Competició | TEMPORADA 2021-2022

quarta catalana | grup 12

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
SABADELLENCA, UE. B 32 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 34 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
POLINYA, AT. A 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 22 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
LA ROMANICA, C.F. B 55 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
RIPOLLET, C.F. B 04 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
Jornada 2 10-10-2021
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 12 RIPOLLET, C.F. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 21 SABADELLENCA, UE. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 21 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 31 POLINYA, AT. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 14 BADIA DEL VALLES, C.D. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 31 LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 3 17-10-2021
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 33 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SABADELLENCA, UE. B 33 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 04 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
POLINYA, AT. A 52 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 21 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
RIPOLLET, C.F. B 31 LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 4 24-10-2021
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 32 RIPOLLET, C.F. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 30 SABADELLENCA, UE. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 11 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 22 POLINYA, AT. A
LA ROMANICA, C.F. B 05 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 5 31-10-2021
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 15 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 05 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SABADELLENCA, UE. B 03 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 12 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
POLINYA, AT. A 21 LA ROMANICA, C.F. B
RIPOLLET, C.F. B 10 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 6 07-11-2021
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 31 RIPOLLET, C.F. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 31 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 13 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 22 SABADELLENCA, UE. B
LA ROMANICA, C.F. B 45 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 41 POLINYA, AT. A
Jornada 7 14-11-2021
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 00 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 21 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 21 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
SABADELLENCA, UE. B 102 LA ROMANICA, C.F. B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 23 BADIA DEL VALLES, C.D. B
RIPOLLET, C.F. B 03 POLINYA, AT. A
Jornada 8 21-11-2021
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 42 RIPOLLET, C.F. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 11 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 24 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
LA ROMANICA, C.F. B 25 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 21 SABADELLENCA, UE. B
POLINYA, AT. A 12 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
Jornada 9 28-11-2021
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 50 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 15 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 92 LA ROMANICA, C.F. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 00 BADIA DEL VALLES, C.D. B
SABADELLENCA, UE. B 10 POLINYA, AT. A
RIPOLLET, C.F. B 32 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
Jornada 10 12-12-2021
RIPOLLET, C.F. B 00 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 22 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
LA ROMANICA, C.F. B 34 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 42 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
POLINYA, AT. A 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 12 SABADELLENCA, UE. B
Jornada 11 19-12-2021
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 13 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 50 LA ROMANICA, C.F. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 12 BADIA DEL VALLES, C.D. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 13 POLINYA, AT. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 21 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
SABADELLENCA, UE. B 42 RIPOLLET, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 12 09-01-2022
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 41 SABADELLENCA, UE. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 53 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 12 POLINYA, AT. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 01 BADIA DEL VALLES, C.D. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 42 LA ROMANICA, C.F. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 10 RIPOLLET, C.F. B
Jornada 13 16-01-2022
RIPOLLET, C.F. B 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
SABADELLENCA, UE. B 22 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 50 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
POLINYA, AT. A 12 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 01 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
LA ROMANICA, C.F. B 13 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
Jornada 14 23-01-2022
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 01 SABADELLENCA, UE. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 51 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 13 POLINYA, AT. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 21 BADIA DEL VALLES, C.D. B
LA ROMANICA, C.F. B 04 RIPOLLET, C.F. B
Jornada 15 30-01-2022
RIPOLLET, C.F. B 12 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 42 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SABADELLENCA, UE. B 14 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 42 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
POLINYA, AT. A 02 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 31 LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 16 06-02-2022
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 33 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 24 SABADELLENCA, UE. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 11 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
LA ROMANICA, C.F. B 24 POLINYA, AT. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 41 RIPOLLET, C.F. B
Jornada 17 13-02-2022
RIPOLLET, C.F. B 33 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 23 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 31 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
SABADELLENCA, UE. B 11 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 42 LA ROMANICA, C.F. B
POLINYA, AT. A 01 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 18 20-02-2022
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 41 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 34 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
LA ROMANICA, C.F. B 11 SABADELLENCA, UE. B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 11 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
POLINYA, AT. A 20 RIPOLLET, C.F. B
Jornada 19 06-03-2022
RIPOLLET, C.F. B 18 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 71 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 34 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 41 LA ROMANICA, C.F. B
SABADELLENCA, UE. B 36 BADIA DEL VALLES, C.D. B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 11 POLINYA, AT. A
Jornada 20 13-03-2022
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 07 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 20 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
LA ROMANICA, C.F. B 13 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
POLINYA, AT. A 02 SABADELLENCA, UE. B
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 23 RIPOLLET, C.F. B
Jornada 21 20-03-2022
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 31 RIPOLLET, C.F. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 21 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 11 LA ROMANICA, C.F. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 12 BADIA DEL VALLES, C.D. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 02 POLINYA, AT. A
SABADELLENCA, UE. B 62 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B
Jornada 22 27-03-2022
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. B 30 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
LA ROMANICA, C.F. B 03 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 62 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
POLINYA, AT. A 21 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SANTA MARIA MONTCADA, U.D. B 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
RIPOLLET, C.F. B 16 SABADELLENCA, UE. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.