Competició | TEMPORADA 2021-2022

infantil segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 32 PORQUERES, U.E. A
LES PRESES, C.F. B 81 A.E. UNIÓ REMENCES B
LA CANYA, A.E. A 03 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 22 BANYOLES, C.E. C
BESALU, C.E. A 33 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 05 BANYOLES CLUB AT. A
ROSES, A.E. C 80 FEC VALL DEL TER B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 40 SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 2 10-10-2021
PORQUERES, U.E. A 110 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
A.E. UNIÓ REMENCES B 011 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 04 LES PRESES, C.F. B
BANYOLES, C.E. C 160 LA CANYA, A.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BANYOLES CLUB AT. A 111 BESALU, C.E. A
FEC VALL DEL TER B 15 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SANT ROC OLOT , C.F. A 03 ROSES, A.E. C
Jornada 3 17-10-2021
PORQUERES, U.E. A 160 A.E. UNIÓ REMENCES B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 80 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
LES PRESES, C.F. B 32 BANYOLES, C.E. C
LA CANYA, A.E. A 012 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 05 BANYOLES CLUB AT. A
BESALU, C.E. A 90 FEC VALL DEL TER B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 51 SANT ROC OLOT , C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 41 ROSES, A.E. C
Jornada 4 24-10-2021
A.E. UNIÓ REMENCES B 112 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 010 PORQUERES, U.E. A
BANYOLES, C.E. C 05 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 21 LES PRESES, C.F. B
BANYOLES CLUB AT. A 150 LA CANYA, A.E. A
FEC VALL DEL TER B 06 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
SANT ROC OLOT , C.F. A 34 BESALU, C.E. A
ROSES, A.E. C 50 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 5 31-10-2021
A.E. UNIÓ REMENCES B 33 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
PORQUERES, U.E. A 50 BANYOLES, C.E. C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 61 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
LES PRESES, C.F. B 14 BANYOLES CLUB AT. A
LA CANYA, A.E. A 12 FEC VALL DEL TER B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 42 SANT ROC OLOT , C.F. A
BESALU, C.E. A 41 ROSES, A.E. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 40 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 6 07-11-2021
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 47 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES, C.E. C 92 A.E. UNIÓ REMENCES B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 16 PORQUERES, U.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FEC VALL DEL TER B 15 LES PRESES, C.F. B
SANT ROC OLOT , C.F. A 70 LA CANYA, A.E. A
ROSES, A.E. C 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 27 BESALU, C.E. A
Jornada 7 14-11-2021
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 23 BANYOLES, C.E. C
A.E. UNIÓ REMENCES B 08 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
PORQUERES, U.E. A 23 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 30 FEC VALL DEL TER B
LES PRESES, C.F. B 31 SANT ROC OLOT , C.F. A
LA CANYA, A.E. A 08 ROSES, A.E. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 52 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 75 BESALU, C.E. A
Jornada 8 21-11-2021
BANYOLES, C.E. C 15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 60 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
BANYOLES CLUB AT. A 90 A.E. UNIÓ REMENCES B
FEC VALL DEL TER B 011 PORQUERES, U.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 25 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
LES PRESES, C.F. B 00 ROSES, A.E. C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 50 LA CANYA, A.E. A
BESALU, C.E. A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Jornada 9 28-11-2021
BANYOLES, C.E. C 33 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 013 BANYOLES CLUB AT. A
A.E. UNIÓ REMENCES B 62 FEC VALL DEL TER B
PORQUERES, U.E. A 71 SANT ROC OLOT , C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 30 ROSES, A.E. C
LES PRESES, C.F. B 71 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
LA CANYA, A.E. A 25 BESALU, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Jornada 10 12-12-2021
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 43 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES CLUB AT. A 111 BANYOLES, C.E. C
FEC VALL DEL TER B 00 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
SANT ROC OLOT , C.F. A 62 A.E. UNIÓ REMENCES B
ROSES, A.E. C 17 PORQUERES, U.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 27 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BESALU, C.E. A 11 LES PRESES, C.F. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 100 LA CANYA, A.E. A
Jornada 11 19-12-2021
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 06 BANYOLES CLUB AT. A
BANYOLES, C.E. C 20 FEC VALL DEL TER B
