Competició | TEMPORADA 2021-2022

juvenil primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
SANT GREGORI, A.E. A 12 FARNERS, C.E. A
FIGUERES, U.E. B 20 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
CAL AGUIDO, A.D. A 54 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
PERALADA, C.F. B 15 BLANES, C.D. B
LLORET, C.F. A 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ARO, C.E. A 00 BESCANO, C.D. A
FORNELLS, UE. B 32 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
CASSA, U.D. A 51 QUART, U.E. B
Jornada 2 10-10-2021
FARNERS, C.E. A 05 CASSA, U.D. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 22 SANT GREGORI, A.E. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 54 FIGUERES, U.E. B
CAL AGUIDO, A.D. A 20 BLANES, C.D. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 02 PERALADA, C.F. B
BESCANO, C.D. A 06 LLORET, C.F. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 10 ARO, C.E. A
QUART, U.E. B 01 FORNELLS, UE. B
Jornada 3 17-10-2021
FARNERS, C.E. A 74 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
SANT GREGORI, A.E. A 32 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
FIGUERES, U.E. B 23 BLANES, C.D. B
CAL AGUIDO, A.D. A 60 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
PERALADA, C.F. B 10 BESCANO, C.D. A
LLORET, C.F. A 41 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
ARO, C.E. A 01 QUART, U.E. B
CASSA, U.D. A 30 FORNELLS, UE. B
Jornada 4 24-10-2021
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 25 CASSA, U.D. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 15 FARNERS, C.E. A
BLANES, C.D. B 30 SANT GREGORI, A.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 32 FIGUERES, U.E. B
BESCANO, C.D. A 03 CAL AGUIDO, A.D. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 22 PERALADA, C.F. B
QUART, U.E. B 22 LLORET, C.F. A
FORNELLS, UE. B 10 ARO, C.E. A
Jornada 5 31-10-2021
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 31 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
FARNERS, C.E. A 52 BLANES, C.D. B
SANT GREGORI, A.E. A 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FIGUERES, U.E. B 12 BESCANO, C.D. A
CAL AGUIDO, A.D. A 44 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
PERALADA, C.F. B 41 QUART, U.E. B
LLORET, C.F. A 33 FORNELLS, UE. B
CASSA, U.D. A 51 ARO, C.E. A
Jornada 6 07-11-2021
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 15 CASSA, U.D. A
BLANES, C.D. B 40 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 24 FARNERS, C.E. A
BESCANO, C.D. A 23 SANT GREGORI, A.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 42 FIGUERES, U.E. B
QUART, U.E. B 11 CAL AGUIDO, A.D. A
FORNELLS, UE. B 31 PERALADA, C.F. B
ARO, C.E. A 01 LLORET, C.F. A
Jornada 7 14-11-2021
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 11 BLANES, C.D. B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FARNERS, C.E. A 13 BESCANO, C.D. A
SANT GREGORI, A.E. A 22 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
FIGUERES, U.E. B 22 QUART, U.E. B
CAL AGUIDO, A.D. A 30 FORNELLS, UE. B
PERALADA, C.F. B 30 ARO, C.E. A
CASSA, U.D. A 23 LLORET, C.F. A
Jornada 8 21-11-2021
BLANES, C.D. B 18 CASSA, U.D. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 33 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
BESCANO, C.D. A 22 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 04 FARNERS, C.E. A
QUART, U.E. B 42 SANT GREGORI, A.E. A
FORNELLS, UE. B 32 FIGUERES, U.E. B
ARO, C.E. A 03 CAL AGUIDO, A.D. A
LLORET, C.F. A 20 PERALADA, C.F. B
Jornada 9 28-11-2021
BLANES, C.D. B 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 12 BESCANO, C.D. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 21 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
FARNERS, C.E. A 01 QUART, U.E. B
SANT GREGORI, A.E. A 02 FORNELLS, UE. B
FIGUERES, U.E. B 24 ARO, C.E. A
CAL AGUIDO, A.D. A 12 LLORET, C.F. A
CASSA, U.D. A 52 PERALADA, C.F. B
Jornada 10 12-12-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 23 CASSA, U.D. A
BESCANO, C.D. A 02 BLANES, C.D. B
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 72 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
QUART, U.E. B 40 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
FORNELLS, UE. B 22 FARNERS, C.E. A
ARO, C.E. A 22 SANT GREGORI, A.E. A
LLORET, C.F. A 41 FIGUERES, U.E. B
