Competició | TEMPORADA 2021-2022

divisio honor juvenil | grup 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-09-2021
C.D. EBRO 1-1 UD MONTECARLO
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 0-1 RCD MALLORCA SAD
GIRONA, F.C. A 1-1 EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. A 2-2 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-8 BARCELONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 2-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CD SAN FRANCISCO 1-2 ESPANYOL, R.C.D. A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 1-1 CORNELLA, U.E. SAD A
SANT ANDREU, U.E A 1-0 REAL ZARAGOZA SAD
Jornada 2 12-09-2021
UD MONTECARLO 2-1 SANT ANDREU, U.E A
RCD MALLORCA SAD 1-0 C.D. EBRO
EUROPA, C.E. A 0-1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-1 GIRONA, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 3-2 DAMM, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 1-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
ESPANYOL, R.C.D. A 2-0 SABADELL F.C., C.E. A
CORNELLA, U.E. SAD A 1-2 CD SAN FRANCISCO
REAL ZARAGOZA SAD 2-1 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
Jornada 3 19-09-2021
UD MONTECARLO 1-0 RCD MALLORCA SAD
C.D. EBRO 1-0 EUROPA, C.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 1-3 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GIRONA, F.C. A 1-2 BARCELONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 2-2 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-2 ESPANYOL, R.C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A 0-4 CORNELLA, U.E. SAD A
CD SAN FRANCISCO 1-0 REAL ZARAGOZA SAD
SANT ANDREU, U.E A 0-2 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
Jornada 4 26-09-2021
RCD MALLORCA SAD 4-3 SANT ANDREU, U.E A
EUROPA, C.E. A 1-1 UD MONTECARLO
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-1 C.D. EBRO
BARCELONA, F.C. A 3-0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-5 GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 1-0 DAMM, C.F. A
CORNELLA, U.E. SAD A 3-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
REAL ZARAGOZA SAD 0-1 SABADELL F.C., C.E. A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 1-1 CD SAN FRANCISCO
Jornada 5 03-10-2021
RCD MALLORCA SAD 4-1 EUROPA, C.E. A
UD MONTECARLO 0-2 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
C.D. EBRO 1-2 BARCELONA, F.C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 4-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
GIRONA, F.C. A 0-1 ESPANYOL, R.C.D. A
DAMM, C.F. A 3-1 CORNELLA, U.E. SAD A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-2 REAL ZARAGOZA SAD
SABADELL F.C., C.E. A 4-1 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
SANT ANDREU, U.E A 1-3 CD SAN FRANCISCO
Jornada 6 10-10-2021
EUROPA, C.E. A 0-0 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-0 RCD MALLORCA SAD
BARCELONA, F.C. A 4-0 UD MONTECARLO
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 1-0 C.D. EBRO
ESPANYOL, R.C.D. A 4-0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CORNELLA, U.E. SAD A 0-0 GIRONA, F.C. A
REAL ZARAGOZA SAD 0-1 DAMM, C.F. A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 1-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
CD SAN FRANCISCO 2-3 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 7 17-10-2021
EUROPA, C.E. A 1-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
RCD MALLORCA SAD 2-1 BARCELONA, F.C. A
UD MONTECARLO 1-3 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
C.D. EBRO 2-1 ESPANYOL, R.C.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 1-2 CORNELLA, U.E. SAD A
GIRONA, F.C. A 3-1 REAL ZARAGOZA SAD
DAMM, C.F. A 4-0 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-1 CD SAN FRANCISCO
SANT ANDREU, U.E A 1-4 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 8 24-10-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 0-1 SANT ANDREU, U.E A
BARCELONA, F.C. A 4-1 EUROPA, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-4 RCD MALLORCA SAD
ESPANYOL, R.C.D. A 6-0 UD MONTECARLO
CORNELLA, U.E. SAD A 1-0 C.D. EBRO
REAL ZARAGOZA SAD 1-0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 0-1 GIRONA, F.C. A
CD SAN FRANCISCO 0-0 DAMM, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A 1-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
Jornada 9 31-10-2021
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 0-0 BARCELONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A 1-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
