Competició | TEMPORADA 2021-2022

juvenil segona divisio | grup 20

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 03 PUJADAS, C.D. A
SANT IGNASI C.E. E 20 DON BOSCO, C.F. B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 60 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
DIAGONAL CLUB ESP. A 30 ESCOLA E.BRAFA B
Descansa - DAUMAR CLUB A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 05 SARRIÀ, C.P. B
GORNAL, U.D. A 13 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
SINGUERLÍN, C.F. A 30 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 2 17-10-2021
PUJADAS, C.D. A 07 SINGUERLÍN, C.F. A
DON BOSCO, C.F. B 03 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 03 SANT IGNASI C.E. E
ESCOLA E.BRAFA B 03 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
DAUMAR CLUB A 03 DIAGONAL CLUB ESP. A
SARRIÀ, C.P. B - Descansa
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 32 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 32 GORNAL, U.D. A
Jornada 3 24-10-2021
PUJADAS, C.D. A 21 DON BOSCO, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 31 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SANT IGNASI C.E. E 80 ESCOLA E.BRAFA B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 07 DAUMAR CLUB A
DIAGONAL CLUB ESP. A 23 SARRIÀ, C.P. B
Descansa - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 40 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
SINGUERLÍN, C.F. A 100 GORNAL, U.D. A
Jornada 4 31-10-2021
DON BOSCO, C.F. B 12 SINGUERLÍN, C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 61 PUJADAS, C.D. A
ESCOLA E.BRAFA B 18 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
DAUMAR CLUB A 00 SANT IGNASI C.E. E
SARRIÀ, C.P. B 60 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 00 DIAGONAL CLUB ESP. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - Descansa
GORNAL, U.D. A 13 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Jornada 5 07-11-2021
DON BOSCO, C.F. B 21 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
PUJADAS, C.D. A 01 ESCOLA E.BRAFA B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 14 DAUMAR CLUB A
SANT IGNASI C.E. E 33 SARRIÀ, C.P. B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 06 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
DIAGONAL CLUB ESP. A 140 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Descansa - GORNAL, U.D. A
SINGUERLÍN, C.F. A 73 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Jornada 6 14-11-2021
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 09 SINGUERLÍN, C.F. A
ESCOLA E.BRAFA B 15 DON BOSCO, C.F. B
DAUMAR CLUB A 82 PUJADAS, C.D. A
SARRIÀ, C.P. B 50 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 12 SANT IGNASI C.E. E
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 13 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
GORNAL, U.D. A 113 DIAGONAL CLUB ESP. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C - Descansa
Jornada 7 21-11-2021
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 03 ESCOLA E.BRAFA B
DON BOSCO, C.F. B 19 DAUMAR CLUB A
PUJADAS, C.D. A 17 SARRIÀ, C.P. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 22 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
SANT IGNASI C.E. E 101 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 44 GORNAL, U.D. A
DIAGONAL CLUB ESP. A 41 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SINGUERLÍN, C.F. A - Descansa
Jornada 8 28-11-2021
ESCOLA E.BRAFA B 03 SINGUERLÍN, C.F. A
DAUMAR CLUB A 81 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SARRIÀ, C.P. B 81 DON BOSCO, C.F. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 50 PUJADAS, C.D. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 116 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
GORNAL, U.D. A 25 SANT IGNASI C.E. E
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 20 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
Descansa - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 9 12-12-2021
ESCOLA E.BRAFA B 07 DAUMAR CLUB A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 03 SARRIÀ, C.P. B
DON BOSCO, C.F. B 13 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
PUJADAS, C.D. A 26 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 101 GORNAL, U.D. A
SANT IGNASI C.E. E 20 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A - Descansa
SINGUERLÍN, C.F. A 11 DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 10 19-12-2021
DAUMAR CLUB A 51 SINGUERLÍN, C.F. A
SARRIÀ, C.P. B 111 ESCOLA E.BRAFA B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 50 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 13 DON BOSCO, C.F. B
GORNAL, U.D. A 60 PUJADAS, C.D. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 41 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
Descansa - SANT IGNASI C.E. E
