Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet segona divisio | grup 38

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 18 VISTA ALEGRE,U.D. A
SANTBOIA, F.C. D 40 CAN VIDALET, C.F. D
MOLINS DE REI, C.F. C 11 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 06 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 07 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
CASTELLDEFELS, U.E. E 80 CORBERA , C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 12 BEGUES, C.F. A
Jornada 2 17-10-2021
VISTA ALEGRE,U.D. A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
CAN VIDALET, C.F. D 44 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 21 SANTBOIA, F.C. D
ESPLUGUENC, C.F.A. A 40 MOLINS DE REI, C.F. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 101 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
CORBERA , C.F. B 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
Descansa - CASTELLDEFELS, U.E. E
BEGUES, C.F. A 31 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 3 24-10-2021
VISTA ALEGRE,U.D. A 71 CAN VIDALET, C.F. D
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 010 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SANTBOIA, F.C. D 43 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MOLINS DE REI, C.F. C 23 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 13 CORBERA , C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. F - Descansa
CASTELLDEFELS, U.E. E 32 BEGUES, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 00 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 4 31-10-2021
CAN VIDALET, C.F. D 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 30 VISTA ALEGRE,U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 101 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 52 SANTBOIA, F.C. D
CORBERA , C.F. B 15 MOLINS DE REI, C.F. C
Descansa - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
BEGUES, C.F. A 50 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 21 CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 5 07-11-2021
CAN VIDALET, C.F. D 09 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
VISTA ALEGRE,U.D. A 02 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 33 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
SANTBOIA, F.C. D 30 CORBERA , C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. C - Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 113 BEGUES, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 03 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 05 CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 6 14-11-2021
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ESPLUGUENC, C.F.A. A 73 CAN VIDALET, C.F. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 41 VISTA ALEGRE,U.D. A
CORBERA , C.F. B 25 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
Descansa - SANTBOIA, F.C. D
BEGUES, C.F. A 13 MOLINS DE REI, C.F. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 80 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. E 41 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
Jornada 7 21-11-2021
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 22 ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN VIDALET, C.F. D 012 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
VISTA ALEGRE,U.D. A 23 CORBERA , C.F. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B - Descansa
SANTBOIA, F.C. D 05 BEGUES, C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. C 32 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 04 CASTELLDEFELS, U.E. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 30 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
Jornada 8 28-11-2021
ESPLUGUENC, C.F.A. A 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 21 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
CORBERA , C.F. B 22 CAN VIDALET, C.F. D
Descansa - VISTA ALEGRE,U.D. A
BEGUES, C.F. A 120 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 21 SANTBOIA, F.C. D
CASTELLDEFELS, U.E. E 31 MOLINS DE REI, C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 9 12-12-2021
ESPLUGUENC, C.F.A. A 11 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 61 CORBERA , C.F. B
CAN VIDALET, C.F. D - Descansa
VISTA ALEGRE,U.D. A 17 BEGUES, C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 52 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
SANTBOIA, F.C. D 02 CASTELLDEFELS, U.E. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 01 MOLINS DE REI, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 10 19-12-2021
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
CORBERA , C.F. B 36 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Descansa - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
BEGUES, C.F. A 160 CAN VIDALET, C.F. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 71 VISTA ALEGRE,U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. E 22 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 22 SANTBOIA, F.C. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 26 MOLINS DE REI, C.F. C
Jornada 11 09-01-2022
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 81 CORBERA , C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - Descansa
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 15 BEGUES, C.F. A
CAN VIDALET, C.F. D 09 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
VISTA ALEGRE,U.D. A 41 CASTELLDEFELS, U.E. E
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 54 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
SANTBOIA, F.C. D 71 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 01 MOLINS DE REI, C.F. C
Jornada 12 16-01-2022
CORBERA , C.F. B 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Descansa - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
BEGUES, C.F. A 33 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 43 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. E 70 CAN VIDALET, C.F. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 50 VISTA ALEGRE,U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 14 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. C 42 SANTBOIA, F.C. D
Jornada 13 23-01-2022
CORBERA , C.F. B - Descansa
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 22 BEGUES, C.F. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 11 ESPLUGUENC, C.F.A. A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 01 CASTELLDEFELS, U.E. E
CAN VIDALET, C.F. D 06 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
VISTA ALEGRE,U.D. A 61 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 23 MOLINS DE REI, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 10 SANTBOIA, F.C. D
Jornada 14 30-01-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - Descansa
BEGUES, C.F. A 30 CORBERA , C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 13 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
CASTELLDEFELS, U.E. E 21 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 04 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 43 CAN VIDALET, C.F. D
MOLINS DE REI, C.F. C 41 VISTA ALEGRE,U.D. A
SANTBOIA, F.C. D 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
Jornada 15 06-02-2022
Descansa - BEGUES, C.F. A
CORBERA , C.F. B 35 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 02 CASTELLDEFELS, U.E. E
ESPLUGUENC, C.F.A. A 62 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 92 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
CAN VIDALET, C.F. D 06 MOLINS DE REI, C.F. C
VISTA ALEGRE,U.D. A 02 SANTBOIA, F.C. D
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
VISTA ALEGRE,U.D. A 10 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
