Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 41 CATALÒNIA, U.B. C
POMAR, C.D. A 42 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D 13 DON BOSCO, C.F. B
DIAGONAL CLUB ESP. B 11 SANT ANDREU, U.E G
BARCELONETA, C.F. B 11 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 35 DAUMAR CLUB B
CANYELLES,C.E. B 16 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
Pª BARC. CINC COPES C 100 Pª BARC. BARCINO, CE E
Jornada 2 17-10-2021
CATALÒNIA, U.B. C 17 Pª BARC. CINC COPES C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 23 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
DON BOSCO, C.F. B 27 POMAR, C.D. A
SANT ANDREU, U.E G 31 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 51 DIAGONAL CLUB ESP. B
DAUMAR CLUB B 22 BARCELONETA, C.F. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 10 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
Pª BARC. BARCINO, CE E 16 CANYELLES,C.E. B
Jornada 3 24-10-2021
CATALÒNIA, U.B. C 06 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 51 DON BOSCO, C.F. B
POMAR, C.D. A 32 SANT ANDREU, U.E G
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D 36 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
DIAGONAL CLUB ESP. B 30 DAUMAR CLUB B
BARCELONETA, C.F. B 15 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 83 Pª BARC. BARCINO, CE E
Pª BARC. CINC COPES C 40 CANYELLES,C.E. B
Jornada 4 31-10-2021
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 23 Pª BARC. CINC COPES C
DON BOSCO, C.F. B 33 CATALÒNIA, U.B. C
SANT ANDREU, U.E G 33 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 42 POMAR, C.D. A
DAUMAR CLUB B 32 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 71 DIAGONAL CLUB ESP. B
Pª BARC. BARCINO, CE E 110 BARCELONETA, C.F. B
CANYELLES,C.E. B 06 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
Jornada 5 07-11-2021
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 33 DON BOSCO, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. C 04 SANT ANDREU, U.E G
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
POMAR, C.D. A 51 DAUMAR CLUB B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D 08 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
DIAGONAL CLUB ESP. B 31 Pª BARC. BARCINO, CE E
BARCELONETA, C.F. B 31 CANYELLES,C.E. B
Pª BARC. CINC COPES C 30 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
Jornada 6 14-11-2021
DON BOSCO, C.F. B 17 Pª BARC. CINC COPES C
SANT ANDREU, U.E G 23 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 50 CATALÒNIA, U.B. C
DAUMAR CLUB B 41 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 41 POMAR, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE E 24 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
CANYELLES,C.E. B 32 DIAGONAL CLUB ESP. B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 01 BARCELONETA, C.F. B
Jornada 7 21-11-2021
DON BOSCO, C.F. B 46 SANT ANDREU, U.E G
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
CATALÒNIA, U.B. C 02 DAUMAR CLUB B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 13 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
POMAR, C.D. A 50 Pª BARC. BARCINO, CE E
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D 41 CANYELLES,C.E. B
DIAGONAL CLUB ESP. B 02 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
Pª BARC. CINC COPES C 10 BARCELONETA, C.F. B
Jornada 8 28-11-2021
SANT ANDREU, U.E G 24 Pª BARC. CINC COPES C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 61 DON BOSCO, C.F. B
DAUMAR CLUB B 32 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 90 CATALÒNIA, U.B. C
Pª BARC. BARCINO, CE E 19 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
CANYELLES,C.E. B 13 POMAR, C.D. A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 31 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
BARCELONETA, C.F. B 32 DIAGONAL CLUB ESP. B
Jornada 9 12-12-2021
SANT ANDREU, U.E G 05 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
DON BOSCO, C.F. B 47 DAUMAR CLUB B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 11 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
CATALÒNIA, U.B. C 21 Pª BARC. BARCINO, CE E
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 60 CANYELLES,C.E. B
POMAR, C.D. A 21 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D 16 BARCELONETA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES C 40 DIAGONAL CLUB ESP. B
Jornada 10 19-12-2021
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 10 Pª BARC. CINC COPES C
DAUMAR CLUB B - SANT ANDREU, U.E G
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 100 DON BOSCO, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE E 26 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
