Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet primera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
BESCANO, C.D. A 04 BANYOLES, C.E. A
L'ESCALA, F.C. A 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
LA JONQUERA, U.E. A
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 12 PERALADA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 01 BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 61 BANYOLES CLUB AT. A
ROSES, A.E. A 40 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PORQUERES, U.E. A 00 ESPLAIS, C.F. A
Jornada 2 10-10-2021
BANYOLES, C.E. A 51 PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 40 BESCANO, C.D. A
LA JONQUERA, U.E. A 21 L'ESCALA, F.C. A
PERALADA, C.F. A
R
Descansa
BISBALENC, AT. A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BANYOLES CLUB AT. A 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 15 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ESPLAIS, C.F. A 13 ROSES, A.E. A
Jornada 3 17-10-2021
BANYOLES, C.E. A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
BESCANO, C.D. A 02 LA JONQUERA, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A 27 PERALADA, C.F. A
Descansa
R
BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 34 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 23 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 31 ESPLAIS, C.F. A
PORQUERES, U.E. A 20 ROSES, A.E. A
Jornada 4 24-10-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 31 PORQUERES, U.E. A
LA JONQUERA, U.E. A 13 BANYOLES, C.E. A
PERALADA, C.F. A 60 BESCANO, C.D. A
BISBALENC, AT. A 51 L'ESCALA, F.C. A
BANYOLES CLUB AT. A
R
Descansa
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESPLAIS, C.F. A 62 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ROSES, A.E. A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 5 31-10-2021
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 44 LA JONQUERA, U.E. A
BANYOLES, C.E. A 31 PERALADA, C.F. A
BESCANO, C.D. A 12 BISBALENC, AT. A
L'ESCALA, F.C. A 12 BANYOLES CLUB AT. A
Descansa
R
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 23 ESPLAIS, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 14 ROSES, A.E. A
PORQUERES, U.E. A 14 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 6 07-11-2021
LA JONQUERA, U.E. A 63 PORQUERES, U.E. A
PERALADA, C.F. A 34 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
BISBALENC, AT. A 01 BANYOLES, C.E. A
BESCANO, C.D. A 11 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 12 L'ESCALA, F.C. A
ESPLAIS, C.F. A
R
Descansa
ROSES, A.E. A 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 7 14-11-2021
LA JONQUERA, U.E. A 04 PERALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 11 BISBALENC, AT. A
BANYOLES, C.E. A 21 BANYOLES CLUB AT. A
BESCANO, C.D. A 08 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
L'ESCALA, F.C. A 65 ESPLAIS, C.F. A
Descansa
R
ROSES, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
PORQUERES, U.E. A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 8 21-11-2021
PERALADA, C.F. A 40 PORQUERES, U.E. A
BISBALENC, AT. A 11 LA JONQUERA, U.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 06 BANYOLES, C.E. A
ESPLAIS, C.F. A 52 BESCANO, C.D. A
ROSES, A.E. A 20 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 9 28-11-2021
PERALADA, C.F. A 20 BISBALENC, AT. A
LA JONQUERA, U.E. A 33 BANYOLES CLUB AT. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 11 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BANYOLES, C.E. A 20 ESPLAIS, C.F. A
BESCANO, C.D. A 01 ROSES, A.E. A
L'ESCALA, F.C. A 05 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PORQUERES, U.E. A 15 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 10 12-12-2021
BISBALENC, AT. A 81 PORQUERES, U.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 01 PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 42 LA JONQUERA, U.E. A
ESPLAIS, C.F. A 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ROSES, A.E. A 06 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 80 BESCANO, C.D. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 21 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
R
Descansa
Jornada 11 19-12-2021
BISBALENC, AT. A 20 BANYOLES CLUB AT. A
PERALADA, C.F. A 81 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
LA JONQUERA, U.E. A 12 ESPLAIS, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 33 ROSES, A.E. A
BANYOLES, C.E. A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BESCANO, C.D. A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
L'ESCALA, F.C. A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
PORQUERES, U.E. A
R
Descansa
Jornada 12 09-01-2022
BANYOLES CLUB AT. A 30 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 12 BISBALENC, AT. A
ESPLAIS, C.F. A 15 PERALADA, C.F. A
ROSES, A.E. A 63 LA JONQUERA, U.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 75 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 03 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 10 BESCANO, C.D. A
Descansa
R
L'ESCALA, F.C. A
Jornada 13 16-01-2022
BANYOLES CLUB AT. A 22 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BISBALENC, AT. A 51 ESPLAIS, C.F. A
PERALADA, C.F. A 41 ROSES, A.E. A
LA JONQUERA, U.E. A 25 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES, C.E. A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BESCANO, C.D. A
R
Descansa
PORQUERES, U.E. A 40 L'ESCALA, F.C. A
Jornada 14 23-01-2022
PORQUERES, U.E. A 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESPLAIS, C.F. A 00 BANYOLES CLUB AT. A
ROSES, A.E. A 02 BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 21 PERALADA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 14 LA JONQUERA, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 44 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
Descansa
R
BANYOLES, C.E. A
L'ESCALA, F.C. A 24 BESCANO, C.D. A
Jornada 15 30-01-2022
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 32 ESPLAIS, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A 33 ROSES, A.E. A
BISBALENC, AT. A 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
PERALADA, C.F. A 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
LA JONQUERA, U.E. A 04 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
R
Descansa
BANYOLES, C.E. A 40 L'ESCALA, F.C. A
