Competició | TEMPORADA 2021-2022

cadet primera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-10-2021
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 03 CAN VIDALET, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 20 MARTINENC, F.C. C
ESCOLA F. GAVA, C. D 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
VILANOVA GELTRU C.F. B 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
SANT ILDEFONS, U.E. A 03 PRAT, A.E. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 20 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 24 VILADECANS U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 10 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Jornada 2 10-10-2021
CAN VIDALET, C.F. A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
MARTINENC, F.C. C 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 04 CASTELLDEFELS, U.E. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 31 ESCOLA F. GAVA, C. D
PRAT, A.E. A 40 VILANOVA GELTRU C.F. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 22 SANT ILDEFONS, U.E. A
VILADECANS U.D. A 06 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 3 17-10-2021
CAN VIDALET, C.F. A 51 MARTINENC, F.C. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
CASTELLDEFELS, U.E. B 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
ESCOLA F. GAVA, C. D 13 PRAT, A.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 11 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 03 VILADECANS U.D. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 62 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 10 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 4 24-10-2021
MARTINENC, F.C. C 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 12 CAN VIDALET, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 60 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
PRAT, A.E. A 00 CASTELLDEFELS, U.E. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 02 ESCOLA F. GAVA, C. D
VILADECANS U.D. A 20 VILANOVA GELTRU C.F. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 11 SANT ILDEFONS, U.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 16 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
Jornada 5 31-10-2021
MARTINENC, F.C. C 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
CAN VIDALET, C.F. A 60 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 05 PRAT, A.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 30 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 22 VILADECANS U.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 14 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 40 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 13 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
Jornada 6 07-11-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 22 MARTINENC, F.C. C
PRAT, A.E. A 14 CAN VIDALET, C.F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 10 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
VILADECANS U.D. A 07 CASTELLDEFELS, U.E. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 12 ESCOLA F. GAVA, C. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 21 VILANOVA GELTRU C.F. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 70 SANT ILDEFONS, U.E. A
Jornada 7 14-11-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
MARTINENC, F.C. C 02 PRAT, A.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 122 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 02 VILADECANS U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 52 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 35 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 20 SANT ILDEFONS, U.E. A
Jornada 8 21-11-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 50 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
PRAT, A.E. A 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 23 MARTINENC, F.C. C
VILADECANS U.D. A 03 CAN VIDALET, C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 07 CASTELLDEFELS, U.E. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 20 ESCOLA F. GAVA, C. D
SANT ILDEFONS, U.E. A 31 VILANOVA GELTRU C.F. B
Jornada 9 28-11-2021
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 02 PRAT, A.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 130 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
MARTINENC, F.C. C 41 VILADECANS U.D. A
CAN VIDALET, C.F. A 90 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 10 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 10 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
ESCOLA F. GAVA, C. D 21 SANT ILDEFONS, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 22 VILANOVA GELTRU C.F. B
Jornada 10 12-12-2021
PRAT, A.E. A 41 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 06 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
VILADECANS U.D. A 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 23 MARTINENC, F.C. C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 09 CAN VIDALET, C.F. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 50 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 14 CASTELLDEFELS, U.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. B 22 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 11 19-12-2021
PRAT, A.E. A 50 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 60 VILADECANS U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 31 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARTINENC, F.C. C 31 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A 31 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 12 SANT ILDEFONS, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 52 VILANOVA GELTRU C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 11 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 12 09-01-2022
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 36 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
VILADECANS U.D. A 11 PRAT, A.E. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 22 MARTINENC, F.C. C
SANT ILDEFONS, U.E. A 35 CAN VIDALET, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 41 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 12 CASTELLDEFELS, U.E. B
Jornada 13 16-01-2022
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 23 VILADECANS U.D. A
PRAT, A.E. A 20 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 100 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 12 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
MARTINENC, F.C. C 60 SANT ILDEFONS, U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 32 VILANOVA GELTRU C.F. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 05 ESCOLA F. GAVA, C. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 11 CASTELLDEFELS, U.E. B
Jornada 14 23-01-2022
VILADECANS U.D. A 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 12 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 15 PRAT, A.E. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
SANT ILDEFONS, U.E. A 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
VILANOVA GELTRU C.F. B 00 MARTINENC, F.C. C
ESCOLA F. GAVA, C. D 06 CAN VIDALET, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 70 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 15 30-01-2022
VILADECANS U.D. A 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 20 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
PRAT, A.E. A 22 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 21 SANT ILDEFONS, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 50 VILANOVA GELTRU C.F. B
