Competició | TEMPORADA 2021-2022

juvenil segona divisio | grup 42

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 12 POLINYA, AT. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - Descansa
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 52 CERCLE SABADELLES 1856 A
MERCANTIL, C.E D 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
LA ROMANICA, C.F. B 25 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 40 SABADELL F.C., C.E. E
RIPOLLET, C.F. C 011 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 2 17-10-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 82 RIPOLLET, C.F. C
POLINYA, AT. B 14 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CERCLE SABADELLES 1856 A 70 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 26 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 42 MERCANTIL, C.E D
SABADELL F.C., C.E. E 60 LA ROMANICA, C.F. B
SABADELL NORD,CF. A 14 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 3 24-10-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 61 POLINYA, AT. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 40 CERCLE SABADELLES 1856 A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 17 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 33 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
MERCANTIL, C.E D 43 SABADELL F.C., C.E. E
LA ROMANICA, C.F. B 111 SABADELL NORD,CF. A
RIPOLLET, C.F. C 310 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 4 31-10-2021
POLINYA, AT. B 52 RIPOLLET, C.F. C
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. D
CERCLE SABADELLES 1856 A 07 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 52 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SABADELL F.C., C.E. E 35 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SABADELL NORD,CF. A 20 MERCANTIL, C.E D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 80 LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 5 07-11-2021
POLINYA, AT. B - Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 31 CERCLE SABADELLES 1856 A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 73 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 10 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 010 SABADELL F.C., C.E. E
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 32 SABADELL NORD,CF. A
MERCANTIL, C.E D 010 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
RIPOLLET, C.F. C 42 LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 6 14-11-2021
Descansa - RIPOLLET, C.F. C
CERCLE SABADELLES 1856 A 26 POLINYA, AT. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 01 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. E 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SABADELL NORD,CF. A 161 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 31 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
LA ROMANICA, C.F. B 25 MERCANTIL, C.E D
Jornada 7 21-11-2021
Descansa - CERCLE SABADELLES 1856 A
POLINYA, AT. B 44 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 21 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 31 SABADELL F.C., C.E. E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 03 SABADELL NORD,CF. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 06 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 50 LA ROMANICA, C.F. B
RIPOLLET, C.F. C 23 MERCANTIL, C.E D
Jornada 8 28-11-2021
CERCLE SABADELLES 1856 A 13 RIPOLLET, C.F. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - Descansa
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 20 POLINYA, AT. B
SABADELL F.C., C.E. E 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
SABADELL NORD,CF. A 23 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
LA ROMANICA, C.F. B 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
MERCANTIL, C.E D 46 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Jornada 9 12-12-2021
CERCLE SABADELLES 1856 A 23 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
Descansa - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
POLINYA, AT. B 13 SABADELL F.C., C.E. E
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 04 SABADELL NORD,CF. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 42 LA ROMANICA, C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 29 MERCANTIL, C.E D
RIPOLLET, C.F. C 21 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Jornada 10 19-12-2021
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 24 RIPOLLET, C.F. C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 20 CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL F.C., C.E. E - Descansa
SABADELL NORD,CF. A 40 POLINYA, AT. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
LA ROMANICA, C.F. B 13 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MERCANTIL, C.E D 35 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 71 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 11 09-01-2022
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 21 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CERCLE SABADELLES 1856 A 15 SABADELL F.C., C.E. E
Descansa - SABADELL NORD,CF. A
POLINYA, AT. B 15 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 100 LA ROMANICA, C.F. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 20 MERCANTIL, C.E D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 31 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
RIPOLLET, C.F. C 60 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 12 16-01-2022
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 21 RIPOLLET, C.F. C
SABADELL F.C., C.E. E 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
SABADELL NORD,CF. A 70 CERCLE SABADELLES 1856 A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - Descansa
LA ROMANICA, C.F. B 13 POLINYA, AT. B
MERCANTIL, C.E D 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 52 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 01 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 13 23-01-2022
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 22 SABADELL F.C., C.E. E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 12 SABADELL NORD,CF. A
CERCLE SABADELLES 1856 A 18 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Descansa - LA ROMANICA, C.F. B
POLINYA, AT. B 54 MERCANTIL, C.E D
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 21 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 50 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
RIPOLLET, C.F. C 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 14 30-01-2022
RIPOLLET, C.F. C 03 SABADELL F.C., C.E. E
SABADELL NORD,CF. A 41 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 10 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
LA ROMANICA, C.F. B 36 CERCLE SABADELLES 1856 A
MERCANTIL, C.E D - Descansa
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 31 POLINYA, AT. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 53 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
Jornada 15 06-02-2022
SABADELL F.C., C.E. E 03 SABADELL NORD,CF. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 01 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 40 LA ROMANICA, C.F. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 14 MERCANTIL, C.E D
