Competició | TEMPORADA 2021-2022

infantil segona divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
NAVATA, C.F. B 08 LA JONQUERA, U.E. B
BANYOLES CLUB AT. B 53 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
ROSES, A.E. B 40 CISTELLA CLUB FUTBOL A
PERALADA, C.F. C 61 VILAMALLA, F.C. B
BASCARA, F.C. A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
Pª UNIONISTA FIGUERES A 19 L'ESCALA, F.C. B
PORQUERES, U.E. B 30 FIGUERES, U.E. C
LLANÇA, C.E. B
R
Descansa
Jornada 2 10-10-2021
LA JONQUERA, U.E. B 40 LLANÇA, C.E. B
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 71 NAVATA, C.F. B
CISTELLA CLUB FUTBOL A 26 BANYOLES CLUB AT. B
VILAMALLA, F.C. B 015 ROSES, A.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 33 PERALADA, C.F. C
Pª UNIONISTA FIGUERES A 28 BASCARA, F.C. A
FIGUERES, U.E. C 03 L'ESCALA, F.C. B
Descansa
R
PORQUERES, U.E. B
Jornada 3 17-10-2021
LA JONQUERA, U.E. B 50 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
NAVATA, C.F. B 05 CISTELLA CLUB FUTBOL A
BANYOLES CLUB AT. B 30 VILAMALLA, F.C. B
ROSES, A.E. B 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
PERALADA, C.F. C 60 Pª UNIONISTA FIGUERES A
BASCARA, F.C. A 23 FIGUERES, U.E. C
L'ESCALA, F.C. B
R
Descansa
LLANÇA, C.E. B 24 PORQUERES, U.E. B
Jornada 4 24-10-2021
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 71 LLANÇA, C.E. B
CISTELLA CLUB FUTBOL A 04 LA JONQUERA, U.E. B
VILAMALLA, F.C. B 30 NAVATA, C.F. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 11 BANYOLES CLUB AT. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A 013 ROSES, A.E. B
FIGUERES, U.E. C 42 PERALADA, C.F. C
Descansa
R
BASCARA, F.C. A
PORQUERES, U.E. B 03 L'ESCALA, F.C. B
Jornada 5 31-10-2021
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 33 CISTELLA CLUB FUTBOL A
LA JONQUERA, U.E. B 70 VILAMALLA, F.C. B
NAVATA, C.F. B 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
BANYOLES CLUB AT. B 110 Pª UNIONISTA FIGUERES A
ROSES, A.E. B 71 FIGUERES, U.E. C
PERALADA, C.F. C
R
Descansa
BASCARA, F.C. A 30 PORQUERES, U.E. B
LLANÇA, C.E. B 111 L'ESCALA, F.C. B
Jornada 6 07-11-2021
CISTELLA CLUB FUTBOL A 50 LLANÇA, C.E. B
VILAMALLA, F.C. B 02 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 05 LA JONQUERA, U.E. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A 03 NAVATA, C.F. B
FIGUERES, U.E. C 14 BANYOLES CLUB AT. B
Descansa
R
ROSES, A.E. B
PORQUERES, U.E. B 05 PERALADA, C.F. C
L'ESCALA, F.C. B 42 BASCARA, F.C. A
Jornada 7 14-11-2021
CISTELLA CLUB FUTBOL A 31 VILAMALLA, F.C. B
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 35 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
LA JONQUERA, U.E. B 140 Pª UNIONISTA FIGUERES A
NAVATA, C.F. B 28 FIGUERES, U.E. C
BANYOLES CLUB AT. B
R
Descansa
ROSES, A.E. B 50 PORQUERES, U.E. B
PERALADA, C.F. C 43 L'ESCALA, F.C. B
LLANÇA, C.E. B 18 BASCARA, F.C. A
Jornada 8 21-11-2021
