
PERELLO, C.E. 00 LA CAVA, C.D. B
MASDENVERGE, C.F. A 71 LA FATARELLA, C.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. B 13 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 06 JESUS i MARIA, U.D. B
CAMARLES, C.F. B 02 XERTA,C.F. A
LA GALERA, CF A 11 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Jornada 2 26-09-2021
GANDESA, C.F. B 51 LA GALERA, CF A
TIVENYS, U.E. A 42 ALDEANA, U.E. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 12 GINESTAR, C.D. A
LA CAVA, C.D. B 04 PINELL, C.F. A
PERELLO, C.E. 01 MASDENVERGE, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B 32 LA FATARELLA, C.E. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 03 JESUS CATALONIA, C.F. B
XERTA,C.F. A 20 JESUS i MARIA, U.D. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 01 CAMARLES, C.F. B
Jornada 3 03-10-2021
GANDESA, C.F. B 20 TIVENYS, U.E. A
ALDEANA, U.E. B 23 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
GINESTAR, C.D. A 60 LA CAVA, C.D. B
PINELL, C.F. A 11 MASDENVERGE, C.F. A
PERELLO, C.E. 20 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
LA FATARELLA, C.E. A 02 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
JESUS CATALONIA, C.F. B 11 XERTA,C.F. A
JESUS i MARIA, U.D. B 41 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
LA GALERA, CF A 02 CAMARLES, C.F. B
Jornada 4 10-10-2021
TIVENYS, U.E. A 30 LA GALERA, CF A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 31 GANDESA, C.F. B
LA CAVA, C.D. B 34 ALDEANA, U.E. B
MASDENVERGE, C.F. A 42 GINESTAR, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B 22 PINELL, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 10 PERELLO, C.E.
XERTA,C.F. A 31 LA FATARELLA, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 02 JESUS CATALONIA, C.F. B
JESUS i MARIA, U.D. B 02 CAMARLES, C.F. B
Jornada 5 17-10-2021
TIVENYS, U.E. A 22 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
LA CAVA, C.D. B 13 GANDESA, C.F. B
ALDEANA, U.E. B 13 MASDENVERGE, C.F. A
GINESTAR, C.D. A 30 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
PINELL, C.F. A 120 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
PERELLO, C.E. 24 XERTA,C.F. A
LA FATARELLA, C.E. A 31 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
JESUS CATALONIA, C.F. B 12 CAMARLES, C.F. B
LA GALERA, CF A 06 JESUS i MARIA, U.D. B
Jornada 6 24-10-2021
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 20 LA GALERA, CF A
LA CAVA, C.D. B 13 TIVENYS, U.E. A
MASDENVERGE, C.F. A 22 GANDESA, C.F. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B 11 ALDEANA, U.E. B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 07 GINESTAR, C.D. A
XERTA,C.F. A 33 PINELL, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 21 PERELLO, C.E.
CAMARLES, C.F. B 20 LA FATARELLA, C.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. B 44 JESUS i MARIA, U.D. B
Jornada 7 31-10-2021
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 11 LA CAVA, C.D. B
TIVENYS, U.E. A 11 MASDENVERGE, C.F. A
GANDESA, C.F. B 40 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
ALDEANA, U.E. B 20 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
GINESTAR, C.D. A 21 XERTA,C.F. A
PINELL, C.F. A 01 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
PERELLO, C.E. 00 CAMARLES, C.F. B
LA FATARELLA, C.E. A 02 JESUS i MARIA, U.D. B
LA GALERA, CF A 10 JESUS CATALONIA, C.F. B
Jornada 8 07-11-2021
LA CAVA, C.D. B 21 LA GALERA, CF A
MASDENVERGE, C.F. A 50 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B 22 TIVENYS, U.E. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 19 GANDESA, C.F. B
ALDEANA, U.E. B 12 XERTA,C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 14 GINESTAR, C.D. A
CAMARLES, C.F. B 02 PINELL, C.F. A
JESUS i MARIA, U.D. B 30 PERELLO, C.E.