CANYELLES,C.E. B 61 CATALÒNIA, U.B. C
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
BARCELONETA, C.F. B 12 POMAR, C.D. A
DIAGONAL CLUB ESP. B 21 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
Jornada 11 09-01-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 31 DAUMAR CLUB B
SANT ANDREU, U.E G 17 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
DON BOSCO, C.F. B 02 Pª BARC. BARCINO, CE E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 32 CANYELLES,C.E. B
CATALÒNIA, U.B. C 110 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 43 BARCELONETA, C.F. B
POMAR, C.D. A 62 DIAGONAL CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES C 10 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
Jornada 12 16-01-2022
DAUMAR CLUB B 10 Pª BARC. CINC COPES C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 11 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
Pª BARC. BARCINO, CE E 26 SANT ANDREU, U.E G
CANYELLES,C.E. B 42 DON BOSCO, C.F. B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A 33 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
BARCELONETA, C.F. B 61 CATALÒNIA, U.B. C
DIAGONAL CLUB ESP. B 15 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D - POMAR, C.D. A
Jornada 13 23-01-2022
DAUMAR CLUB B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D 70 Pª BARC. BARCINO, CE E
SANT ANDREU, U.E G - CANYELLES,C.E. B
DON BOSCO, C.F. B 14 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 00 BARCELONETA, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. C - DIAGONAL CLUB ESP. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 40 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
Pª BARC. CINC COPES C 12 POMAR, C.D. A
Jornada 14 30-01-2022
Pª BARC. CINC COPES C - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE E - DAUMAR CLUB B
CANYELLES,C.E. B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A - SANT ANDREU, U.E G
BARCELONETA, C.F. B - DON BOSCO, C.F. B
DIAGONAL CLUB ESP. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D - CATALÒNIA, U.B. C
POMAR, C.D. A - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Jornada 15 06-02-2022
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - Pª BARC. BARCINO, CE E
DAUMAR CLUB B - CANYELLES,C.E. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
SANT ANDREU, U.E G - BARCELONETA, C.F. B
DON BOSCO, C.F. B - DIAGONAL CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
CATALÒNIA, U.B. C - POMAR, C.D. A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - Pª BARC. CINC COPES C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
CATALÒNIA, U.B. C - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - POMAR, C.D. A
DON BOSCO, C.F. B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
SANT ANDREU, U.E G - DIAGONAL CLUB ESP. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - BARCELONETA, C.F. B
DAUMAR CLUB B - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - CANYELLES,C.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE E - Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 17 20-02-2022
Pª BARC. CINC COPES C - CATALÒNIA, U.B. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
POMAR, C.D. A - DON BOSCO, C.F. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D - SANT ANDREU, U.E G
DIAGONAL CLUB ESP. B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
BARCELONETA, C.F. B - DAUMAR CLUB B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
CANYELLES,C.E. B - Pª BARC. BARCINO, CE E
Jornada 18 06-03-2022
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - CATALÒNIA, U.B. C
DON BOSCO, C.F. B - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
SANT ANDREU, U.E G - POMAR, C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
DAUMAR CLUB B - DIAGONAL CLUB ESP. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - BARCELONETA, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE E - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
CANYELLES,C.E. B - Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 19 13-03-2022
Pª BARC. CINC COPES C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
CATALÒNIA, U.B. C - DON BOSCO, C.F. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - SANT ANDREU, U.E G
POMAR, C.D. A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D - DAUMAR CLUB B
DIAGONAL CLUB ESP. B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
BARCELONETA, C.F. B - Pª BARC. BARCINO, CE E
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A - CANYELLES,C.E. B
Jornada 20 20-03-2022
DON BOSCO, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
SANT ANDREU, U.E G - CATALÒNIA, U.B. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
