Competició | TEMPORADA 2021-2022

preferent juvenils | grup 1

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 26-09-2021
MARIANAO POBLET UD A 41 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 44 CASTELLDEFELS, U.E. A
RAPITENCA, U.E. A 20 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 11 LA FLORESTA, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 10 PRAT, A.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 10 CORNELLA, U.D. SAD C
BLANCA SUBUR, C.F. A 23 VILASECA C.F. A
SEGRE, AT. A 32 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 2 03-10-2021
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 24 SEGRE, AT. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 21 MARIANAO POBLET UD A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 23 ESCOLA F. GAVA, C. A
LA FLORESTA, C.D. A 31 RAPITENCA, U.E. A
PRAT, A.E. A 13 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CORNELLA, U.D. SAD C 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
VILASECA C.F. A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 31 BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 3 10-10-2021
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 13 CASTELLDEFELS, U.E. A
MARIANAO POBLET UD A 20 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
ESCOLA F. GAVA, C. A 31 LA FLORESTA, C.D. A
RAPITENCA, U.E. A 12 PRAT, A.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 12 CORNELLA, U.D. SAD C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 00 VILASECA C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SEGRE, AT. A 60 BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 4 17-10-2021
CASTELLDEFELS, U.E. A 10 SEGRE, AT. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 21 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
LA FLORESTA, C.D. A 03 MARIANAO POBLET UD A
PRAT, A.E. A 12 ESCOLA F. GAVA, C. A
CORNELLA, U.D. SAD C 22 RAPITENCA, U.E. A
VILASECA C.F. A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
BLANCA SUBUR, C.F. A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
Jornada 5 24-10-2021
CASTELLDEFELS, U.E. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - LA FLORESTA, C.D. A
MARIANAO POBLET UD A - PRAT, A.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - CORNELLA, U.D. SAD C
RAPITENCA, U.E. A - VILASECA C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - BLANCA SUBUR, C.F. A
SEGRE, AT. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
Jornada 6 31-10-2021
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - SEGRE, AT. A
LA FLORESTA, C.D. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
PRAT, A.E. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
CORNELLA, U.D. SAD C - MARIANAO POBLET UD A
VILASECA C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - RAPITENCA, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
Jornada 7 07-11-2021
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - LA FLORESTA, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - PRAT, A.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - CORNELLA, U.D. SAD C
MARIANAO POBLET UD A - VILASECA C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
RAPITENCA, U.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
SEGRE, AT. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
Jornada 8 14-11-2021
LA FLORESTA, C.D. A - SEGRE, AT. A
PRAT, A.E. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CORNELLA, U.D. SAD C - CASTELLDEFELS, U.E. A
VILASECA C.F. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - MARIANAO POBLET UD A
BLANCA SUBUR, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - RAPITENCA, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 9 21-11-2021
LA FLORESTA, C.D. A - PRAT, A.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - CORNELLA, U.D. SAD C
CASTELLDEFELS, U.E. A - VILASECA C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
MARIANAO POBLET UD A - BLANCA SUBUR, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
RAPITENCA, U.E. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
SEGRE, AT. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 10 28-11-2021
PRAT, A.E. A - SEGRE, AT. A
CORNELLA, U.D. SAD C - LA FLORESTA, C.D. A
VILASECA C.F. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - MARIANAO POBLET UD A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - ESCOLA F. GAVA, C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - RAPITENCA, U.E. A
Jornada 11 12-12-2021
PRAT, A.E. A - CORNELLA, U.D. SAD C
LA FLORESTA, C.D. A - VILASECA C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
MARIANAO POBLET UD A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
ESCOLA F. GAVA, C. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SEGRE, AT. A - RAPITENCA, U.E. A
Jornada 12 19-12-2021
CORNELLA, U.D. SAD C - SEGRE, AT. A
VILASECA C.F. A - PRAT, A.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - LA FLORESTA, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - CASTELLDEFELS, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - MARIANAO POBLET UD A
RAPITENCA, U.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 13 09-01-2022
CORNELLA, U.D. SAD C - VILASECA C.F. A
PRAT, A.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LA FLORESTA, C.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
CASTELLDEFELS, U.E. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MARIANAO POBLET UD A - RAPITENCA, U.E. A
SEGRE, AT. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 14 16-01-2022
SEGRE, AT. A - VILASECA C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - CORNELLA, U.D. SAD C
BLANCA SUBUR, C.F. A - PRAT, A.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - LA FLORESTA, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
RAPITENCA, U.E. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - MARIANAO POBLET UD A
Jornada 15 23-01-2022
VILASECA C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CORNELLA, U.D. SAD C - BLANCA SUBUR, C.F. A
PRAT, A.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
