Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 30 BUFALA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. D 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
MARTINENC, F.C. A 30 CONGRÉS CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. C 00 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 11 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 32 SARRIA, C.P. B
HORTA, U.AT. A 21 SISTRELLS C.F. A
CAN BUXERES, F.C. B 12 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 2 10-10-2021
BUFALA, C.F. A 13 CAN BUXERES, F.C. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
CONGRÉS CLUB ESP. A 32 SANT GABRIEL, C.D. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 23 MARTINENC, F.C. A
Pª BARC. ANGUERA A 25 EUROPA, C.E. C
SARRIA, C.P. B 31 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
SISTRELLS C.F. A 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
APA POBLE SEC, CE. A 04 HORTA, U.AT. A
Jornada 3 17-10-2021
BUFALA, C.F. A 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 10 CONGRÉS CLUB ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. D 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. A 50 Pª BARC. ANGUERA A
EUROPA, C.E. C 00 SARRIA, C.P. B
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 01 SISTRELLS C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 02 APA POBLE SEC, CE. A
CAN BUXERES, F.C. B 03 HORTA, U.AT. A
Jornada 4 24-10-2021
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 11 CAN BUXERES, F.C. B
CONGRÉS CLUB ESP. A 24 BUFALA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Pª BARC. ANGUERA A 63 SANT GABRIEL, C.D. D
SARRIA, C.P. B 53 MARTINENC, F.C. A
SISTRELLS C.F. A 32 EUROPA, C.E. C
APA POBLE SEC, CE. A 31 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
HORTA, U.AT. A 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 5 31-10-2021
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 30 CONGRÉS CLUB ESP. A
BUFALA, C.F. A 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 02 Pª BARC. ANGUERA A
SANT GABRIEL, C.D. D 15 SARRIA, C.P. B
MARTINENC, F.C. A 33 SISTRELLS C.F. A
EUROPA, C.E. C 20 APA POBLE SEC, CE. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 13 HORTA, U.AT. A
CAN BUXERES, F.C. B 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 6 07-11-2021
CONGRÉS CLUB ESP. A 13 CAN BUXERES, F.C. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Pª BARC. ANGUERA A 20 BUFALA, C.F. A
SARRIA, C.P. B 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SISTRELLS C.F. A 31 SANT GABRIEL, C.D. D
APA POBLE SEC, CE. A 11 MARTINENC, F.C. A
HORTA, U.AT. A 11 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 40 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
Jornada 7 14-11-2021
CONGRÉS CLUB ESP. A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 12 Pª BARC. ANGUERA A
BUFALA, C.F. A 11 SARRIA, C.P. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 01 SISTRELLS C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. D 20 APA POBLE SEC, CE. A
MARTINENC, F.C. A 23 HORTA, U.AT. A
EUROPA, C.E. C 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
CAN BUXERES, F.C. B 11 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
Jornada 8 21-11-2021
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 13 CAN BUXERES, F.C. B
Pª BARC. ANGUERA A 21 CONGRÉS CLUB ESP. A
SARRIA, C.P. B 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SISTRELLS C.F. A 21 BUFALA, C.F. A
APA POBLE SEC, CE. A 50 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
HORTA, U.AT. A 31 SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 10 MARTINENC, F.C. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 22 EUROPA, C.E. C
Jornada 9 28-11-2021
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 11 Pª BARC. ANGUERA A
CONGRÉS CLUB ESP. A 22 SARRIA, C.P. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 20 SISTRELLS C.F. A
BUFALA, C.F. A 14 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 14 HORTA, U.AT. A
SANT GABRIEL, C.D. D 03 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
MARTINENC, F.C. A 30 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
CAN BUXERES, F.C. B 23 EUROPA, C.E. C
Jornada 10 12-12-2021
Pª BARC. ANGUERA A 12 CAN BUXERES, F.C. B
SARRIA, C.P. B 53 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SISTRELLS C.F. A 62 CONGRÉS CLUB ESP. A
APA POBLE SEC, CE. A 33 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
HORTA, U.AT. A 20 BUFALA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 12 SANT GABRIEL, C.D. D
EUROPA, C.E. C 21 MARTINENC, F.C. A
