Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet segona divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
COMACROS, U.E. A 25 FORNELLS, UE. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 05 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 42 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
LA CANYA, A.E. B 16 SANT GREGORI, A.E. B
BELL LLOC, C.P. A 31 CASSA, U.D. B
PENYA BONS AIRES E A 04 CELRA, U.C.E. A
BANYOLES, C.E. B 02 SANT PONÇ, AT. B
PALS, AT B
R
Descansa
Jornada 2 10-10-2021
FORNELLS, UE. C 50 PALS, AT B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 73 COMACROS, U.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 50 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
SANT GREGORI, A.E. B 12 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
CASSA, U.D. B 30 LA CANYA, A.E. B
CELRA, U.C.E. A 30 BELL LLOC, C.P. A
SANT PONÇ, AT. B 11 PENYA BONS AIRES E A
Descansa
R
BANYOLES, C.E. B
Jornada 3 17-10-2021
FORNELLS, UE. C 51 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
COMACROS, U.E. A 17 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 29 SANT GREGORI, A.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 61 CASSA, U.D. B
LA CANYA, A.E. B 013 CELRA, U.C.E. A
BELL LLOC, C.P. A 32 SANT PONÇ, AT. B
PENYA BONS AIRES E A
R
Descansa
PALS, AT B 03 BANYOLES, C.E. B
Jornada 4 24-10-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 40 PALS, AT B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 23 FORNELLS, UE. C
SANT GREGORI, A.E. B 121 COMACROS, U.E. A
CASSA, U.D. B 53 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
CELRA, U.C.E. A 31 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
SANT PONÇ, AT. B 110 LA CANYA, A.E. B
Descansa
R
BELL LLOC, C.P. A
BANYOLES, C.E. B 02 PENYA BONS AIRES E A
Jornada 5 31-10-2021
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 23 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FORNELLS, UE. C 20 SANT GREGORI, A.E. B
COMACROS, U.E. A 24 CASSA, U.D. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 24 CELRA, U.C.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 71 SANT PONÇ, AT. B
LA CANYA, A.E. B
R
Descansa
BELL LLOC, C.P. A 21 BANYOLES, C.E. B
PALS, AT B 12 PENYA BONS AIRES E A
Jornada 6 07-11-2021
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 90 PALS, AT B
SANT GREGORI, A.E. B 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
CASSA, U.D. B 11 FORNELLS, UE. C
CELRA, U.C.E. A 71 COMACROS, U.E. A
SANT PONÇ, AT. B 31 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
Descansa
R
UNIÓ GIRONA A.C.E. B
BANYOLES, C.E. B 10 LA CANYA, A.E. B
PENYA BONS AIRES E A 00 BELL LLOC, C.P. A
Jornada 7 14-11-2021
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 33 SANT GREGORI, A.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 30 CASSA, U.D. B
FORNELLS, UE. C 23 CELRA, U.C.E. A
COMACROS, U.E. A 36 SANT PONÇ, AT. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
R
Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 50 BANYOLES, C.E. B
LA CANYA, A.E. B 15 PENYA BONS AIRES E A
PALS, AT B 36 BELL LLOC, C.P. A
Jornada 8 21-11-2021
SANT GREGORI, A.E. B 91 PALS, AT B
CASSA, U.D. B 32 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
CELRA, U.C.E. A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
SANT PONÇ, AT. B 11 FORNELLS, UE. C
Descansa
R
COMACROS, U.E. A
BANYOLES, C.E. B 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
PENYA BONS AIRES E A 22 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
BELL LLOC, C.P. A 100 LA CANYA, A.E. B
Jornada 9 28-11-2021
SANT GREGORI, A.E. B 42 CASSA, U.D. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 22 CELRA, U.C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 41 SANT PONÇ, AT. B
FORNELLS, UE. C
R
Descansa
COMACROS, U.E. A 25 BANYOLES, C.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 16 PENYA BONS AIRES E A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 32 BELL LLOC, C.P. A
PALS, AT B 02 LA CANYA, A.E. B
Jornada 10 12-12-2021
CASSA, U.D. B 30 PALS, AT B
CELRA, U.C.E. A 41 SANT GREGORI, A.E. B
SANT PONÇ, AT. B 05 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
BANYOLES, C.E. B 22 FORNELLS, UE. C
PENYA BONS AIRES E A 33 COMACROS, U.E. A
BELL LLOC, C.P. A 51 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