PERALADA, C.F. B 07 CAL AGUIDO, A.D. A
Jornada 11 19-12-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 44 BESCANO, C.D. A
BLANES, C.D. B 41 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 12 QUART, U.E. B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 13 FORNELLS, UE. B
FARNERS, C.E. A 11 ARO, C.E. A
SANT GREGORI, A.E. A 22 LLORET, C.F. A
FIGUERES, U.E. B 12 PERALADA, C.F. B
CASSA, U.D. A 18 CAL AGUIDO, A.D. A
Jornada 12 09-01-2022
BESCANO, C.D. A 14 CASSA, U.D. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 61 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
QUART, U.E. B 10 BLANES, C.D. B
FORNELLS, UE. B 30 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
ARO, C.E. A 32 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
LLORET, C.F. A 31 FARNERS, C.E. A
PERALADA, C.F. B 21 SANT GREGORI, A.E. A
CAL AGUIDO, A.D. A 32 FIGUERES, U.E. B
Jornada 13 16-01-2022
BESCANO, C.D. A 21 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 12 QUART, U.E. B
BLANES, C.D. B 23 FORNELLS, UE. B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 32 ARO, C.E. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 05 LLORET, C.F. A
FARNERS, C.E. A 21 PERALADA, C.F. B
SANT GREGORI, A.E. A 51 CAL AGUIDO, A.D. A
CASSA, U.D. A 11 FIGUERES, U.E. B
Jornada 14 23-01-2022
CASSA, U.D. A 21 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
QUART, U.E. B 32 BESCANO, C.D. A
FORNELLS, UE. B 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ARO, C.E. A 21 BLANES, C.D. B
LLORET, C.F. A 60 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
PERALADA, C.F. B 22 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
CAL AGUIDO, A.D. A 30 FARNERS, C.E. A
FIGUERES, U.E. B 23 SANT GREGORI, A.E. A
Jornada 15 30-01-2022
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 14 QUART, U.E. B
BESCANO, C.D. A 15 FORNELLS, UE. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 21 ARO, C.E. A
BLANES, C.D. B 21 LLORET, C.F. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 22 PERALADA, C.F. B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 03 CAL AGUIDO, A.D. A
FARNERS, C.E. A 22 FIGUERES, U.E. B
SANT GREGORI, A.E. A 22 CASSA, U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
FARNERS, C.E. A 31 SANT GREGORI, A.E. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 31 FIGUERES, U.E. B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 01 CAL AGUIDO, A.D. A
BLANES, C.D. B 10 PERALADA, C.F. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 010 LLORET, C.F. A
BESCANO, C.D. A 42 ARO, C.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 34 FORNELLS, UE. B
QUART, U.E. B 12 CASSA, U.D. A
Jornada 17 13-02-2022
CASSA, U.D. A 34 FARNERS, C.E. A
SANT GREGORI, A.E. A 44 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
FIGUERES, U.E. B 20 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
BLANES, C.D. B 00 CAL AGUIDO, A.D. A
PERALADA, C.F. B 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
LLORET, C.F. A 21 BESCANO, C.D. A
ARO, C.E. A 21 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
FORNELLS, UE. B 01 QUART, U.E. B
Jornada 18 20-02-2022
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 14 FARNERS, C.E. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 35 SANT GREGORI, A.E. A
BLANES, C.D. B 31 FIGUERES, U.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 26 CAL AGUIDO, A.D. A
BESCANO, C.D. A 22 PERALADA, C.F. B
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 32 LLORET, C.F. A
QUART, U.E. B 22 ARO, C.E. A
FORNELLS, UE. B 11 CASSA, U.D. A
Jornada 19 06-03-2022
CASSA, U.D. A 53 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
FARNERS, C.E. A 31 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
SANT GREGORI, A.E. A 22 BLANES, C.D. B
FIGUERES, U.E. B 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
CAL AGUIDO, A.D. A 40 BESCANO, C.D. A
PERALADA, C.F. B 03 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
LLORET, C.F. A 20 QUART, U.E. B
ARO, C.E. A 02 FORNELLS, UE. B
Jornada 20 13-03-2022
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 29 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
BLANES, C.D. B 21 FARNERS, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 32 SANT GREGORI, A.E. A
BESCANO, C.D. A 11 FIGUERES, U.E. B
