Competició | TEMPORADA 2021-2022

infantil primera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
MALGRAT, C.D. A 12 SANT GREGORI, A.E. A
FARNERS, C.E. A 65 PENYA BONS AIRES E A
CASSA, U.D. A 13 FORNELLS, UE. A
BANYOLES, C.E. B 90 BLANES, C.D. A
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
LLORET, C.F. A 05 QUART, U.E. C
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 33 A.E. UNIÓ REMENCES A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 21 BESCANO, C.D. A
Jornada 2 10-10-2021
SANT GREGORI, A.E. A 05 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
PENYA BONS AIRES E A 50 MALGRAT, C.D. A
FORNELLS, UE. A 61 FARNERS, C.E. A
BLANES, C.D. A 23 CASSA, U.D. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 19 BANYOLES, C.E. B
QUART, U.E. C
R
Descansa
A.E. UNIÓ REMENCES A 34 LLORET, C.F. A
BESCANO, C.D. A 02 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
Jornada 3 17-10-2021
SANT GREGORI, A.E. A 40 PENYA BONS AIRES E A
MALGRAT, C.D. A 14 FORNELLS, UE. A
FARNERS, C.E. A 40 BLANES, C.D. A
CASSA, U.D. A 34 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BANYOLES, C.E. B 50 QUART, U.E. C
Descansa
R
A.E. UNIÓ REMENCES A
LLORET, C.F. A 10 BESCANO, C.D. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 03 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
Jornada 4 24-10-2021
PENYA BONS AIRES E A 15 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
FORNELLS, UE. A 41 SANT GREGORI, A.E. A
BLANES, C.D. A 22 MALGRAT, C.D. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 32 FARNERS, C.E. A
QUART, U.E. C 20 CASSA, U.D. A
A.E. UNIÓ REMENCES A 18 BANYOLES, C.E. B
BESCANO, C.D. A
R
Descansa
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 50 LLORET, C.F. A
Jornada 5 31-10-2021
PENYA BONS AIRES E A 25 FORNELLS, UE. A
SANT GREGORI, A.E. A 40 BLANES, C.D. A
MALGRAT, C.D. A 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FARNERS, C.E. A 05 QUART, U.E. C
CASSA, U.D. A 12 A.E. UNIÓ REMENCES A
BANYOLES, C.E. B 80 BESCANO, C.D. A
Descansa
R
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 10 LLORET, C.F. A
Jornada 6 07-11-2021
FORNELLS, UE. A 11 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
BLANES, C.D. A 20 PENYA BONS AIRES E A
SANT GREGORI, A.E. A 12 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
QUART, U.E. C 50 MALGRAT, C.D. A
A.E. UNIÓ REMENCES A 31 FARNERS, C.E. A
BESCANO, C.D. A 23 CASSA, U.D. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 30 BANYOLES, C.E. B
LLORET, C.F. A
R
Descansa
Jornada 7 14-11-2021
FORNELLS, UE. A 110 BLANES, C.D. A
PENYA BONS AIRES E A 25 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT GREGORI, A.E. A 23 QUART, U.E. C
MALGRAT, C.D. A 41 A.E. UNIÓ REMENCES A
FARNERS, C.E. A 20 BESCANO, C.D. A
CASSA, U.D. A 14 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
BANYOLES, C.E. B 60 LLORET, C.F. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
R
Descansa
Jornada 8 21-11-2021
BLANES, C.D. A 02 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 21 FORNELLS, UE. A
QUART, U.E. C 50 PENYA BONS AIRES E A
A.E. UNIÓ REMENCES A 32 SANT GREGORI, A.E. A
BESCANO, C.D. A 21 MALGRAT, C.D. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 30 FARNERS, C.E. A
LLORET, C.F. A 13 CASSA, U.D. A
Descansa
R
BANYOLES, C.E. B
Jornada 9 28-11-2021
BLANES, C.D. A 13 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FORNELLS, UE. A 21 QUART, U.E. C
PENYA BONS AIRES E A 42 A.E. UNIÓ REMENCES A
SANT GREGORI, A.E. A 11 BESCANO, C.D. A
MALGRAT, C.D. A 03 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
FARNERS, C.E. A 10 LLORET, C.F. A
CASSA, U.D. A
R
Descansa
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 05 BANYOLES, C.E. B
Jornada 10 12-12-2021
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 13 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
QUART, U.E. C 70 BLANES, C.D. A
A.E. UNIÓ REMENCES A 14 FORNELLS, UE. A
BESCANO, C.D. A 23 PENYA BONS AIRES E A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 30 SANT GREGORI, A.E. A
LLORET, C.F. A 32 MALGRAT, C.D. A