SANT ROC OLOT , C.F. A 100 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
A.E. UNIÓ REMENCES B 07 ROSES, A.E. C
PORQUERES, U.E. A 131 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 81 BESALU, C.E. A
LES PRESES, C.F. B 44 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 80 LA CANYA, A.E. A
Jornada 12 09-01-2022
BANYOLES CLUB AT. A 90 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
FEC VALL DEL TER B 05 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
SANT ROC OLOT , C.F. A 52 BANYOLES, C.E. C
ROSES, A.E. C 60 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 42 A.E. UNIÓ REMENCES B
BESALU, C.E. A 06 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 25 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
LA CANYA, A.E. A 06 LES PRESES, C.F. B
Jornada 13 16-01-2022
BANYOLES CLUB AT. A 120 FEC VALL DEL TER B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 23 SANT ROC OLOT , C.F. A
BANYOLES, C.E. C 31 ROSES, A.E. C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 12 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
A.E. UNIÓ REMENCES B 14 BESALU, C.E. A
PORQUERES, U.E. A 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 120 LA CANYA, A.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 22 LES PRESES, C.F. B
Jornada 14 23-01-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 60 FEC VALL DEL TER B
SANT ROC OLOT , C.F. A 13 BANYOLES CLUB AT. A
ROSES, A.E. C 21 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 24 BANYOLES, C.E. C
BESALU, C.E. A 82 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 70 A.E. UNIÓ REMENCES B
LA CANYA, A.E. A 115 PORQUERES, U.E. A
LES PRESES, C.F. B 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 15 30-01-2022
FEC VALL DEL TER B 07 SANT ROC OLOT , C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A 120 ROSES, A.E. C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 80 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
BANYOLES, C.E. C 41 BESALU, C.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 113 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
A.E. UNIÓ REMENCES B 44 LA CANYA, A.E. A
PORQUERES, U.E. A 50 LES PRESES, C.F. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 51 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
PORQUERES, U.E. A 10 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
A.E. UNIÓ REMENCES B 07 LES PRESES, C.F. B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 63 LA CANYA, A.E. A
BANYOLES, C.E. C 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 60 BESALU, C.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 30 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
FEC VALL DEL TER B 04 ROSES, A.E. C
SANT ROC OLOT , C.F. A 40 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Jornada 17 13-02-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 26 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 70 A.E. UNIÓ REMENCES B
LES PRESES, C.F. B 32 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
LA CANYA, A.E. A 38 BANYOLES, C.E. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 16 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BESALU, C.E. A 18 BANYOLES CLUB AT. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 72 FEC VALL DEL TER B
ROSES, A.E. C 21 SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 18 20-02-2022
A.E. UNIÓ REMENCES B 011 PORQUERES, U.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 24 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES, C.E. C 02 LES PRESES, C.F. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 80 LA CANYA, A.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 70 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FEC VALL DEL TER B 05 BESALU, C.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 51 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ROSES, A.E. C 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Jornada 19 06-03-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 70 A.E. UNIÓ REMENCES B
PORQUERES, U.E. A 100 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 81 BANYOLES, C.E. C
LES PRESES, C.F. B 21 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
LA CANYA, A.E. A 013 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 60 FEC VALL DEL TER B
BESALU, C.E. A 42 SANT ROC OLOT , C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 01 ROSES, A.E. C
Jornada 20 13-03-2022
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 42 A.E. UNIÓ REMENCES B
BANYOLES, C.E. C 18 PORQUERES, U.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES CLUB AT. A 51 LES PRESES, C.F. B
FEC VALL DEL TER B 40 LA CANYA, A.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 43 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ROSES, A.E. C 42 BESALU, C.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Jornada 21 20-03-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 100 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
