Competició | TEMPORADA 2021-2022

infantil segona divisio | grup 45

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 10 ESCOLA F. GAVA, C. G
VILADECANS U.D. B 74 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 01 BEGUES, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 22 MARIANAO POBLET UD A
SANTFELIUENC, F.C. D 52 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CASTELLDEFELS, U.E. D 110 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
SANTBOIA, F.C. F 60 ESPLUGUENC, C.F.A. B
Jornada 2 17-10-2021
ESCOLA F. GAVA, C. G 21 SANTBOIA, F.C. F
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 30 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
BEGUES, C.F. A 33 VILADECANS U.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
MARIANAO POBLET UD A 51 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 34 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 28 SANTFELIUENC, F.C. D
ESPLUGUENC, C.F.A. B 017 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 3 24-10-2021
ESCOLA F. GAVA, C. G 22 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 23 BEGUES, C.F. A
VILADECANS U.D. B 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 03 MARIANAO POBLET UD A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 55 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 51 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
SANTFELIUENC, F.C. D 170 ESPLUGUENC, C.F.A. B
SANTBOIA, F.C. F 06 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 4 31-10-2021
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - SANTBOIA, F.C. F
BEGUES, C.F. A 40 ESCOLA F. GAVA, C. G
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
MARIANAO POBLET UD A 61 VILADECANS U.D. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 07 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ESPLUGUENC, C.F.A. B 09 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
CASTELLDEFELS, U.E. D 12 SANTFELIUENC, F.C. D
Jornada 5 07-11-2021
BEGUES, C.F. A 32 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. G 02 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 01 MARIANAO POBLET UD A
VILADECANS U.D. B 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 101 ESPLUGUENC, C.F.A. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 06 CASTELLDEFELS, U.E. D
SANTBOIA, F.C. F 06 SANTFELIUENC, F.C. D
Jornada 6 14-11-2021
BEGUES, C.F. A 31 SANTBOIA, F.C. F
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 22 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
MARIANAO POBLET UD A 90 ESCOLA F. GAVA, C. G
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 33 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 14 VILADECANS U.D. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 110 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
CASTELLDEFELS, U.E. D 51 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
SANTFELIUENC, F.C. D 20 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
Jornada 7 21-11-2021
BEGUES, C.F. A 43 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 06 MARIANAO POBLET UD A
ESCOLA F. GAVA, C. G 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 02 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
VILADECANS U.D. B 50 ESPLUGUENC, C.F.A. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 14 CASTELLDEFELS, U.E. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 37 SANTFELIUENC, F.C. D
SANTBOIA, F.C. F 43 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
Jornada 8 28-11-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 24 SANTBOIA, F.C. F
MARIANAO POBLET UD A 11 BEGUES, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 30 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 14 ESCOLA F. GAVA, C. G
ESPLUGUENC, C.F.A. B 08 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. D 81 VILADECANS U.D. B
SANTFELIUENC, F.C. D 80 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 12 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Jornada 9 12-12-2021
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 06 MARIANAO POBLET UD A
BEGUES, C.F. A 14 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 42 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
ESCOLA F. GAVA, C. G 21 ESPLUGUENC, C.F.A. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 13 CASTELLDEFELS, U.E. D
VILADECANS U.D. B 04 SANTFELIUENC, F.C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 44 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
SANTBOIA, F.C. F 13 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Jornada 10 19-12-2021
MARIANAO POBLET UD A 50 SANTBOIA, F.C. F
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
BEGUES, C.F. A 50 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
ESPLUGUENC, C.F.A. B 06 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 70 ESCOLA F. GAVA, C. G
SANTFELIUENC, F.C. D 70 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 41 VILADECANS U.D. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
Jornada 11 09-01-2022
MARIANAO POBLET UD A 41 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 03 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
BEGUES, C.F. A 90 ESPLUGUENC, C.F.A. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 08 CASTELLDEFELS, U.E. D
ESCOLA F. GAVA, C. G 04 SANTFELIUENC, F.C. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 21 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
VILADECANS U.D. B 50 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
SANTBOIA, F.C. F 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
Jornada 12 16-01-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 42 SANTBOIA, F.C. F
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 013 MARIANAO POBLET UD A
ESPLUGUENC, C.F.A. B 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. D 40 BEGUES, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. D 120 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 11 ESCOLA F. GAVA, C. G
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 30 VILADECANS U.D. B
Jornada 13 23-01-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
MARIANAO POBLET UD A 200 ESPLUGUENC, C.F.A. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 06 CASTELLDEFELS, U.E. D
BEGUES, C.F. A 15 SANTFELIUENC, F.C. D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 16 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
ESCOLA F. GAVA, C. G 20 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
SANTBOIA, F.C. F 14 VILADECANS U.D. B
Jornada 14 30-01-2022
SANTBOIA, F.C. F 33 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
ESPLUGUENC, C.F.A. B 011 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CASTELLDEFELS, U.E. D 41 MARIANAO POBLET UD A
SANTFELIUENC, F.C. D 50 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 32 BEGUES, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 32 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 50 ESCOLA F. GAVA, C. G
VILADECANS U.D. B 14 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Jornada 15 06-02-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 40 ESPLUGUENC, C.F.A. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 011 CASTELLDEFELS, U.E. D
MARIANAO POBLET UD A 12 SANTFELIUENC, F.C. D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 15 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
BEGUES, C.F. A 31 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
ESCOLA F. GAVA, C. G 52 VILADECANS U.D. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 05 SANTBOIA, F.C. F

