Competició | TEMPORADA 2021-2022

infantil segona divisio | grup 19

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
CATALÒNIA, U.B. C 52 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 33 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D 80 SANT IGNASI C.E. C
PARC, U.D. A 00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
IMPERIO , C.F. B 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
Pª BARC. CINC COPES D
R
Descansa
SISTRELLS C.F. C 90 TRINIDAD, C.D. B
VALLDOREIX F.C. B 04 SARRIÀ, C.P. C
Jornada 2 17-10-2021
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 82 VALLDOREIX F.C. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 33 CATALÒNIA, U.B. C
SANT IGNASI C.E. C 06 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 04 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 05 PARC, U.D. A
Descansa
R
IMPERIO , C.F. B
TRINIDAD, C.D. B 05 Pª BARC. CINC COPES D
SARRIÀ, C.P. C 21 SISTRELLS C.F. C
Jornada 3 24-10-2021
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
CATALÒNIA, U.B. C - SANT IGNASI C.E. C
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
PARC, U.D. A
R
Descansa
IMPERIO , C.F. B - TRINIDAD, C.D. B
Pª BARC. CINC COPES D - SARRIÀ, C.P. C
VALLDOREIX F.C. B - SISTRELLS C.F. C
Jornada 4 31-10-2021
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - VALLDOREIX F.C. B
SANT IGNASI C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - CATALÒNIA, U.B. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
TRINIDAD, C.D. B - PARC, U.D. A
SARRIÀ, C.P. C - IMPERIO , C.F. B
SISTRELLS C.F. C - Pª BARC. CINC COPES D
Jornada 5 07-11-2021
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - SANT IGNASI C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
CATALÒNIA, U.B. C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - TRINIDAD, C.D. B
PARC, U.D. A - SARRIÀ, C.P. C
IMPERIO , C.F. B - SISTRELLS C.F. C
VALLDOREIX F.C. B - Pª BARC. CINC COPES D
Jornada 6 14-11-2021
SANT IGNASI C.E. C - VALLDOREIX F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
Descansa
R
CATALÒNIA, U.B. C
TRINIDAD, C.D. B - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
SARRIÀ, C.P. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SISTRELLS C.F. C - PARC, U.D. A
Pª BARC. CINC COPES D - IMPERIO , C.F. B
Jornada 7 21-11-2021
SANT IGNASI C.E. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
R
Descansa
CATALÒNIA, U.B. C - TRINIDAD, C.D. B
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - SARRIÀ, C.P. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - SISTRELLS C.F. C
PARC, U.D. A - Pª BARC. CINC COPES D
VALLDOREIX F.C. B - IMPERIO , C.F. B
Jornada 8 28-11-2021
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - VALLDOREIX F.C. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - SANT IGNASI C.E. C
Descansa
R
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
TRINIDAD, C.D. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SARRIÀ, C.P. C - CATALÒNIA, U.B. C
SISTRELLS C.F. C - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
Pª BARC. CINC COPES D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
IMPERIO , C.F. B - PARC, U.D. A
Jornada 9 12-12-2021
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SANT IGNASI C.E. C
R
Descansa
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - TRINIDAD, C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - SARRIÀ, C.P. C
CATALÒNIA, U.B. C - SISTRELLS C.F. C
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - Pª BARC. CINC COPES D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - IMPERIO , C.F. B
VALLDOREIX F.C. B - PARC, U.D. A
Jornada 10 19-12-2021
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - VALLDOREIX F.C. B
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
TRINIDAD, C.D. B - SANT IGNASI C.E. C
SARRIÀ, C.P. C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
SISTRELLS C.F. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
Pª BARC. CINC COPES D - CATALÒNIA, U.B. C
IMPERIO , C.F. B - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
PARC, U.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Jornada 11 09-01-2022
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - TRINIDAD, C.D. B
SANT IGNASI C.E. C - SARRIÀ, C.P. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - SISTRELLS C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - Pª BARC. CINC COPES D
CATALÒNIA, U.B. C - IMPERIO , C.F. B
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - PARC, U.D. A
VALLDOREIX F.C. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Jornada 12 16-01-2022
Descansa
R
VALLDOREIX F.C. B
TRINIDAD, C.D. B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SARRIÀ, C.P. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SISTRELLS C.F. C - SANT IGNASI C.E. C
Pª BARC. CINC COPES D - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
IMPERIO , C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
PARC, U.D. A - CATALÒNIA, U.B. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
Jornada 13 23-01-2022
Descansa
R
TRINIDAD, C.D. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - SARRIÀ, C.P. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - SISTRELLS C.F. C
SANT IGNASI C.E. C - Pª BARC. CINC COPES D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - IMPERIO , C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - PARC, U.D. A
CATALÒNIA, U.B. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
VALLDOREIX F.C. B - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
Jornada 14 30-01-2022
VALLDOREIX F.C. B - TRINIDAD, C.D. B
SARRIÀ, C.P. C
R
Descansa
SISTRELLS C.F. C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
Pª BARC. CINC COPES D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
IMPERIO , C.F. B - SANT IGNASI C.E. C
PARC, U.D. A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - CATALÒNIA, U.B. C
Jornada 15 06-02-2022
TRINIDAD, C.D. B - SARRIÀ, C.P. C
Descansa
R
SISTRELLS C.F. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - Pª BARC. CINC COPES D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - IMPERIO , C.F. B
SANT IGNASI C.E. C - PARC, U.D. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
