Competició | TEMPORADA 2021-2022

infantil segona divisio | grup 23

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
SARRIÀ, C.P. D 14 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 30 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 06 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
DIAGONAL CLUB ESP. B 130 ESCOLA E.BRAFA C
SANT IGNASI C.E. B 15 Pª BARC. BARCINO, CE C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ALZAMORA, C.F. A 50 CATALÒNIA, U.B. F
HOSPITALENSE, AT.C. C 30 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
Jornada 2 17-10-2021
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 140 HOSPITALENSE, AT.C. C
APA POBLE SEC, CE. A 101 SARRIÀ, C.P. D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 25 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
ESCOLA E.BRAFA C 25 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
Pª BARC. BARCINO, CE C 92 DIAGONAL CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 50 SANT IGNASI C.E. B
CATALÒNIA, U.B. F 40 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 03 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 3 24-10-2021
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 25 APA POBLE SEC, CE. A
SARRIÀ, C.P. D 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 150 ESCOLA E.BRAFA C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 09 Pª BARC. BARCINO, CE C
DIAGONAL CLUB ESP. B 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SANT IGNASI C.E. B 21 CATALÒNIA, U.B. F
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 04 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
HOSPITALENSE, AT.C. C 014 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 4 31-10-2021
APA POBLE SEC, CE. A 81 HOSPITALENSE, AT.C. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 02 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
ESCOLA E.BRAFA C 06 SARRIÀ, C.P. D
Pª BARC. BARCINO, CE C 16 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 101 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
CATALÒNIA, U.B. F 11 DIAGONAL CLUB ESP. B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 30 SANT IGNASI C.E. B
ALZAMORA, C.F. A 70 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Jornada 5 07-11-2021
APA POBLE SEC, CE. A 121 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 130 ESCOLA E.BRAFA C
SARRIÀ, C.P. D 44 Pª BARC. BARCINO, CE C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 60 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 12 CATALÒNIA, U.B. F
DIAGONAL CLUB ESP. B 07 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
SANT IGNASI C.E. B 17 ALZAMORA, C.F. A
HOSPITALENSE, AT.C. C 21 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Jornada 6 14-11-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 51 HOSPITALENSE, AT.C. C
ESCOLA E.BRAFA C 019 APA POBLE SEC, CE. A
Pª BARC. BARCINO, CE C 14 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 50 SARRIÀ, C.P. D
CATALÒNIA, U.B. F 06 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 81 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
ALZAMORA, C.F. A 30 DIAGONAL CLUB ESP. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 01 SANT IGNASI C.E. B
Jornada 7 21-11-2021
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 191 ESCOLA E.BRAFA C
APA POBLE SEC, CE. A 102 Pª BARC. BARCINO, CE C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 11 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SARRIÀ, C.P. D 12 CATALÒNIA, U.B. F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 82 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 06 ALZAMORA, C.F. A
DIAGONAL CLUB ESP. B 42 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
HOSPITALENSE, AT.C. C 50 SANT IGNASI C.E. B
Jornada 8 28-11-2021
HOSPITALENSE, AT.C. C 110 ESCOLA E.BRAFA C
Pª BARC. BARCINO, CE C 08 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 22 APA POBLE SEC, CE. A
CATALÒNIA, U.B. F 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 62 SARRIÀ, C.P. D
ALZAMORA, C.F. A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 62 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
SANT IGNASI C.E. B 25 DIAGONAL CLUB ESP. B
Jornada 9 12-12-2021
ESCOLA E.BRAFA C 15 Pª BARC. BARCINO, CE C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
APA POBLE SEC, CE. A 80 CATALÒNIA, U.B. F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 30 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
SARRIÀ, C.P. D 03 ALZAMORA, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 80 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 40 SANT IGNASI C.E. B
HOSPITALENSE, AT.C. C 01 DIAGONAL CLUB ESP. B
Jornada 10 19-12-2021
Pª BARC. BARCINO, CE C 44 HOSPITALENSE, AT.C. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 90 ESCOLA E.BRAFA C
CATALÒNIA, U.B. F 15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 43 APA POBLE SEC, CE. A
ALZAMORA, C.F. A 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 22 SARRIÀ, C.P. D
