Competició | TEMPORADA 2021-2022

juvenil primera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
AMPOSTA, C.F. B 42 ARNES CLUB ESP. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 90 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa
R
LA CAVA, C.D. A
ASCÓ, F.C. B 14 ALDEANA, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A - Descansa
RAPITENCA, U.E. C 02 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 2 17-10-2021
ARNES CLUB ESP. A 51 RAPITENCA, U.E. C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 34 AMPOSTA, C.F. B
LA CAVA, C.D. A 25 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
ALDEANA, U.E. A
R
Descansa
Descansa - ASCÓ, F.C. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 30 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 3 24-10-2021
ARNES CLUB ESP. A 91 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
AMPOSTA, C.F. B 80 LA CAVA, C.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 21 ALDEANA, U.E. A
Descansa
R
Descansa
ASCÓ, F.C. B 08 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
RAPITENCA, U.E. C 02 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 4 31-10-2021
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 33 RAPITENCA, U.E. C
LA CAVA, C.D. A 05 ARNES CLUB ESP. A
ALDEANA, U.E. A 12 AMPOSTA, C.F. B
Descansa - TERRES DE L'EBRE, C.F. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
R
Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 03 ASCÓ, F.C. B
Jornada 5 07-11-2021
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 13 LA CAVA, C.D. A
ARNES CLUB ESP. A 53 ALDEANA, U.E. A
AMPOSTA, C.F. B - Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 37 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Descansa
R
JESUS CATALONIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. C 32 ASCÓ, F.C. B
Jornada 6 14-11-2021
LA CAVA, C.D. A 33 RAPITENCA, U.E. C
ALDEANA, U.E. A 60 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa - ARNES CLUB ESP. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 20 AMPOSTA, C.F. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 18 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
ASCÓ, F.C. B
R
Descansa
Jornada 7 21-11-2021
LA CAVA, C.D. A 43 ALDEANA, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A - Descansa
ARNES CLUB ESP. A 13 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
AMPOSTA, C.F. B 60 JESUS CATALONIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 81 ASCÓ, F.C. B
RAPITENCA, U.E. C
R
Descansa
Jornada 8 28-11-2021
ALDEANA, U.E. A 32 RAPITENCA, U.E. C
Descansa - LA CAVA, C.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 140 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 12 ARNES CLUB ESP. A
ASCÓ, F.C. B 03 AMPOSTA, C.F. B
Descansa
R
TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 9 12-12-2021
ALDEANA, U.E. A - Descansa
LA CAVA, C.D. A 09 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 43 JESUS CATALONIA, C.F. A
ARNES CLUB ESP. A 40 ASCÓ, F.C. B
AMPOSTA, C.F. B
R
Descansa
RAPITENCA, U.E. C 07 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 10 19-12-2021
RAPITENCA, U.E. C - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 20 ALDEANA, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 33 LA CAVA, C.D. A
ASCÓ, F.C. B 22 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa
R
ARNES CLUB ESP. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 11 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 11 09-01-2022
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF A
ALDEANA, U.E. A 30 JESUS CATALONIA, C.F. A
LA CAVA, C.D. A 32 ASCÓ, F.C. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
R
Descansa
ARNES CLUB ESP. A 34 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
AMPOSTA, C.F. B 71 RAPITENCA, U.E. C

SEGONA VOLTA

Jornada 12 16-01-2022
ARNES CLUB ESP. A 11 AMPOSTA, C.F. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 03 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
LA CAVA, C.D. A
R
Descansa
ALDEANA, U.E. A 74 ASCÓ, F.C. B
Descansa - JESUS CATALONIA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 70 RAPITENCA, U.E. C
Jornada 13 23-01-2022
RAPITENCA, U.E. C 42 ARNES CLUB ESP. A
AMPOSTA, C.F. B - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 61 LA CAVA, C.D. A
Descansa
R
ALDEANA, U.E. A
ASCÓ, F.C. B - Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 15 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 14 30-01-2022
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 28 ARNES CLUB ESP. A
LA CAVA, C.D. A 12 AMPOSTA, C.F. B
ALDEANA, U.E. A 22 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Descansa
R
Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 70 ASCÓ, F.C. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 70 RAPITENCA, U.E. C
Jornada 15 06-02-2022
RAPITENCA, U.E. C 30 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ARNES CLUB ESP. A 52 LA CAVA, C.D. A
AMPOSTA, C.F. B 22 ALDEANA, U.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B - Descansa
Descansa
R
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
ASCÓ, F.C. B 14 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 16 13-02-2022
LA CAVA, C.D. A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALDEANA, U.E. A 42 ARNES CLUB ESP. A
Descansa - AMPOSTA, C.F. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 21 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
JESUS CATALONIA, C.F. A
R
Descansa
ASCÓ, F.C. B 12 RAPITENCA, U.E. C
Jornada 17 20-02-2022
RAPITENCA, U.E. C 30 LA CAVA, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 14 ALDEANA, U.E. A
ARNES CLUB ESP. A - Descansa
AMPOSTA, C.F. B 31 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 51 JESUS CATALONIA, C.F. A
Descansa
R
ASCÓ, F.C. B
Jornada 18 06-03-2022
ALDEANA, U.E. A 20 LA CAVA, C.D. A
Descansa - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 70 ARNES CLUB ESP. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 12 AMPOSTA, C.F. B
ASCÓ, F.C. B 111 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Descansa
R
RAPITENCA, U.E. C
Jornada 19 13-03-2022
RAPITENCA, U.E. C 12 ALDEANA, U.E. A
LA CAVA, C.D. A - Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 29 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
ARNES CLUB ESP. A 32 JESUS CATALONIA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. B 70 ASCÓ, F.C. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. B
R
Descansa
Jornada 20 20-03-2022
Descansa - ALDEANA, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A - LA CAVA, C.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 60 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ASCÓ, F.C. B 22 ARNES CLUB ESP. A
Descansa
R
AMPOSTA, C.F. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 110 RAPITENCA, U.E. C
Jornada 21 27-03-2022
Descansa - RAPITENCA, U.E. C
ALDEANA, U.E. A 01 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
LA CAVA, C.D. A 03 JESUS CATALONIA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 22 ASCÓ, F.C. B
ARNES CLUB ESP. A
R
Descansa
AMPOSTA, C.F. B 22 TERRES DE L'EBRE, C.F. B
Jornada 22 03-04-2022
EBRE ESCOLA ESP.,CF A - Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 12 ALDEANA, U.E. A
ASCÓ, F.C. B 30 LA CAVA, C.D. A
Descansa
R
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. B 33 ARNES CLUB ESP. A
RAPITENCA, U.E. C 03 AMPOSTA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.