Competició | TEMPORADA 2021-2022

lliga nacional juvenil | grup 7

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-09-2021
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
BARCELONA, F.C. B 10 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BADALONA, C.F. A 31 DAMM, C.F. B
GIRONA, F.C. B 30 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
MANRESA, C.E. A 21 MANLLEU, A.E.C. A
FIGUERES, U.E. A 22 OLOT, U.E. SAD A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESPANYOL, R.C.D. B - Descansa
CORNELLA, U.E. SAD B 11 SANTS, U.E. A
Jornada 2 12-09-2021
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 23 CORNELLA, U.E. SAD B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
DAMM, C.F. B 11 BARCELONA, F.C. B
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 33 BADALONA, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 03 GIRONA, F.C. B
OLOT, U.E. SAD A 12 MANRESA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 02 FIGUERES, U.E. A
Descansa - GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANTS, U.E. A 12 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 3 19-09-2021
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 13 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 DAMM, C.F. B
BARCELONA, F.C. B 41 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
BADALONA, C.F. A 13 MANLLEU, A.E.C. A
GIRONA, F.C. B 30 OLOT, U.E. SAD A
MANRESA, C.E. A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
FIGUERES, U.E. A - Descansa
SANTS, U.E. A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD B 20 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 4 26-09-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 22 CORNELLA, U.E. SAD B
DAMM, C.F. B 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MANLLEU, A.E.C. A 23 BARCELONA, F.C. B
OLOT, U.E. SAD A 23 BADALONA, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 24 GIRONA, F.C. B
Descansa - MANRESA, C.E. A
SANTS, U.E. A 24 FIGUERES, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 22 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 5 03-10-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 04 DAMM, C.F. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 12 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 MANLLEU, A.E.C. A
BARCELONA, F.C. B 13 OLOT, U.E. SAD A
BADALONA, C.F. A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIRONA, F.C. B - Descansa
MANRESA, C.E. A 01 SANTS, U.E. A
FIGUERES, U.E. A 33 ESPANYOL, R.C.D. B
CORNELLA, U.E. SAD B 13 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 6 10-10-2021
DAMM, C.F. B 32 CORNELLA, U.E. SAD B
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 03 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MANLLEU, A.E.C. A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
OLOT, U.E. SAD A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 02 BARCELONA, F.C. B
Descansa - BADALONA, C.F. A
SANTS, U.E. A 12 GIRONA, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. B 50 MANRESA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 12 FIGUERES, U.E. A
Jornada 7 17-10-2021
DAMM, C.F. B 00 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 33 MANLLEU, A.E.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 OLOT, U.E. SAD A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
BARCELONA, F.C. B - Descansa
BADALONA, C.F. A 22 SANTS, U.E. A
GIRONA, F.C. B 31 ESPANYOL, R.C.D. B
MANRESA, C.E. A 14 GIMNASTIC MANRESA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD B 35 FIGUERES, U.E. A
Jornada 8 24-10-2021
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 10 CORNELLA, U.E. SAD B
MANLLEU, A.E.C. A 12 DAMM, C.F. B
OLOT, U.E. SAD A 10 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANTS, U.E. A 11 BARCELONA, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. B 22 BADALONA, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 15 GIRONA, F.C. B
FIGUERES, U.E. A 00 MANRESA, C.E. A
Jornada 9 31-10-2021
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 42 MANLLEU, A.E.C. A
DAMM, C.F. B 30 OLOT, U.E. SAD A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 20 SANTS, U.E. A
BARCELONA, F.C. B 10 ESPANYOL, R.C.D. B
BADALONA, C.F. A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
GIRONA, F.C. B 22 FIGUERES, U.E. A
CORNELLA, U.E. SAD B 11 MANRESA, C.E. A
Jornada 10 07-11-2021
MANLLEU, A.E.C. A 12 CORNELLA, U.E. SAD B
OLOT, U.E. SAD A 10 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 13 DAMM, C.F. B
Descansa - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANTS, U.E. A 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
ESPANYOL, R.C.D. B 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 21 BARCELONA, F.C. B
FIGUERES, U.E. A 20 BADALONA, C.F. A
MANRESA, C.E. A 22 GIRONA, F.C. B
Jornada 11 14-11-2021
MANLLEU, A.E.C. A 12 OLOT, U.E. SAD A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
DAMM, C.F. B - Descansa
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 23 SANTS, U.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 20 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BARCELONA, F.C. B 42 FIGUERES, U.E. A
BADALONA, C.F. A 42 MANRESA, C.E. A
CORNELLA, U.E. SAD B 23 GIRONA, F.C. B
Jornada 12 21-11-2021
OLOT, U.E. SAD A 01 CORNELLA, U.E. SAD B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 31 MANLLEU, A.E.C. A
Descansa - BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
SANTS, U.E. A 11 DAMM, C.F. B
