Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet segona divisio | grup 28

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
RIBES, C.D. B 80 ODENA, C.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 14 IGUALADA, C.F. E
SANT SADURNI, U.E. B 100 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
MARTINENCA, U.E. A 100 BASE OLERDOLA, C.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 32 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 61 SITGES, U.E. B
CUBELLES, C.F. A 30 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 74 BLANCA SUBUR, C.F. B
Jornada 2 17-10-2021
ODENA, C.E. B 310 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
IGUALADA, C.F. E 03 RIBES, C.D. B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 42 VILANOVA GELTRU C.F. C
BASE OLERDOLA, C.E. B 06 SANT SADURNI, U.E. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 311 MARTINENCA, U.E. A
SITGES, U.E. B 04 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BLANCA SUBUR, C.F. B 40 CUBELLES, C.F. A
Jornada 3 24-10-2021
ODENA, C.E. B 37 IGUALADA, C.F. E
RIBES, C.D. B 21 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 01 BASE OLERDOLA, C.E. B
SANT SADURNI, U.E. B 90 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
MARTINENCA, U.E. A 90 SITGES, U.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 51 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 27 BLANCA SUBUR, C.F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 51 CUBELLES, C.F. A
Jornada 4 31-10-2021
IGUALADA, C.F. E 18 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 61 ODENA, C.E. B
BASE OLERDOLA, C.E. B 31 RIBES, C.D. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 01 VILANOVA GELTRU C.F. C
SITGES, U.E. B 15 SANT SADURNI, U.E. B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 08 MARTINENCA, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 41 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
CUBELLES, C.F. A 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 5 07-11-2021
IGUALADA, C.F. E 54 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
ODENA, C.E. B 24 BASE OLERDOLA, C.E. B
RIBES, C.D. B 34 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 46 SITGES, U.E. B
SANT SADURNI, U.E. B 150 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MARTINENCA, U.E. A 61 BLANCA SUBUR, C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 32 CUBELLES, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 54 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 6 14-11-2021
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 18 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BASE OLERDOLA, C.E. B 21 IGUALADA, C.F. E
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 31 ODENA, C.E. B
SITGES, U.E. B 32 RIBES, C.D. B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 14 VILANOVA GELTRU C.F. C
BLANCA SUBUR, C.F. B 21 SANT SADURNI, U.E. B
CUBELLES, C.F. A 06 MARTINENCA, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 12 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 7 21-11-2021
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 24 BASE OLERDOLA, C.E. B
IGUALADA, C.F. E 31 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
ODENA, C.E. B 03 SITGES, U.E. B
RIBES, C.D. B 31 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
VILANOVA GELTRU C.F. C 05 BLANCA SUBUR, C.F. B
SANT SADURNI, U.E. B 21 CUBELLES, C.F. A
MARTINENCA, U.E. A 70 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 21 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 8 28-11-2021
BASE OLERDOLA, C.E. B 26 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 22 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
SITGES, U.E. B 30 IGUALADA, C.F. E
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 20 ODENA, C.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. B 50 RIBES, C.D. B
CUBELLES, C.F. A 30 VILANOVA GELTRU C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 34 SANT SADURNI, U.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 15 MARTINENCA, U.E. A
Jornada 9 12-12-2021
BASE OLERDOLA, C.E. B 31 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 31 SITGES, U.E. B
IGUALADA, C.F. E 70 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ODENA, C.E. B 04 BLANCA SUBUR, C.F. B
RIBES, C.D. B 30 CUBELLES, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SANT SADURNI, U.E. B 20 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 26 MARTINENCA, U.E. A
Jornada 10 19-12-2021
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 14 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SITGES, U.E. B 35 BASE OLERDOLA, C.E. B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 21 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 60 IGUALADA, C.F. E
CUBELLES, C.F. A 42 ODENA, C.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 34 RIBES, C.D. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 21 VILANOVA GELTRU C.F. C
MARTINENCA, U.E. A 22 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 11 09-01-2022
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 01 SITGES, U.E. B