LA CANYA, A.E. B 17 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
Jornada 11 19-12-2021
CASSA, U.D. B 03 CELRA, U.C.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 21 SANT PONÇ, AT. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 64 BANYOLES, C.E. B
FORNELLS, UE. C 00 PENYA BONS AIRES E A
COMACROS, U.E. A 15 BELL LLOC, C.P. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 33 LA CANYA, A.E. B
PALS, AT B 03 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
Jornada 12 09-01-2022
CELRA, U.C.E. A 20 PALS, AT B
SANT PONÇ, AT. B 01 CASSA, U.D. B
Descansa
R
SANT GREGORI, A.E. B
BANYOLES, C.E. B 13 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
PENYA BONS AIRES E A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
BELL LLOC, C.P. A 52 FORNELLS, UE. C
LA CANYA, A.E. B 13 COMACROS, U.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 110 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
Jornada 13 16-01-2022
CELRA, U.C.E. A 20 SANT PONÇ, AT. B
CASSA, U.D. B
R
Descansa
SANT GREGORI, A.E. B 102 BANYOLES, C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 10 PENYA BONS AIRES E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 13 BELL LLOC, C.P. A
FORNELLS, UE. C 50 LA CANYA, A.E. B
COMACROS, U.E. A 06 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
PALS, AT B 01 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
Jornada 14 23-01-2022
PALS, AT B 13 SANT PONÇ, AT. B
Descansa
R
CELRA, U.C.E. A
BANYOLES, C.E. B 32 CASSA, U.D. B
PENYA BONS AIRES E A 23 SANT GREGORI, A.E. B
BELL LLOC, C.P. A 18 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
LA CANYA, A.E. B 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 30 FORNELLS, UE. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 20 COMACROS, U.E. A
Jornada 15 30-01-2022
SANT PONÇ, AT. B
R
Descansa
CELRA, U.C.E. A 30 BANYOLES, C.E. B
CASSA, U.D. B 24 PENYA BONS AIRES E A
SANT GREGORI, A.E. B 32 BELL LLOC, C.P. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 30 LA CANYA, A.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 12 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
FORNELLS, UE. C 31 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
COMACROS, U.E. A 112 PALS, AT B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
FORNELLS, UE. C 31 COMACROS, U.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 41 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 01 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
SANT GREGORI, A.E. B 90 LA CANYA, A.E. B
CASSA, U.D. B 35 BELL LLOC, C.P. A
CELRA, U.C.E. A 01 PENYA BONS AIRES E A
SANT PONÇ, AT. B 01 BANYOLES, C.E. B
Descansa
R
PALS, AT B
Jornada 17 13-02-2022
PALS, AT B 08 FORNELLS, UE. C
COMACROS, U.E. A 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 11 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 10 SANT GREGORI, A.E. B
LA CANYA, A.E. B 01 CASSA, U.D. B
BELL LLOC, C.P. A 21 CELRA, U.C.E. A
PENYA BONS AIRES E A 41 SANT PONÇ, AT. B
BANYOLES, C.E. B
R
Descansa
Jornada 18 20-02-2022
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 20 FORNELLS, UE. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 52 COMACROS, U.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 70 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
CASSA, U.D. B 24 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
CELRA, U.C.E. A 40 LA CANYA, A.E. B
SANT PONÇ, AT. B 12 BELL LLOC, C.P. A
Descansa
R
PENYA BONS AIRES E A
BANYOLES, C.E. B 40 PALS, AT B
Jornada 19 06-03-2022
PALS, AT B 05 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
FORNELLS, UE. C 16 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
COMACROS, U.E. A 21 SANT GREGORI, A.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 42 CASSA, U.D. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 10 CELRA, U.C.E. A
LA CANYA, A.E. B 13 SANT PONÇ, AT. B
BELL LLOC, C.P. A
R
Descansa
PENYA BONS AIRES E A 61 BANYOLES, C.E. B
Jornada 20 13-03-2022
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 33 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
SANT GREGORI, A.E. B 20 FORNELLS, UE. C
CASSA, U.D. B 64 COMACROS, U.E. A
CELRA, U.C.E. A 31 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
SANT PONÇ, AT. B 04 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
Descansa
R
