Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet segona divisio | grup 20

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 03 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 010 BARCELONETA, C.F. A
CARMELO, C.D. A 40 POBLE NOU ,AT. B
APA POBLE SEC, CE. B 017 LA FLORIDA C.F. A
LLOREDA, C.F. B 21 Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 70 Pª BARC. CINC COPES D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 02 Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 2 17-10-2021
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 51 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 52 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
BARCELONETA, C.F. A 121 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
POBLE NOU ,AT. B 41 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
LA FLORIDA C.F. A 33 CARMELO, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA D 100 APA POBLE SEC, CE. B
Pª BARC. CINC COPES D 01 LLOREDA, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 3 24-10-2021
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 11 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 09 BARCELONETA, C.F. A
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 83 POBLE NOU ,AT. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 29 LA FLORIDA C.F. A
CARMELO, C.D. A 31 Pª BARC. ANGUERA D
APA POBLE SEC, CE. B 07 Pª BARC. CINC COPES D
LLOREDA, C.F. B 08 Pª BARC. BARCINO, CE A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 17 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 4 31-10-2021
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 11 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
BARCELONETA, C.F. A 40 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
POBLE NOU ,AT. B 11 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
LA FLORIDA C.F. A 51 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
Pª BARC. ANGUERA D 14 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Pª BARC. CINC COPES D 14 CARMELO, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 250 APA POBLE SEC, CE. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 100 LLOREDA, C.F. B
Jornada 5 07-11-2021
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 02 BARCELONETA, C.F. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 120 POBLE NOU ,AT. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 19 LA FLORIDA C.F. A
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 13 Pª BARC. ANGUERA D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 12 Pª BARC. CINC COPES D
CARMELO, C.D. A 01 Pª BARC. BARCINO, CE A
APA POBLE SEC, CE. B 021 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 21 LLOREDA, C.F. B
Jornada 6 14-11-2021
BARCELONETA, C.F. A 30 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
POBLE NOU ,AT. B 04 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
LA FLORIDA C.F. A 40 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Pª BARC. ANGUERA D 40 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Pª BARC. CINC COPES D 52 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
Pª BARC. BARCINO, CE A 132 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 40 CARMELO, C.D. A
LLOREDA, C.F. B 110 APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 7 21-11-2021
BARCELONETA, C.F. A 150 POBLE NOU ,AT. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 02 LA FLORIDA C.F. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 31 Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 21 Pª BARC. CINC COPES D
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 16 Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 114 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
LLOREDA, C.F. B 30 CARMELO, C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 70 APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 8 28-11-2021
POBLE NOU ,AT. B 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
LA FLORIDA C.F. A 23 BARCELONETA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA D 11 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
Pª BARC. CINC COPES D 14 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Pª BARC. BARCINO, CE A 91 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 80 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
LLOREDA, C.F. B 23 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
APA POBLE SEC, CE. B 28 CARMELO, C.D. A
Jornada 9 12-12-2021
POBLE NOU ,AT. B 08 LA FLORIDA C.F. A
BARCELONETA, C.F. A 51 Pª BARC. ANGUERA D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 10 Pª BARC. CINC COPES D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 15 Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 07 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 24 LLOREDA, C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 51 APA POBLE SEC, CE. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 51 CARMELO, C.D. A
Jornada 10 19-12-2021
LA FLORIDA C.F. A 40 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Pª BARC. ANGUERA D 101 POBLE NOU ,AT. B
Pª BARC. CINC COPES D 08 BARCELONETA, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 51 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 41 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
LLOREDA, C.F. B 23 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
APA POBLE SEC, CE. B 06 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
CARMELO, C.D. A 72 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Jornada 11 09-01-2022
LA FLORIDA C.F. A 31 Pª BARC. ANGUERA D
POBLE NOU ,AT. B 010 Pª BARC. CINC COPES D
BARCELONETA, C.F. A 42 Pª BARC. BARCINO, CE A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 61 LLOREDA, C.F. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 31 APA POBLE SEC, CE. B
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 15 CARMELO, C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 52 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Jornada 12 16-01-2022
Pª BARC. ANGUERA D 52 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Pª BARC. CINC COPES D 29 LA FLORIDA C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 180 POBLE NOU ,AT. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 20 BARCELONETA, C.F. A
LLOREDA, C.F. B 15 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
APA POBLE SEC, CE. B 116 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
CARMELO, C.D. A 50 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 32 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
Jornada 13 23-01-2022
Pª BARC. ANGUERA D 61 Pª BARC. CINC COPES D
LA FLORIDA C.F. A 02 Pª BARC. BARCINO, CE A
POBLE NOU ,AT. B 08 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
BARCELONETA, C.F. A 141 LLOREDA, C.F. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 101 APA POBLE SEC, CE. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 20 CARMELO, C.D. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 15 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 32 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
Jornada 14 30-01-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 10 Pª BARC. CINC COPES D
Pª BARC. BARCINO, CE A 51 Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 11 LA FLORIDA C.F. A
LLOREDA, C.F. B 60 POBLE NOU ,AT. B
APA POBLE SEC, CE. B 030 BARCELONETA, C.F. A
CARMELO, C.D. A 11 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 05 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 62 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Jornada 15 06-02-2022
Pª BARC. CINC COPES D 07 Pª BARC. BARCINO, CE A
Pª BARC. ANGUERA D 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
LA FLORIDA C.F. A 91 LLOREDA, C.F. B
POBLE NOU ,AT. B 52 APA POBLE SEC, CE. B
BARCELONETA, C.F. A 40 CARMELO, C.D. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 45 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 42 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 24 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 13-02-2022
