Competició | TEMPORADA 2021-2022

infantil primera divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 02 IGUALADA, C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 40 ANOIA , C.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 18 PRAT, A.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 12 MARTORELL C.F. B
SAN MAURO, U.D. A 20 ESCOLA F. GAVA, C. D
SANTBOIA, F.C. C 32 RIBES, C.D. A
CUBELLES, C.F. A 20 VILANOVA GELTRU C.F. A
CORBERA , C.F. A 04 BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 2 10-10-2021
IGUALADA, C.F. C 31 CORBERA , C.F. A
ANOIA , C.E. A 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PRAT, A.E. B 51 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
MARTORELL C.F. B 61 SANT SADURNI, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
RIBES, C.D. A 42 SAN MAURO, U.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 10 SANTBOIA, F.C. C
BLANCA SUBUR, C.F. A 01 CUBELLES, C.F. A
Jornada 3 17-10-2021
IGUALADA, C.F. C 51 ANOIA , C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 03 PRAT, A.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 04 MARTORELL C.F. B
SANT SADURNI, U.E. A 30 ESCOLA F. GAVA, C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 21 RIBES, C.D. A
SAN MAURO, U.D. A 10 VILANOVA GELTRU C.F. A
SANTBOIA, F.C. C 23 BLANCA SUBUR, C.F. A
CORBERA , C.F. A 12 CUBELLES, C.F. A
Jornada 4 24-10-2021
ANOIA , C.E. A 10 CORBERA , C.F. A
PRAT, A.E. B 31 IGUALADA, C.F. C
MARTORELL C.F. B 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESCOLA F. GAVA, C. D 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
RIBES, C.D. A 13 SANT SADURNI, U.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
BLANCA SUBUR, C.F. A 31 SAN MAURO, U.D. A
CUBELLES, C.F. A 33 SANTBOIA, F.C. C
Jornada 5 31-10-2021
ANOIA , C.E. A 24 PRAT, A.E. B
IGUALADA, C.F. C 11 MARTORELL C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 14 ESCOLA F. GAVA, C. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 10 RIBES, C.D. A
SANT SADURNI, U.E. A 05 VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 11 BLANCA SUBUR, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 11 CUBELLES, C.F. A
CORBERA , C.F. A 21 SANTBOIA, F.C. C
Jornada 6 07-11-2021
PRAT, A.E. B 31 CORBERA , C.F. A
MARTORELL C.F. B 70 ANOIA , C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 03 IGUALADA, C.F. C
RIBES, C.D. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
VILANOVA GELTRU C.F. A 00 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
BLANCA SUBUR, C.F. A 60 SANT SADURNI, U.E. A
CUBELLES, C.F. A 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SANTBOIA, F.C. C 13 SAN MAURO, U.D. A
Jornada 7 14-11-2021
PRAT, A.E. B 13 MARTORELL C.F. B
ANOIA , C.E. A 13 ESCOLA F. GAVA, C. D
IGUALADA, C.F. C 31 RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 01 VILANOVA GELTRU C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 01 BLANCA SUBUR, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 04 CUBELLES, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 70 SANTBOIA, F.C. C
CORBERA , C.F. A 11 SAN MAURO, U.D. A
Jornada 8 21-11-2021
MARTORELL C.F. B 30 CORBERA , C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 14 PRAT, A.E. B
RIBES, C.D. A 52 ANOIA , C.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 15 IGUALADA, C.F. C
BLANCA SUBUR, C.F. A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CUBELLES, C.F. A 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SANTBOIA, F.C. C 20 SANT SADURNI, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A 01 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 9 28-11-2021
MARTORELL C.F. B 70 ESCOLA F. GAVA, C. D
PRAT, A.E. B 33 RIBES, C.D. A
ANOIA , C.E. A 05 VILANOVA GELTRU C.F. A
IGUALADA, C.F. C 10 BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 03 CUBELLES, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 21 SANTBOIA, F.C. C
SANT SADURNI, U.E. A 12 SAN MAURO, U.D. A
CORBERA , C.F. A 00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 10 12-12-2021
ESCOLA F. GAVA, C. D 21 CORBERA , C.F. A
RIBES, C.D. A 16 MARTORELL C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. A 02 PRAT, A.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. A 90 ANOIA , C.E. A