Descansa
R
FARNERS, C.E. A
BANYOLES, C.E. B 80 CASSA, U.D. A
Jornada 11 19-12-2021
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 25 QUART, U.E. C
BLANES, C.D. A 14 A.E. UNIÓ REMENCES A
FORNELLS, UE. A 71 BESCANO, C.D. A
PENYA BONS AIRES E A 24 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A 22 LLORET, C.F. A
MALGRAT, C.D. A
R
Descansa
FARNERS, C.E. A 08 BANYOLES, C.E. B
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 43 CASSA, U.D. A
Jornada 12 09-01-2022
QUART, U.E. C 22 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
A.E. UNIÓ REMENCES A 32 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BESCANO, C.D. A 31 BLANES, C.D. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 40 FORNELLS, UE. A
LLORET, C.F. A 24 PENYA BONS AIRES E A
Descansa
R
SANT GREGORI, A.E. A
BANYOLES, C.E. B 91 MALGRAT, C.D. A
CASSA, U.D. A 12 FARNERS, C.E. A
Jornada 13 16-01-2022
A.E. UNIÓ REMENCES A 25 QUART, U.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 01 BESCANO, C.D. A
BLANES, C.D. A 113 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
FORNELLS, UE. A 31 LLORET, C.F. A
PENYA BONS AIRES E A
R
Descansa
SANT GREGORI, A.E. A 08 BANYOLES, C.E. B
MALGRAT, C.D. A 20 CASSA, U.D. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 10 FARNERS, C.E. A
Jornada 14 23-01-2022
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 51 A.E. UNIÓ REMENCES A
BESCANO, C.D. A 11 QUART, U.E. C
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
LLORET, C.F. A 20 BLANES, C.D. A
Descansa
R
FORNELLS, UE. A
BANYOLES, C.E. B 70 PENYA BONS AIRES E A
CASSA, U.D. A 23 SANT GREGORI, A.E. A
FARNERS, C.E. A 53 MALGRAT, C.D. A
Jornada 15 30-01-2022
A.E. UNIÓ REMENCES A 53 BESCANO, C.D. A
QUART, U.E. C 01 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 22 LLORET, C.F. A
BLANES, C.D. A
R
Descansa
FORNELLS, UE. A 03 BANYOLES, C.E. B
PENYA BONS AIRES E A 45 CASSA, U.D. A
SANT GREGORI, A.E. A 22 FARNERS, C.E. A
MALGRAT, C.D. A 22 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
SANT GREGORI, A.E. A 42 MALGRAT, C.D. A
PENYA BONS AIRES E A 41 FARNERS, C.E. A
FORNELLS, UE. A 01 CASSA, U.D. A
BLANES, C.D. A 06 BANYOLES, C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
QUART, U.E. C 00 LLORET, C.F. A
A.E. UNIÓ REMENCES A 05 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
BESCANO, C.D. A 02 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 17 13-02-2022
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 22 SANT GREGORI, A.E. A
MALGRAT, C.D. A 11 PENYA BONS AIRES E A
FARNERS, C.E. A 13 FORNELLS, UE. A
CASSA, U.D. A 50 BLANES, C.D. A
BANYOLES, C.E. B 72 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
QUART, U.E. C
LLORET, C.F. A 40 A.E. UNIÓ REMENCES A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 50 BESCANO, C.D. A
Jornada 18 20-02-2022
PENYA BONS AIRES E A 04 SANT GREGORI, A.E. A
FORNELLS, UE. A 51 MALGRAT, C.D. A
BLANES, C.D. A 05 FARNERS, C.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 15 CASSA, U.D. A
QUART, U.E. C 03 BANYOLES, C.E. B
A.E. UNIÓ REMENCES A
R
Descansa
BESCANO, C.D. A 32 LLORET, C.F. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 30 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 19 06-03-2022
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 01 PENYA BONS AIRES E A
SANT GREGORI, A.E. A 23 FORNELLS, UE. A
MALGRAT, C.D. A 40 BLANES, C.D. A
FARNERS, C.E. A 43 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
CASSA, U.D. A 02 QUART, U.E. C
BANYOLES, C.E. B 140 A.E. UNIÓ REMENCES A
Descansa
R
BESCANO, C.D. A
LLORET, C.F. A 04 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
Jornada 20 13-03-2022
FORNELLS, UE. A 40 PENYA BONS AIRES E A
BLANES, C.D. A 04 SANT GREGORI, A.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 22 MALGRAT, C.D. A
QUART, U.E. C 60 FARNERS, C.E. A
A.E. UNIÓ REMENCES A 02 CASSA, U.D. A
BESCANO, C.D. A 12 BANYOLES, C.E. B
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
R
Descansa
LLORET, C.F. A 12 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 21 20-03-2022