SANT IGNASI C.E. B 010 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
DIAGONAL CLUB ESP. B 51 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
Jornada 11 09-01-2022
Pª BARC. BARCINO, CE C 17 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ESCOLA E.BRAFA C 15 CATALÒNIA, U.B. F
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 03 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
APA POBLE SEC, CE. A 71 ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 40 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
SARRIÀ, C.P. D 90 SANT IGNASI C.E. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 130 DIAGONAL CLUB ESP. B
HOSPITALENSE, AT.C. C 60 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
Jornada 12 16-01-2022
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 30 HOSPITALENSE, AT.C. C
CATALÒNIA, U.B. F 12 Pª BARC. BARCINO, CE C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 60 ESCOLA E.BRAFA C
ALZAMORA, C.F. A 70 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 05 APA POBLE SEC, CE. A
SANT IGNASI C.E. B 06 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
DIAGONAL CLUB ESP. B 41 SARRIÀ, C.P. D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
Jornada 13 23-01-2022
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 10 CATALÒNIA, U.B. F
Pª BARC. BARCINO, CE C 12 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
ESCOLA E.BRAFA C 019 ALZAMORA, C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 14 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
APA POBLE SEC, CE. A 100 SANT IGNASI C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 111 DIAGONAL CLUB ESP. B
SARRIÀ, C.P. D 00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
HOSPITALENSE, AT.C. C 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
Jornada 14 30-01-2022
HOSPITALENSE, AT.C. C 14 CATALÒNIA, U.B. F
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ALZAMORA, C.F. A 150 Pª BARC. BARCINO, CE C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 41 ESCOLA E.BRAFA C
SANT IGNASI C.E. B 03 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
DIAGONAL CLUB ESP. B 011 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 72 SARRIÀ, C.P. D
Jornada 15 06-02-2022
CATALÒNIA, U.B. F 13 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 14 ALZAMORA, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE C 32 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ESCOLA E.BRAFA C 35 SANT IGNASI C.E. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 31 DIAGONAL CLUB ESP. B
APA POBLE SEC, CE. A 100 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
SARRIÀ, C.P. D 51 HOSPITALENSE, AT.C. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 41 SARRIÀ, C.P. D
APA POBLE SEC, CE. A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 61 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
ESCOLA E.BRAFA C 25 DIAGONAL CLUB ESP. B
Pª BARC. BARCINO, CE C 10 SANT IGNASI C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 62 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
CATALÒNIA, U.B. F 05 ALZAMORA, C.F. A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 21 HOSPITALENSE, AT.C. C
Jornada 17 20-02-2022
HOSPITALENSE, AT.C. C 14 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SARRIÀ, C.P. D 013 APA POBLE SEC, CE. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 50 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 41 ESCOLA E.BRAFA C
DIAGONAL CLUB ESP. B 105 Pª BARC. BARCINO, CE C
SANT IGNASI C.E. B 02 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 30 CATALÒNIA, U.B. F
ALZAMORA, C.F. A 30 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
Jornada 18 06-03-2022
APA POBLE SEC, CE. A 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 41 SARRIÀ, C.P. D
ESCOLA E.BRAFA C 015 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
Pª BARC. BARCINO, CE C 50 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 41 DIAGONAL CLUB ESP. B
CATALÒNIA, U.B. F 00 SANT IGNASI C.E. B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 10 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ALZAMORA, C.F. A 60 HOSPITALENSE, AT.C. C
Jornada 19 13-03-2022
HOSPITALENSE, AT.C. C 27 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
SARRIÀ, C.P. D 71 ESCOLA E.BRAFA C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 100 Pª BARC. BARCINO, CE C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 08 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
DIAGONAL CLUB ESP. B 34 CATALÒNIA, U.B. F
SANT IGNASI C.E. B 04 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 24 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 20 20-03-2022
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 39 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA E.BRAFA C 012 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
Pª BARC. BARCINO, CE C 21 SARRIÀ, C.P. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
CATALÒNIA, U.B. F 41 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 52 DIAGONAL CLUB ESP. B