VILAMALLA, F.C. B 25 LLANÇA, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 81 CISTELLA CLUB FUTBOL A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 06 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
FIGUERES, U.E. C 16 LA JONQUERA, U.E. B
Descansa
R
NAVATA, C.F. B
PORQUERES, U.E. B 03 BANYOLES CLUB AT. B
L'ESCALA, F.C. B 12 ROSES, A.E. B
BASCARA, F.C. A 22 PERALADA, C.F. C
Jornada 9 28-11-2021
VILAMALLA, F.C. B 211 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
CISTELLA CLUB FUTBOL A 60 Pª UNIONISTA FIGUERES A
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 05 FIGUERES, U.E. C
LA JONQUERA, U.E. B
R
Descansa
NAVATA, C.F. B 12 PORQUERES, U.E. B
BANYOLES CLUB AT. B 22 L'ESCALA, F.C. B
ROSES, A.E. B 61 BASCARA, F.C. A
LLANÇA, C.E. B 19 PERALADA, C.F. C
Jornada 10 12-12-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 122 LLANÇA, C.E. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A 03 VILAMALLA, F.C. B
FIGUERES, U.E. C 32 CISTELLA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
SANT PERE PESCADOR, F.C. A
PORQUERES, U.E. B 07 LA JONQUERA, U.E. B
L'ESCALA, F.C. B 50 NAVATA, C.F. B
BASCARA, F.C. A 14 BANYOLES CLUB AT. B
PERALADA, C.F. C 51 ROSES, A.E. B
Jornada 11 19-12-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 80 Pª UNIONISTA FIGUERES A
VILAMALLA, F.C. B 19 FIGUERES, U.E. C
CISTELLA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 11 PORQUERES, U.E. B
LA JONQUERA, U.E. B 20 L'ESCALA, F.C. B
NAVATA, C.F. B 01 BASCARA, F.C. A
BANYOLES CLUB AT. B 21 PERALADA, C.F. C
LLANÇA, C.E. B 015 ROSES, A.E. B
Jornada 12 09-01-2022
LLANÇA, C.E. B 41 Pª UNIONISTA FIGUERES A
FIGUERES, U.E. C 56 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
Descansa
R
VILAMALLA, F.C. B
PORQUERES, U.E. B 12 CISTELLA CLUB FUTBOL A
L'ESCALA, F.C. B 62 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
BASCARA, F.C. A 08 LA JONQUERA, U.E. B
PERALADA, C.F. C 101 NAVATA, C.F. B
ROSES, A.E. B 41 BANYOLES CLUB AT. B
Jornada 13 16-01-2022
Pª UNIONISTA FIGUERES A 03 FIGUERES, U.E. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
R
Descansa
VILAMALLA, F.C. B 11 PORQUERES, U.E. B
CISTELLA CLUB FUTBOL A 03 L'ESCALA, F.C. B
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 00 BASCARA, F.C. A
LA JONQUERA, U.E. B 20 PERALADA, C.F. C
NAVATA, C.F. B 18 ROSES, A.E. B
LLANÇA, C.E. B 15 BANYOLES CLUB AT. B
Jornada 14 23-01-2022
LLANÇA, C.E. B 03 FIGUERES, U.E. C
Descansa
R
Pª UNIONISTA FIGUERES A
PORQUERES, U.E. B 07 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
VILAMALLA, F.C. B 01 L'ESCALA, F.C. B
BASCARA, F.C. A 12 CISTELLA CLUB FUTBOL A
PERALADA, C.F. C 60 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
ROSES, A.E. B 10 LA JONQUERA, U.E. B
BANYOLES CLUB AT. B 90 NAVATA, C.F. B
Jornada 15 30-01-2022
FIGUERES, U.E. C
R
Descansa
Pª UNIONISTA FIGUERES A 15 PORQUERES, U.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 02 L'ESCALA, F.C. B
VILAMALLA, F.C. B 17 BASCARA, F.C. A
CISTELLA CLUB FUTBOL A 12 PERALADA, C.F. C
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 15 ROSES, A.E. B