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 15 FORNELLS, UE. A
PENYA BONS AIRES E A 72 BLANES, C.D. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 30 SANT GREGORI, A.E. A
MALGRAT, C.D. A 00 QUART, U.E. C
FARNERS, C.E. A 23 A.E. UNIÓ REMENCES A
CASSA, U.D. A 31 BESCANO, C.D. A
BANYOLES, C.E. B 00 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
Descansa
R
LLORET, C.F. A
Jornada 22 27-03-2022
BLANES, C.D. A 04 FORNELLS, UE. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 41 PENYA BONS AIRES E A
QUART, U.E. C 50 SANT GREGORI, A.E. A
A.E. UNIÓ REMENCES A 13 MALGRAT, C.D. A
BESCANO, C.D. A 31 FARNERS, C.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 40 CASSA, U.D. A
LLORET, C.F. A 05 BANYOLES, C.E. B
Descansa
R
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 23 03-04-2022
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 80 BLANES, C.D. A
FORNELLS, UE. A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
PENYA BONS AIRES E A 03 QUART, U.E. C
SANT GREGORI, A.E. A 110 A.E. UNIÓ REMENCES A
MALGRAT, C.D. A 11 BESCANO, C.D. A
FARNERS, C.E. A 14 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
CASSA, U.D. A 03 LLORET, C.F. A
BANYOLES, C.E. B
R
Descansa
Jornada 24 10-04-2022
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 50 BLANES, C.D. A
QUART, U.E. C 12 FORNELLS, UE. A
A.E. UNIÓ REMENCES A 13 PENYA BONS AIRES E A
BESCANO, C.D. A 24 SANT GREGORI, A.E. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 30 MALGRAT, C.D. A
LLORET, C.F. A 42 FARNERS, C.E. A
Descansa
R
CASSA, U.D. A
BANYOLES, C.E. B 90 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 25 24-04-2022
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 65 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BLANES, C.D. A 24 QUART, U.E. C
FORNELLS, UE. A 71 A.E. UNIÓ REMENCES A
PENYA BONS AIRES E A 40 BESCANO, C.D. A
SANT GREGORI, A.E. A 03 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
MALGRAT, C.D. A 12 LLORET, C.F. A
FARNERS, C.E. A
R
Descansa
CASSA, U.D. A 08 BANYOLES, C.E. B
Jornada 26 01-05-2022
QUART, U.E. C 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
A.E. UNIÓ REMENCES A 71 BLANES, C.D. A
BESCANO, C.D. A 01 FORNELLS, UE. A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 40 PENYA BONS AIRES E A
LLORET, C.F. A 13 SANT GREGORI, A.E. A
Descansa
R
MALGRAT, C.D. A
BANYOLES, C.E. B 30 FARNERS, C.E. A
CASSA, U.D. A 33 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 27 08-05-2022
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 11 QUART, U.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 13 A.E. UNIÓ REMENCES A
BLANES, C.D. A 02 BESCANO, C.D. A
FORNELLS, UE. A 11 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
PENYA BONS AIRES E A 32 LLORET, C.F. A
SANT GREGORI, A.E. A
R
Descansa
MALGRAT, C.D. A 04 BANYOLES, C.E. B
FARNERS, C.E. A 22 CASSA, U.D. A
Jornada 28 15-05-2022
QUART, U.E. C 50 A.E. UNIÓ REMENCES A
BESCANO, C.D. A 12 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 70 BLANES, C.D. A
LLORET, C.F. A 12 FORNELLS, UE. A
Descansa
R
PENYA BONS AIRES E A
BANYOLES, C.E. B 40 SANT GREGORI, A.E. A
CASSA, U.D. A 41 MALGRAT, C.D. A
FARNERS, C.E. A 12 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
Jornada 29 22-05-2022
A.E. UNIÓ REMENCES A 11 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C
QUART, U.E. C 21 BESCANO, C.D. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 20 SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A
BLANES, C.D. A 04 LLORET, C.F. A
FORNELLS, UE. A
R
Descansa
PENYA BONS AIRES E A 22 BANYOLES, C.E. B
SANT GREGORI, A.E. A 52 CASSA, U.D. A
MALGRAT, C.D. A 01 FARNERS, C.E. A
Jornada 30 29-05-2022
BESCANO, C.D. A 22 A.E. UNIÓ REMENCES A
SANT FELIU DE GUIXOLS C.F. A 21 QUART, U.E. C
LLORET, C.F. A 11 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
BLANES, C.D. A
BANYOLES, C.E. B 40 FORNELLS, UE. A
CASSA, U.D. A 23 PENYA BONS AIRES E A
FARNERS, C.E. A 44 SANT GREGORI, A.E. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. C 04 MALGRAT, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.