JESUS CATALONIA, C.F. B 31 LA FATARELLA, C.E. A
Jornada 9 14-11-2021
LA CAVA, C.D. B 24 MASDENVERGE, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 32 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
TIVENYS, U.E. A 30 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
GANDESA, C.F. B 10 XERTA,C.F. A
ALDEANA, U.E. B 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
GINESTAR, C.D. A 33 CAMARLES, C.F. B
PINELL, C.F. A 00 JESUS i MARIA, U.D. B
PERELLO, C.E. 13 JESUS CATALONIA, C.F. B
LA GALERA, CF A 00 LA FATARELLA, C.E. A
Jornada 10 21-11-2021
MASDENVERGE, C.F. A 61 LA GALERA, CF A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B 00 LA CAVA, C.D. B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 310 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
XERTA,C.F. A 22 TIVENYS, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 01 GANDESA, C.F. B
CAMARLES, C.F. B 31 ALDEANA, U.E. B
JESUS i MARIA, U.D. B 21 GINESTAR, C.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. B 01 PINELL, C.F. A
LA FATARELLA, C.E. A 20 PERELLO, C.E.
Jornada 11 28-11-2021
MASDENVERGE, C.F. A 100 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
LA CAVA, C.D. B 80 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 12 XERTA,C.F. A
TIVENYS, U.E. A 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
GANDESA, C.F. B 30 CAMARLES, C.F. B
JESUS i MARIA, U.D. B 20 ALDEANA, U.E. B
GINESTAR, C.D. A 32 JESUS CATALONIA, C.F. B
LA FATARELLA, C.E. A 12 PINELL, C.F. A
LA GALERA, CF A 52 PERELLO, C.E.
Jornada 12 12-12-2021
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B 31 LA GALERA, CF A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 08 MASDENVERGE, C.F. A
XERTA,C.F. A 30 LA CAVA, C.D. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 52 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
CAMARLES, C.F. B 72 TIVENYS, U.E. A
JESUS i MARIA, U.D. B 25 GANDESA, C.F. B
JESUS CATALONIA, C.F. B 33 ALDEANA, U.E. B
LA FATARELLA, C.E. A 35 GINESTAR, C.D. A
PERELLO, C.E. 06 PINELL, C.F. A
Jornada 13 19-12-2021
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B 61 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
MASDENVERGE, C.F. A 31 XERTA,C.F. A
LA CAVA, C.D. B 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 32 CAMARLES, C.F. B
TIVENYS, U.E. A 15 JESUS i MARIA, U.D. B
GANDESA, C.F. B 21 JESUS CATALONIA, C.F. B
ALDEANA, U.E. B 21 LA FATARELLA, C.E. A
GINESTAR, C.D. A 41 PERELLO, C.E.
LA GALERA, CF A 13 PINELL, C.F. A
Jornada 14 09-01-2022
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 21 LA GALERA, CF A
XERTA,C.F. A 50 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 23 MASDENVERGE, C.F. A
CAMARLES, C.F. B 20 LA CAVA, C.D. B
JESUS i MARIA, U.D. B 90 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
JESUS CATALONIA, C.F. B 21 TIVENYS, U.E. A
LA FATARELLA, C.E. A 43 GANDESA, C.F. B
PERELLO, C.E. 13 ALDEANA, U.E. B
PINELL, C.F. A 41 GINESTAR, C.D. A
Jornada 15 16-01-2022
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 05 XERTA,C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B 03 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
MASDENVERGE, C.F. A 10 CAMARLES, C.F. B
LA CAVA, C.D. B 20 JESUS i MARIA, U.D. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 12 JESUS CATALONIA, C.F. B
TIVENYS, U.E. A 00 LA FATARELLA, C.E. A
PERELLO, C.E. 45 GANDESA, C.F. B
ALDEANA, U.E. B 02 PINELL, C.F. A
LA GALERA, CF A 23 GINESTAR, C.D. A
Jornada 16 23-01-2022
LA GALERA, CF A 23 XERTA,C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 41 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
CAMARLES, C.F. B 50 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
JESUS i MARIA, U.D. B 21 MASDENVERGE, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. B 30 LA CAVA, C.D. B
LA FATARELLA, C.E. A 63 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
PERELLO, C.E. 23 TIVENYS, U.E. A
PINELL, C.F. A 10 GANDESA, C.F. B
GINESTAR, C.D. A 41 ALDEANA, U.E. B
Jornada 17 30-01-2022
XERTA,C.F. A 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 04 CAMARLES, C.F. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B 12 JESUS i MARIA, U.D. B
JESUS CATALONIA, C.F. B 02 MASDENVERGE, C.F. A
LA CAVA, C.D. B 30 LA FATARELLA, C.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 10 PERELLO, C.E.
TIVENYS, U.E. A 20 PINELL, C.F. A
GANDESA, C.F. B 51 GINESTAR, C.D. A
ALDEANA, U.E. B 32 LA GALERA, CF A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 06-02-2022
GANDESA, C.F. B 31 ALDEANA, U.E. B
TIVENYS, U.E. A 11 GINESTAR, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 13 PINELL, C.F. A
LA CAVA, C.D. B 02 PERELLO, C.E.