CATALÒNIA, U.B. C - VALLDOREIX F.C. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - CATALÒNIA, U.B. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
SANT IGNASI C.E. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - PARC, U.D. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - IMPERIO , C.F. B
Descansa
R
Pª BARC. CINC COPES D
TRINIDAD, C.D. B - SISTRELLS C.F. C
SARRIÀ, C.P. C - VALLDOREIX F.C. B
Jornada 17 20-02-2022
VALLDOREIX F.C. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
CATALÒNIA, U.B. C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - SANT IGNASI C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
PARC, U.D. A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
IMPERIO , C.F. B
R
Descansa
Pª BARC. CINC COPES D - TRINIDAD, C.D. B
SISTRELLS C.F. C - SARRIÀ, C.P. C
Jornada 18 06-03-2022
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SANT IGNASI C.E. C - CATALÒNIA, U.B. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Descansa
R
PARC, U.D. A
TRINIDAD, C.D. B - IMPERIO , C.F. B
SARRIÀ, C.P. C - Pª BARC. CINC COPES D
SISTRELLS C.F. C - VALLDOREIX F.C. B
Jornada 19 13-03-2022
VALLDOREIX F.C. B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - SANT IGNASI C.E. C
CATALÒNIA, U.B. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
R
Descansa
PARC, U.D. A - TRINIDAD, C.D. B
IMPERIO , C.F. B - SARRIÀ, C.P. C
Pª BARC. CINC COPES D - SISTRELLS C.F. C
Jornada 20 20-03-2022
SANT IGNASI C.E. C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - CATALÒNIA, U.B. C
Descansa
R
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
TRINIDAD, C.D. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
SARRIÀ, C.P. C - PARC, U.D. A
SISTRELLS C.F. C - IMPERIO , C.F. B
Pª BARC. CINC COPES D - VALLDOREIX F.C. B
Jornada 21 27-03-2022
VALLDOREIX F.C. B - SANT IGNASI C.E. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
CATALÒNIA, U.B. C
R
Descansa
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - TRINIDAD, C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - SARRIÀ, C.P. C
PARC, U.D. A - SISTRELLS C.F. C
IMPERIO , C.F. B - Pª BARC. CINC COPES D
Jornada 22 03-04-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - SANT IGNASI C.E. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
TRINIDAD, C.D. B - CATALÒNIA, U.B. C
SARRIÀ, C.P. C - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
SISTRELLS C.F. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Pª BARC. CINC COPES D - PARC, U.D. A
IMPERIO , C.F. B - VALLDOREIX F.C. B
Jornada 23 10-04-2022
VALLDOREIX F.C. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SANT IGNASI C.E. C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - TRINIDAD, C.D. B
CATALÒNIA, U.B. C - SARRIÀ, C.P. C
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - SISTRELLS C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - Pª BARC. CINC COPES D
PARC, U.D. A - IMPERIO , C.F. B
Jornada 24 24-04-2022
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Descansa
R
SANT IGNASI C.E. C
TRINIDAD, C.D. B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
SARRIÀ, C.P. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SISTRELLS C.F. C - CATALÒNIA, U.B. C
Pª BARC. CINC COPES D - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
IMPERIO , C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
PARC, U.D. A - VALLDOREIX F.C. B
Jornada 25 01-05-2022
VALLDOREIX F.C. B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
R
Descansa
SANT IGNASI C.E. C - TRINIDAD, C.D. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - SARRIÀ, C.P. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - SISTRELLS C.F. C
CATALÒNIA, U.B. C - Pª BARC. CINC COPES D
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - IMPERIO , C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - PARC, U.D. A
Jornada 26 08-05-2022
Descansa
R
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
TRINIDAD, C.D. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SARRIÀ, C.P. C - SANT IGNASI C.E. C
SISTRELLS C.F. C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Pª BARC. CINC COPES D - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
IMPERIO , C.F. B - CATALÒNIA, U.B. C
PARC, U.D. A - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - VALLDOREIX F.C. B
Jornada 27 15-05-2022
VALLDOREIX F.C. B
R
Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - TRINIDAD, C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - SARRIÀ, C.P. C
SANT IGNASI C.E. C - SISTRELLS C.F. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - Pª BARC. CINC COPES D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - IMPERIO , C.F. B
CATALÒNIA, U.B. C - PARC, U.D. A
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
Jornada 28 22-05-2022
TRINIDAD, C.D. B
R
Descansa
SARRIÀ, C.P. C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SISTRELLS C.F. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Pª BARC. CINC COPES D - SANT IGNASI C.E. C
IMPERIO , C.F. B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
PARC, U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - CATALÒNIA, U.B. C
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - VALLDOREIX F.C. B
Jornada 29 29-05-2022
TRINIDAD, C.D. B - VALLDOREIX F.C. B
Descansa
R
SARRIÀ, C.P. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B - SISTRELLS C.F. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - Pª BARC. CINC COPES D
SANT IGNASI C.E. C - IMPERIO , C.F. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - PARC, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D
CATALÒNIA, U.B. C - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
Jornada 30 05-06-2022
SARRIÀ, C.P. C - TRINIDAD, C.D. B
SISTRELLS C.F. C
R
Descansa
Pª BARC. CINC COPES D - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
IMPERIO , C.F. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
PARC, U.D. A - SANT IGNASI C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA D - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
VALLDOREIX F.C. B - CATALÒNIA, U.B. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.