DIAGONAL CLUB ESP. A 40 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
Jornada 11 09-01-2022
DAUMAR CLUB A 41 SARRIÀ, C.P. B
ESCOLA E.BRAFA B 05 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 41 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
DON BOSCO, C.F. B 31 GORNAL, U.D. A
PUJADAS, C.D. A 08 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - Descansa
SANT IGNASI C.E. E 13 DIAGONAL CLUB ESP. A
SINGUERLÍN, C.F. A 31 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
Jornada 12 16-01-2022
SARRIÀ, C.P. B 21 SINGUERLÍN, C.F. A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 11 DAUMAR CLUB A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 44 ESCOLA E.BRAFA B
GORNAL, U.D. A 43 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 51 DON BOSCO, C.F. B
Descansa - PUJADAS, C.D. A
DIAGONAL CLUB ESP. A 42 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 07 SANT IGNASI C.E. E
Jornada 13 23-01-2022
SARRIÀ, C.P. B 21 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
DAUMAR CLUB A 130 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
ESCOLA E.BRAFA B 45 GORNAL, U.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 04 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
DON BOSCO, C.F. B - Descansa
PUJADAS, C.D. A 02 DIAGONAL CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 12 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
SINGUERLÍN, C.F. A 45 SANT IGNASI C.E. E
Jornada 14 30-01-2022
SINGUERLÍN, C.F. A 11 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 220 SARRIÀ, C.P. B
GORNAL, U.D. A 04 DAUMAR CLUB A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 70 ESCOLA E.BRAFA B
Descansa - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
DIAGONAL CLUB ESP. A 30 DON BOSCO, C.F. B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 22 PUJADAS, C.D. A
SANT IGNASI C.E. E 23 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
Jornada 15 06-02-2022
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 150 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
SARRIÀ, C.P. B 80 GORNAL, U.D. A
DAUMAR CLUB A 40 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
ESCOLA E.BRAFA B - Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 03 DIAGONAL CLUB ESP. A
DON BOSCO, C.F. B 01 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
PUJADAS, C.D. A 18 SANT IGNASI C.E. E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 12 SINGUERLÍN, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
PUJADAS, C.D. A 15 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
DON BOSCO, C.F. B 25 SANT IGNASI C.E. E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 02 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
ESCOLA E.BRAFA B 14 DIAGONAL CLUB ESP. A
DAUMAR CLUB A - Descansa
SARRIÀ, C.P. B 40 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 31 GORNAL, U.D. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 018 SINGUERLÍN, C.F. A
Jornada 17 20-02-2022
SINGUERLÍN, C.F. A 30 PUJADAS, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 22 DON BOSCO, C.F. B
SANT IGNASI C.E. E 71 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 43 ESCOLA E.BRAFA B
DIAGONAL CLUB ESP. A 02 DAUMAR CLUB A
Descansa - SARRIÀ, C.P. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 41 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
GORNAL, U.D. A 72 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
Jornada 18 06-03-2022
DON BOSCO, C.F. B 30 PUJADAS, C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 19 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
ESCOLA E.BRAFA B 16 SANT IGNASI C.E. E
DAUMAR CLUB A 21 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
SARRIÀ, C.P. B 11 DIAGONAL CLUB ESP. A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B - Descansa
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 211 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
GORNAL, U.D. A 24 SINGUERLÍN, C.F. A
Jornada 19 13-03-2022
SINGUERLÍN, C.F. A 31 DON BOSCO, C.F. B
PUJADAS, C.D. A 36 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 41 ESCOLA E.BRAFA B
SANT IGNASI C.E. E 03 DAUMAR CLUB A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 24 SARRIÀ, C.P. B
DIAGONAL CLUB ESP. A 14 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
Descansa - TURÓ PEIRA, C.C.D. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 52 GORNAL, U.D. A
Jornada 20 20-03-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 03 DON BOSCO, C.F. B
ESCOLA E.BRAFA B 60 PUJADAS, C.D. A
DAUMAR CLUB A 11 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SARRIÀ, C.P. B 72 SANT IGNASI C.E. E
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 41 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 014 DIAGONAL CLUB ESP. A
GORNAL, U.D. A - Descansa