Jornada 11 19-12-2021
Pª BARC. ANGUERA A 22 SARRIA, C.P. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 03 SISTRELLS C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 34 APA POBLE SEC, CE. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 22 HORTA, U.AT. A
BUFALA, C.F. A 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 01 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
SANT GABRIEL, C.D. D 13 EUROPA, C.E. C
CAN BUXERES, F.C. B 01 MARTINENC, F.C. A
Jornada 12 09-01-2022
SARRIA, C.P. B 31 CAN BUXERES, F.C. B
SISTRELLS C.F. A 60 Pª BARC. ANGUERA A
APA POBLE SEC, CE. A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
HORTA, U.AT. A 40 CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 53 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
BUFALA, C.F. A 00 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
EUROPA, C.E. C 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
MARTINENC, F.C. A 41 SANT GABRIEL, C.D. D
Jornada 13 16-01-2022
SARRIA, C.P. B 23 SISTRELLS C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 01 APA POBLE SEC, CE. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 32 HORTA, U.AT. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 12 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
BUFALA, C.F. A 23 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 02 MARTINENC, F.C. A
CAN BUXERES, F.C. B 05 SANT GABRIEL, C.D. D
Jornada 14 23-01-2022
CAN BUXERES, F.C. B 42 SISTRELLS C.F. A
APA POBLE SEC, CE. A 21 SARRIA, C.P. B
HORTA, U.AT. A 30 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 40 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 20 CONGRÉS CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. C 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
MARTINENC, F.C. A 43 BUFALA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. D 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Jornada 15 30-01-2022
SISTRELLS C.F. A 31 APA POBLE SEC, CE. A
SARRIA, C.P. B 04 HORTA, U.AT. A
Pª BARC. ANGUERA A 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 25 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
CONGRÉS CLUB ESP. A 14 EUROPA, C.E. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 02 MARTINENC, F.C. A
BUFALA, C.F. A 30 SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 11 CAN BUXERES, F.C. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
BUFALA, C.F. A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 22 SANT GABRIEL, C.D. D
CONGRÉS CLUB ESP. A 33 MARTINENC, F.C. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 12 EUROPA, C.E. C
Pª BARC. ANGUERA A 20 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
SARRIA, C.P. B 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SISTRELLS C.F. A 22 HORTA, U.AT. A
APA POBLE SEC, CE. A 61 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 17 13-02-2022
CAN BUXERES, F.C. B 20 BUFALA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 33 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT GABRIEL, C.D. D 61 CONGRÉS CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
EUROPA, C.E. C 41 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 21 SARRIA, C.P. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 11 SISTRELLS C.F. A
HORTA, U.AT. A 34 APA POBLE SEC, CE. A
Jornada 18 20-02-2022
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 12 BUFALA, C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 32 SANT GABRIEL, C.D. D
Pª BARC. ANGUERA A 33 MARTINENC, F.C. A
SARRIA, C.P. B 03 EUROPA, C.E. C
SISTRELLS C.F. A 40 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
APA POBLE SEC, CE. A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
HORTA, U.AT. A 32 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 19 06-03-2022
CAN BUXERES, F.C. B 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
BUFALA, C.F. A 12 CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 25 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT GABRIEL, C.D. D 13 Pª BARC. ANGUERA A
MARTINENC, F.C. A 22 SARRIA, C.P. B
EUROPA, C.E. C 00 SISTRELLS C.F. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 00 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 22 HORTA, U.AT. A
Jornada 20 13-03-2022
CONGRÉS CLUB ESP. A 61 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 32 BUFALA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SARRIA, C.P. B 11 SANT GABRIEL, C.D. D
SISTRELLS C.F. A 11 MARTINENC, F.C. A
APA POBLE SEC, CE. A 11 EUROPA, C.E. C
HORTA, U.AT. A 20 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 31 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 21 20-03-2022
