Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet segona divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
MARTORELLES, C.F. A 33 LA TORRETA, C.F. A
PARETS, C.F. D 04 CARDEDEU, F.C. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 41 VILANOVA VALLES,C.F. B
LOURDES, U.D. A 41 MOLLET U.E.,CF. E
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 21 MOLLETENSE, U.D. B
SANT FOST , U.E. B 011 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
CALDES MONTBUI, C.F. C 03 VALLES, C.AT. C
VILAMAJOR, C.F. B 61 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 2 17-10-2021
LA TORRETA, C.F. A 13 VILAMAJOR, C.F. B
CARDEDEU, F.C. B 21 MARTORELLES, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 60 PARETS, C.F. D
MOLLET U.E.,CF. E 15 BELLAVISTA MILAN, C. A
MOLLETENSE, U.D. B 13 LOURDES, U.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 80 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
VALLES, C.AT. C 80 SANT FOST , U.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 15 CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 3 24-10-2021
LA TORRETA, C.F. A 12 CARDEDEU, F.C. B
MARTORELLES, C.F. A 13 VILANOVA VALLES,C.F. B
PARETS, C.F. D 12 MOLLET U.E.,CF. E
BELLAVISTA MILAN, C. A 51 MOLLETENSE, U.D. B
LOURDES, U.D. A 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 03 VALLES, C.AT. C
SANT FOST , U.E. B 05 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. B 42 CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 4 31-10-2021
CARDEDEU, F.C. B 20 VILAMAJOR, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B 81 LA TORRETA, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. E 31 MARTORELLES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B 42 PARETS, C.F. D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 31 BELLAVISTA MILAN, C. A
VALLES, C.AT. C 32 LOURDES, U.D. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 41 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. C 40 SANT FOST , U.E. B
Jornada 5 07-11-2021
CARDEDEU, F.C. B 12 VILANOVA VALLES,C.F. B
LA TORRETA, C.F. A 92 MOLLET U.E.,CF. E
MARTORELLES, C.F. A 32 MOLLETENSE, U.D. B
PARETS, C.F. D 09 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
BELLAVISTA MILAN, C. A 25 VALLES, C.AT. C
LOURDES, U.D. A 30 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 010 CALDES MONTBUI, C.F. C
VILAMAJOR, C.F. B 61 SANT FOST , U.E. B
Jornada 6 14-11-2021
VILANOVA VALLES,C.F. B 102 VILAMAJOR, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. E 02 CARDEDEU, F.C. B
MOLLETENSE, U.D. B 25 LA TORRETA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 31 MARTORELLES, C.F. A
VALLES, C.AT. C 40 PARETS, C.F. D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 13 BELLAVISTA MILAN, C. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 24 LOURDES, U.D. A
SANT FOST , U.E. B 02 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Jornada 7 21-11-2021
VILANOVA VALLES,C.F. B 20 MOLLET U.E.,CF. E
CARDEDEU, F.C. B 30 MOLLETENSE, U.D. B
LA TORRETA, C.F. A 03 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
MARTORELLES, C.F. A 11 VALLES, C.AT. C
PARETS, C.F. D 12 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 40 CALDES MONTBUI, C.F. C
LOURDES, U.D. A 31 SANT FOST , U.E. B
VILAMAJOR, C.F. B 64 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Jornada 8 28-11-2021
MOLLET U.E.,CF. E 12 VILAMAJOR, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. B 04 VILANOVA VALLES,C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 22 CARDEDEU, F.C. B
VALLES, C.AT. C 20 LA TORRETA, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 11 MARTORELLES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 20 PARETS, C.F. D
SANT FOST , U.E. B 06 BELLAVISTA MILAN, C. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 08 LOURDES, U.D. A
Jornada 9 12-12-2021
MOLLET U.E.,CF. E 10 MOLLETENSE, U.D. B
VILANOVA VALLES,C.F. B 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
CARDEDEU, F.C. B 01 VALLES, C.AT. C
LA TORRETA, C.F. A 11 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
MARTORELLES, C.F. A 23 CALDES MONTBUI, C.F. C
PARETS, C.F. D 04 SANT FOST , U.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 30 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
VILAMAJOR, C.F. B 25 LOURDES, U.D. A
Jornada 10 19-12-2021
MOLLETENSE, U.D. B 23 VILAMAJOR, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 20 MOLLET U.E.,CF. E