LA FATARELLA, C.E. A 30 MASDENVERGE, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B 04 JESUS CATALONIA, C.F. B
JESUS i MARIA, U.D. B 40 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
XERTA,C.F. A 11 CAMARLES, C.F. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 30 LA GALERA, CF A
Jornada 19 13-02-2022
LA GALERA, CF A 15 GANDESA, C.F. B
ALDEANA, U.E. B 12 TIVENYS, U.E. A
GINESTAR, C.D. A 41 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
PINELL, C.F. A 32 LA CAVA, C.D. B
MASDENVERGE, C.F. A 50 PERELLO, C.E.
LA FATARELLA, C.E. A 50 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
JESUS CATALONIA, C.F. B 53 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
JESUS i MARIA, U.D. B 21 XERTA,C.F. A
CAMARLES, C.F. B 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Jornada 20 20-02-2022
TIVENYS, U.E. A 21 GANDESA, C.F. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 20 ALDEANA, U.E. B
LA CAVA, C.D. B 11 GINESTAR, C.D. A
MASDENVERGE, C.F. A 30 PINELL, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B - PERELLO, C.E.
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 13 LA FATARELLA, C.E. A
XERTA,C.F. A 22 JESUS CATALONIA, C.F. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 02 JESUS i MARIA, U.D. B
CAMARLES, C.F. B 20 LA GALERA, CF A
Jornada 21 06-03-2022
LA GALERA, CF A 33 TIVENYS, U.E. A
GANDESA, C.F. B 72 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
ALDEANA, U.E. B 23 LA CAVA, C.D. B
GINESTAR, C.D. A 33 MASDENVERGE, C.F. A
PINELL, C.F. A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
PERELLO, C.E. 12 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
LA FATARELLA, C.E. A 13 XERTA,C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. B 73 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
CAMARLES, C.F. B 30 JESUS i MARIA, U.D. B
Jornada 22 13-03-2022
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 21 TIVENYS, U.E. A
GANDESA, C.F. B 31 LA CAVA, C.D. B
MASDENVERGE, C.F. A 20 ALDEANA, U.E. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B - GINESTAR, C.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 012 PINELL, C.F. A
XERTA,C.F. A 30 PERELLO, C.E.
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 40 LA FATARELLA, C.E. A
CAMARLES, C.F. B 22 JESUS CATALONIA, C.F. B
JESUS i MARIA, U.D. B 50 LA GALERA, CF A
Jornada 23 20-03-2022
LA GALERA, CF A 41 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
TIVENYS, U.E. A 30 LA CAVA, C.D. B
GANDESA, C.F. B 22 MASDENVERGE, C.F. A
ALDEANA, U.E. B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
GINESTAR, C.D. A 50 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
PINELL, C.F. A 01 XERTA,C.F. A
PERELLO, C.E. 01 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
LA FATARELLA, C.E. A 00 CAMARLES, C.F. B
JESUS i MARIA, U.D. B 03 JESUS CATALONIA, C.F. B
Jornada 24 27-03-2022
LA CAVA, C.D. B 13 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
MASDENVERGE, C.F. A 20 TIVENYS, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B - GANDESA, C.F. B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 13 ALDEANA, U.E. B
XERTA,C.F. A 21 GINESTAR, C.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 23 PINELL, C.F. A
CAMARLES, C.F. B 00 PERELLO, C.E.
JESUS i MARIA, U.D. B 42 LA FATARELLA, C.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. B 50 LA GALERA, CF A
Jornada 25 03-04-2022
LA GALERA, CF A 41 LA CAVA, C.D. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 11 MASDENVERGE, C.F. A
TIVENYS, U.E. A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
GANDESA, C.F. B 40 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
XERTA,C.F. A 31 ALDEANA, U.E. B
GINESTAR, C.D. A 35 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
PINELL, C.F. A 34 CAMARLES, C.F. B
PERELLO, C.E. 15 JESUS i MARIA, U.D. B
LA FATARELLA, C.E. A 10 JESUS CATALONIA, C.F. B
Jornada 26 10-04-2022
MASDENVERGE, C.F. A 53 LA CAVA, C.D. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B - L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 14 TIVENYS, U.E. A
XERTA,C.F. A 30 GANDESA, C.F. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 21 ALDEANA, U.E. B
CAMARLES, C.F. B 10 GINESTAR, C.D. A
JESUS i MARIA, U.D. B 10 PINELL, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. B 41 PERELLO, C.E.