RCD MALLORCA SAD 0-3 ESPANYOL, R.C.D. A
UD MONTECARLO 3-3 CORNELLA, U.E. SAD A
C.D. EBRO 0-1 REAL ZARAGOZA SAD
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 1-1 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
GIRONA, F.C. A 4-0 CD SAN FRANCISCO
DAMM, C.F. A 3-1 SABADELL F.C., C.E. A
SANT ANDREU, U.E A 5-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
Jornada 10 07-11-2021
BARCELONA, F.C. A 5-0 SANT ANDREU, U.E A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 1-2 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 0-0 EUROPA, C.E. A
CORNELLA, U.E. SAD A 3-0 RCD MALLORCA SAD
REAL ZARAGOZA SAD 2-0 UD MONTECARLO
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 1-0 C.D. EBRO
CD SAN FRANCISCO 0-1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. A 2-2 GIRONA, F.C. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-4 DAMM, C.F. A
Jornada 11 14-11-2021
BARCELONA, F.C. A 3-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 0-4 ESPANYOL, R.C.D. A
EUROPA, C.E. A 2-1 CORNELLA, U.E. SAD A
RCD MALLORCA SAD 1-1 REAL ZARAGOZA SAD
UD MONTECARLO 1-2 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
C.D. EBRO 4-0 CD SAN FRANCISCO
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 2-2 SABADELL F.C., C.E. A
GIRONA, F.C. A 4-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
SANT ANDREU, U.E A 0-2 DAMM, C.F. A
Jornada 12 21-11-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-2 SANT ANDREU, U.E A
ESPANYOL, R.C.D. A 0-3 BARCELONA, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD A 1-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
REAL ZARAGOZA SAD 2-0 EUROPA, C.E. A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 2-1 RCD MALLORCA SAD
CD SAN FRANCISCO 2-2 UD MONTECARLO
SABADELL F.C., C.E. A 0-1 C.D. EBRO
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
DAMM, C.F. A 1-0 GIRONA, F.C. A
Jornada 13 28-11-2021
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-3 ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A 1-1 CORNELLA, U.E. SAD A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-2 REAL ZARAGOZA SAD
EUROPA, C.E. A 2-1 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
RCD MALLORCA SAD 2-0 CD SAN FRANCISCO
UD MONTECARLO 1-0 SABADELL F.C., C.E. A
C.D. EBRO 0-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 0-0 DAMM, C.F. A
SANT ANDREU, U.E A 2-1 GIRONA, F.C. A
Jornada 14 05-12-2021
ESPANYOL, R.C.D. A 2-0 SANT ANDREU, U.E A
CORNELLA, U.E. SAD A 4-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
REAL ZARAGOZA SAD 0-1 BARCELONA, F.C. A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 3-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CD SAN FRANCISCO 1-2 EUROPA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 0-0 RCD MALLORCA SAD
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 3-0 UD MONTECARLO
DAMM, C.F. A 1-2 C.D. EBRO
GIRONA, F.C. A 1-1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 15 12-12-2021
ESPANYOL, R.C.D. A 2-0 CORNELLA, U.E. SAD A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-1 REAL ZARAGOZA SAD
BARCELONA, F.C. A 4-0 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-2 CD SAN FRANCISCO
EUROPA, C.E. A 1-3 SABADELL F.C., C.E. A
RCD MALLORCA SAD 2-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
UD MONTECARLO 0-2 DAMM, C.F. A
C.D. EBRO 1-0 GIRONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A 3-1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 16 19-12-2021
SANT ANDREU, U.E A 0-0 CORNELLA, U.E. SAD A
REAL ZARAGOZA SAD 2-1 ESPANYOL, R.C.D. A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 2-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CD SAN FRANCISCO 0-1 BARCELONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 2-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-5 EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. A 1-1 RCD MALLORCA SAD
GIRONA, F.C. A 2-1 UD MONTECARLO
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 1-1 C.D. EBRO
Jornada 17 09-01-2022
CORNELLA, U.E. SAD A 0-0 REAL ZARAGOZA SAD
ESPANYOL, R.C.D. A 4-0 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 1-2 CD SAN FRANCISCO
BARCELONA, F.C. A 4-0 SABADELL F.C., C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 2-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
EUROPA, C.E. A 0-0 DAMM, C.F. A
RCD MALLORCA SAD 1-0 GIRONA, F.C. A
UD MONTECARLO 1-3 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
C.D. EBRO 0-0 SANT ANDREU, U.E A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 23-01-2022
