Competició | TEMPORADA 2021-2022

infantil segona divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 50 CONSTANTI, C.E. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 100 EL CATLLAR, C.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. D 17 MORELL, C.D. A
LA FLORESTA, C.D. B 31 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
ALCOVER, C.E. A 70 PARE MANYANET, A.E. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 180 MAS PELLICER, U.D.C. C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 10 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
BASE MARC BARTRA CF D 36 CANONJA, C.F. B
Jornada 2 17-10-2021
CONSTANTI, C.E. A 52 BASE MARC BARTRA CF D
EL CATLLAR, C.E. A 29 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
MORELL, C.D. A 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 23 SANTES CREUS CLUB ESP. D
PARE MANYANET, A.E. C 23 LA FLORESTA, C.D. B
MAS PELLICER, U.D.C. C 08 ALCOVER, C.E. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
CANONJA, C.F. B 22 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
Jornada 3 24-10-2021
CONSTANTI, C.E. A 32 EL CATLLAR, C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 41 MORELL, C.D. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 81 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
SANTES CREUS CLUB ESP. D 11 PARE MANYANET, A.E. C
LA FLORESTA, C.D. B 111 MAS PELLICER, U.D.C. C
ALCOVER, C.E. A 22 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 02 CANONJA, C.F. B
BASE MARC BARTRA CF D 14 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
Jornada 4 31-10-2021
EL CATLLAR, C.E. A 23 BASE MARC BARTRA CF D
MORELL, C.D. A 30 CONSTANTI, C.E. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 08 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
PARE MANYANET, A.E. C 016 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
MAS PELLICER, U.D.C. C 08 SANTES CREUS CLUB ESP. D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 81 LA FLORESTA, C.D. B
CANONJA, C.F. B 10 ALCOVER, C.E. A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 03 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
Jornada 5 07-11-2021
EL CATLLAR, C.E. A 17 MORELL, C.D. A
CONSTANTI, C.E. A 10 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 90 PARE MANYANET, A.E. C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 220 MAS PELLICER, U.D.C. C
SANTES CREUS CLUB ESP. D 08 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
LA FLORESTA, C.D. B 35 CANONJA, C.F. B
ALCOVER, C.E. A 02 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
BASE MARC BARTRA CF D 07 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
Jornada 6 14-11-2021
MORELL, C.D. A 61 BASE MARC BARTRA CF D
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 03 EL CATLLAR, C.E. A
PARE MANYANET, A.E. C 06 CONSTANTI, C.E. A
MAS PELLICER, U.D.C. C 022 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 01 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
CANONJA, C.F. B 102 SANTES CREUS CLUB ESP. D
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 21 LA FLORESTA, C.D. B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 41 ALCOVER, C.E. A
Jornada 7 21-11-2021
MORELL, C.D. A 30 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
EL CATLLAR, C.E. A 20 PARE MANYANET, A.E. C
CONSTANTI, C.E. A 100 MAS PELLICER, U.D.C. C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 91 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 60 CANONJA, C.F. B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 31 SANTES CREUS CLUB ESP. D
LA FLORESTA, C.D. B 17 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
BASE MARC BARTRA CF D 15 ALCOVER, C.E. A
Jornada 8 28-11-2021
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 23 BASE MARC BARTRA CF D
PARE MANYANET, A.E. C 06 MORELL, C.D. A
MAS PELLICER, U.D.C. C 08 EL CATLLAR, C.E. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 31 CONSTANTI, C.E. A
CANONJA, C.F. B 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 01 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
SANTES CREUS CLUB ESP. D 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
ALCOVER, C.E. A 20 LA FLORESTA, C.D. B
Jornada 9 12-12-2021
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 40 PARE MANYANET, A.E. C
MORELL, C.D. A 140 MAS PELLICER, U.D.C. C
EL CATLLAR, C.E. A 03 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
CONSTANTI, C.E. A 12 CANONJA, C.F. B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 20 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
SANTES CREUS CLUB ESP. D 24 ALCOVER, C.E. A
BASE MARC BARTRA CF D 11 LA FLORESTA, C.D. B
Jornada 10 19-12-2021
PARE MANYANET, A.E. C 310 BASE MARC BARTRA CF D
MAS PELLICER, U.D.C. C 07 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 05 MORELL, C.D. A
CANONJA, C.F. B 42 EL CATLLAR, C.E. A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 11 CONSTANTI, C.E. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 34 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
ALCOVER, C.E. A 13 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
