Competició | TEMPORADA 2021-2022

juvenil primera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
BADIA DEL VALLES, C.D. A 32 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 41 ESCOLA F. SABADELL A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
NATACIO TERRASSA, C B 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 11 RUBI, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 22 RIPOLLET, C.F. A
MASNOU, C.D. B 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
VILASSAR MAR,U.E. C 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 2 10-10-2021
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 21 VILASSAR MAR,U.E. C
ESCOLA F. SABADELL A 42 BADIA DEL VALLES, C.D. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
RUBI, U.E. A 22 NATACIO TERRASSA, C B
RIPOLLET, C.F. A 23 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 45 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 61 MASNOU, C.D. B
Jornada 3 17-10-2021
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 20 ESCOLA F. SABADELL A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 36 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 14 RUBI, U.E. A
NATACIO TERRASSA, C B 11 RIPOLLET, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
VILASSAR MAR,U.E. C 20 MASNOU, C.D. B
Jornada 4 24-10-2021
ESCOLA F. SABADELL A 05 VILASSAR MAR,U.E. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 20 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 50 BADIA DEL VALLES, C.D. A
RUBI, U.E. A 43 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
RIPOLLET, C.F. A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 51 NATACIO TERRASSA, C B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 21 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MASNOU, C.D. B 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Jornada 5 31-10-2021
ESCOLA F. SABADELL A 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 36 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 01 RUBI, U.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 02 RIPOLLET, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C B 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 23 MASNOU, C.D. B
VILASSAR MAR,U.E. C 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Jornada 6 07-11-2021
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 11 VILASSAR MAR,U.E. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 13 ESCOLA F. SABADELL A
RUBI, U.E. A 42 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
RIPOLLET, C.F. A 81 BADIA DEL VALLES, C.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
MASNOU, C.D. B 71 NATACIO TERRASSA, C B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 22 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 7 14-11-2021
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCOLA F. SABADELL A 04 RUBI, U.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 64 RIPOLLET, C.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 15 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 13 MASNOU, C.D. B
NATACIO TERRASSA, C B 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
VILASSAR MAR,U.E. C 22 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 8 21-11-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 20 VILASSAR MAR,U.E. C
RUBI, U.E. A 40 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
RIPOLLET, C.F. A 31 ESCOLA F. SABADELL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 31 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 33 BADIA DEL VALLES, C.D. A
MASNOU, C.D. B 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 21 NATACIO TERRASSA, C B
Jornada 9 28-11-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 23 RUBI, U.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 36 RIPOLLET, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL A 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 13 MASNOU, C.D. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 41 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
VILASSAR MAR,U.E. C 22 NATACIO TERRASSA, C B
Jornada 10 12-12-2021
RUBI, U.E. A 12 VILASSAR MAR,U.E. C
RIPOLLET, C.F. A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 52 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 41 ESCOLA F. SABADELL A
MASNOU, C.D. B 43 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 21 BADIA DEL VALLES, C.D. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
NATACIO TERRASSA, C B 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 11 19-12-2021
RUBI, U.E. A 30 RIPOLLET, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. SABADELL A 24 MASNOU, C.D. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 33 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 NATACIO TERRASSA, C B
VILASSAR MAR,U.E. C 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 12 09-01-2022
RIPOLLET, C.F. A 01 VILASSAR MAR,U.E. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 RUBI, U.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
MASNOU, C.D. B 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
ESCOLA F. SABADELL A 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 10 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
NATACIO TERRASSA, C B 43 BADIA DEL VALLES, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 13 16-01-2022
RIPOLLET, C.F. A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
RUBI, U.E. A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 52 MASNOU, C.D. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
ESCOLA F. SABADELL A 34 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 31 NATACIO TERRASSA, C B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VILASSAR MAR,U.E. C 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 14 23-01-2022
VILASSAR MAR,U.E. C 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 13 RIPOLLET, C.F. A
MASNOU, C.D. B 22 RUBI, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
NATACIO TERRASSA, C B 24 ESCOLA F. SABADELL A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 02 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 31 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 15 30-01-2022
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
RIPOLLET, C.F. A 02 MASNOU, C.D. B
RUBI, U.E. A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 20 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 22 NATACIO TERRASSA, C B
ESCOLA F. SABADELL A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 21 VILASSAR MAR,U.E. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 12 BADIA DEL VALLES, C.D. A