BASE OLERDOLA, C.E. B 41 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 11 BLANCA SUBUR, C.F. B
IGUALADA, C.F. E 15 CUBELLES, C.F. A
ODENA, C.E. B 110 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
RIBES, C.D. B 63 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
VILANOVA GELTRU C.F. C 212 MARTINENCA, U.E. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 26 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 12 16-01-2022
SITGES, U.E. B 28 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 15 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 10 BASE OLERDOLA, C.E. B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 13 CUBELLES, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 42 IGUALADA, C.F. E
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 43 ODENA, C.E. B
MARTINENCA, U.E. A 61 RIBES, C.D. B
SANT SADURNI, U.E. B 132 VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 13 23-01-2022
SITGES, U.E. B 12 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 03 BLANCA SUBUR, C.F. B
BASE OLERDOLA, C.E. B 41 CUBELLES, C.F. A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
IGUALADA, C.F. E 20 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
ODENA, C.E. B 113 MARTINENCA, U.E. A
RIBES, C.D. B 01 SANT SADURNI, U.E. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 42 VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 14 30-01-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 150 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BLANCA SUBUR, C.F. B 31 SITGES, U.E. B
CUBELLES, C.F. A 30 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 02 BASE OLERDOLA, C.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 22 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
MARTINENCA, U.E. A 21 IGUALADA, C.F. E
SANT SADURNI, U.E. B 50 ODENA, C.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 63 RIBES, C.D. B
Jornada 15 06-02-2022
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 24 BLANCA SUBUR, C.F. B
SITGES, U.E. B 14 CUBELLES, C.F. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BASE OLERDOLA, C.E. B 31 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 24 MARTINENCA, U.E. A
IGUALADA, C.F. E 06 SANT SADURNI, U.E. B
ODENA, C.E. B 13 VILANOVA GELTRU C.F. C
RIBES, C.D. B 26 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
ODENA, C.E. B 18 RIBES, C.D. B
IGUALADA, C.F. E 42 VILANOVA GELTRU C.F. C
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 19 SANT SADURNI, U.E. B
BASE OLERDOLA, C.E. B 04 MARTINENCA, U.E. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 24 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SITGES, U.E. B 27 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 15 CUBELLES, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 16 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 17 20-02-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 101 ODENA, C.E. B
RIBES, C.D. B 72 IGUALADA, C.F. E
VILANOVA GELTRU C.F. C 13 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
SANT SADURNI, U.E. B 90 BASE OLERDOLA, C.E. B
MARTINENCA, U.E. A 70 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 10 SITGES, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 52 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CUBELLES, C.F. A 31 BLANCA SUBUR, C.F. B
Jornada 18 06-03-2022
IGUALADA, C.F. E 61 ODENA, C.E. B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 13 RIBES, C.D. B
BASE OLERDOLA, C.E. B 21 VILANOVA GELTRU C.F. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 114 SANT SADURNI, U.E. B
SITGES, U.E. B 110 MARTINENCA, U.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 33 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
BLANCA SUBUR, C.F. B 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
CUBELLES, C.F. A 22 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 19 13-03-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 21 IGUALADA, C.F. E
ODENA, C.E. B 37 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
RIBES, C.D. B 10 BASE OLERDOLA, C.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 21 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
SANT SADURNI, U.E. B 140 SITGES, U.E. B
MARTINENCA, U.E. A 110 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 23 BLANCA SUBUR, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 23 CUBELLES, C.F. A
Jornada 20 20-03-2022
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 02 IGUALADA, C.F. E
BASE OLERDOLA, C.E. B 30 ODENA, C.E. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 04 RIBES, C.D. B
SITGES, U.E. B 14 VILANOVA GELTRU C.F. C
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 113 SANT SADURNI, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. B 24 MARTINENCA, U.E. A
CUBELLES, C.F. A 20 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 14 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 21 27-03-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 51 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
IGUALADA, C.F. E 12 BASE OLERDOLA, C.E. B
ODENA, C.E. B 62 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