A.E. UNIÓ REMENCES B 27 BANYOLES, C.E. C
PORQUERES, U.E. A 51 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 01 BANYOLES CLUB AT. A
LES PRESES, C.F. B 50 FEC VALL DEL TER B
LA CANYA, A.E. A 24 SANT ROC OLOT , C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 14 ROSES, A.E. C
BESALU, C.E. A 10 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 22 27-03-2022
BANYOLES, C.E. C 80 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 81 A.E. UNIÓ REMENCES B
BANYOLES CLUB AT. A 31 PORQUERES, U.E. A
FEC VALL DEL TER B 18 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
SANT ROC OLOT , C.F. A 32 LES PRESES, C.F. B
ROSES, A.E. C 140 LA CANYA, A.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BESALU, C.E. A 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Jornada 23 03-04-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 11 BANYOLES, C.E. C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 08 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
A.E. UNIÓ REMENCES B 013 BANYOLES CLUB AT. A
PORQUERES, U.E. A 160 FEC VALL DEL TER B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 110 SANT ROC OLOT , C.F. A
ROSES, A.E. C 42 LES PRESES, C.F. B
LA CANYA, A.E. A 37 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 25 BESALU, C.E. A
Jornada 24 10-04-2022
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 41 BANYOLES, C.E. C
BANYOLES CLUB AT. A 130 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
FEC VALL DEL TER B 16 A.E. UNIÓ REMENCES B
SANT ROC OLOT , C.F. A 06 PORQUERES, U.E. A
ROSES, A.E. C 04 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 13 LES PRESES, C.F. B
BESALU, C.E. A 160 LA CANYA, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Jornada 25 24-04-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 13 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BANYOLES, C.E. C 111 BANYOLES CLUB AT. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 40 FEC VALL DEL TER B
A.E. UNIÓ REMENCES B 04 SANT ROC OLOT , C.F. A
PORQUERES, U.E. A 50 ROSES, A.E. C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 11 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
LES PRESES, C.F. B 42 BESALU, C.E. A
LA CANYA, A.E. A 16 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Jornada 26 01-05-2022
BANYOLES CLUB AT. A 60 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
FEC VALL DEL TER B 17 BANYOLES, C.E. C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 14 SANT ROC OLOT , C.F. A
ROSES, A.E. C 60 A.E. UNIÓ REMENCES B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 011 PORQUERES, U.E. A
BESALU, C.E. A 16 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 14 LES PRESES, C.F. B
LA CANYA, A.E. A 311 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Jornada 27 08-05-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 03 BANYOLES CLUB AT. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 81 FEC VALL DEL TER B
BANYOLES, C.E. C 31 SANT ROC OLOT , C.F. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 06 ROSES, A.E. C
A.E. UNIÓ REMENCES B 14 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
PORQUERES, U.E. A 40 BESALU, C.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 100 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
LES PRESES, C.F. B 120 LA CANYA, A.E. A
Jornada 28 15-05-2022
FEC VALL DEL TER B 018 BANYOLES CLUB AT. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 02 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
ROSES, A.E. C 32 BANYOLES, C.E. C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 72 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
BESALU, C.E. A 90 A.E. UNIÓ REMENCES B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 07 PORQUERES, U.E. A
LA CANYA, A.E. A 09 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
LES PRESES, C.F. B 60 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Jornada 29 22-05-2022
FEC VALL DEL TER B 07 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES CLUB AT. A 110 SANT ROC OLOT , C.F. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A 00 ROSES, A.E. C
BANYOLES, C.E. C 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 15 BESALU, C.E. A
A.E. UNIÓ REMENCES B 26 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
PORQUERES, U.E. A 30 LA CANYA, A.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 21 LES PRESES, C.F. B
Jornada 30 29-05-2022
SANT ROC OLOT , C.F. A 41 FEC VALL DEL TER B
ROSES, A.E. C 16 BANYOLES CLUB AT. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 43 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
BESALU, C.E. A 25 BANYOLES, C.E. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 41 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
LA CANYA, A.E. A 21 A.E. UNIÓ REMENCES B
LES PRESES, C.F. B 03 PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 04 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.