ESCOLA F. SABADELL A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 40 NATACIO TERRASSA, C B
RUBI, U.E. A 33 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
RIPOLLET, C.F. A 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 70 MASNOU, C.D. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 10 VILASSAR MAR,U.E. C
Jornada 17 13-02-2022
VILASSAR MAR,U.E. C 10 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 01 ESCOLA F. SABADELL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NATACIO TERRASSA, C B 32 RUBI, U.E. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 51 RIPOLLET, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MASNOU, C.D. B 03 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 18 20-02-2022
ESCOLA F. SABADELL A 03 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 22 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
RUBI, U.E. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
RIPOLLET, C.F. A 71 NATACIO TERRASSA, C B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 31 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 13 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MASNOU, C.D. B 33 VILASSAR MAR,U.E. C
Jornada 19 06-03-2022
VILASSAR MAR,U.E. C 20 ESCOLA F. SABADELL A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
BADIA DEL VALLES, C.D. A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 02 RUBI, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 02 RIPOLLET, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C B 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 02 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 32 MASNOU, C.D. B
Jornada 20 13-03-2022
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 60 ESCOLA F. SABADELL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 42 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
RUBI, U.E. A 30 BADIA DEL VALLES, C.D. A
RIPOLLET, C.F. A 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 71 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 31 NATACIO TERRASSA, C B
MASNOU, C.D. B 30 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 00 VILASSAR MAR,U.E. C
Jornada 21 20-03-2022
VILASSAR MAR,U.E. C 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
ESCOLA F. SABADELL A 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 33 RUBI, U.E. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 13 RIPOLLET, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 52 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
NATACIO TERRASSA, C B 12 MASNOU, C.D. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Jornada 22 27-03-2022
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
RUBI, U.E. A 90 ESCOLA F. SABADELL A
RIPOLLET, C.F. A 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 71 BADIA DEL VALLES, C.D. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MASNOU, C.D. B 63 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 12 NATACIO TERRASSA, C B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 22 VILASSAR MAR,U.E. C
Jornada 23 03-04-2022
VILASSAR MAR,U.E. C 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 03 RUBI, U.E. A
ESCOLA F. SABADELL A 17 RIPOLLET, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 23 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 23 MASNOU, C.D. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
NATACIO TERRASSA, C B 00 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 24 10-04-2022
RUBI, U.E. A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
RIPOLLET, C.F. A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 90 ESCOLA F. SABADELL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
MASNOU, C.D. B 21 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
NATACIO TERRASSA, C B 32 VILASSAR MAR,U.E. C
Jornada 25 24-04-2022
VILASSAR MAR,U.E. C 11 RUBI, U.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 22 RIPOLLET, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 53 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCOLA F. SABADELL A 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 24 MASNOU, C.D. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 42 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 11 NATACIO TERRASSA, C B
Jornada 26 01-05-2022
RIPOLLET, C.F. A 23 RUBI, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
MASNOU, C.D. B 32 ESCOLA F. SABADELL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 03 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 14 BADIA DEL VALLES, C.D. A
NATACIO TERRASSA, C B 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 10 VILASSAR MAR,U.E. C
Jornada 27 08-05-2022
VILASSAR MAR,U.E. C 65 RIPOLLET, C.F. A
RUBI, U.E. A 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 13 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 32 MASNOU, C.D. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 80 ESCOLA F. SABADELL A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 60 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 25 NATACIO TERRASSA, C B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 28 15-05-2022
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 42 RIPOLLET, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 01 RUBI, U.E. A
MASNOU, C.D. B 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 102 ESCOLA F. SABADELL A
NATACIO TERRASSA, C B 15 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 71 BADIA DEL VALLES, C.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 21 VILASSAR MAR,U.E. C
Jornada 29 22-05-2022
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 32 VILASSAR MAR,U.E. C
RIPOLLET, C.F. A 52 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
RUBI, U.E. A 101 MASNOU, C.D. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 43 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCOLA F. SABADELL A 23 NATACIO TERRASSA, C B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 30 29-05-2022
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MASNOU, C.D. B 52 RIPOLLET, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 20 RUBI, U.E. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 64 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NATACIO TERRASSA, C B 05 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 11 ESCOLA F. SABADELL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 02 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
VILASSAR MAR,U.E. C 60 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.