BESCANO, C.D. A 01 PORQUERES, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
BANYOLES, C.E. A 41 BESCANO, C.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 61 L'ESCALA, F.C. A
Descansa
R
LA JONQUERA, U.E. A
PERALADA, C.F. A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BISBALENC, AT. A 51 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES CLUB AT. A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 21 ROSES, A.E. A
ESPLAIS, C.F. A 21 PORQUERES, U.E. A
Jornada 17 13-02-2022
PORQUERES, U.E. A 04 BANYOLES, C.E. A
BESCANO, C.D. A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
L'ESCALA, F.C. A 02 LA JONQUERA, U.E. A
Descansa
R
PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 22 BISBALENC, AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 03 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 10 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ROSES, A.E. A 00 ESPLAIS, C.F. A
Jornada 18 20-02-2022
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 22 BANYOLES, C.E. A
LA JONQUERA, U.E. A 21 BESCANO, C.D. A
PERALADA, C.F. A 20 L'ESCALA, F.C. A
BISBALENC, AT. A
R
Descansa
BANYOLES CLUB AT. A 01 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 61 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESPLAIS, C.F. A 03 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ROSES, A.E. A 21 PORQUERES, U.E. A
Jornada 19 06-03-2022
PORQUERES, U.E. A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
BANYOLES, C.E. A 50 LA JONQUERA, U.E. A
BESCANO, C.D. A 04 PERALADA, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A 02 BISBALENC, AT. A
Descansa
R
BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 12 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 04 ESPLAIS, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 51 ROSES, A.E. A
Jornada 20 13-03-2022
LA JONQUERA, U.E. A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
PERALADA, C.F. A 20 BANYOLES, C.E. A
BISBALENC, AT. A 30 BESCANO, C.D. A
BANYOLES CLUB AT. A 21 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
R
Descansa
ESPLAIS, C.F. A 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ROSES, A.E. A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 100 PORQUERES, U.E. A
Jornada 21 20-03-2022
PORQUERES, U.E. A 14 LA JONQUERA, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 10 PERALADA, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 31 BISBALENC, AT. A
BANYOLES CLUB AT. A 20 BESCANO, C.D. A
L'ESCALA, F.C. A 10 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Descansa
R
ESPLAIS, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 31 ROSES, A.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 03 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 22 27-03-2022
PERALADA, C.F. A 31 LA JONQUERA, U.E. A
BISBALENC, AT. A 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
BANYOLES CLUB AT. A 03 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 60 BESCANO, C.D. A
ESPLAIS, C.F. A 51 L'ESCALA, F.C. A
ROSES, A.E. A
R
Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 11 PORQUERES, U.E. A
Jornada 23 03-04-2022
PORQUERES, U.E. A 12 PERALADA, C.F. A
LA JONQUERA, U.E. A 12 BISBALENC, AT. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 01 BANYOLES CLUB AT. A
BANYOLES, C.E. A 12 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BESCANO, C.D. A 03 ESPLAIS, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A 22 ROSES, A.E. A
Descansa
R
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 24 10-04-2022
BISBALENC, AT. A 30 PERALADA, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A 13 LA JONQUERA, U.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESPLAIS, C.F. A 02 BANYOLES, C.E. A
ROSES, A.E. A 00 BESCANO, C.D. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 30 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 40 PORQUERES, U.E. A
Jornada 25 24-04-2022
PORQUERES, U.E. A 03 BISBALENC, AT. A
PERALADA, C.F. A 33 BANYOLES CLUB AT. A
LA JONQUERA, U.E. A 24 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 01 ESPLAIS, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 40 ROSES, A.E. A
BESCANO, C.D. A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
L'ESCALA, F.C. A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 26 01-05-2022
BANYOLES CLUB AT. A 32 BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 20 PERALADA, C.F. A
ESPLAIS, C.F. A 30 LA JONQUERA, U.E. A
ROSES, A.E. A 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 11 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 02 BESCANO, C.D. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 43 L'ESCALA, F.C. A
Descansa
R
PORQUERES, U.E. A
Jornada 27 08-05-2022
PORQUERES, U.E. A 01 BANYOLES CLUB AT. A
BISBALENC, AT. A 00 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PERALADA, C.F. A 62 ESPLAIS, C.F. A
LA JONQUERA, U.E. A 71 ROSES, A.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BANYOLES, C.E. A 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BESCANO, C.D. A 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
L'ESCALA, F.C. A
R
Descansa
Jornada 28 15-05-2022
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 21 BANYOLES CLUB AT. A
ESPLAIS, C.F. A 43 BISBALENC, AT. A
ROSES, A.E. A 22 PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 42 LA JONQUERA, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 12 BANYOLES, C.E. A
Descansa
R
BESCANO, C.D. A
L'ESCALA, F.C. A 20 PORQUERES, U.E. A
Jornada 29 22-05-2022
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 20 PORQUERES, U.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 30 ESPLAIS, C.F. A
BISBALENC, AT. A 82 ROSES, A.E. A
PERALADA, C.F. A 51 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
LA JONQUERA, U.E. A 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 71 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BANYOLES, C.E. A
R
Descansa
BESCANO, C.D. A 15 L'ESCALA, F.C. A
Jornada 30 29-05-2022
ESPLAIS, C.F. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ROSES, A.E. A - BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - BISBALENC, AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 51 LA JONQUERA, U.E. A
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
L'ESCALA, F.C. A - BANYOLES, C.E. A
PORQUERES, U.E. A - BESCANO, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.