Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet segona divisio | grup 24

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
TONA, U.E. B 01 CENTELLES, U.E. A
TARADELL, U.D. A 64 FOLGUEROLES,C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 53 OAR VIC B
PRADENC,F.C. A 42 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
MOIÀ, C.E. A 43 SANTA EUGENIA, J.E. A
Descansa - TORELLO, C.F. B
SEVA, U.E. A 12 CALLUS, C.F. C
Jornada 2 17-10-2021
CENTELLES, U.E. A 160 SEVA, U.E. A
FOLGUEROLES,C.F. A 05 TONA, U.E. B
OAR VIC B 17 TARADELL, U.D. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 14 RIUDEPERES C.F. AT. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 61 PRADENC,F.C. A
TORELLO, C.F. B 43 MOIÀ, C.E. A
CALLUS, C.F. C - Descansa
Jornada 3 24-10-2021
CENTELLES, U.E. A 61 FOLGUEROLES,C.F. A
TONA, U.E. B 24 OAR VIC B
TARADELL, U.D. A 20 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
RIUDEPERES C.F. AT. A 22 SANTA EUGENIA, J.E. A
PRADENC,F.C. A 12 TORELLO, C.F. B
MOIÀ, C.E. A 31 CALLUS, C.F. C
SEVA, U.E. A - Descansa
Jornada 4 31-10-2021
FOLGUEROLES,C.F. A 32 SEVA, U.E. A
OAR VIC B 16 CENTELLES, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 12 TONA, U.E. B
SANTA EUGENIA, J.E. A 11 TARADELL, U.D. A
TORELLO, C.F. B 71 RIUDEPERES C.F. AT. A
CALLUS, C.F. C 22 PRADENC,F.C. A
Descansa - MOIÀ, C.E. A
Jornada 5 07-11-2021
FOLGUEROLES,C.F. A 54 OAR VIC B
CENTELLES, U.E. A 90 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
TONA, U.E. B 15 SANTA EUGENIA, J.E. A
TARADELL, U.D. A 10 TORELLO, C.F. B
RIUDEPERES C.F. AT. A 21 CALLUS, C.F. C
PRADENC,F.C. A - Descansa
SEVA, U.E. A 48 MOIÀ, C.E. A
Jornada 6 14-11-2021
OAR VIC B 61 SEVA, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 40 FOLGUEROLES,C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 17 CENTELLES, U.E. A
TORELLO, C.F. B 31 TONA, U.E. B
CALLUS, C.F. C 12 TARADELL, U.D. A
Descansa - RIUDEPERES C.F. AT. A
MOIÀ, C.E. A 20 PRADENC,F.C. A
Jornada 7 21-11-2021
OAR VIC B 32 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
FOLGUEROLES,C.F. A 22 SANTA EUGENIA, J.E. A
CENTELLES, U.E. A 30 TORELLO, C.F. B
TONA, U.E. B 05 CALLUS, C.F. C
TARADELL, U.D. A - Descansa
RIUDEPERES C.F. AT. A 43 MOIÀ, C.E. A
SEVA, U.E. A 35 PRADENC,F.C. A
Jornada 8 28-11-2021
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 53 SEVA, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 42 OAR VIC B
TORELLO, C.F. B 80 FOLGUEROLES,C.F. A
CALLUS, C.F. C 03 CENTELLES, U.E. A
Descansa - TONA, U.E. B
MOIÀ, C.E. A 13 TARADELL, U.D. A
PRADENC,F.C. A 15 RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 9 12-12-2021
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 24 SANTA EUGENIA, J.E. A
OAR VIC B 25 TORELLO, C.F. B
FOLGUEROLES,C.F. A 10 CALLUS, C.F. C
CENTELLES, U.E. A - Descansa
TONA, U.E. B 13 MOIÀ, C.E. A
TARADELL, U.D. A 21 PRADENC,F.C. A
SEVA, U.E. A 21 RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 10 19-12-2021
SANTA EUGENIA, J.E. A 22 SEVA, U.E. A
TORELLO, C.F. B 61 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
CALLUS, C.F. C 21 OAR VIC B
Descansa - FOLGUEROLES,C.F. A
MOIÀ, C.E. A 23 CENTELLES, U.E. A
PRADENC,F.C. A 14 TONA, U.E. B
RIUDEPERES C.F. AT. A 01 TARADELL, U.D. A
Jornada 11 09-01-2022
SANTA EUGENIA, J.E. A 42 TORELLO, C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 22 CALLUS, C.F. C
OAR VIC B - Descansa
FOLGUEROLES,C.F. A 14 MOIÀ, C.E. A
CENTELLES, U.E. A 20 PRADENC,F.C. A
TONA, U.E. B 01 RIUDEPERES C.F. AT. A
SEVA, U.E. A 05 TARADELL, U.D. A
Jornada 12 16-01-2022
SEVA, U.E. A 14 TORELLO, C.F. B
CALLUS, C.F. C 03 SANTA EUGENIA, J.E. A
Descansa - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
MOIÀ, C.E. A 22 OAR VIC B
PRADENC,F.C. A 20 FOLGUEROLES,C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 04 CENTELLES, U.E. A
TARADELL, U.D. A 40 TONA, U.E. B
Jornada 13 23-01-2022
TORELLO, C.F. B 10 CALLUS, C.F. C
SANTA EUGENIA, J.E. A - Descansa
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 14 MOIÀ, C.E. A
OAR VIC B 23 PRADENC,F.C. A
FOLGUEROLES,C.F. A 34 RIUDEPERES C.F. AT. A
CENTELLES, U.E. A 22 TARADELL, U.D. A
TONA, U.E. B 10 SEVA, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 30-01-2022