CUBELLES, C.F. A 11 IGUALADA, C.F. C
SANTBOIA, F.C. C 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SAN MAURO, U.D. A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 71 SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 11 19-12-2021
ESCOLA F. GAVA, C. D 25 RIBES, C.D. A
MARTORELL C.F. B 20 VILANOVA GELTRU C.F. A
PRAT, A.E. B 01 BLANCA SUBUR, C.F. A
ANOIA , C.E. A 14 CUBELLES, C.F. A
IGUALADA, C.F. C 01 SANTBOIA, F.C. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 03 SAN MAURO, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
CORBERA , C.F. A 21 SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 12 09-01-2022
RIBES, C.D. A 20 CORBERA , C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 00 ESCOLA F. GAVA, C. D
BLANCA SUBUR, C.F. A 20 MARTORELL C.F. B
CUBELLES, C.F. A 32 PRAT, A.E. B
SANTBOIA, F.C. C 20 ANOIA , C.E. A
SAN MAURO, U.D. A 00 IGUALADA, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 50 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT SADURNI, U.E. A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
Jornada 13 16-01-2022
RIBES, C.D. A 42 VILANOVA GELTRU C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 21 BLANCA SUBUR, C.F. A
MARTORELL C.F. B - CUBELLES, C.F. A
PRAT, A.E. B - SANTBOIA, F.C. C
ANOIA , C.E. A 03 SAN MAURO, U.D. A
IGUALADA, C.F. C 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 30 SANT SADURNI, U.E. A
CORBERA , C.F. A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
Jornada 14 23-01-2022
CORBERA , C.F. A 10 VILANOVA GELTRU C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 41 RIBES, C.D. A
CUBELLES, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
SANTBOIA, F.C. C 13 MARTORELL C.F. B
SAN MAURO, U.D. A 42 PRAT, A.E. B
ANOIA , C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SANT SADURNI, U.E. A 07 IGUALADA, C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 15 30-01-2022
VILANOVA GELTRU C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
RIBES, C.D. A - CUBELLES, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D - SANTBOIA, F.C. C
MARTORELL C.F. B - SAN MAURO, U.D. A
PRAT, A.E. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ANOIA , C.E. A - SANT SADURNI, U.E. A
IGUALADA, C.F. C - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - CORBERA , C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
IGUALADA, C.F. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ANOIA , C.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
PRAT, A.E. B - SANT SADURNI, U.E. A
MARTORELL C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ESCOLA F. GAVA, C. D - SAN MAURO, U.D. A
RIBES, C.D. A - SANTBOIA, F.C. C
VILANOVA GELTRU C.F. A - CUBELLES, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - CORBERA , C.F. A
Jornada 17 13-02-2022
CORBERA , C.F. A - IGUALADA, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - ANOIA , C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - PRAT, A.E. B
SANT SADURNI, U.E. A - MARTORELL C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - ESCOLA F. GAVA, C. D
SAN MAURO, U.D. A - RIBES, C.D. A
SANTBOIA, F.C. C - VILANOVA GELTRU C.F. A
CUBELLES, C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 18 20-02-2022
ANOIA , C.E. A - IGUALADA, C.F. C
PRAT, A.E. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARTORELL C.F. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
ESCOLA F. GAVA, C. D - SANT SADURNI, U.E. A
RIBES, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
VILANOVA GELTRU C.F. A - SAN MAURO, U.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - SANTBOIA, F.C. C
CUBELLES, C.F. A - CORBERA , C.F. A
Jornada 19 06-03-2022
CORBERA , C.F. A - ANOIA , C.E. A
IGUALADA, C.F. C - PRAT, A.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - MARTORELL C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - ESCOLA F. GAVA, C. D
SANT SADURNI, U.E. A - RIBES, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - VILANOVA GELTRU C.F. A
SAN MAURO, U.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
SANTBOIA, F.C. C - CUBELLES, C.F. A
Jornada 20 13-03-2022
PRAT, A.E. B - ANOIA , C.E. A
MARTORELL C.F. B - IGUALADA, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