ESPANYOL, R.C.D. B 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 60 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
FIGUERES, U.E. A 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MANRESA, C.E. A 22 BARCELONA, F.C. B
GIRONA, F.C. B 21 BADALONA, C.F. A
Jornada 13 28-11-2021
OLOT, U.E. SAD A 40 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
MANLLEU, A.E.C. A - Descansa
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 03 SANTS, U.E. A
DAMM, C.F. B 02 ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 23 GIMNASTIC MANRESA, C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 01 MANRESA, C.E. A
BARCELONA, F.C. B 10 GIRONA, F.C. B
CORNELLA, U.E. SAD B 20 BADALONA, C.F. A
Jornada 14 12-12-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 04 CORNELLA, U.E. SAD B
Descansa - OLOT, U.E. SAD A
SANTS, U.E. A 21 MANLLEU, A.E.C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 23 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 01 DAMM, C.F. B
FIGUERES, U.E. A 41 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MANRESA, C.E. A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
GIRONA, F.C. B 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
BADALONA, C.F. A 10 BARCELONA, F.C. B
Jornada 15 19-12-2021
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - Descansa
OLOT, U.E. SAD A 00 SANTS, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 13 ESPANYOL, R.C.D. B
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 05 GIMNASTIC MANRESA, C. A
DAMM, C.F. B 40 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 40 MANRESA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 10 GIRONA, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 BADALONA, C.F. A
BARCELONA, F.C. B 10 CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 16 09-01-2022
CORNELLA, U.E. SAD B - Descansa
SANTS, U.E. A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESPANYOL, R.C.D. B 12 OLOT, U.E. SAD A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 30 MANLLEU, A.E.C. A
FIGUERES, U.E. A 21 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
MANRESA, C.E. A 12 DAMM, C.F. B
GIRONA, F.C. B 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BADALONA, C.F. A 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
BARCELONA, F.C. B 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 17 16-01-2022
Descansa - SANTS, U.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 11 ESPANYOL, R.C.D. B
OLOT, U.E. SAD A 01 GIMNASTIC MANRESA, C. A
MANLLEU, A.E.C. A 13 FIGUERES, U.E. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 13 MANRESA, C.E. A
DAMM, C.F. B 12 GIRONA, F.C. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 01 BADALONA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 01 BARCELONA, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 CORNELLA, U.E. SAD B

SEGONA VOLTA

Jornada 18 23-01-2022
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 12 BARCELONA, F.C. B
DAMM, C.F. B 11 BADALONA, C.F. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 11 GIRONA, F.C. B
MANLLEU, A.E.C. A 04 MANRESA, C.E. A
OLOT, U.E. SAD A 20 FIGUERES, U.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 21 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Descansa - ESPANYOL, R.C.D. B
SANTS, U.E. A 22 CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 19 30-01-2022
CORNELLA, U.E. SAD B 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BARCELONA, F.C. B 10 DAMM, C.F. B
BADALONA, C.F. A 10 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
GIRONA, F.C. B 20 MANLLEU, A.E.C. A
MANRESA, C.E. A 32 OLOT, U.E. SAD A
FIGUERES, U.E. A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - Descansa
ESPANYOL, R.C.D. B 21 SANTS, U.E. A
Jornada 20 06-02-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
DAMM, C.F. B 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 20 BARCELONA, F.C. B
MANLLEU, A.E.C. A 21 BADALONA, C.F. A
OLOT, U.E. SAD A 22 GIRONA, F.C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 30 MANRESA, C.E. A
Descansa - FIGUERES, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 20 SANTS, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 10 CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 21 13-02-2022
CORNELLA, U.E. SAD B 20 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 10 DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
BARCELONA, F.C. B 41 MANLLEU, A.E.C. A
BADALONA, C.F. A 60 OLOT, U.E. SAD A
GIRONA, F.C. B 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
MANRESA, C.E. A - Descansa
FIGUERES, U.E. A 30 SANTS, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 53 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 22 20-02-2022
DAMM, C.F. B 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
MANLLEU, A.E.C. A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
OLOT, U.E. SAD A 04 BARCELONA, F.C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 01 BADALONA, C.F. A
Descansa - GIRONA, F.C. B
SANTS, U.E. A 01 MANRESA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 20 FIGUERES, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 11 CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 23 06-03-2022
CORNELLA, U.E. SAD B 40 DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 00 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 MANLLEU, A.E.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 OLOT, U.E. SAD A
BARCELONA, F.C. B 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