LA FLORESTA, C.D. B 41 SANTES CREUS CLUB ESP. D
Jornada 11 09-01-2022
PARE MANYANET, A.E. C 62 MAS PELLICER, U.D.C. C
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 03 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
MORELL, C.D. A 21 CANONJA, C.F. B
EL CATLLAR, C.E. A 06 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
CONSTANTI, C.E. A 43 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 20 ALCOVER, C.E. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 130 LA FLORESTA, C.D. B
BASE MARC BARTRA CF D 32 SANTES CREUS CLUB ESP. D
Jornada 12 16-01-2022
MAS PELLICER, U.D.C. C 19 BASE MARC BARTRA CF D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 50 PARE MANYANET, A.E. C
CANONJA, C.F. B 60 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 34 MORELL, C.D. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 22 EL CATLLAR, C.E. A
ALCOVER, C.E. A 41 CONSTANTI, C.E. A
LA FLORESTA, C.D. B 118 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
SANTES CREUS CLUB ESP. D 19 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
Jornada 13 23-01-2022
MAS PELLICER, U.D.C. C 05 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
PARE MANYANET, A.E. C 19 CANONJA, C.F. B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 10 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
MORELL, C.D. A 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
EL CATLLAR, C.E. A 01 ALCOVER, C.E. A
CONSTANTI, C.E. A 52 LA FLORESTA, C.D. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 130 SANTES CREUS CLUB ESP. D
BASE MARC BARTRA CF D 011 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
Jornada 14 30-01-2022
BASE MARC BARTRA CF D 13 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
CANONJA, C.F. B 170 MAS PELLICER, U.D.C. C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 50 PARE MANYANET, A.E. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 110 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
ALCOVER, C.E. A 03 MORELL, C.D. A
LA FLORESTA, C.D. B 41 EL CATLLAR, C.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. D 24 CONSTANTI, C.E. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
Jornada 15 06-02-2022
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 21 CANONJA, C.F. B
MAS PELLICER, U.D.C. C 012 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
PARE MANYANET, A.E. C 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 07 ALCOVER, C.E. A
MORELL, C.D. A 21 LA FLORESTA, C.D. B
EL CATLLAR, C.E. A 12 SANTES CREUS CLUB ESP. D
CONSTANTI, C.E. A 01 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 110 BASE MARC BARTRA CF D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
CONSTANTI, C.E. A 113 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
EL CATLLAR, C.E. A 08 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
MORELL, C.D. A 40 SANTES CREUS CLUB ESP. D
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 15 LA FLORESTA, C.D. B
PARE MANYANET, A.E. C 15 ALCOVER, C.E. A
MAS PELLICER, U.D.C. C 013 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 23 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
CANONJA, C.F. B 121 BASE MARC BARTRA CF D
Jornada 17 20-02-2022
BASE MARC BARTRA CF D 11 CONSTANTI, C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 80 EL CATLLAR, C.E. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 22 MORELL, C.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. D 42 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
LA FLORESTA, C.D. B 41 PARE MANYANET, A.E. C
ALCOVER, C.E. A 90 MAS PELLICER, U.D.C. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 02 CANONJA, C.F. B
Jornada 18 06-03-2022
EL CATLLAR, C.E. A 43 CONSTANTI, C.E. A
MORELL, C.D. A 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 013 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
PARE MANYANET, A.E. C 33 SANTES CREUS CLUB ESP. D
MAS PELLICER, U.D.C. C 05 LA FLORESTA, C.D. B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 11 ALCOVER, C.E. A
CANONJA, C.F. B 20 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 10 BASE MARC BARTRA CF D
Jornada 19 13-03-2022
BASE MARC BARTRA CF D 11 EL CATLLAR, C.E. A
CONSTANTI, C.E. A 14 MORELL, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 91 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 160 PARE MANYANET, A.E. C
SANTES CREUS CLUB ESP. D 60 MAS PELLICER, U.D.C. C
LA FLORESTA, C.D. B 01 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
ALCOVER, C.E. A 21 CANONJA, C.F. B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 12 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
Jornada 20 20-03-2022
MORELL, C.D. A 40 EL CATLLAR, C.E. A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 43 CONSTANTI, C.E. A
PARE MANYANET, A.E. C 012 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
MAS PELLICER, U.D.C. C 017 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 52 SANTES CREUS CLUB ESP. D
CANONJA, C.F. B 43 LA FLORESTA, C.D. B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 32 ALCOVER, C.E. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 41 BASE MARC BARTRA CF D