VALLES, C.AT. C 12 VILANOVA VALLES,C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 03 CARDEDEU, F.C. B
CALDES MONTBUI, C.F. C 60 LA TORRETA, C.F. A
SANT FOST , U.E. B 24 MARTORELLES, C.F. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 32 PARETS, C.F. D
LOURDES, U.D. A 13 BELLAVISTA MILAN, C. A
Jornada 11 09-01-2022
MOLLETENSE, U.D. B 08 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
MOLLET U.E.,CF. E 05 VALLES, C.AT. C
VILANOVA VALLES,C.F. B 10 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
CARDEDEU, F.C. B 00 CALDES MONTBUI, C.F. C
LA TORRETA, C.F. A 70 SANT FOST , U.E. B
MARTORELLES, C.F. A 31 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
PARETS, C.F. D 01 LOURDES, U.D. A
VILAMAJOR, C.F. B 03 BELLAVISTA MILAN, C. A
Jornada 12 16-01-2022
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - VILAMAJOR, C.F. B
VALLES, C.AT. C 60 MOLLETENSE, U.D. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 33 MOLLET U.E.,CF. E
CALDES MONTBUI, C.F. C 04 VILANOVA VALLES,C.F. B
SANT FOST , U.E. B 06 CARDEDEU, F.C. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 22 LA TORRETA, C.F. A
LOURDES, U.D. A - MARTORELLES, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - PARETS, C.F. D
Jornada 13 23-01-2022
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - VALLES, C.AT. C
MOLLETENSE, U.D. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. E - CALDES MONTBUI, C.F. C
VILANOVA VALLES,C.F. B - SANT FOST , U.E. B
CARDEDEU, F.C. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
LA TORRETA, C.F. A - LOURDES, U.D. A
MARTORELLES, C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
VILAMAJOR, C.F. B - PARETS, C.F. D
Jornada 14 30-01-2022
VILAMAJOR, C.F. B - VALLES, C.AT. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
CALDES MONTBUI, C.F. C - MOLLETENSE, U.D. B
SANT FOST , U.E. B - MOLLET U.E.,CF. E
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
LOURDES, U.D. A - CARDEDEU, F.C. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - LA TORRETA, C.F. A
PARETS, C.F. D - MARTORELLES, C.F. A
Jornada 15 06-02-2022
VALLES, C.AT. C - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - CALDES MONTBUI, C.F. C
MOLLETENSE, U.D. B - SANT FOST , U.E. B
MOLLET U.E.,CF. E - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - LOURDES, U.D. A
CARDEDEU, F.C. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
LA TORRETA, C.F. A - PARETS, C.F. D
MARTORELLES, C.F. A - VILAMAJOR, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
LA TORRETA, C.F. A - MARTORELLES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. B - PARETS, C.F. D
VILANOVA VALLES,C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
MOLLET U.E.,CF. E - LOURDES, U.D. A
MOLLETENSE, U.D. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - SANT FOST , U.E. B
VALLES, C.AT. C - CALDES MONTBUI, C.F. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - VILAMAJOR, C.F. B
Jornada 17 20-02-2022
VILAMAJOR, C.F. B - LA TORRETA, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A - CARDEDEU, F.C. B
PARETS, C.F. D - VILANOVA VALLES,C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - MOLLET U.E.,CF. E
LOURDES, U.D. A - MOLLETENSE, U.D. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SANT FOST , U.E. B - VALLES, C.AT. C
CALDES MONTBUI, C.F. C - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 18 06-03-2022
CARDEDEU, F.C. B - LA TORRETA, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. B - MARTORELLES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. E - PARETS, C.F. D
MOLLETENSE, U.D. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - LOURDES, U.D. A
VALLES, C.AT. C - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - SANT FOST , U.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - VILAMAJOR, C.F. B
Jornada 19 13-03-2022
VILAMAJOR, C.F. B - CARDEDEU, F.C. B
LA TORRETA, C.F. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
MARTORELLES, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. E
PARETS, C.F. D - MOLLETENSE, U.D. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
LOURDES, U.D. A - VALLES, C.AT. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
SANT FOST , U.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 20 20-03-2022
VILANOVA VALLES,C.F. B - CARDEDEU, F.C. B
MOLLET U.E.,CF. E - LA TORRETA, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B - MARTORELLES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - PARETS, C.F. D