CAN VIDALET, C.F. D 214 SANTBOIA, F.C. D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 21 MOLINS DE REI, C.F. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A 51 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 00 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
CORBERA , C.F. B 011 CASTELLDEFELS, U.E. E
Descansa - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
BEGUES, C.F. A 30 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Jornada 17 20-02-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 13 VISTA ALEGRE,U.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 50 CAN VIDALET, C.F. D
SANTBOIA, F.C. D 12 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
MOLINS DE REI, C.F. C 12 ESPLUGUENC, C.F.A. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 06 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 20 CORBERA , C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. E - Descansa
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 14 BEGUES, C.F. A
Jornada 18 06-03-2022
CAN VIDALET, C.F. D 310 VISTA ALEGRE,U.D. A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 50 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 62 SANTBOIA, F.C. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 21 MOLINS DE REI, C.F. C
CORBERA , C.F. B 33 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Descansa - ATLETIC SANT JUST . F. C. F
BEGUES, C.F. A 22 CASTELLDEFELS, U.E. E
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Jornada 19 13-03-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 51 CAN VIDALET, C.F. D
VISTA ALEGRE,U.D. A 13 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 05 ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANTBOIA, F.C. D 21 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
MOLINS DE REI, C.F. C 01 CORBERA , C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 01 BEGUES, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. E 30 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 20 20-03-2022
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 83 CAN VIDALET, C.F. D
ESPLUGUENC, C.F.A. A 52 VISTA ALEGRE,U.D. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 60 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
CORBERA , C.F. B 13 SANTBOIA, F.C. D
Descansa - MOLINS DE REI, C.F. C
BEGUES, C.F. A 60 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 41 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
CASTELLDEFELS, U.E. E 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Jornada 21 27-03-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 30 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
CAN VIDALET, C.F. D 110 ESPLUGUENC, C.F.A. A
VISTA ALEGRE,U.D. A 03 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 23 CORBERA , C.F. B
SANTBOIA, F.C. D - Descansa
MOLINS DE REI, C.F. C 14 BEGUES, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 14 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 24 CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 22 03-04-2022
ESPLUGUENC, C.F.A. A 33 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 130 CAN VIDALET, C.F. D
CORBERA , C.F. B 11 VISTA ALEGRE,U.D. A
Descansa - ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
BEGUES, C.F. A 20 SANTBOIA, F.C. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 33 MOLINS DE REI, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. E 91 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Jornada 23 10-04-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 02 ESPLUGUENC, C.F.A. A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 12 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
CAN VIDALET, C.F. D 13 CORBERA , C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. A - Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 28 BEGUES, C.F. A
SANTBOIA, F.C. D 02 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
MOLINS DE REI, C.F. C 05 CASTELLDEFELS, U.E. E
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 34 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
Jornada 24 24-04-2022
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 32 ESPLUGUENC, C.F.A. A
CORBERA , C.F. B 01 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Descansa - CAN VIDALET, C.F. D
BEGUES, C.F. A 52 VISTA ALEGRE,U.D. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 70 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. E 21 SANTBOIA, F.C. D
MOLINS DE REI, C.F. C 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Jornada 25 01-05-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 14 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
ESPLUGUENC, C.F.A. A 21 CORBERA , C.F. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - Descansa
CAN VIDALET, C.F. D 114 BEGUES, C.F. A
VISTA ALEGRE,U.D. A 26 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 012 CASTELLDEFELS, U.E. E
SANTBOIA, F.C. D 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
MOLINS DE REI, C.F. C 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 26 08-05-2022
CORBERA , C.F. B 07 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
Descansa - ESPLUGUENC, C.F.A. A
BEGUES, C.F. A 01 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 190 CAN VIDALET, C.F. D
CASTELLDEFELS, U.E. E 60 VISTA ALEGRE,U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 01 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 13 SANTBOIA, F.C. D
MOLINS DE REI, C.F. C 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Jornada 27 15-05-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 70 CORBERA , C.F. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C - Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A. A 63 BEGUES, C.F. A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 23 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
CAN VIDALET, C.F. D 017 CASTELLDEFELS, U.E. E
VISTA ALEGRE,U.D. A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 53 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANTBOIA, F.C. D 41 MOLINS DE REI, C.F. C
Jornada 28 22-05-2022
Descansa - CORBERA , C.F. B
BEGUES, C.F. A 12 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
ESPLUGUENC, C.F.A. A 54 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. E 21 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 23 CAN VIDALET, C.F. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 15 VISTA ALEGRE,U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. C 42 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
SANTBOIA, F.C. D 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Jornada 29 29-05-2022
Descansa - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
CORBERA , C.F. B 05 BEGUES, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C 21 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 14 CASTELLDEFELS, U.E. E
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
CAN VIDALET, C.F. D 01 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 25 MOLINS DE REI, C.F. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. B 25 SANTBOIA, F.C. D
Jornada 30 05-06-2022
BEGUES, C.F. A - Descansa
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 50 CORBERA , C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. E 10 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB C
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 13 ESPLUGUENC, C.F.A. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 44 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
MOLINS DE REI, C.F. C 40 CAN VIDALET, C.F. D
SANTBOIA, F.C. D 11 VISTA ALEGRE,U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 31 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.