CAN BUXERES, F.C. B 72 CONGRÉS CLUB ESP. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
BUFALA, C.F. A 02 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 21 SARRIA, C.P. B
SANT GABRIEL, C.D. D 21 SISTRELLS C.F. A
MARTINENC, F.C. A 10 APA POBLE SEC, CE. A
EUROPA, C.E. C 11 HORTA, U.AT. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 22 27-03-2022
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 11 CONGRÉS CLUB ESP. A
Pª BARC. ANGUERA A 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SARRIA, C.P. B 31 BUFALA, C.F. A
SISTRELLS C.F. A 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
APA POBLE SEC, CE. A 53 SANT GABRIEL, C.D. D
HORTA, U.AT. A 12 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 33 EUROPA, C.E. C
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 20 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 23 03-04-2022
CAN BUXERES, F.C. B 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
CONGRÉS CLUB ESP. A 02 Pª BARC. ANGUERA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 10 SARRIA, C.P. B
BUFALA, C.F. A 16 SISTRELLS C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 11 APA POBLE SEC, CE. A
SANT GABRIEL, C.D. D 03 HORTA, U.AT. A
MARTINENC, F.C. A 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
EUROPA, C.E. C 50 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
Jornada 24 10-04-2022
Pª BARC. ANGUERA A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SARRIA, C.P. B 02 CONGRÉS CLUB ESP. A
SISTRELLS C.F. A 50 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
APA POBLE SEC, CE. A 42 BUFALA, C.F. A
HORTA, U.AT. A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 20 SANT GABRIEL, C.D. D
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 22 MARTINENC, F.C. A
EUROPA, C.E. C 41 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 25 24-04-2022
CAN BUXERES, F.C. B 41 Pª BARC. ANGUERA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 13 SARRIA, C.P. B
CONGRÉS CLUB ESP. A 33 SISTRELLS C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 11 APA POBLE SEC, CE. A
BUFALA, C.F. A 23 HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 26 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT GABRIEL, C.D. D 22 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
MARTINENC, F.C. A 11 EUROPA, C.E. C
Jornada 26 01-05-2022
SARRIA, C.P. B 32 Pª BARC. ANGUERA A
SISTRELLS C.F. A 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
APA POBLE SEC, CE. A 72 CONGRÉS CLUB ESP. A
HORTA, U.AT. A 60 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 11 BUFALA, C.F. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
EUROPA, C.E. C 22 SANT GABRIEL, C.D. D
MARTINENC, F.C. A 20 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 27 08-05-2022
CAN BUXERES, F.C. B 31 SARRIA, C.P. B
Pª BARC. ANGUERA A 03 SISTRELLS C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 00 APA POBLE SEC, CE. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 01 HORTA, U.AT. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 22 BUFALA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 03 EUROPA, C.E. C
SANT GABRIEL, C.D. D 32 MARTINENC, F.C. A
Jornada 28 15-05-2022
SISTRELLS C.F. A 52 SARRIA, C.P. B
APA POBLE SEC, CE. A 41 Pª BARC. ANGUERA A
HORTA, U.AT. A 40 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 20 CONGRÉS CLUB ESP. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
EUROPA, C.E. C 81 BUFALA, C.F. A
MARTINENC, F.C. A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SANT GABRIEL, C.D. D 20 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 29 22-05-2022
SISTRELLS C.F. A 50 CAN BUXERES, F.C. B
SARRIA, C.P. B 42 APA POBLE SEC, CE. A
Pª BARC. ANGUERA A 21 HORTA, U.AT. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 14 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
CONGRÉS CLUB ESP. A 42 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 13 EUROPA, C.E. C
BUFALA, C.F. A 34 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 63 SANT GABRIEL, C.D. D
Jornada 30 29-05-2022
APA POBLE SEC, CE. A 22 SISTRELLS C.F. A
HORTA, U.AT. A 42 SARRIA, C.P. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 01 Pª BARC. ANGUERA A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
EUROPA, C.E. C 31 CONGRÉS CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. A 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT GABRIEL, C.D. D 21 BUFALA, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. B 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.