Competició | TEMPORADA 2021-2022

infantil primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 40 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
RAPITENCA, U.E. B 40 ASCÓ, F.C. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 16 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 44 LA SENIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A
R
Descansa
ALDEANA, U.E. A 61 ROQUETENC, C.D. A
AMPOSTA, C.F. A 80 TORTOSA, C.D. B
Jornada 2 17-10-2021
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 115 AMPOSTA, C.F. A
ASCÓ, F.C. A 04 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
RAPITENCA, U.E. B 50 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
LA SENIA, C.F. A 101 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa
R
JESUS CATALONIA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 07 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 36 ALDEANA, U.E. A
Jornada 3 24-10-2021
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 01 ASCÓ, F.C. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 41 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
RAPITENCA, U.E. B 40 LA SENIA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
R
Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 42 ROQUETENC, C.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 90 TORTOSA, C.D. B
AMPOSTA, C.F. A 42 ALDEANA, U.E. A
Jornada 4 31-10-2021
ASCÓ, F.C. A 011 AMPOSTA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 21 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
LA SENIA, C.F. A 22 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Descansa
R
RAPITENCA, U.E. B
ROQUETENC, C.D. A 52 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
TORTOSA, C.D. B 24 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 26 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Jornada 5 07-11-2021
ASCÓ, F.C. A 03 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 01 LA SENIA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
R
Descansa
RAPITENCA, U.E. B 30 ROQUETENC, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 04 TORTOSA, C.D. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 36 ALDEANA, U.E. A
AMPOSTA, C.F. A 43 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Jornada 6 14-11-2021
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 13 AMPOSTA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 31 ASCÓ, F.C. A
Descansa
R
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
ROQUETENC, C.D. A 03 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
TORTOSA, C.D. B 13 RAPITENCA, U.E. B
ALDEANA, U.E. A 91 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 100 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 7 21-11-2021
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 11 LA SENIA, C.F. A
ASCÓ, F.C. A
R
Descansa
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 22 ROQUETENC, C.D. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 60 TORTOSA, C.D. B
RAPITENCA, U.E. B 14 ALDEANA, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 08 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 70 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 8 28-11-2021
LA SENIA, C.F. A 27 AMPOSTA, C.F. A
Descansa
R
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ROQUETENC, C.D. A 14 ASCÓ, F.C. A
TORTOSA, C.D. B 10 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
ALDEANA, U.E. A 04 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 21 RAPITENCA, U.E. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 50 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 9 12-12-2021
LA SENIA, C.F. A
R
Descansa
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 23 ROQUETENC, C.D. A
ASCÓ, F.C. A 33 TORTOSA, C.D. B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 12 ALDEANA, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 03 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 30 JESUS CATALONIA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 70 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 10 19-12-2021
Descansa
R
AMPOSTA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 32 LA SENIA, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 24 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ALDEANA, U.E. A 62 ASCÓ, F.C. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 90 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
JESUS CATALONIA, C.F. A 17 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 04 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 11 09-01-2022
Descansa
R
ROQUETENC, C.D. A
LA SENIA, C.F. A 22 TORTOSA, C.D. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 21 ALDEANA, U.E. A
ASCÓ, F.C. A 18 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 02 JESUS CATALONIA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 120 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
AMPOSTA, C.F. A 32 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 12 16-01-2022
AMPOSTA, C.F. A 31 ROQUETENC, C.D. A
TORTOSA, C.D. B
R
Descansa
ALDEANA, U.E. A 52 LA SENIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 31 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 52 ASCÓ, F.C. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 12 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
RAPITENCA, U.E. B 32 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 13 23-01-2022
ROQUETENC, C.D. A 51 TORTOSA, C.D. B
Descansa
R
ALDEANA, U.E. A
LA SENIA, C.F. A 09 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 23 JESUS CATALONIA, C.F. A
ASCÓ, F.C. A 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 13 RAPITENCA, U.E. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 01 AMPOSTA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 30-01-2022
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 14 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
ASCÓ, F.C. A 11 RAPITENCA, U.E. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 60 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
LA SENIA, C.F. A 24 JESUS CATALONIA, C.F. A
Descansa
R
TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 10 ALDEANA, U.E. A
TORTOSA, C.D. B 17 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 15 06-02-2022
AMPOSTA, C.F. A 50 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 130 ASCÓ, F.C. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 12 RAPITENCA, U.E. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 04 LA SENIA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A
R
Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 50 ROQUETENC, C.D. A
ALDEANA, U.E. A 21 TORTOSA, C.D. B
Jornada 16 13-02-2022
ASCÓ, F.C. A 10 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 13 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
LA SENIA, C.F. A 03 RAPITENCA, U.E. B
Descansa
R
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ROQUETENC, C.D. A 12 JESUS CATALONIA, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 010 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 17 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 17 20-02-2022
AMPOSTA, C.F. A 110 ASCÓ, F.C. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 14 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 51 LA SENIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B
R
Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 04 ROQUETENC, C.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 21 TORTOSA, C.D. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 80 ALDEANA, U.E. A
Jornada 18 06-03-2022
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 12 ASCÓ, F.C. A
LA SENIA, C.F. A 42 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
Descansa
R
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
ROQUETENC, C.D. A 14 RAPITENCA, U.E. B
TORTOSA, C.D. B 90 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALDEANA, U.E. A 33 JESUS CATALONIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 31 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 19 13-03-2022
AMPOSTA, C.F. A 32 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ASCÓ, F.C. A 11 LA SENIA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
R
Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 50 ROQUETENC, C.D. A
RAPITENCA, U.E. B 30 TORTOSA, C.D. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 04 ALDEANA, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 18 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Jornada 20 20-03-2022
LA SENIA, C.F. A 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Descansa
R
ASCÓ, F.C. A
ROQUETENC, C.D. A 33 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
TORTOSA, C.D. B 08 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
ALDEANA, U.E. A 20 RAPITENCA, U.E. B
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 39 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 21 27-03-2022
AMPOSTA, C.F. A 50 LA SENIA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
R
Descansa
ASCÓ, F.C. A 14 ROQUETENC, C.D. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 12 TORTOSA, C.D. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 11 ALDEANA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. B 04 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 06 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 22 03-04-2022
Descansa
R
LA SENIA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 43 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
TORTOSA, C.D. B 20 ASCÓ, F.C. A
ALDEANA, U.E. A 40 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
JESUS CATALONIA, C.F. A 23 RAPITENCA, U.E. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 08 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 23 10-04-2022
AMPOSTA, C.F. A
R
Descansa
LA SENIA, C.F. A 20 ROQUETENC, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 03 TORTOSA, C.D. B
ASCÓ, F.C. A 12 ALDEANA, U.E. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 02 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 50 JESUS CATALONIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 90 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 24 24-04-2022
ROQUETENC, C.D. A
R
Descansa
TORTOSA, C.D. B 23 LA SENIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 21 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 90 ASCÓ, F.C. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 22 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 06 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
RAPITENCA, U.E. B 03 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 25 01-05-2022
ROQUETENC, C.D. A 32 AMPOSTA, C.F. A
Descansa
R
TORTOSA, C.D. B
LA SENIA, C.F. A 11 ALDEANA, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 13 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ASCÓ, F.C. A 11 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 41 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 26 08-05-2022
TORTOSA, C.D. B 11 ROQUETENC, C.D. A
ALDEANA, U.E. A
R
Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 70 LA SENIA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 20 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 12 ASCÓ, F.C. A
RAPITENCA, U.E. B 60 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
AMPOSTA, C.F. A 23 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.