UD MONTECARLO 0-0 C.D. EBRO
RCD MALLORCA SAD 2-2 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
EUROPA, C.E. A 0-1 GIRONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-1 DAMM, C.F. A
BARCELONA, F.C. A 5-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-2 SABADELL F.C., C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 4-1 CD SAN FRANCISCO
CORNELLA, U.E. SAD A 1-1 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
REAL ZARAGOZA SAD 4-2 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 19 06-02-2022
SANT ANDREU, U.E A 0-0 UD MONTECARLO
C.D. EBRO 2-2 RCD MALLORCA SAD
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 4-0 EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A 1-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
DAMM, C.F. A 2-5 BARCELONA, F.C. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-5 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 1-0 ESPANYOL, R.C.D. A
CD SAN FRANCISCO 0-0 CORNELLA, U.E. SAD A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 0-1 REAL ZARAGOZA SAD
Jornada 20 13-02-2022
RCD MALLORCA SAD 4-2 UD MONTECARLO
EUROPA, C.E. A 1-0 C.D. EBRO
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 2-6 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
BARCELONA, F.C. A 3-1 GIRONA, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 1-7 DAMM, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 3-0 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
CORNELLA, U.E. SAD A 0-0 SABADELL F.C., C.E. A
REAL ZARAGOZA SAD 4-0 CD SAN FRANCISCO
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 2-1 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 21 20-02-2022
SANT ANDREU, U.E A 1-2 RCD MALLORCA SAD
UD MONTECARLO 2-2 EUROPA, C.E. A
C.D. EBRO 1-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 0-5 BARCELONA, F.C. A
GIRONA, F.C. A 0-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
DAMM, C.F. A 1-0 ESPANYOL, R.C.D. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-6 CORNELLA, U.E. SAD A
SABADELL F.C., C.E. A 0-1 REAL ZARAGOZA SAD
CD SAN FRANCISCO 0-0 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
Jornada 22 27-02-2022
EUROPA, C.E. A 0-1 RCD MALLORCA SAD
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 2-1 UD MONTECARLO
BARCELONA, F.C. A 5-0 C.D. EBRO
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 1-1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 2-1 GIRONA, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD A 0-2 DAMM, C.F. A
REAL ZARAGOZA SAD 3-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 0-1 SABADELL F.C., C.E. A
CD SAN FRANCISCO 2-2 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 23 06-03-2022
SANT ANDREU, U.E A 0-0 EUROPA, C.E. A
RCD MALLORCA SAD 0-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
UD MONTECARLO 1-6 BARCELONA, F.C. A
C.D. EBRO 2-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 1-1 ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A 1-1 CORNELLA, U.E. SAD A
DAMM, C.F. A 2-1 REAL ZARAGOZA SAD
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-1 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
SABADELL F.C., C.E. A 1-1 CD SAN FRANCISCO
Jornada 24 13-03-2022
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 2-2 EUROPA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A 1-0 RCD MALLORCA SAD
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 1-3 UD MONTECARLO
ESPANYOL, R.C.D. A 0-0 C.D. EBRO
CORNELLA, U.E. SAD A 1-1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
REAL ZARAGOZA SAD 1-4 GIRONA, F.C. A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 0-1 DAMM, C.F. A
CD SAN FRANCISCO 3-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
SABADELL F.C., C.E. A 3-2 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 25 20-03-2022
SANT ANDREU, U.E A 2-3 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
EUROPA, C.E. A 3-1 BARCELONA, F.C. A
RCD MALLORCA SAD 2-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
UD MONTECARLO 0-3 ESPANYOL, R.C.D. A
C.D. EBRO 1-1 CORNELLA, U.E. SAD A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 0-1 REAL ZARAGOZA SAD
GIRONA, F.C. A 2-0 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
DAMM, C.F. A 2-0 CD SAN FRANCISCO
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-4 SABADELL F.C., C.E. A
Jornada 26 27-03-2022
BARCELONA, F.C. A 6-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 1-2 EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 2-0 RCD MALLORCA SAD