MARTINENC, F.C. C 20 ESCOLA F. GAVA, C. D
CAN VIDALET, C.F. A 00 CASTELLDEFELS, U.E. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 06-02-2022
CAN VIDALET, C.F. A 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MARTINENC, F.C. C 14 CASTELLDEFELS, U.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 30 ESCOLA F. GAVA, C. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 30 VILANOVA GELTRU C.F. B
PRAT, A.E. A 11 SANT ILDEFONS, U.E. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 22 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
VILADECANS U.D. A 40 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 17 13-02-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 12 CAN VIDALET, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 00 MARTINENC, F.C. C
CASTELLDEFELS, U.E. B 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESCOLA F. GAVA, C. D 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
VILANOVA GELTRU C.F. B 03 PRAT, A.E. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 20 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 81 VILADECANS U.D. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 02 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Jornada 18 20-02-2022
MARTINENC, F.C. C 02 CAN VIDALET, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 11 CASTELLDEFELS, U.E. B
PRAT, A.E. A 30 ESCOLA F. GAVA, C. D
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 24 VILANOVA GELTRU C.F. B
VILADECANS U.D. A 14 SANT ILDEFONS, U.E. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 12 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 14 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 19 06-03-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 22 MARTINENC, F.C. C
CAN VIDALET, C.F. A 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
CASTELLDEFELS, U.E. B 01 PRAT, A.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 31 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 31 VILADECANS U.D. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 71 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 20 13-03-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 20 MARTINENC, F.C. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 22 CAN VIDALET, C.F. A
PRAT, A.E. A 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 23 CASTELLDEFELS, U.E. B
VILADECANS U.D. A 12 ESCOLA F. GAVA, C. D
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 VILANOVA GELTRU C.F. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 13 SANT ILDEFONS, U.E. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 21 20-03-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
MARTINENC, F.C. C 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
CAN VIDALET, C.F. A 11 PRAT, A.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 20 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 40 VILADECANS U.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 10 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 23 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
Jornada 22 27-03-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
PRAT, A.E. A 10 MARTINENC, F.C. C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 22 CAN VIDALET, C.F. A
VILADECANS U.D. A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 03 CASTELLDEFELS, U.E. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 26 ESCOLA F. GAVA, C. D
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 00 VILANOVA GELTRU C.F. B
SANT ILDEFONS, U.E. A 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 23 03-04-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 00 PRAT, A.E. A
MARTINENC, F.C. C 01 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
CAN VIDALET, C.F. A 30 VILADECANS U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 22 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 120 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 05 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
VILANOVA GELTRU C.F. B 22 SANT ILDEFONS, U.E. A
Jornada 24 10-04-2022
PRAT, A.E. A 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
VILADECANS U.D. A 12 MARTINENC, F.C. C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 01 CAN VIDALET, C.F. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 20 CASTELLDEFELS, U.E. B
SANT ILDEFONS, U.E. A 04 ESCOLA F. GAVA, C. D
VILANOVA GELTRU C.F. B 04 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 25 24-04-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 03 PRAT, A.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 82 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 20 VILADECANS U.D. A
MARTINENC, F.C. C 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A 130 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 14 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
CASTELLDEFELS, U.E. B 21 SANT ILDEFONS, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 10 VILANOVA GELTRU C.F. B
Jornada 26 01-05-2022
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 011 PRAT, A.E. A
VILADECANS U.D. A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 13 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 11 CAN VIDALET, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 14 CASTELLDEFELS, U.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. D 30 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 27 08-05-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 21 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
PRAT, A.E. A 10 VILADECANS U.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 60 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 120 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
MARTINENC, F.C. C 11 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
CAN VIDALET, C.F. A 81 SANT ILDEFONS, U.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 02 VILANOVA GELTRU C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. B 21 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 28 15-05-2022
VILADECANS U.D. A 10 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 06 PRAT, A.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 07 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 07 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT ILDEFONS, U.E. A 52 MARTINENC, F.C. C
VILANOVA GELTRU C.F. B 22 CAN VIDALET, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 29 22-05-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 01 VILADECANS U.D. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 24 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
PRAT, A.E. A 70 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C 41 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 51 SANT ILDEFONS, U.E. A
MARTINENC, F.C. C 73 VILANOVA GELTRU C.F. B
CAN VIDALET, C.F. A 10 ESCOLA F. GAVA, C. D
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 06 CASTELLDEFELS, U.E. B
Jornada 30 29-05-2022
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 43 VILADECANS U.D. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 37 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET C 04 PRAT, A.E. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 25 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS C
VILANOVA GELTRU C.F. B 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESCOLA F. GAVA, C. D 50 MARTINENC, F.C. C
CASTELLDEFELS, U.E. B 11 CAN VIDALET, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.