Competició | TEMPORADA 2021-2022

juvenil segona divisio | grup 41

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
ESCOLA F. SABADELL B 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SAN CRISTOBAL, C.P. C 50 LA ROMANICA, C.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 B 112 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
ESCUELA F. BONAIRE B 04 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 01 JUAN XXIII,C.S. A
POLINYA, AT. A 22 SABADELLENCA, UE. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 11 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
Descansa - BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 2 17-10-2021
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - Descansa
LA ROMANICA, C.F. A 32 ESCOLA F. SABADELL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 03 SAN CRISTOBAL, C.P. C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 02 CERCLE SABADELLES 1856 B
JUAN XXIII,C.S. A 51 ESCUELA F. BONAIRE B
SABADELLENCA, UE. A 11 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 23 POLINYA, AT. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 72 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 3 24-10-2021
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 51 LA ROMANICA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL B 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SAN CRISTOBAL, C.P. C 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
CERCLE SABADELLES 1856 B 04 JUAN XXIII,C.S. A
ESCUELA F. BONAIRE B 02 SABADELLENCA, UE. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 21 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
POLINYA, AT. A 52 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Descansa - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 4 31-10-2021
LA ROMANICA, C.F. A - Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 03 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 100 ESCOLA F. SABADELL B
JUAN XXIII,C.S. A 50 SAN CRISTOBAL, C.P. C
SABADELLENCA, UE. A 10 CERCLE SABADELLES 1856 B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 32 ESCUELA F. BONAIRE B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 22 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 13 POLINYA, AT. A
Jornada 5 07-11-2021
LA ROMANICA, C.F. A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 25 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
ESCOLA F. SABADELL B 014 JUAN XXIII,C.S. A
SAN CRISTOBAL, C.P. C 01 SABADELLENCA, UE. A
CERCLE SABADELLES 1856 B 60 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
ESCUELA F. BONAIRE B 13 BADIA DEL VALLES, C.D. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Descansa - POLINYA, AT. A
Jornada 6 14-11-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 70 LA ROMANICA, C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A 70 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SABADELLENCA, UE. A 51 ESCOLA F. SABADELL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 02 SAN CRISTOBAL, C.P. C
BADIA DEL VALLES, C.D. B 28 CERCLE SABADELLES 1856 B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 14 ESCUELA F. BONAIRE B
POLINYA, AT. A 12 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
Jornada 7 21-11-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 17 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
LA ROMANICA, C.F. A 02 JUAN XXIII,C.S. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 08 SABADELLENCA, UE. A
ESCOLA F. SABADELL B 13 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
SAN CRISTOBAL, C.P. C 30 BADIA DEL VALLES, C.D. B
CERCLE SABADELLES 1856 B 40 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
POLINYA, AT. A 100 ESCUELA F. BONAIRE B
Descansa - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
Jornada 8 28-11-2021
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B - Descansa
JUAN XXIII,C.S. A 70 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SABADELLENCA, UE. A 80 LA ROMANICA, C.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 20 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 21 ESCOLA F. SABADELL B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 34 SAN CRISTOBAL, C.P. C
POLINYA, AT. A 52 CERCLE SABADELLES 1856 B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 40 ESCUELA F. BONAIRE B
Jornada 9 12-12-2021
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 33 JUAN XXIII,C.S. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 07 SABADELLENCA, UE. A
LA ROMANICA, C.F. A 12 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 43 BADIA DEL VALLES, C.D. B
ESCOLA F. SABADELL B 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
SAN CRISTOBAL, C.P. C 02 POLINYA, AT. A
CERCLE SABADELLES 1856 B 51 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
Descansa - ESCUELA F. BONAIRE B
Jornada 10 19-12-2021
JUAN XXIII,C.S. A - Descansa
SABADELLENCA, UE. A 04 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 50 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