LA JONQUERA, U.E. B 30 BANYOLES CLUB AT. B
NAVATA, C.F. B 32 LLANÇA, C.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
LA JONQUERA, U.E. B 110 NAVATA, C.F. B
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 24 BANYOLES CLUB AT. B
CISTELLA CLUB FUTBOL A 04 ROSES, A.E. B
VILAMALLA, F.C. B 07 PERALADA, C.F. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 20 BASCARA, F.C. A
L'ESCALA, F.C. B 120 Pª UNIONISTA FIGUERES A
FIGUERES, U.E. C 70 PORQUERES, U.E. B
Descansa
R
LLANÇA, C.E. B
Jornada 17 13-02-2022
LLANÇA, C.E. B 08 LA JONQUERA, U.E. B
NAVATA, C.F. B 23 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
BANYOLES CLUB AT. B 24 CISTELLA CLUB FUTBOL A
ROSES, A.E. B 170 VILAMALLA, F.C. B
PERALADA, C.F. C 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
BASCARA, F.C. A 90 Pª UNIONISTA FIGUERES A
L'ESCALA, F.C. B 31 FIGUERES, U.E. C
PORQUERES, U.E. B
R
Descansa
Jornada 18 20-02-2022
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 110 LA JONQUERA, U.E. B
CISTELLA CLUB FUTBOL A 40 NAVATA, C.F. B
VILAMALLA, F.C. B 03 BANYOLES CLUB AT. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 03 ROSES, A.E. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A 010 PERALADA, C.F. C
FIGUERES, U.E. C 53 BASCARA, F.C. A
Descansa
R
L'ESCALA, F.C. B
PORQUERES, U.E. B 20 LLANÇA, C.E. B
Jornada 19 06-03-2022
LLANÇA, C.E. B 01 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
LA JONQUERA, U.E. B 72 CISTELLA CLUB FUTBOL A
NAVATA, C.F. B 31 VILAMALLA, F.C. B
BANYOLES CLUB AT. B 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
ROSES, A.E. B 171 Pª UNIONISTA FIGUERES A
PERALADA, C.F. C 60 FIGUERES, U.E. C
BASCARA, F.C. A
R
Descansa
L'ESCALA, F.C. B 51 PORQUERES, U.E. B
Jornada 20 13-03-2022
CISTELLA CLUB FUTBOL A 21 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
VILAMALLA, F.C. B 014 LA JONQUERA, U.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 50 NAVATA, C.F. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A 111 BANYOLES CLUB AT. B
FIGUERES, U.E. C 22 ROSES, A.E. B
Descansa
R
PERALADA, C.F. C
PORQUERES, U.E. B 03 BASCARA, F.C. A
L'ESCALA, F.C. B 101 LLANÇA, C.E. B
Jornada 21 20-03-2022
LLANÇA, C.E. B 06 CISTELLA CLUB FUTBOL A
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 40 VILAMALLA, F.C. B
LA JONQUERA, U.E. B 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
NAVATA, C.F. B 42 Pª UNIONISTA FIGUERES A
BANYOLES CLUB AT. B 32 FIGUERES, U.E. C
ROSES, A.E. B
R
Descansa
PERALADA, C.F. C 30 PORQUERES, U.E. B
BASCARA, F.C. A 22 L'ESCALA, F.C. B
Jornada 22 27-03-2022
VILAMALLA, F.C. B 13 CISTELLA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 21 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 118 LA JONQUERA, U.E. B
FIGUERES, U.E. C 102 NAVATA, C.F. B
Descansa
R
BANYOLES CLUB AT. B
PORQUERES, U.E. B 09 ROSES, A.E. B
L'ESCALA, F.C. B 20 PERALADA, C.F. C
BASCARA, F.C. A 51 LLANÇA, C.E. B
Jornada 23 03-04-2022
LLANÇA, C.E. B 63 VILAMALLA, F.C. B