CORNELLA, U.E. SAD A 3-0 UD MONTECARLO
REAL ZARAGOZA SAD 1-2 C.D. EBRO
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 1-0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CD SAN FRANCISCO 0-0 GIRONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 0-3 DAMM, C.F. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-2 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 27 03-04-2022
SANT ANDREU, U.E A 1-1 BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 3-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
EUROPA, C.E. A 1-0 ESPANYOL, R.C.D. A
RCD MALLORCA SAD 1-3 CORNELLA, U.E. SAD A
UD MONTECARLO 0-1 REAL ZARAGOZA SAD
C.D. EBRO 1-0 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 1-2 CD SAN FRANCISCO
GIRONA, F.C. A 2-0 SABADELL F.C., C.E. A
DAMM, C.F. A 3-2 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
Jornada 28 10-04-2022
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-2 BARCELONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 5-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD A 0-1 EUROPA, C.E. A
REAL ZARAGOZA SAD 1-0 RCD MALLORCA SAD
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 0-2 UD MONTECARLO
CD SAN FRANCISCO 1-2 C.D. EBRO
SABADELL F.C., C.E. A 1-2 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 2-1 GIRONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 1-0 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 29 17-04-2022
SANT ANDREU, U.E A 7-3 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 1-1 ESPANYOL, R.C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 3-2 CORNELLA, U.E. SAD A
EUROPA, C.E. A 0-0 REAL ZARAGOZA SAD
RCD MALLORCA SAD 0-0 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
UD MONTECARLO 1-1 CD SAN FRANCISCO
C.D. EBRO 2-1 SABADELL F.C., C.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 1-2 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
GIRONA, F.C. A 0-0 DAMM, C.F. A
Jornada 30 24-04-2022
ESPANYOL, R.C.D. A 3-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD A 2-3 BARCELONA, F.C. A
REAL ZARAGOZA SAD 3-0 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 0-1 EUROPA, C.E. A
CD SAN FRANCISCO 2-1 RCD MALLORCA SAD
SABADELL F.C., C.E. A 1-0 UD MONTECARLO
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-1 C.D. EBRO
DAMM, C.F. A 2-0 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
GIRONA, F.C. A 3-2 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 31 01-05-2022
SANT ANDREU, U.E A 1-2 ESPANYOL, R.C.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-5 CORNELLA, U.E. SAD A
BARCELONA, F.C. A 3-2 REAL ZARAGOZA SAD
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 3-2 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
EUROPA, C.E. A 0-0 CD SAN FRANCISCO
RCD MALLORCA SAD 0-2 SABADELL F.C., C.E. A
UD MONTECARLO 4-2 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
C.D. EBRO 0-1 DAMM, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 4-3 GIRONA, F.C. A
Jornada 32 08-05-2022
CORNELLA, U.E. SAD A 3-0 ESPANYOL, R.C.D. A
REAL ZARAGOZA SAD 4-1 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 0-3 BARCELONA, F.C. A
CD SAN FRANCISCO 2-1 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SABADELL F.C., C.E. A 1-2 EUROPA, C.E. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 0-2 RCD MALLORCA SAD
DAMM, C.F. A 2-0 UD MONTECARLO
GIRONA, F.C. A 1-2 C.D. EBRO
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 2-3 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 33 15-05-2022
CORNELLA, U.E. SAD A 3-2 SANT ANDREU, U.E A
ESPANYOL, R.C.D. A 2-1 REAL ZARAGOZA SAD
CERDANYOLA VALLES, F.C. A 0-0 CD ATLÉTICO BALEARES SAD
BARCELONA, F.C. A 3-0 CD SAN FRANCISCO
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 1-2 SABADELL F.C., C.E. A
EUROPA, C.E. A 3-1 LLEIDA ESPORTIU., CLUB A
RCD MALLORCA SAD 1-2 DAMM, C.F. A
UD MONTECARLO 0-2 GIRONA, F.C. A
C.D. EBRO 0-1 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 34 22-05-2022
REAL ZARAGOZA SAD 3-1 CORNELLA, U.E. SAD A
CD ATLÉTICO BALEARES SAD 1-3 ESPANYOL, R.C.D. A
CD SAN FRANCISCO 5-0 CERDANYOLA VALLES, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 2-1 BARCELONA, F.C. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB A 1-6 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
DAMM, C.F. A 0-2 EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A 1-2 RCD MALLORCA SAD
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 7-2 UD MONTECARLO
SANT ANDREU, U.E A 5-2 C.D. EBRO
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.