RIBES, C.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
VILANOVA GELTRU C.F. A - SANT SADURNI, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
CUBELLES, C.F. A - SAN MAURO, U.D. A
SANTBOIA, F.C. C - CORBERA , C.F. A
Jornada 21 20-03-2022
CORBERA , C.F. A - PRAT, A.E. B
ANOIA , C.E. A - MARTORELL C.F. B
IGUALADA, C.F. C - ESCOLA F. GAVA, C. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - RIBES, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - VILANOVA GELTRU C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - CUBELLES, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A - SANTBOIA, F.C. C
Jornada 22 27-03-2022
MARTORELL C.F. B - PRAT, A.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. D - ANOIA , C.E. A
RIBES, C.D. A - IGUALADA, C.F. C
VILANOVA GELTRU C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
BLANCA SUBUR, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
CUBELLES, C.F. A - SANT SADURNI, U.E. A
SANTBOIA, F.C. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SAN MAURO, U.D. A - CORBERA , C.F. A
Jornada 23 03-04-2022
CORBERA , C.F. A - MARTORELL C.F. B
PRAT, A.E. B - ESCOLA F. GAVA, C. D
ANOIA , C.E. A - RIBES, C.D. A
IGUALADA, C.F. C - VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - BLANCA SUBUR, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - CUBELLES, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A - SANTBOIA, F.C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - SAN MAURO, U.D. A
Jornada 24 10-04-2022
ESCOLA F. GAVA, C. D - MARTORELL C.F. B
RIBES, C.D. A - PRAT, A.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. A - ANOIA , C.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - IGUALADA, C.F. C
CUBELLES, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANTBOIA, F.C. C - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SAN MAURO, U.D. A - SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - CORBERA , C.F. A
Jornada 25 24-04-2022
CORBERA , C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
MARTORELL C.F. B - RIBES, C.D. A
PRAT, A.E. B - VILANOVA GELTRU C.F. A
ANOIA , C.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
IGUALADA, C.F. C - CUBELLES, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SANTBOIA, F.C. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SAN MAURO, U.D. A
SANT SADURNI, U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 26 01-05-2022
RIBES, C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
VILANOVA GELTRU C.F. A - MARTORELL C.F. B
BLANCA SUBUR, C.F. A - PRAT, A.E. B
CUBELLES, C.F. A - ANOIA , C.E. A
SANTBOIA, F.C. C - IGUALADA, C.F. C
SAN MAURO, U.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SANT SADURNI, U.E. A - CORBERA , C.F. A
Jornada 27 08-05-2022
CORBERA , C.F. A - RIBES, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. D - VILANOVA GELTRU C.F. A
MARTORELL C.F. B - BLANCA SUBUR, C.F. A
PRAT, A.E. B - CUBELLES, C.F. A
ANOIA , C.E. A - SANTBOIA, F.C. C
IGUALADA, C.F. C - SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 28 15-05-2022
VILANOVA GELTRU C.F. A - RIBES, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
CUBELLES, C.F. A - MARTORELL C.F. B
SANTBOIA, F.C. C - PRAT, A.E. B
SAN MAURO, U.D. A - ANOIA , C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - IGUALADA, C.F. C
SANT SADURNI, U.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - CORBERA , C.F. A
Jornada 29 22-05-2022
VILANOVA GELTRU C.F. A - CORBERA , C.F. A
RIBES, C.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D - CUBELLES, C.F. A
MARTORELL C.F. B - SANTBOIA, F.C. C
PRAT, A.E. B - SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - ANOIA , C.E. A
IGUALADA, C.F. C - SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
Jornada 30 29-05-2022
BLANCA SUBUR, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
CUBELLES, C.F. A - RIBES, C.D. A
SANTBOIA, F.C. C - ESCOLA F. GAVA, C. D
SAN MAURO, U.D. A - MARTORELL C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - PRAT, A.E. B
SANT SADURNI, U.E. A - ANOIA , C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - IGUALADA, C.F. C
CORBERA , C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.