LA CANYA, A.E. B
BANYOLES, C.E. B 21 BELL LLOC, C.P. A
PENYA BONS AIRES E A 81 PALS, AT B
Jornada 21 20-03-2022
PALS, AT B 15 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 03 SANT GREGORI, A.E. B
FORNELLS, UE. C 31 CASSA, U.D. B
COMACROS, U.E. A 15 CELRA, U.C.E. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 05 SANT PONÇ, AT. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B
R
Descansa
LA CANYA, A.E. B 32 BANYOLES, C.E. B
BELL LLOC, C.P. A 53 PENYA BONS AIRES E A
Jornada 22 27-03-2022
SANT GREGORI, A.E. B 10 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
CASSA, U.D. B 62 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
CELRA, U.C.E. A 41 FORNELLS, UE. C
SANT PONÇ, AT. B 30 COMACROS, U.E. A
Descansa
R
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
BANYOLES, C.E. B 03 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
PENYA BONS AIRES E A 100 LA CANYA, A.E. B
BELL LLOC, C.P. A 80 PALS, AT B
Jornada 23 03-04-2022
PALS, AT B 16 SANT GREGORI, A.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 42 CASSA, U.D. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 02 CELRA, U.C.E. A
FORNELLS, UE. C 42 SANT PONÇ, AT. B
COMACROS, U.E. A
R
Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 23 BANYOLES, C.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 53 PENYA BONS AIRES E A
LA CANYA, A.E. B 04 BELL LLOC, C.P. A
Jornada 24 10-04-2022
CASSA, U.D. B 24 SANT GREGORI, A.E. B
CELRA, U.C.E. A 20 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT PONÇ, AT. B 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
Descansa
R
FORNELLS, UE. C
BANYOLES, C.E. B 30 COMACROS, U.E. A
PENYA BONS AIRES E A 102 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
BELL LLOC, C.P. A 20 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
LA CANYA, A.E. B 31 PALS, AT B
Jornada 25 24-04-2022
PALS, AT B 45 CASSA, U.D. B
SANT GREGORI, A.E. B 02 CELRA, U.C.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 42 SANT PONÇ, AT. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
R
Descansa
FORNELLS, UE. C 00 BANYOLES, C.E. B
COMACROS, U.E. A 07 PENYA BONS AIRES E A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 03 BELL LLOC, C.P. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 90 LA CANYA, A.E. B
Jornada 26 01-05-2022
CELRA, U.C.E. A 10 CASSA, U.D. B
SANT PONÇ, AT. B 24 SANT GREGORI, A.E. B
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BANYOLES, C.E. B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
PENYA BONS AIRES E A 32 FORNELLS, UE. C
BELL LLOC, C.P. A 91 COMACROS, U.E. A
LA CANYA, A.E. B 13 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 80 PALS, AT B
Jornada 27 08-05-2022
PALS, AT B 06 CELRA, U.C.E. A
CASSA, U.D. B 02 SANT PONÇ, AT. B
SANT GREGORI, A.E. B
R
Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 34 BANYOLES, C.E. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C 17 PENYA BONS AIRES E A
FORNELLS, UE. C 23 BELL LLOC, C.P. A
COMACROS, U.E. A 81 LA CANYA, A.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 19 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
Jornada 28 15-05-2022
SANT PONÇ, AT. B 01 CELRA, U.C.E. A
Descansa
R
CASSA, U.D. B
BANYOLES, C.E. B - SANT GREGORI, A.E. B
PENYA BONS AIRES E A 52 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BELL LLOC, C.P. A 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
LA CANYA, A.E. B 27 FORNELLS, UE. C
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 71 COMACROS, U.E. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B 31 PALS, AT B
Jornada 29 22-05-2022
SANT PONÇ, AT. B 51 PALS, AT B
CELRA, U.C.E. A
R
Descansa
CASSA, U.D. B - BANYOLES, C.E. B
SANT GREGORI, A.E. B 11 PENYA BONS AIRES E A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 23 BELL LLOC, C.P. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT C - LA CANYA, A.E. B
FORNELLS, UE. C 23 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
COMACROS, U.E. A 62 VILABLAREIX FUTBOL CLUB B
Jornada 30 29-05-2022
Descansa
R
SANT PONÇ, AT. B
BANYOLES, C.E. B - CELRA, U.C.E. A
PENYA BONS AIRES E A - CASSA, U.D. B
BELL LLOC, C.P. A - SANT GREGORI, A.E. B
LA CANYA, A.E. B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB B - FORNELLS, UE. C
PALS, AT B - COMACROS, U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.