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 11 SINGUERLÍN, C.F. A
Jornada 21 27-03-2022
SINGUERLÍN, C.F. A 31 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
DON BOSCO, C.F. B 60 ESCOLA E.BRAFA B
PUJADAS, C.D. A 010 DAUMAR CLUB A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 15 SARRIÀ, C.P. B
SANT IGNASI C.E. E 32 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 42 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
DIAGONAL CLUB ESP. A 170 GORNAL, U.D. A
Descansa - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Jornada 22 03-04-2022
ESCOLA E.BRAFA B 03 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
DAUMAR CLUB A 90 DON BOSCO, C.F. B
SARRIÀ, C.P. B 30 PUJADAS, C.D. A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 24 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 115 SANT IGNASI C.E. E
GORNAL, U.D. A 23 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 40 DIAGONAL CLUB ESP. A
Descansa - SINGUERLÍN, C.F. A
Jornada 23 10-04-2022
SINGUERLÍN, C.F. A 100 ESCOLA E.BRAFA B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 28 DAUMAR CLUB A
DON BOSCO, C.F. B 23 SARRIÀ, C.P. B
PUJADAS, C.D. A - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 150 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
SANT IGNASI C.E. E 52 GORNAL, U.D. A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 23 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
DIAGONAL CLUB ESP. A - Descansa
Jornada 24 24-04-2022
DAUMAR CLUB A 10 ESCOLA E.BRAFA B
SARRIÀ, C.P. B 60 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 42 DON BOSCO, C.F. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. A - PUJADAS, C.D. A
GORNAL, U.D. A 20 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 23 SANT IGNASI C.E. E
Descansa - SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
DIAGONAL CLUB ESP. A 22 SINGUERLÍN, C.F. A
Jornada 25 01-05-2022
SINGUERLÍN, C.F. A 05 DAUMAR CLUB A
ESCOLA E.BRAFA B 08 SARRIÀ, C.P. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 03 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
DON BOSCO, C.F. B 64 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
PUJADAS, C.D. A - GORNAL, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 02 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SANT IGNASI C.E. E - Descansa
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 03 DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 26 08-05-2022
SARRIÀ, C.P. B 21 DAUMAR CLUB A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 140 ESCOLA E.BRAFA B
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 24 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
GORNAL, U.D. A 43 DON BOSCO, C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C - PUJADAS, C.D. A
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
DIAGONAL CLUB ESP. A 12 SANT IGNASI C.E. E
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 13 SINGUERLÍN, C.F. A
Jornada 27 15-05-2022
SINGUERLÍN, C.F. A 01 SARRIÀ, C.P. B
DAUMAR CLUB A 22 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA E.BRAFA B 92 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 36 GORNAL, U.D. A
DON BOSCO, C.F. B 03 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
PUJADAS, C.D. A - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 01 DIAGONAL CLUB ESP. A
SANT IGNASI C.E. E 61 SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
Jornada 28 22-05-2022
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 00 SARRIÀ, C.P. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 08 DAUMAR CLUB A
GORNAL, U.D. A 74 ESCOLA E.BRAFA B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 70 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Descansa - DON BOSCO, C.F. B
DIAGONAL CLUB ESP. A - PUJADAS, C.D. A
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 04 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SANT IGNASI C.E. E 11 SINGUERLÍN, C.F. A
Jornada 29 29-05-2022
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B 32 SINGUERLÍN, C.F. A
SARRIÀ, C.P. B 200 TURÓ PEIRA, C.C.D. A
DAUMAR CLUB A 30 GORNAL, U.D. A
ESCOLA E.BRAFA B 18 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - Descansa
DON BOSCO, C.F. B 13 DIAGONAL CLUB ESP. A
PUJADAS, C.D. A - SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 44 SANT IGNASI C.E. E
Jornada 30 05-06-2022
TURÓ PEIRA, C.C.D. A 012 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. B
GORNAL, U.D. A 210 SARRIÀ, C.P. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 31 DAUMAR CLUB A
Descansa - ESCOLA E.BRAFA B
DIAGONAL CLUB ESP. A 61 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SALESIANS BOSCO-HORTA CE. A 23 DON BOSCO, C.F. B
SANT IGNASI C.E. E - PUJADAS, C.D. A
SINGUERLÍN, C.F. A 60 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.