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 72 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 21 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
BARCELONETA, C.F. A 91 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
POBLE NOU ,AT. B 02 CARMELO, C.D. A
LA FLORIDA C.F. A 140 APA POBLE SEC, CE. B
Pª BARC. ANGUERA D 112 LLOREDA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES D 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. BARCINO, CE A 31 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 17 20-02-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 16 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 25 BARCELONETA, C.F. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 41 POBLE NOU ,AT. B
CARMELO, C.D. A 24 LA FLORIDA C.F. A
APA POBLE SEC, CE. B 113 Pª BARC. ANGUERA D
LLOREDA, C.F. B 32 Pª BARC. CINC COPES D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 10 Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 18 06-03-2022
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 31 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
BARCELONETA, C.F. A 30 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
POBLE NOU ,AT. B 03 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
LA FLORIDA C.F. A 82 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Pª BARC. ANGUERA D 11 CARMELO, C.D. A
Pª BARC. CINC COPES D 31 APA POBLE SEC, CE. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 162 LLOREDA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 20 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 19 13-03-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 11 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 03 BARCELONETA, C.F. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 01 POBLE NOU ,AT. B
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 04 LA FLORIDA C.F. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 13 Pª BARC. ANGUERA D
CARMELO, C.D. A 62 Pª BARC. CINC COPES D
APA POBLE SEC, CE. B 017 Pª BARC. BARCINO, CE A
LLOREDA, C.F. B 06 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 20 20-03-2022
BARCELONETA, C.F. A 30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
POBLE NOU ,AT. B 02 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
LA FLORIDA C.F. A 21 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Pª BARC. ANGUERA D 61 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
Pª BARC. CINC COPES D 13 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Pª BARC. BARCINO, CE A 40 CARMELO, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 120 APA POBLE SEC, CE. B
LLOREDA, C.F. B 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 21 27-03-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 25 BARCELONETA, C.F. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 60 POBLE NOU ,AT. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 00 LA FLORIDA C.F. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 25 Pª BARC. ANGUERA D
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 76 Pª BARC. CINC COPES D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 114 Pª BARC. BARCINO, CE A
CARMELO, C.D. A 08 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
APA POBLE SEC, CE. B 06 LLOREDA, C.F. B
Jornada 22 03-04-2022
POBLE NOU ,AT. B 014 BARCELONETA, C.F. A
LA FLORIDA C.F. A 31 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
Pª BARC. ANGUERA D 11 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Pª BARC. CINC COPES D 22 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 81 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 140 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
CARMELO, C.D. A 31 LLOREDA, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. B 13 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 23 10-04-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 20 POBLE NOU ,AT. B
BARCELONETA, C.F. A 31 LA FLORIDA C.F. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 11 Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 32 Pª BARC. CINC COPES D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 06 Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 012 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 03 LLOREDA, C.F. B
CARMELO, C.D. A 112 APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 24 24-04-2022
LA FLORIDA C.F. A 90 POBLE NOU ,AT. B
Pª BARC. ANGUERA D 06 BARCELONETA, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES D 11 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
Pª BARC. BARCINO, CE A 62 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 80 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
LLOREDA, C.F. B 12 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
APA POBLE SEC, CE. B 18 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
CARMELO, C.D. A 00 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 25 01-05-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 04 LA FLORIDA C.F. A
POBLE NOU ,AT. B 06 Pª BARC. ANGUERA D
BARCELONETA, C.F. A 120 Pª BARC. CINC COPES D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 34 Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 02 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 22 LLOREDA, C.F. B
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 80 APA POBLE SEC, CE. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 12 CARMELO, C.D. A
Jornada 26 08-05-2022
Pª BARC. ANGUERA D 11 LA FLORIDA C.F. A
Pª BARC. CINC COPES D 41 POBLE NOU ,AT. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 21 BARCELONETA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 70 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
LLOREDA, C.F. B 12 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
APA POBLE SEC, CE. B 03 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
CARMELO, C.D. A 22 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 11 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 27 15-05-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 04 Pª BARC. ANGUERA D
LA FLORIDA C.F. A 70 Pª BARC. CINC COPES D
POBLE NOU ,AT. B 012 Pª BARC. BARCINO, CE A
BARCELONETA, C.F. A 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 20 LLOREDA, C.F. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 110 APA POBLE SEC, CE. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 02 CARMELO, C.D. A
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 106 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Jornada 28 22-05-2022
Pª BARC. CINC COPES D 36 Pª BARC. ANGUERA D
Pª BARC. BARCINO, CE A 40 LA FLORIDA C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 70 POBLE NOU ,AT. B
LLOREDA, C.F. B 19 BARCELONETA, C.F. A
APA POBLE SEC, CE. B 34 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
CARMELO, C.D. A 40 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 30 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 31 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 29 29-05-2022
Pª BARC. CINC COPES D 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Pª BARC. ANGUERA D 08 Pª BARC. BARCINO, CE A
LA FLORIDA C.F. A 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
POBLE NOU ,AT. B 03 LLOREDA, C.F. B
BARCELONETA, C.F. A 140 APA POBLE SEC, CE. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A 14 CARMELO, C.D. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 61 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 12 FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
Jornada 30 05-06-2022
Pª BARC. BARCINO, CE A 140 Pª BARC. CINC COPES D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 43 Pª BARC. ANGUERA D
LLOREDA, C.F. B 26 LA FLORIDA C.F. A
APA POBLE SEC, CE. B 44 POBLE NOU ,AT. B
CARMELO, C.D. A 23 BARCELONETA, C.F. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 05 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS A
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 13 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 51 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.