CISTELLA CLUB FUTBOL A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 100 Pª UNIONISTA FIGUERES A
LA JONQUERA, U.E. B 90 FIGUERES, U.E. C
NAVATA, C.F. B
R
Descansa
BANYOLES CLUB AT. B 21 PORQUERES, U.E. B
ROSES, A.E. B 42 L'ESCALA, F.C. B
PERALADA, C.F. C 40 BASCARA, F.C. A
Jornada 24 10-04-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 110 VILAMALLA, F.C. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A 09 CISTELLA CLUB FUTBOL A
FIGUERES, U.E. C 12 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
Descansa
R
LA JONQUERA, U.E. B
PORQUERES, U.E. B 01 NAVATA, C.F. B
L'ESCALA, F.C. B 00 BANYOLES CLUB AT. B
BASCARA, F.C. A 03 ROSES, A.E. B
PERALADA, C.F. C 40 LLANÇA, C.E. B
Jornada 25 24-04-2022
LLANÇA, C.E. B 08 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
VILAMALLA, F.C. B 90 Pª UNIONISTA FIGUERES A
CISTELLA CLUB FUTBOL A 22 FIGUERES, U.E. C
SANT PERE PESCADOR, F.C. A
R
Descansa
LA JONQUERA, U.E. B 60 PORQUERES, U.E. B
NAVATA, C.F. B 16 L'ESCALA, F.C. B
BANYOLES CLUB AT. B 50 BASCARA, F.C. A
ROSES, A.E. B 31 PERALADA, C.F. C
Jornada 26 01-05-2022
Pª UNIONISTA FIGUERES A 114 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
FIGUERES, U.E. C 61 VILAMALLA, F.C. B
Descansa
R
CISTELLA CLUB FUTBOL A
PORQUERES, U.E. B 42 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
L'ESCALA, F.C. B 13 LA JONQUERA, U.E. B
BASCARA, F.C. A 60 NAVATA, C.F. B
PERALADA, C.F. C 41 BANYOLES CLUB AT. B
ROSES, A.E. B 80 LLANÇA, C.E. B
Jornada 27 08-05-2022
Pª UNIONISTA FIGUERES A 16 LLANÇA, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 40 FIGUERES, U.E. C
VILAMALLA, F.C. B
R
Descansa
CISTELLA CLUB FUTBOL A 40 PORQUERES, U.E. B
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 11 L'ESCALA, F.C. B
LA JONQUERA, U.E. B 40 BASCARA, F.C. A
NAVATA, C.F. B 23 PERALADA, C.F. C
BANYOLES CLUB AT. B 26 ROSES, A.E. B
Jornada 28 15-05-2022
FIGUERES, U.E. C 150 Pª UNIONISTA FIGUERES A
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
PORQUERES, U.E. B 40 VILAMALLA, F.C. B
L'ESCALA, F.C. B 41 CISTELLA CLUB FUTBOL A
BASCARA, F.C. A 15 SANT PERE PESCADOR, F.C. A
PERALADA, C.F. C 03 LA JONQUERA, U.E. B
ROSES, A.E. B 121 NAVATA, C.F. B
BANYOLES CLUB AT. B 111 LLANÇA, C.E. B
Jornada 29 22-05-2022
FIGUERES, U.E. C 110 LLANÇA, C.E. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D 51 PORQUERES, U.E. B
L'ESCALA, F.C. B 41 VILAMALLA, F.C. B
CISTELLA CLUB FUTBOL A 41 BASCARA, F.C. A
SANT PERE PESCADOR, F.C. A 05 PERALADA, C.F. C
LA JONQUERA, U.E. B 00 ROSES, A.E. B
NAVATA, C.F. B 41 BANYOLES CLUB AT. B
Jornada 30 29-05-2022
Descansa
R
FIGUERES, U.E. C
PORQUERES, U.E. B - Pª UNIONISTA FIGUERES A
L'ESCALA, F.C. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT D
BASCARA, F.C. A - VILAMALLA, F.C. B
PERALADA, C.F. C - CISTELLA CLUB FUTBOL A
ROSES, A.E. B - SANT PERE PESCADOR, F.C. A
BANYOLES CLUB AT. B - LA JONQUERA, U.E. B
LLANÇA, C.E. B - NAVATA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.