CENTELLES, U.E. A 80 TONA, U.E. B
FOLGUEROLES,C.F. A 25 TARADELL, U.D. A
OAR VIC B 24 RIUDEPERES C.F. AT. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 41 PRADENC,F.C. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 12 MOIÀ, C.E. A
TORELLO, C.F. B - Descansa
CALLUS, C.F. C 31 SEVA, U.E. A
Jornada 15 06-02-2022
SEVA, U.E. A 15 CENTELLES, U.E. A
TONA, U.E. B 11 FOLGUEROLES,C.F. A
TARADELL, U.D. A 52 OAR VIC B
RIUDEPERES C.F. AT. A 22 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
PRADENC,F.C. A 013 SANTA EUGENIA, J.E. A
MOIÀ, C.E. A 31 TORELLO, C.F. B
Descansa - CALLUS, C.F. C
Jornada 16 13-02-2022
FOLGUEROLES,C.F. A 05 CENTELLES, U.E. A
OAR VIC B 33 TONA, U.E. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 03 TARADELL, U.D. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 60 RIUDEPERES C.F. AT. A
TORELLO, C.F. B 121 PRADENC,F.C. A
CALLUS, C.F. C 14 MOIÀ, C.E. A
Descansa - SEVA, U.E. A
Jornada 17 20-02-2022
SEVA, U.E. A 03 FOLGUEROLES,C.F. A
CENTELLES, U.E. A 91 OAR VIC B
TONA, U.E. B 21 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
TARADELL, U.D. A 22 SANTA EUGENIA, J.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 21 TORELLO, C.F. B
PRADENC,F.C. A 11 CALLUS, C.F. C
MOIÀ, C.E. A - Descansa
Jornada 18 06-03-2022
OAR VIC B 30 FOLGUEROLES,C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 08 CENTELLES, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 44 TONA, U.E. B
TORELLO, C.F. B 23 TARADELL, U.D. A
CALLUS, C.F. C 31 RIUDEPERES C.F. AT. A
Descansa - PRADENC,F.C. A
MOIÀ, C.E. A 81 SEVA, U.E. A
Jornada 19 13-03-2022
SEVA, U.E. A 14 OAR VIC B
FOLGUEROLES,C.F. A 32 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
CENTELLES, U.E. A 120 SANTA EUGENIA, J.E. A
TONA, U.E. B 11 TORELLO, C.F. B
TARADELL, U.D. A 21 CALLUS, C.F. C
RIUDEPERES C.F. AT. A - Descansa
PRADENC,F.C. A 16 MOIÀ, C.E. A
Jornada 20 20-03-2022
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 22 OAR VIC B
SANTA EUGENIA, J.E. A 22 FOLGUEROLES,C.F. A
TORELLO, C.F. B 14 CENTELLES, U.E. A
CALLUS, C.F. C 22 TONA, U.E. B
Descansa - TARADELL, U.D. A
MOIÀ, C.E. A 60 RIUDEPERES C.F. AT. A
PRADENC,F.C. A 42 SEVA, U.E. A
Jornada 21 27-03-2022
SEVA, U.E. A 22 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
OAR VIC B 26 SANTA EUGENIA, J.E. A
FOLGUEROLES,C.F. A 22 TORELLO, C.F. B
CENTELLES, U.E. A 61 CALLUS, C.F. C
TONA, U.E. B - Descansa
TARADELL, U.D. A 02 MOIÀ, C.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 30 PRADENC,F.C. A
Jornada 22 03-04-2022
SANTA EUGENIA, J.E. A 42 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
TORELLO, C.F. B 12 OAR VIC B
CALLUS, C.F. C 10 FOLGUEROLES,C.F. A
Descansa - CENTELLES, U.E. A
MOIÀ, C.E. A 13 TONA, U.E. B
PRADENC,F.C. A 02 TARADELL, U.D. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 62 SEVA, U.E. A
Jornada 23 10-04-2022
SEVA, U.E. A 24 SANTA EUGENIA, J.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 02 TORELLO, C.F. B
OAR VIC B 51 CALLUS, C.F. C
FOLGUEROLES,C.F. A - Descansa
CENTELLES, U.E. A 10 MOIÀ, C.E. A
TONA, U.E. B 55 PRADENC,F.C. A
TARADELL, U.D. A 43 RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 24 24-04-2022
TORELLO, C.F. B 23 SANTA EUGENIA, J.E. A
CALLUS, C.F. C 11 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
Descansa - OAR VIC B
MOIÀ, C.E. A 54 FOLGUEROLES,C.F. A
PRADENC,F.C. A 010 CENTELLES, U.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 21 TONA, U.E. B
TARADELL, U.D. A 51 SEVA, U.E. A
Jornada 25 01-05-2022
TORELLO, C.F. B 80 SEVA, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 31 CALLUS, C.F. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - Descansa
OAR VIC B 02 MOIÀ, C.E. A
FOLGUEROLES,C.F. A 20 PRADENC,F.C. A
CENTELLES, U.E. A 41 RIUDEPERES C.F. AT. A
TONA, U.E. B 12 TARADELL, U.D. A
Jornada 26 08-05-2022
CALLUS, C.F. C 01 TORELLO, C.F. B
Descansa - SANTA EUGENIA, J.E. A
MOIÀ, C.E. A 41 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
PRADENC,F.C. A 22 OAR VIC B
RIUDEPERES C.F. AT. A 41 FOLGUEROLES,C.F. A
TARADELL, U.D. A 03 CENTELLES, U.E. A
SEVA, U.E. A 24 TONA, U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.