BADIA DEL VALLES, C.D. B 40 LA ROMANICA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 22 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
POLINYA, AT. A 110 ESCOLA F. SABADELL B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 32 SAN CRISTOBAL, C.P. C
ESCUELA F. BONAIRE B 04 CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 11 09-01-2022
JUAN XXIII,C.S. A 41 SABADELLENCA, UE. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 91 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 13 BADIA DEL VALLES, C.D. B
LA ROMANICA, C.F. A 25 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 07 POLINYA, AT. A
ESCOLA F. SABADELL B 013 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
SAN CRISTOBAL, C.P. C 32 ESCUELA F. BONAIRE B
Descansa - CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 12 16-01-2022
SABADELLENCA, UE. A - Descansa
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 03 JUAN XXIII,C.S. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 18 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
POLINYA, AT. A 60 LA ROMANICA, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 12 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
ESCUELA F. BONAIRE B 61 ESCOLA F. SABADELL B
CERCLE SABADELLES 1856 B 40 SAN CRISTOBAL, C.P. C
Jornada 13 23-01-2022
SABADELLENCA, UE. A 33 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
JUAN XXIII,C.S. A 80 BADIA DEL VALLES, C.D. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 411 POLINYA, AT. A
LA ROMANICA, C.F. A 17 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 20 ESCUELA F. BONAIRE B
ESCOLA F. SABADELL B 15 CERCLE SABADELLES 1856 B
Descansa - SAN CRISTOBAL, C.P. C
Jornada 14 30-01-2022
Descansa - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 02 SABADELLENCA, UE. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 17 JUAN XXIII,C.S. A
POLINYA, AT. A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 111 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
ESCUELA F. BONAIRE B 30 LA ROMANICA, C.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 B 10 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SAN CRISTOBAL, C.P. C 30 ESCOLA F. SABADELL B
Jornada 15 06-02-2022
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 31 BADIA DEL VALLES, C.D. B
SABADELLENCA, UE. A 40 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
JUAN XXIII,C.S. A 11 POLINYA, AT. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 10 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 10 ESCUELA F. BONAIRE B
LA ROMANICA, C.F. A 06 CERCLE SABADELLES 1856 B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 01 SAN CRISTOBAL, C.P. C
ESCOLA F. SABADELL B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 10 ESCOLA F. SABADELL B
LA ROMANICA, C.F. A 12 SAN CRISTOBAL, C.P. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 011 CERCLE SABADELLES 1856 B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 71 ESCUELA F. BONAIRE B
JUAN XXIII,C.S. A 20 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
SABADELLENCA, UE. A 33 POLINYA, AT. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 34 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
BADIA DEL VALLES, C.D. B - Descansa
Jornada 17 20-02-2022
Descansa - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
ESCOLA F. SABADELL B 30 LA ROMANICA, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. C 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
CERCLE SABADELLES 1856 B 30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
ESCUELA F. BONAIRE B 26 JUAN XXIII,C.S. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 23 SABADELLENCA, UE. A
POLINYA, AT. A 41 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 53 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 18 06-03-2022
LA ROMANICA, C.F. A 12 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 31 ESCOLA F. SABADELL B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 21 SAN CRISTOBAL, C.P. C
JUAN XXIII,C.S. A 11 CERCLE SABADELLES 1856 B
SABADELLENCA, UE. A 50 ESCUELA F. BONAIRE B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 24 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 28 POLINYA, AT. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - Descansa
Jornada 19 13-03-2022
Descansa - LA ROMANICA, C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
ESCOLA F. SABADELL B 03 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
SAN CRISTOBAL, C.P. C 03 JUAN XXIII,C.S. A
CERCLE SABADELLES 1856 B 21 SABADELLENCA, UE. A
ESCUELA F. BONAIRE B 24 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 41 BADIA DEL VALLES, C.D. B
POLINYA, AT. A 50 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 20 20-03-2022
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 15 LA ROMANICA, C.F. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
JUAN XXIII,C.S. A 10 ESCOLA F. SABADELL B