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
ESCOLA F. GAVA, C. G 12 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 00 VILADECANS U.D. B
BEGUES, C.F. A 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 03 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
MARIANAO POBLET UD A 10 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 07 SANTFELIUENC, F.C. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 07 CASTELLDEFELS, U.E. D
ESPLUGUENC, C.F.A. B 08 SANTBOIA, F.C. F
Jornada 17 20-02-2022
SANTBOIA, F.C. F 00 ESCOLA F. GAVA, C. G
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 01 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
VILADECANS U.D. B 04 BEGUES, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 21 MARIANAO POBLET UD A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 34 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANTFELIUENC, F.C. D 84 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
CASTELLDEFELS, U.E. D 170 ESPLUGUENC, C.F.A. B
Jornada 18 06-03-2022
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 70 ESCOLA F. GAVA, C. G
BEGUES, C.F. A 30 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 33 VILADECANS U.D. B
MARIANAO POBLET UD A 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 33 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 16 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 018 SANTFELIUENC, F.C. D
CASTELLDEFELS, U.E. D 61 SANTBOIA, F.C. F
Jornada 19 13-03-2022
SANTBOIA, F.C. F 22 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. G 02 BEGUES, C.F. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 41 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
VILADECANS U.D. B 07 MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - ESPLUGUENC, C.F.A. B
SANTFELIUENC, F.C. D 20 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 20 20-03-2022
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 14 BEGUES, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 42 ESCOLA F. GAVA, C. G
MARIANAO POBLET UD A 40 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 63 VILADECANS U.D. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
ESPLUGUENC, C.F.A. B 112 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
CASTELLDEFELS, U.E. D 11 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
SANTFELIUENC, F.C. D 10 SANTBOIA, F.C. F
Jornada 21 27-03-2022
SANTBOIA, F.C. F 13 BEGUES, C.F. A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ESCOLA F. GAVA, C. G 01 MARIANAO POBLET UD A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
VILADECANS U.D. B 23 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 50 ESPLUGUENC, C.F.A. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 02 CASTELLDEFELS, U.E. D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 17 SANTFELIUENC, F.C. D
Jornada 22 03-04-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 32 BEGUES, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 20 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 32 ESCOLA F. GAVA, C. G
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
ESPLUGUENC, C.F.A. B 06 VILADECANS U.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. D 61 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
SANTFELIUENC, F.C. D 32 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 70 SANTBOIA, F.C. F
Jornada 23 10-04-2022
SANTBOIA, F.C. F 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
BEGUES, C.F. A 02 MARIANAO POBLET UD A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ESCOLA F. GAVA, C. G 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 50 ESPLUGUENC, C.F.A. B
VILADECANS U.D. B 09 CASTELLDEFELS, U.E. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 19 SANTFELIUENC, F.C. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 32 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
Jornada 24 24-04-2022
MARIANAO POBLET UD A 51 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 14 BEGUES, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 23 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. B 12 ESCOLA F. GAVA, C. G
CASTELLDEFELS, U.E. D 50 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. D 80 VILADECANS U.D. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 61 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 45 SANTBOIA, F.C. F
Jornada 25 01-05-2022
SANTBOIA, F.C. F 23 MARIANAO POBLET UD A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 33 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 35 BEGUES, C.F. A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 110 ESPLUGUENC, C.F.A. B
ESCOLA F. GAVA, C. G 03 CASTELLDEFELS, U.E. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 13 SANTFELIUENC, F.C. D
VILADECANS U.D. B 24 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 20 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Jornada 26 08-05-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 21 MARIANAO POBLET UD A
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 110 BEGUES, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 60 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SANTFELIUENC, F.C. D 31 ESCOLA F. GAVA, C. G
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 41 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 52 VILADECANS U.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E 20 SANTBOIA, F.C. F
Jornada 27 15-05-2022
SANTBOIA, F.C. F 35 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MARIANAO POBLET UD A 30 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 31 ESPLUGUENC, C.F.A. B
BEGUES, C.F. A 16 CASTELLDEFELS, U.E. D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 06 SANTFELIUENC, F.C. D
ESCOLA F. GAVA, C. G 24 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 31 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
VILADECANS U.D. B 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
Jornada 28 22-05-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. G - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ESPLUGUENC, C.F.A. B - MARIANAO POBLET UD A
CASTELLDEFELS, U.E. D - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANTFELIUENC, F.C. D - BEGUES, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - ESCOLA F. GAVA, C. G
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
VILADECANS U.D. B - SANTBOIA, F.C. F
Jornada 29 29-05-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. G - SANTBOIA, F.C. F
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - ESPLUGUENC, C.F.A. B
MARIANAO POBLET UD A - CASTELLDEFELS, U.E. D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - SANTFELIUENC, F.C. D
BEGUES, C.F. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ESCOLA F. GAVA, C. G - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - VILADECANS U.D. B
Jornada 30 05-06-2022
ESPLUGUENC, C.F.A. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. G
CASTELLDEFELS, U.E. D - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANTFELIUENC, F.C. D - MARIANAO POBLET UD A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - BEGUES, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
VILADECANS U.D. B - ESCOLA F. GAVA, C. G
SANTBOIA, F.C. F - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.