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 00 CAL AGUIDO, A.D. A
QUART, U.E. B 30 PERALADA, C.F. B
FORNELLS, UE. B 23 LLORET, C.F. A
ARO, C.E. A 12 CASSA, U.D. A
Jornada 21 20-03-2022
CASSA, U.D. A 51 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 35 BLANES, C.D. B
FARNERS, C.E. A 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
SANT GREGORI, A.E. A 43 BESCANO, C.D. A
FIGUERES, U.E. B 43 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
CAL AGUIDO, A.D. A 22 QUART, U.E. B
PERALADA, C.F. B 13 FORNELLS, UE. B
LLORET, C.F. A 40 ARO, C.E. A
Jornada 22 27-03-2022
BLANES, C.D. B 81 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 63 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
BESCANO, C.D. A 11 FARNERS, C.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 34 SANT GREGORI, A.E. A
QUART, U.E. B 20 FIGUERES, U.E. B
FORNELLS, UE. B 30 CAL AGUIDO, A.D. A
ARO, C.E. A 21 PERALADA, C.F. B
LLORET, C.F. A 20 CASSA, U.D. A
Jornada 23 03-04-2022
CASSA, U.D. A 33 BLANES, C.D. B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 42 BESCANO, C.D. A
FARNERS, C.E. A 23 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A 23 QUART, U.E. B
FIGUERES, U.E. B 12 FORNELLS, UE. B
CAL AGUIDO, A.D. A 30 ARO, C.E. A
PERALADA, C.F. B 12 LLORET, C.F. A
Jornada 24 10-04-2022
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 21 BLANES, C.D. B
BESCANO, C.D. A 10 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 21 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
QUART, U.E. B 21 FARNERS, C.E. A
FORNELLS, UE. B 21 SANT GREGORI, A.E. A
ARO, C.E. A 22 FIGUERES, U.E. B
LLORET, C.F. A 43 CAL AGUIDO, A.D. A
PERALADA, C.F. B 23 CASSA, U.D. A
Jornada 25 24-04-2022
CASSA, U.D. A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BLANES, C.D. B 33 BESCANO, C.D. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 24 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 01 QUART, U.E. B
FARNERS, C.E. A 32 FORNELLS, UE. B
SANT GREGORI, A.E. A 04 ARO, C.E. A
FIGUERES, U.E. B 12 LLORET, C.F. A
CAL AGUIDO, A.D. A 12 PERALADA, C.F. B
Jornada 26 01-05-2022
BESCANO, C.D. A 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 32 BLANES, C.D. B
QUART, U.E. B 30 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
FORNELLS, UE. B 31 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
ARO, C.E. A 11 FARNERS, C.E. A
LLORET, C.F. A 11 SANT GREGORI, A.E. A
PERALADA, C.F. B 20 FIGUERES, U.E. B
CAL AGUIDO, A.D. A 23 CASSA, U.D. A
Jornada 27 08-05-2022
CASSA, U.D. A 52 BESCANO, C.D. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 53 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
BLANES, C.D. B 23 QUART, U.E. B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 35 FORNELLS, UE. B
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 12 ARO, C.E. A
FARNERS, C.E. A 12 LLORET, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A 02 PERALADA, C.F. B
FIGUERES, U.E. B 30 CAL AGUIDO, A.D. A
Jornada 28 15-05-2022
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 43 BESCANO, C.D. A
QUART, U.E. B 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FORNELLS, UE. B 41 BLANES, C.D. B
ARO, C.E. A 30 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
LLORET, C.F. A 41 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
PERALADA, C.F. B 33 FARNERS, C.E. A
CAL AGUIDO, A.D. A 16 SANT GREGORI, A.E. A
FIGUERES, U.E. B 32 CASSA, U.D. A
Jornada 29 22-05-2022
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 23 CASSA, U.D. A
BESCANO, C.D. A 11 QUART, U.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 25 FORNELLS, UE. B
BLANES, C.D. B 40 ARO, C.E. A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A 010 LLORET, C.F. A
ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A 24 PERALADA, C.F. B
FARNERS, C.E. A 30 CAL AGUIDO, A.D. A
SANT GREGORI, A.E. A 34 FIGUERES, U.E. B
Jornada 30 29-05-2022
QUART, U.E. B 17 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
FORNELLS, UE. B 31 BESCANO, C.D. A
ARO, C.E. A 53 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
LLORET, C.F. A 20 BLANES, C.D. B
PERALADA, C.F. B 41 MONTESSORI-PALAU, C.C.E. A
CAL AGUIDO, A.D. A 32 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA A
FIGUERES, U.E. B 10 FARNERS, C.E. A
CASSA, U.D. A 62 SANT GREGORI, A.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.