SABADELLENCA, UE. A 53 SAN CRISTOBAL, C.P. C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 16 CERCLE SABADELLES 1856 B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 42 ESCUELA F. BONAIRE B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 13 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
POLINYA, AT. A - Descansa
Jornada 21 27-03-2022
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
LA ROMANICA, C.F. A 54 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 04 JUAN XXIII,C.S. A
ESCOLA F. SABADELL B 07 SABADELLENCA, UE. A
SAN CRISTOBAL, C.P. C 10 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
CERCLE SABADELLES 1856 B 52 BADIA DEL VALLES, C.D. B
ESCUELA F. BONAIRE B 23 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 26 POLINYA, AT. A
Jornada 22 03-04-2022
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
JUAN XXIII,C.S. A 21 LA ROMANICA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 01 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 21 ESCOLA F. SABADELL B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 21 SAN CRISTOBAL, C.P. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 04 CERCLE SABADELLES 1856 B
ESCUELA F. BONAIRE B 03 POLINYA, AT. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B - Descansa
Jornada 23 10-04-2022
Descansa - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 08 JUAN XXIII,C.S. A
LA ROMANICA, C.F. A 06 SABADELLENCA, UE. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 03 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
ESCOLA F. SABADELL B 34 BADIA DEL VALLES, C.D. B
SAN CRISTOBAL, C.P. C 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CERCLE SABADELLES 1856 B 10 POLINYA, AT. A
ESCUELA F. BONAIRE B 01 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
Jornada 24 24-04-2022
JUAN XXIII,C.S. A 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
SABADELLENCA, UE. A 101 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 21 LA ROMANICA, C.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 22 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 50 ESCOLA F. SABADELL B
POLINYA, AT. A 32 SAN CRISTOBAL, C.P. C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 11 CERCLE SABADELLES 1856 B
ESCUELA F. BONAIRE B - Descansa
Jornada 25 01-05-2022
Descansa - JUAN XXIII,C.S. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 05 SABADELLENCA, UE. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 44 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
LA ROMANICA, C.F. A 01 BADIA DEL VALLES, C.D. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
ESCOLA F. SABADELL B 08 POLINYA, AT. A
SAN CRISTOBAL, C.P. C 31 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
CERCLE SABADELLES 1856 B 80 ESCUELA F. BONAIRE B
Jornada 26 08-05-2022
SABADELLENCA, UE. A 12 JUAN XXIII,C.S. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 16 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 21 LA ROMANICA, C.F. A
POLINYA, AT. A 70 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B 50 ESCOLA F. SABADELL B
ESCUELA F. BONAIRE B 12 SAN CRISTOBAL, C.P. C
CERCLE SABADELLES 1856 B - Descansa
Jornada 27 15-05-2022
Descansa - SABADELLENCA, UE. A
JUAN XXIII,C.S. A 50 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B 42 BADIA DEL VALLES, C.D. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 16 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
LA ROMANICA, C.F. A 06 POLINYA, AT. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 24 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
ESCOLA F. SABADELL B 21 ESCUELA F. BONAIRE B
SAN CRISTOBAL, C.P. C 31 CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 28 22-05-2022
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - SABADELLENCA, UE. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B - JUAN XXIII,C.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
POLINYA, AT. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B - LA ROMANICA, C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CERCLE SABADELLES 1856 B - ESCOLA F. SABADELL B
SAN CRISTOBAL, C.P. C - Descansa
Jornada 29 29-05-2022
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - Descansa
SABADELLENCA, UE. A - BADIA DEL VALLES, C.D. B
JUAN XXIII,C.S. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B - POLINYA, AT. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B
LA ROMANICA, C.F. A - ESCUELA F. BONAIRE B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - CERCLE SABADELLES 1856 B
ESCOLA F. SABADELL B - SAN CRISTOBAL, C.P. C
Jornada 30 05-06-2022
BADIA DEL VALLES, C.D. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - SABADELLENCA, UE. A
POLINYA, AT. A - JUAN XXIII,C.S. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB B - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA B
ESCUELA F. BONAIRE B - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
CERCLE SABADELLES 1856 B - LA ROMANICA, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
Descansa - ESCOLA F. SABADELL B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.