RIBES, C.D. B 61 SITGES, U.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 33 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SANT SADURNI, U.E. B 20 BLANCA SUBUR, C.F. B
MARTINENCA, U.E. A 40 CUBELLES, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 22 03-04-2022
BASE OLERDOLA, C.E. B 22 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 21 IGUALADA, C.F. E
SITGES, U.E. B 23 ODENA, C.E. B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 03 RIBES, C.D. B
BLANCA SUBUR, C.F. B 20 VILANOVA GELTRU C.F. C
CUBELLES, C.F. A 16 SANT SADURNI, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 18 MARTINENCA, U.E. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 04 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 23 10-04-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 21 BASE OLERDOLA, C.E. B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 22 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
IGUALADA, C.F. E 33 SITGES, U.E. B
ODENA, C.E. B 53 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
RIBES, C.D. B 00 BLANCA SUBUR, C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 11 CUBELLES, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B 70 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
MARTINENCA, U.E. A 70 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 24 24-04-2022
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 22 BASE OLERDOLA, C.E. B
SITGES, U.E. B 22 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 14 IGUALADA, C.F. E
BLANCA SUBUR, C.F. B 100 ODENA, C.E. B
CUBELLES, C.F. A 33 RIBES, C.D. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 20 VILANOVA GELTRU C.F. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 37 SANT SADURNI, U.E. B
MARTINENCA, U.E. A 52 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 25 01-05-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 101 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BASE OLERDOLA, C.E. B 21 SITGES, U.E. B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 22 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
IGUALADA, C.F. E 02 BLANCA SUBUR, C.F. B
ODENA, C.E. B 23 CUBELLES, C.F. A
RIBES, C.D. B 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
VILANOVA GELTRU C.F. C 11 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SANT SADURNI, U.E. B 60 MARTINENCA, U.E. A
Jornada 26 08-05-2022
SITGES, U.E. B 17 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 22 BASE OLERDOLA, C.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. B 81 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
CUBELLES, C.F. A 12 IGUALADA, C.F. E
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 91 ODENA, C.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 30 RIBES, C.D. B
MARTINENCA, U.E. A 61 VILANOVA GELTRU C.F. C
SANT SADURNI, U.E. B 51 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 27 15-05-2022
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 102 SITGES, U.E. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 31 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BASE OLERDOLA, C.E. B 14 BLANCA SUBUR, C.F. B
CUBELLES, C.F. A 52 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
IGUALADA, C.F. E 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
ODENA, C.E. B 37 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
RIBES, C.D. B 27 MARTINENCA, U.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 08 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 28 22-05-2022
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 02 SITGES, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. B 40 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
CUBELLES, C.F. A 11 BASE OLERDOLA, C.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 60 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 04 IGUALADA, C.F. E
MARTINENCA, U.E. A 100 ODENA, C.E. B
SANT SADURNI, U.E. B 10 RIBES, C.D. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 14 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 29 29-05-2022
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 111 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SITGES, U.E. B 12 BLANCA SUBUR, C.F. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 11 CUBELLES, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. B 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 22 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
IGUALADA, C.F. E 39 MARTINENCA, U.E. A
ODENA, C.E. B 012 SANT SADURNI, U.E. B
RIBES, C.D. B 21 VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 30 05-06-2022
BLANCA SUBUR, C.F. B 110 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CUBELLES, C.F. A 23 SITGES, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 21 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 12 BASE OLERDOLA, C.E. B
MARTINENCA, U.E. A 110 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
SANT SADURNI, U.E. B 70 IGUALADA, C.F. E
VILANOVA GELTRU C.F. C 52 ODENA, C.E. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 113 RIBES, C.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.