ALZAMORA, C.F. A 70 SANT IGNASI C.E. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 11 HOSPITALENSE, AT.C. C
Jornada 21 27-03-2022
HOSPITALENSE, AT.C. C 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
APA POBLE SEC, CE. A 160 ESCOLA E.BRAFA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 50 Pª BARC. BARCINO, CE C
SARRIÀ, C.P. D 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 40 CATALÒNIA, U.B. F
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 010 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
DIAGONAL CLUB ESP. B 03 ALZAMORA, C.F. A
SANT IGNASI C.E. B 16 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Jornada 22 03-04-2022
ESCOLA E.BRAFA C 02 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
Pª BARC. BARCINO, CE C 12 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
CATALÒNIA, U.B. F 11 SARRIÀ, C.P. D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
ALZAMORA, C.F. A 70 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 31 DIAGONAL CLUB ESP. B
SANT IGNASI C.E. B 31 HOSPITALENSE, AT.C. C
Jornada 23 10-04-2022
ESCOLA E.BRAFA C 11 HOSPITALENSE, AT.C. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 22 Pª BARC. BARCINO, CE C
APA POBLE SEC, CE. A 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 42 CATALÒNIA, U.B. F
SARRIÀ, C.P. D 06 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 21 ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 09 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
DIAGONAL CLUB ESP. B 20 SANT IGNASI C.E. B
Jornada 24 24-04-2022
Pª BARC. BARCINO, CE C 61 ESCOLA E.BRAFA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
CATALÒNIA, U.B. F 13 APA POBLE SEC, CE. A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 01 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
ALZAMORA, C.F. A 30 SARRIÀ, C.P. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 07 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
SANT IGNASI C.E. B 22 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
DIAGONAL CLUB ESP. B 12 HOSPITALENSE, AT.C. C
Jornada 25 01-05-2022
HOSPITALENSE, AT.C. C 13 Pª BARC. BARCINO, CE C
ESCOLA E.BRAFA C 27 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 30 CATALÒNIA, U.B. F
APA POBLE SEC, CE. A 20 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 31 ALZAMORA, C.F. A
SARRIÀ, C.P. D 23 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 40 SANT IGNASI C.E. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 13 DIAGONAL CLUB ESP. B
Jornada 26 08-05-2022
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 40 Pª BARC. BARCINO, CE C
CATALÒNIA, U.B. F 30 ESCOLA E.BRAFA C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 61 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ALZAMORA, C.F. A 33 APA POBLE SEC, CE. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SANT IGNASI C.E. B 22 SARRIÀ, C.P. D
DIAGONAL CLUB ESP. B 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 13 HOSPITALENSE, AT.C. C
Jornada 27 15-05-2022
HOSPITALENSE, AT.C. C 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. BARCINO, CE C 23 CATALÒNIA, U.B. F
ESCOLA E.BRAFA C 010 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 04 ALZAMORA, C.F. A
APA POBLE SEC, CE. A 130 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 80 SANT IGNASI C.E. B
SARRIÀ, C.P. D 32 DIAGONAL CLUB ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 130 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
Jornada 28 22-05-2022
CATALÒNIA, U.B. F 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 32 Pª BARC. BARCINO, CE C
ALZAMORA, C.F. A 120 ESCOLA E.BRAFA C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
SANT IGNASI C.E. B 013 APA POBLE SEC, CE. A
DIAGONAL CLUB ESP. B 08 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 15 SARRIÀ, C.P. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 100 HOSPITALENSE, AT.C. C
Jornada 29 29-05-2022
CATALÒNIA, U.B. F 30 HOSPITALENSE, AT.C. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 03 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
Pª BARC. BARCINO, CE C 03 ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA E.BRAFA C 03 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 21 SANT IGNASI C.E. B
APA POBLE SEC, CE. A 81 DIAGONAL CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 80 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
SARRIÀ, C.P. D 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D
Jornada 30 05-06-2022
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 20 CATALÒNIA, U.B. F
ALZAMORA, C.F. A 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 12 Pª BARC. BARCINO, CE C
SANT IGNASI C.E. B 42 ESCOLA E.BRAFA C
DIAGONAL CLUB ESP. B 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 011 APA POBLE SEC, CE. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS D 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
HOSPITALENSE, AT.C. C 110 SARRIÀ, C.P. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.