Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet primera divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-10-2021
RAPITENCA, U.E. B - Descansa
SANTA BARBARA, C.F. A 30 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 70 JESUS Y MARIA, U.D. A
ALDEANA, U.E. A 40 JESUS CATALONIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 90 LA SENIA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 07 ULLDECONA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 60 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
Jornada 2 17-10-2021
Descansa - EBRE ESCOLA ESP.,CF A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 115 RAPITENCA, U.E. B
JESUS Y MARIA, U.D. A 13 SANTA BARBARA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 212 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
LA SENIA, C.F. A 13 ALDEANA, U.E. A
ULLDECONA, C.F. A 14 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 32 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 3 24-10-2021
Descansa - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
RAPITENCA, U.E. B 81 JESUS Y MARIA, U.D. A
SANTA BARBARA, C.F. A 20 JESUS CATALONIA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 50 LA SENIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 30 ULLDECONA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 60 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 130 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 4 31-10-2021
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 09 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
JESUS Y MARIA, U.D. A - Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 13 RAPITENCA, U.E. B
LA SENIA, C.F. A 21 SANTA BARBARA, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A 24 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 03 ALDEANA, U.E. A
AMPOSTA, C.F. A 010 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Jornada 5 07-11-2021
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 10 JESUS Y MARIA, U.D. A
Descansa - JESUS CATALONIA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 010 RAPITENCA, U.E. B
SANTA BARBARA, C.F. A 03 ULLDECONA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 50 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
ALDEANA, U.E. A 90 AMPOSTA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 33 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Jornada 6 14-11-2021
JESUS Y MARIA, U.D. A 03 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
JESUS CATALONIA, C.F. A 51 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
LA SENIA, C.F. A - Descansa
ULLDECONA, C.F. A 13 RAPITENCA, U.E. B
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 31 SANTA BARBARA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 08 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 32 ALDEANA, U.E. A
Jornada 7 21-11-2021
JESUS Y MARIA, U.D. A 35 JESUS CATALONIA, C.F. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 43 LA SENIA, C.F. A
Descansa - ULLDECONA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 90 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
SANTA BARBARA, C.F. A 20 AMPOSTA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 16 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 32 ALDEANA, U.E. A
Jornada 8 28-11-2021
JESUS CATALONIA, C.F. A 06 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
LA SENIA, C.F. A 52 JESUS Y MARIA, U.D. A
ULLDECONA, C.F. A 90 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A - Descansa
AMPOSTA, C.F. A 08 RAPITENCA, U.E. B
SANTA BARBARA, C.F. A 08 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 20 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 9 12-12-2021
JESUS CATALONIA, C.F. A 26 LA SENIA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 12 ULLDECONA, C.F. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 27 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
Descansa - AMPOSTA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 21 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A 04 ALDEANA, U.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 10 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 10 19-12-2021
LA SENIA, C.F. A 35 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
JESUS CATALONIA, C.F. A 16 ULLDECONA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 14 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
AMPOSTA, C.F. A 43 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A - Descansa
ALDEANA, U.E. A 05 RAPITENCA, U.E. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 32 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 11 09-01-2022
LA SENIA, C.F. A 25 ULLDECONA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 01 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
JESUS Y MARIA, U.D. A 31 AMPOSTA, C.F. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 110 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Descansa - ALDEANA, U.E. A
RAPITENCA, U.E. B 62 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 60 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 12 16-01-2022
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 20 ULLDECONA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 43 LA SENIA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 12 JESUS CATALONIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 90 JESUS Y MARIA, U.D. A
ALDEANA, U.E. A 91 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A - Descansa
SANTA BARBARA, C.F. A 07 RAPITENCA, U.E. B
Jornada 13 23-01-2022
ULLDECONA, C.F. A 31 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
LA SENIA, C.F. A 71 AMPOSTA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 24 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 110 ALDEANA, U.E. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 15 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa - SANTA BARBARA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 40 EBRE ESCOLA ESP.,CF A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 30-01-2022