LA FATARELLA, C.E. A 30 LA GALERA, CF A
Jornada 27 24-04-2022
LA GALERA, CF A 13 MASDENVERGE, C.F. A
LA CAVA, C.D. B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 32 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
TIVENYS, U.E. A 02 XERTA,C.F. A
GANDESA, C.F. B 11 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
ALDEANA, U.E. B 00 CAMARLES, C.F. B
GINESTAR, C.D. A 31 JESUS i MARIA, U.D. B
PINELL, C.F. A 30 JESUS CATALONIA, C.F. B
PERELLO, C.E. 13 LA FATARELLA, C.E. A
Jornada 28 01-05-2022
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B - MASDENVERGE, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 24 LA CAVA, C.D. B
XERTA,C.F. A 11 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 34 TIVENYS, U.E. A
CAMARLES, C.F. B 33 GANDESA, C.F. B
ALDEANA, U.E. B 21 JESUS i MARIA, U.D. B
JESUS CATALONIA, C.F. B 23 GINESTAR, C.D. A
PINELL, C.F. A 42 LA FATARELLA, C.E. A
PERELLO, C.E. 43 LA GALERA, CF A
Jornada 29 08-05-2022
LA GALERA, CF A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
MASDENVERGE, C.F. A 110 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
LA CAVA, C.D. B 13 XERTA,C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 42 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
TIVENYS, U.E. A 11 CAMARLES, C.F. B
GANDESA, C.F. B 01 JESUS i MARIA, U.D. B
ALDEANA, U.E. B 11 JESUS CATALONIA, C.F. B
GINESTAR, C.D. A 20 LA FATARELLA, C.E. A
PINELL, C.F. A 30 PERELLO, C.E.
Jornada 30 15-05-2022
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
XERTA,C.F. A 23 MASDENVERGE, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 50 LA CAVA, C.D. B
CAMARLES, C.F. B 12 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
JESUS i MARIA, U.D. B 31 TIVENYS, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. B 25 GANDESA, C.F. B
LA FATARELLA, C.E. A 11 ALDEANA, U.E. B
PERELLO, C.E. 43 GINESTAR, C.D. A
PINELL, C.F. A 30 LA GALERA, CF A
Jornada 31 22-05-2022
LA GALERA, CF A 40 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B - XERTA,C.F. A
MASDENVERGE, C.F. A 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
LA CAVA, C.D. B 20 CAMARLES, C.F. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 12 JESUS i MARIA, U.D. B
TIVENYS, U.E. A 31 JESUS CATALONIA, C.F. B
GANDESA, C.F. B 41 LA FATARELLA, C.E. A
ALDEANA, U.E. B 11 PERELLO, C.E.
GINESTAR, C.D. A 30 PINELL, C.F. A
Jornada 32 29-05-2022
XERTA,C.F. A 31 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
EBRE ESCOLA ESP.,CF B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
CAMARLES, C.F. B 11 MASDENVERGE, C.F. A
JESUS i MARIA, U.D. B 10 LA CAVA, C.D. B
JESUS CATALONIA, C.F. B 51 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
LA FATARELLA, C.E. A 21 TIVENYS, U.E. A
GANDESA, C.F. B 30 PERELLO, C.E.
PINELL, C.F. A 31 ALDEANA, U.E. B
GINESTAR, C.D. A 45 LA GALERA, CF A
Jornada 33 05-06-2022
XERTA,C.F. A 70 LA GALERA, CF A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A. 17 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B - CAMARLES, C.F. B
MASDENVERGE, C.F. A 22 JESUS i MARIA, U.D. B
LA CAVA, C.D. B - JESUS CATALONIA, C.F. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B 30 LA FATARELLA, C.E. A
TIVENYS, U.E. A 30 PERELLO, C.E.
GANDESA, C.F. B 31 PINELL, C.F. A
ALDEANA, U.E. B 51 GINESTAR, C.D. A
Jornada 34 12-06-2022
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 44 XERTA,C.F. A
CAMARLES, C.F. B 102 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A.
JESUS i MARIA, U.D. B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. B
MASDENVERGE, C.F. A 24 JESUS CATALONIA, C.F. B
LA FATARELLA, C.E. A 12 LA CAVA, C.D. B
PERELLO, C.E. 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. B
PINELL, C.F. A 12 TIVENYS, U.E. A
GINESTAR, C.D. A 12 GANDESA, C.F. B
LA GALERA, CF A 43 ALDEANA, U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.