Jornada 21 27-03-2022
BASE MARC BARTRA CF D 14 MORELL, C.D. A
EL CATLLAR, C.E. A 21 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
CONSTANTI, C.E. A 42 PARE MANYANET, A.E. C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 231 MAS PELLICER, U.D.C. C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 30 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
SANTES CREUS CLUB ESP. D 08 CANONJA, C.F. B
LA FLORESTA, C.D. B 04 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
ALCOVER, C.E. A 10 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
Jornada 22 03-04-2022
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 06 MORELL, C.D. A
PARE MANYANET, A.E. C 00 EL CATLLAR, C.E. A
MAS PELLICER, U.D.C. C 05 CONSTANTI, C.E. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
CANONJA, C.F. B 18 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
SANTES CREUS CLUB ESP. D 02 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 12 LA FLORESTA, C.D. B
ALCOVER, C.E. A 50 BASE MARC BARTRA CF D
Jornada 23 10-04-2022
BASE MARC BARTRA CF D 42 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
MORELL, C.D. A 61 PARE MANYANET, A.E. C
EL CATLLAR, C.E. A 61 MAS PELLICER, U.D.C. C
CONSTANTI, C.E. A 13 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 60 CANONJA, C.F. B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 31 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 60 SANTES CREUS CLUB ESP. D
LA FLORESTA, C.D. B 13 ALCOVER, C.E. A
Jornada 24 24-04-2022
PARE MANYANET, A.E. C 13 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
MAS PELLICER, U.D.C. C 16 MORELL, C.D. A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 11 EL CATLLAR, C.E. A
CANONJA, C.F. B 40 CONSTANTI, C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 30 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 13 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
ALCOVER, C.E. A 40 SANTES CREUS CLUB ESP. D
LA FLORESTA, C.D. B 51 BASE MARC BARTRA CF D
Jornada 25 01-05-2022
BASE MARC BARTRA CF D 22 PARE MANYANET, A.E. C
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 53 MAS PELLICER, U.D.C. C
MORELL, C.D. A 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
EL CATLLAR, C.E. A 14 CANONJA, C.F. B
CONSTANTI, C.E. A 02 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 60 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 30 ALCOVER, C.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. D 15 LA FLORESTA, C.D. B
Jornada 26 08-05-2022
MAS PELLICER, U.D.C. C 02 PARE MANYANET, A.E. C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 32 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
CANONJA, C.F. B 62 MORELL, C.D. A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 40 EL CATLLAR, C.E. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 22 CONSTANTI, C.E. A
ALCOVER, C.E. A 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
LA FLORESTA, C.D. B 04 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
SANTES CREUS CLUB ESP. D 22 BASE MARC BARTRA CF D
Jornada 27 15-05-2022
BASE MARC BARTRA CF D 173 MAS PELLICER, U.D.C. C
PARE MANYANET, A.E. C 110 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 29 CANONJA, C.F. B
MORELL, C.D. A 11 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
EL CATLLAR, C.E. A 03 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
CONSTANTI, C.E. A 16 ALCOVER, C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 60 LA FLORESTA, C.D. B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 140 SANTES CREUS CLUB ESP. D
Jornada 28 22-05-2022
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 150 MAS PELLICER, U.D.C. C
CANONJA, C.F. B 101 PARE MANYANET, A.E. C
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 03 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 24 MORELL, C.D. A
ALCOVER, C.E. A 20 EL CATLLAR, C.E. A
LA FLORESTA, C.D. B 26 CONSTANTI, C.E. A
SANTES CREUS CLUB ESP. D 07 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 120 BASE MARC BARTRA CF D
Jornada 29 29-05-2022
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B 21 BASE MARC BARTRA CF D
MAS PELLICER, U.D.C. C 37 CANONJA, C.F. B
PARE MANYANET, A.E. C 32 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A
LA SELVA DEL CAMP, F.C. B 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B
MORELL, C.D. A 31 ALCOVER, C.E. A
EL CATLLAR, C.E. A 24 LA FLORESTA, C.D. B
CONSTANTI, C.E. A 31 SANTES CREUS CLUB ESP. D
GIMNASTIC TARRAGONA, C. E 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB A
Jornada 30 05-06-2022
CANONJA, C.F. B 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET A 81 MAS PELLICER, U.D.C. C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB B 101 PARE MANYANET, A.E. C
ALCOVER, C.E. A 20 LA SELVA DEL CAMP, F.C. B
LA FLORESTA, C.D. B 20 MORELL, C.D. A
SANTES CREUS CLUB ESP. D 23 EL CATLLAR, C.E. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB A 110 CONSTANTI, C.E. A
BASE MARC BARTRA CF D 016 GIMNASTIC TARRAGONA, C. E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.