LA FLORESTA, C.D. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - RAPITENCA, U.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
MARIANAO POBLET UD A - SEGRE, AT. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 30-01-2022
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - MARIANAO POBLET UD A
CASTELLDEFELS, U.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - RAPITENCA, U.E. A
LA FLORESTA, C.D. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
PRAT, A.E. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
CORNELLA, U.D. SAD C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
VILASECA C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - SEGRE, AT. A
Jornada 17 06-02-2022
SEGRE, AT. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A - CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
RAPITENCA, U.E. A - LA FLORESTA, C.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - PRAT, A.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - CORNELLA, U.D. SAD C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - VILASECA C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 18 13-02-2022
CASTELLDEFELS, U.E. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - MARIANAO POBLET UD A
LA FLORESTA, C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
PRAT, A.E. A - RAPITENCA, U.E. A
CORNELLA, U.D. SAD C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
VILASECA C.F. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
BLANCA SUBUR, C.F. A - SEGRE, AT. A
Jornada 19 20-02-2022
SEGRE, AT. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
MARIANAO POBLET UD A - LA FLORESTA, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - PRAT, A.E. A
RAPITENCA, U.E. A - CORNELLA, U.D. SAD C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - VILASECA C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 20 06-03-2022
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - CASTELLDEFELS, U.E. A
LA FLORESTA, C.D. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
PRAT, A.E. A - MARIANAO POBLET UD A
CORNELLA, U.D. SAD C - ESCOLA F. GAVA, C. A
VILASECA C.F. A - RAPITENCA, U.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - SEGRE, AT. A
Jornada 21 13-03-2022
SEGRE, AT. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CASTELLDEFELS, U.E. A - LA FLORESTA, C.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - PRAT, A.E. A
MARIANAO POBLET UD A - CORNELLA, U.D. SAD C
ESCOLA F. GAVA, C. A - VILASECA C.F. A
RAPITENCA, U.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
Jornada 22 20-03-2022
LA FLORESTA, C.D. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
PRAT, A.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
CORNELLA, U.D. SAD C - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
VILASECA C.F. A - MARIANAO POBLET UD A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - RAPITENCA, U.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - SEGRE, AT. A
Jornada 23 27-03-2022
SEGRE, AT. A - LA FLORESTA, C.D. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - PRAT, A.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - CORNELLA, U.D. SAD C
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - VILASECA C.F. A
MARIANAO POBLET UD A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
Jornada 24 03-04-2022
PRAT, A.E. A - LA FLORESTA, C.D. A
CORNELLA, U.D. SAD C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
VILASECA C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - MARIANAO POBLET UD A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - ESCOLA F. GAVA, C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - RAPITENCA, U.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SEGRE, AT. A
Jornada 25 10-04-2022
SEGRE, AT. A - PRAT, A.E. A
LA FLORESTA, C.D. A - CORNELLA, U.D. SAD C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - VILASECA C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
ESCOLA F. GAVA, C. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
RAPITENCA, U.E. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 26 24-04-2022
CORNELLA, U.D. SAD C - PRAT, A.E. A
VILASECA C.F. A - LA FLORESTA, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
BLANCA SUBUR, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - MARIANAO POBLET UD A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
RAPITENCA, U.E. A - SEGRE, AT. A
Jornada 27 01-05-2022
SEGRE, AT. A - CORNELLA, U.D. SAD C
PRAT, A.E. A - VILASECA C.F. A
LA FLORESTA, C.D. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - BLANCA SUBUR, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
MARIANAO POBLET UD A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - RAPITENCA, U.E. A
Jornada 28 08-05-2022
VILASECA C.F. A - CORNELLA, U.D. SAD C
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - PRAT, A.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - LA FLORESTA, C.D. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - CASTELLDEFELS, U.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
RAPITENCA, U.E. A - MARIANAO POBLET UD A
ESCOLA F. GAVA, C. A - SEGRE, AT. A
Jornada 29 15-05-2022
VILASECA C.F. A - SEGRE, AT. A
CORNELLA, U.D. SAD C - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
PRAT, A.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
LA FLORESTA, C.D. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
CASTELLDEFELS, U.E. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - RAPITENCA, U.E. A
MARIANAO POBLET UD A - ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 30 22-05-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - VILASECA C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - CORNELLA, U.D. SAD C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - PRAT, A.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - LA FLORESTA, C.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
RAPITENCA, U.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
SEGRE, AT. A - MARIANAO POBLET UD A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.