BADALONA, C.F. A - Descansa
GIRONA, F.C. B 41 SANTS, U.E. A
MANRESA, C.E. A 11 ESPANYOL, R.C.D. B
FIGUERES, U.E. A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 24 13-03-2022
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 21 DAMM, C.F. B
MANLLEU, A.E.C. A 13 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
OLOT, U.E. SAD A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Descansa - BARCELONA, F.C. B
SANTS, U.E. A 13 BADALONA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B 22 GIRONA, F.C. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A 21 MANRESA, C.E. A
FIGUERES, U.E. A 22 CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 25 20-03-2022
CORNELLA, U.E. SAD B 00 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
DAMM, C.F. B 81 MANLLEU, A.E.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 31 OLOT, U.E. SAD A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - Descansa
BARCELONA, F.C. B 30 SANTS, U.E. A
BADALONA, C.F. A 30 ESPANYOL, R.C.D. B
GIRONA, F.C. B 13 GIMNASTIC MANRESA, C. A
MANRESA, C.E. A 31 FIGUERES, U.E. A
Jornada 26 27-03-2022
MANLLEU, A.E.C. A 13 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
OLOT, U.E. SAD A 02 DAMM, C.F. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Descansa - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SANTS, U.E. A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESPANYOL, R.C.D. B 11 BARCELONA, F.C. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A 11 BADALONA, C.F. A
FIGUERES, U.E. A 00 GIRONA, F.C. B
MANRESA, C.E. A 03 CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 27 03-04-2022
CORNELLA, U.E. SAD B 90 MANLLEU, A.E.C. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 23 OLOT, U.E. SAD A
DAMM, C.F. B 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 42 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 11 ESPANYOL, R.C.D. B
BARCELONA, F.C. B 01 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BADALONA, C.F. A 30 FIGUERES, U.E. A
GIRONA, F.C. B 00 MANRESA, C.E. A
Jornada 28 10-04-2022
OLOT, U.E. SAD A 41 MANLLEU, A.E.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 31 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
Descansa - DAMM, C.F. B
SANTS, U.E. A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESPANYOL, R.C.D. B 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FIGUERES, U.E. A 22 BARCELONA, F.C. B
MANRESA, C.E. A 13 BADALONA, C.F. A
GIRONA, F.C. B 12 CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 29 24-04-2022
CORNELLA, U.E. SAD B 22 OLOT, U.E. SAD A
MANLLEU, A.E.C. A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A - Descansa
DAMM, C.F. B 12 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 00 ESPANYOL, R.C.D. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 02 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 30 FIGUERES, U.E. A
BARCELONA, F.C. B 40 MANRESA, C.E. A
BADALONA, C.F. A 42 GIRONA, F.C. B
Jornada 30 01-05-2022
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 10 OLOT, U.E. SAD A
Descansa - MANLLEU, A.E.C. A
SANTS, U.E. A 20 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B 13 DAMM, C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FIGUERES, U.E. A 42 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
MANRESA, C.E. A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
GIRONA, F.C. B 01 BARCELONA, F.C. B
BADALONA, C.F. A 03 CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 31 08-05-2022
CORNELLA, U.E. SAD B 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
OLOT, U.E. SAD A - Descansa
MANLLEU, A.E.C. A 02 SANTS, U.E. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 22 ESPANYOL, R.C.D. B
DAMM, C.F. B 00 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 12 FIGUERES, U.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 20 MANRESA, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 20 GIRONA, F.C. B
BARCELONA, F.C. B 10 BADALONA, C.F. A
Jornada 32 15-05-2022
Descansa - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SANTS, U.E. A 21 OLOT, U.E. SAD A
ESPANYOL, R.C.D. B 90 MANLLEU, A.E.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 30 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
FIGUERES, U.E. A 04 DAMM, C.F. B
MANRESA, C.E. A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIRONA, F.C. B 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
BADALONA, C.F. A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CORNELLA, U.E. SAD B 23 BARCELONA, F.C. B
Jornada 33 22-05-2022
Descansa - CORNELLA, U.E. SAD B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 21 SANTS, U.E. A
OLOT, U.E. SAD A 13 ESPANYOL, R.C.D. B
MANLLEU, A.E.C. A 15 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 51 FIGUERES, U.E. A
DAMM, C.F. B 21 MANRESA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 22 GIRONA, F.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 12 BADALONA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 BARCELONA, F.C. B
Jornada 34 29-05-2022
SANTS, U.E. A - Descansa
ESPANYOL, R.C.D. B 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 20 OLOT, U.E. SAD A
FIGUERES, U.E. A 63 MANLLEU, A.E.C. A
MANRESA, C.E. A 03 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
GIRONA, F.C. B 10 DAMM, C.F. B
BADALONA, C.F. A 51 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BARCELONA, F.C. B 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
CORNELLA, U.E. SAD B 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.