DAUMAR CLUB B - POMAR, C.D. A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
Pª BARC. BARCINO, CE E - DIAGONAL CLUB ESP. B
CANYELLES,C.E. B - BARCELONETA, C.F. B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A - Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 21 27-03-2022
Pª BARC. CINC COPES C - DON BOSCO, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - SANT ANDREU, U.E G
CATALÒNIA, U.B. C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - DAUMAR CLUB B
POMAR, C.D. A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D - Pª BARC. BARCINO, CE E
DIAGONAL CLUB ESP. B - CANYELLES,C.E. B
BARCELONETA, C.F. B - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
Jornada 22 03-04-2022
SANT ANDREU, U.E G - DON BOSCO, C.F. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
DAUMAR CLUB B - CATALÒNIA, U.B. C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Pª BARC. BARCINO, CE E - POMAR, C.D. A
CANYELLES,C.E. B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A - DIAGONAL CLUB ESP. B
BARCELONETA, C.F. B - Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 23 10-04-2022
Pª BARC. CINC COPES C - SANT ANDREU, U.E G
DON BOSCO, C.F. B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - DAUMAR CLUB B
CATALÒNIA, U.B. C - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - Pª BARC. BARCINO, CE E
POMAR, C.D. A - CANYELLES,C.E. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
DIAGONAL CLUB ESP. B - BARCELONETA, C.F. B
Jornada 24 24-04-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - SANT ANDREU, U.E G
DAUMAR CLUB B - DON BOSCO, C.F. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
Pª BARC. BARCINO, CE E - CATALÒNIA, U.B. C
CANYELLES,C.E. B - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A - POMAR, C.D. A
BARCELONETA, C.F. B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
DIAGONAL CLUB ESP. B - Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 25 01-05-2022
Pª BARC. CINC COPES C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
SANT ANDREU, U.E G - DAUMAR CLUB B
DON BOSCO, C.F. B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - Pª BARC. BARCINO, CE E
CATALÒNIA, U.B. C - CANYELLES,C.E. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
POMAR, C.D. A - BARCELONETA, C.F. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D - DIAGONAL CLUB ESP. B
Jornada 26 08-05-2022
DAUMAR CLUB B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - SANT ANDREU, U.E G
Pª BARC. BARCINO, CE E - DON BOSCO, C.F. B
CANYELLES,C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A - CATALÒNIA, U.B. C
BARCELONETA, C.F. B - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
DIAGONAL CLUB ESP. B - POMAR, C.D. A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D - Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 27 15-05-2022
Pª BARC. CINC COPES C - DAUMAR CLUB B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
SANT ANDREU, U.E G - Pª BARC. BARCINO, CE E
DON BOSCO, C.F. B - CANYELLES,C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
CATALÒNIA, U.B. C - BARCELONETA, C.F. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - DIAGONAL CLUB ESP. B
POMAR, C.D. A - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
Jornada 28 22-05-2022
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - DAUMAR CLUB B
Pª BARC. BARCINO, CE E - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
CANYELLES,C.E. B - SANT ANDREU, U.E G
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A - DON BOSCO, C.F. B
BARCELONETA, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
DIAGONAL CLUB ESP. B - CATALÒNIA, U.B. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
POMAR, C.D. A - Pª BARC. CINC COPES C
Jornada 29 29-05-2022
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A - Pª BARC. CINC COPES C
DAUMAR CLUB B - Pª BARC. BARCINO, CE E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D - CANYELLES,C.E. B
SANT ANDREU, U.E G - BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A
DON BOSCO, C.F. B - BARCELONETA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - DIAGONAL CLUB ESP. B
CATALÒNIA, U.B. C - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - POMAR, C.D. A
Jornada 30 05-06-2022
Pª BARC. BARCINO, CE E - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
CANYELLES,C.E. B - DAUMAR CLUB B
BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. D
BARCELONETA, C.F. B - SANT ANDREU, U.E G
DIAGONAL CLUB ESP. B - DON BOSCO, C.F. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. D - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
POMAR, C.D. A - CATALÒNIA, U.B. C
Pª BARC. CINC COPES C - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.