Descansa - RAPITENCA, U.E. B
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 24 SANTA BARBARA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 16 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 05 ALDEANA, U.E. A
LA SENIA, C.F. A 17 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A 41 AMPOSTA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 05 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 15 06-02-2022
EBRE ESCOLA ESP.,CF A - Descansa
RAPITENCA, U.E. B 110 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
SANTA BARBARA, C.F. A 72 JESUS Y MARIA, U.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 32 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 61 LA SENIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 40 ULLDECONA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 32 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
Jornada 16 13-02-2022
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A - Descansa
JESUS Y MARIA, U.D. A 210 RAPITENCA, U.E. B
JESUS CATALONIA, C.F. A 32 SANTA BARBARA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 11 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ULLDECONA, C.F. A 12 ALDEANA, U.E. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 13 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 04 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 17 20-02-2022
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 120 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
Descansa - JESUS Y MARIA, U.D. A
RAPITENCA, U.E. B 100 JESUS CATALONIA, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A 01 LA SENIA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 03 ULLDECONA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 70 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 110 AMPOSTA, C.F. A
Jornada 18 06-03-2022
JESUS Y MARIA, U.D. A 21 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
JESUS CATALONIA, C.F. A - Descansa
RAPITENCA, U.E. B 101 LA SENIA, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A 41 SANTA BARBARA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 16 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
AMPOSTA, C.F. A 05 ALDEANA, U.E. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 19 13-03-2022
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 80 JESUS Y MARIA, U.D. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 32 JESUS CATALONIA, C.F. A
Descansa - LA SENIA, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 50 ULLDECONA, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A 42 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 21 AMPOSTA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 01 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
Jornada 20 20-03-2022
JESUS CATALONIA, C.F. A 31 JESUS Y MARIA, U.D. A
LA SENIA, C.F. A 80 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
ULLDECONA, C.F. A - Descansa
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 09 RAPITENCA, U.E. B
AMPOSTA, C.F. A 33 SANTA BARBARA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALDEANA, U.E. A 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 21 27-03-2022
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 100 JESUS CATALONIA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 34 LA SENIA, C.F. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 17 ULLDECONA, C.F. A
Descansa - ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
RAPITENCA, U.E. B 100 AMPOSTA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 80 SANTA BARBARA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 12 ALDEANA, U.E. A
Jornada 22 03-04-2022
LA SENIA, C.F. A 20 JESUS CATALONIA, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A 31 JESUS Y MARIA, U.D. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 30 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
AMPOSTA, C.F. A - Descansa
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 02 RAPITENCA, U.E. B
ALDEANA, U.E. A 40 SANTA BARBARA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 03 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 23 10-04-2022
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 50 LA SENIA, C.F. A
ULLDECONA, C.F. A 11 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 22 JESUS Y MARIA, U.D. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 10 AMPOSTA, C.F. A
Descansa - TERRES DE L'EBRE, C.F. A
RAPITENCA, U.E. B 52 ALDEANA, U.E. A
SANTA BARBARA, C.F. A 35 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 24 24-04-2022
ULLDECONA, C.F. A 10 LA SENIA, C.F. A
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 13 JESUS CATALONIA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 73 JESUS Y MARIA, U.D. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 61 ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
ALDEANA, U.E. A - Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 09 RAPITENCA, U.E. B
SANTA BARBARA, C.F. A 11 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 25 01-05-2022
ULLDECONA, C.F. A 13 EBRE ESCOLA ESP.,CF A
LA SENIA, C.F. A 31 ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A
JESUS CATALONIA, C.F. A 52 AMPOSTA, C.F. A
JESUS Y MARIA, U.D. A 17 TERRES DE L'EBRE, C.F. A
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A 07 ALDEANA, U.E. A
Descansa - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
RAPITENCA, U.E. B 31 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 26 08-05-2022
ALCANAR 2015 ESCOLA FUTBOL A 26 ULLDECONA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A 13 LA SENIA, C.F. A
TERRES DE L'EBRE, C.F. A 11 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 80 JESUS Y MARIA, U.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A - ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E A
SANTA BARBARA, C.F. A - Descansa
EBRE ESCOLA ESP.,CF A 03 RAPITENCA, U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.