VALLES, C.AT. C - BELLAVISTA MILAN, C. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - LOURDES, U.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
SANT FOST , U.E. B - VILAMAJOR, C.F. B
Jornada 21 27-03-2022
VILAMAJOR, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
CARDEDEU, F.C. B - MOLLET U.E.,CF. E
LA TORRETA, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. B
MARTORELLES, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
PARETS, C.F. D - VALLES, C.AT. C
BELLAVISTA MILAN, C. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
LOURDES, U.D. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - SANT FOST , U.E. B
Jornada 22 03-04-2022
MOLLET U.E.,CF. E - VILANOVA VALLES,C.F. B
MOLLETENSE, U.D. B - CARDEDEU, F.C. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - LA TORRETA, C.F. A
VALLES, C.AT. C - MARTORELLES, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - PARETS, C.F. D
CALDES MONTBUI, C.F. C - BELLAVISTA MILAN, C. A
SANT FOST , U.E. B - LOURDES, U.D. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - VILAMAJOR, C.F. B
Jornada 23 10-04-2022
VILAMAJOR, C.F. B - MOLLET U.E.,CF. E
VILANOVA VALLES,C.F. B - MOLLETENSE, U.D. B
CARDEDEU, F.C. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
LA TORRETA, C.F. A - VALLES, C.AT. C
MARTORELLES, C.F. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
PARETS, C.F. D - CALDES MONTBUI, C.F. C
BELLAVISTA MILAN, C. A - SANT FOST , U.E. B
LOURDES, U.D. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Jornada 24 24-04-2022
MOLLETENSE, U.D. B - MOLLET U.E.,CF. E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - VILANOVA VALLES,C.F. B
VALLES, C.AT. C - CARDEDEU, F.C. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - LA TORRETA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - MARTORELLES, C.F. A
SANT FOST , U.E. B - PARETS, C.F. D
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
LOURDES, U.D. A - VILAMAJOR, C.F. B
Jornada 25 01-05-2022
VILAMAJOR, C.F. B - MOLLETENSE, U.D. B
MOLLET U.E.,CF. E - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
VILANOVA VALLES,C.F. B - VALLES, C.AT. C
CARDEDEU, F.C. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
LA TORRETA, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
MARTORELLES, C.F. A - SANT FOST , U.E. B
PARETS, C.F. D - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - LOURDES, U.D. A
Jornada 26 08-05-2022
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - MOLLETENSE, U.D. B
VALLES, C.AT. C - MOLLET U.E.,CF. E
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - CARDEDEU, F.C. B
SANT FOST , U.E. B - LA TORRETA, C.F. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - MARTORELLES, C.F. A
LOURDES, U.D. A - PARETS, C.F. D
BELLAVISTA MILAN, C. A - VILAMAJOR, C.F. B
Jornada 27 15-05-2022
VILAMAJOR, C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
MOLLETENSE, U.D. B - VALLES, C.AT. C
MOLLET U.E.,CF. E - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
CARDEDEU, F.C. B - SANT FOST , U.E. B
LA TORRETA, C.F. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
MARTORELLES, C.F. A - LOURDES, U.D. A
PARETS, C.F. D - BELLAVISTA MILAN, C. A
Jornada 28 22-05-2022
VALLES, C.AT. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - MOLLETENSE, U.D. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - MOLLET U.E.,CF. E
SANT FOST , U.E. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - CARDEDEU, F.C. B
LOURDES, U.D. A - LA TORRETA, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - MARTORELLES, C.F. A
PARETS, C.F. D - VILAMAJOR, C.F. B
Jornada 29 29-05-2022
VALLES, C.AT. C - VILAMAJOR, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
MOLLET U.E.,CF. E - SANT FOST , U.E. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
CARDEDEU, F.C. B - LOURDES, U.D. A
LA TORRETA, C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
MARTORELLES, C.F. A - PARETS, C.F. D
Jornada 30 05-06-2022
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - VALLES, C.AT. C
CALDES MONTBUI, C.F. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SANT FOST , U.E. B - MOLLETENSE, U.D. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - MOLLET U.E.,CF. E
LOURDES, U.D. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - CARDEDEU, F.C. B
PARETS, C.F. D - LA TORRETA, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. B - MARTORELLES, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.