Descansa - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
POLINYA, AT. B 81 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 16 RIPOLLET, C.F. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 11 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
POLINYA, AT. B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
CERCLE SABADELLES 1856 A 21 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 45 MERCANTIL, C.E D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 51 LA ROMANICA, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. E 02 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SABADELL NORD,CF. A 81 RIPOLLET, C.F. C
Jornada 17 20-02-2022
RIPOLLET, C.F. C 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 51 POLINYA, AT. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B - Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 12 CERCLE SABADELLES 1856 A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
MERCANTIL, C.E D 11 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
LA ROMANICA, C.F. B 45 SABADELL F.C., C.E. E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 10 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 18 06-03-2022
POLINYA, AT. B 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
Descansa - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CERCLE SABADELLES 1856 A 01 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 30 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SABADELL F.C., C.E. E 62 MERCANTIL, C.E D
SABADELL NORD,CF. A 110 LA ROMANICA, C.F. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 30 RIPOLLET, C.F. C
Jornada 19 13-03-2022
RIPOLLET, C.F. C 22 POLINYA, AT. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. D - Descansa
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 42 CERCLE SABADELLES 1856 A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 22 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 44 SABADELL F.C., C.E. E
MERCANTIL, C.E D 14 SABADELL NORD,CF. A
LA ROMANICA, C.F. B 19 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 20 20-03-2022
Descansa - POLINYA, AT. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 13 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SABADELL F.C., C.E. E 43 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SABADELL NORD,CF. A 10 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 61 MERCANTIL, C.E D
LA ROMANICA, C.F. B 27 RIPOLLET, C.F. C
Jornada 21 27-03-2022
RIPOLLET, C.F. C - Descansa
POLINYA, AT. B 30 CERCLE SABADELLES 1856 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 20 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 22 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 21 SABADELL F.C., C.E. E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 112 SABADELL NORD,CF. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 05 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
MERCANTIL, C.E D 40 LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 22 03-04-2022
CERCLE SABADELLES 1856 A - Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 32 POLINYA, AT. B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
SABADELL F.C., C.E. E 31 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELL NORD,CF. A 101 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
LA ROMANICA, C.F. B 06 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
MERCANTIL, C.E D 32 RIPOLLET, C.F. C
Jornada 23 10-04-2022
RIPOLLET, C.F. C 33 CERCLE SABADELLES 1856 A
Descansa - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
POLINYA, AT. B 11 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 30 SABADELL F.C., C.E. E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 07 SABADELL NORD,CF. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 02 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 32 LA ROMANICA, C.F. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 30 MERCANTIL, C.E D
Jornada 24 24-04-2022
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 53 CERCLE SABADELLES 1856 A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - Descansa
SABADELL F.C., C.E. E 24 POLINYA, AT. B
SABADELL NORD,CF. A 51 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 11 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
LA ROMANICA, C.F. B 37 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
MERCANTIL, C.E D 43 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 10 RIPOLLET, C.F. C
Jornada 25 01-05-2022
RIPOLLET, C.F. C 25 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
CERCLE SABADELLES 1856 A 21 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Descansa - SABADELL F.C., C.E. E
POLINYA, AT. B 04 SABADELL NORD,CF. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 32 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 30 LA ROMANICA, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 45 MERCANTIL, C.E D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 05 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Jornada 26 08-05-2022
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
SABADELL F.C., C.E. E 15 CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL NORD,CF. A - Descansa
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 30 POLINYA, AT. B
LA ROMANICA, C.F. B 17 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
MERCANTIL, C.E D 43 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 15 RIPOLLET, C.F. C
Jornada 27 15-05-2022
RIPOLLET, C.F. C 13 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 23 SABADELL F.C., C.E. E
CERCLE SABADELLES 1856 A 13 SABADELL NORD,CF. A
Descansa - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
POLINYA, AT. B 40 LA ROMANICA, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 54 MERCANTIL, C.E D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 31 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 80 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 28 22-05-2022
SABADELL F.C., C.E. E 44 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SABADELL NORD,CF. A 110 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 20 CERCLE SABADELLES 1856 A
LA ROMANICA, C.F. B - Descansa
MERCANTIL, C.E D 45 POLINYA, AT. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 34 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 32 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 42 RIPOLLET, C.F. C
Jornada 29 29-05-2022
SABADELL F.C., C.E. E 13 RIPOLLET, C.F. C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 22 SABADELL NORD,CF. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 05 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 42 LA ROMANICA, C.F. B
Descansa - MERCANTIL, C.E D
POLINYA, AT. B 12 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 30 05-06-2022
SABADELL NORD,CF. A 51 SABADELL F.C., C.E. E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 52 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
LA ROMANICA, C.F. B 44 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
MERCANTIL, C.E D 33 CERCLE SABADELLES 1856 A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 110 POLINYA, AT. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
RIPOLLET, C.F. C 32 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.