Competició | TEMPORADA 2020-2021

tercera catalana | grup 15

Competició | TEMPORADA 2020-2021

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2020
PARDINYES C.F. B 12 ARBECA, C.F. A
VILANOVENCA,U.E A 11 BUTSENIT, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A 41 IVARS D'URGELL, C.E A
PONTS C.F. A 32 LA FULIOLA, C.E. A
SOLSONA, C.F B 10 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 30 TORA, C.F. A
GOLMES A.E. A 52 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
BELLCAIRENC, C.F. A 02 OLIANA,C.D. A
ANDORRA, F.C. B 32 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Jornada 2 11-10-2020
ARBECA, C.F. A 05 ANDORRA, F.C. B
BUTSENIT, C.F. A 32 PARDINYES C.F. B
IVARS D'URGELL, C.E A 23 VILANOVENCA,U.E A
LA FULIOLA, C.E. A 00 TORNABOUS, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 21 PONTS C.F. A
TORA, C.F. A 11 SOLSONA, C.F B
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 23 LA SEU D'URGELL, F.C. A
OLIANA,C.D. A 21 GOLMES A.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 22 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 3 04-04-2021
ARBECA, C.F. A 10 BUTSENIT, C.F. A
PARDINYES C.F. B 81 IVARS D'URGELL, C.E A
VILANOVENCA,U.E A 33 LA FULIOLA, C.E. A
TORNABOUS, C.F. A 10 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
PONTS C.F. A 11 TORA, C.F. A
SOLSONA, C.F B 51 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 21 OLIANA,C.D. A
GOLMES A.E. A 04 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ANDORRA, F.C. B 30 BELLCAIRENC, C.F. A
Jornada 4 30-05-2021
BUTSENIT, C.F. A 13 ANDORRA, F.C. B
IVARS D'URGELL, C.E A 03 ARBECA, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 10 PARDINYES C.F. B
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 20 VILANOVENCA,U.E A
TORA, C.F. A 11 TORNABOUS, C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 02 PONTS C.F. A
OLIANA,C.D. A 40 SOLSONA, C.F B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 03 LA SEU D'URGELL, F.C. A
BELLCAIRENC, C.F. A 12 GOLMES A.E. A
Jornada 5 06-06-2021
BUTSENIT, C.F. A 41 IVARS D'URGELL, C.E A
ARBECA, C.F. A 21 LA FULIOLA, C.E. A
PARDINYES C.F. B 51 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
VILANOVENCA,U.E A 63 TORA, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A 64 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
PONTS C.F. A 25 OLIANA,C.D. A
SOLSONA, C.F B 44 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 51 BELLCAIRENC, C.F. A
ANDORRA, F.C. B 11 GOLMES A.E. A
Jornada 6 13-06-2021
IVARS D'URGELL, C.E A 22 ANDORRA, F.C. B
LA FULIOLA, C.E. A 11 BUTSENIT, C.F. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 24 ARBECA, C.F. A
TORA, C.F. A 10 PARDINYES C.F. B
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 16 VILANOVENCA,U.E A
OLIANA,C.D. A 20 TORNABOUS, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 31 PONTS C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 31 SOLSONA, C.F B
GOLMES A.E. A 00 LA SEU D'URGELL, F.C. A
Jornada 7 20-06-2021
IVARS D'URGELL, C.E A 20 LA FULIOLA, C.E. A
BUTSENIT, C.F. A 20 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
ARBECA, C.F. A - TORA, C.F. A
PARDINYES C.F. B 60 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
VILANOVENCA,U.E A 00 OLIANA,C.D. A
TORNABOUS, C.F. A 12 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
PONTS C.F. A 21 BELLCAIRENC, C.F. A
SOLSONA, C.F B 32 GOLMES A.E. A
ANDORRA, F.C. B 30 LA SEU D'URGELL, F.C. A
Jornada 8 27-06-2021
LA FULIOLA, C.E. A 12 ANDORRA, F.C. B
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 23 IVARS D'URGELL, C.E A
TORA, C.F. A 31 BUTSENIT, C.F. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 03 ARBECA, C.F. A
OLIANA,C.D. A 12 PARDINYES C.F. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 12 VILANOVENCA,U.E A
BELLCAIRENC, C.F. A 11 TORNABOUS, C.F. A
GOLMES A.E. A 40 PONTS C.F. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 30 SOLSONA, C.F B

SEGONA VOLTA

Jornada 9 21-03-2021
LA FULIOLA, C.E. A 40 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
IVARS D'URGELL, C.E A 00 TORA, C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 11 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
ARBECA, C.F. A 33 OLIANA,C.D. A
PARDINYES C.F. B 31 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
VILANOVENCA,U.E A 00 BELLCAIRENC, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A 22 GOLMES A.E. A
PONTS C.F. A 33 LA SEU D'URGELL, F.C. A
ANDORRA, F.C. B 41 SOLSONA, C.F B
Jornada 10 28-03-2021
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 11 ANDORRA, F.C. B
TORA, C.F. A 01 LA FULIOLA, C.E. A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 60 IVARS D'URGELL, C.E A
OLIANA,C.D. A 13 BUTSENIT, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 20 ARBECA, C.F. A
BELLCAIRENC, C.F. A 04 PARDINYES C.F. B
GOLMES A.E. A 21 VILANOVENCA,U.E A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 50 TORNABOUS, C.F. A
SOLSONA, C.F B 33 PONTS C.F. A
Jornada 11 11-04-2021
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 32 TORA, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 11 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
IVARS D'URGELL, C.E A 12 OLIANA,C.D. A
BUTSENIT, C.F. A 05 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ARBECA, C.F. A 03 BELLCAIRENC, C.F. A
PARDINYES C.F. B 11 GOLMES A.E. A
VILANOVENCA,U.E A 21 LA SEU D'URGELL, F.C. A
TORNABOUS, C.F. A 20 SOLSONA, C.F B
ANDORRA, F.C. B 30 PONTS C.F. A
Jornada 12 18-04-2021
TORA, C.F. A 11 ANDORRA, F.C. B
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 22 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
OLIANA,C.D. A 40 LA FULIOLA, C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 43 IVARS D'URGELL, C.E A
BELLCAIRENC, C.F. A 31 BUTSENIT, C.F. A
GOLMES A.E. A 42 ARBECA, C.F. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 10 PARDINYES C.F. B
SOLSONA, C.F B 30 VILANOVENCA,U.E A
PONTS C.F. A 41 TORNABOUS, C.F. A
Jornada 13 25-04-2021
TORA, C.F. A 32 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 33 OLIANA,C.D. A
LA FULIOLA, C.E. A 46 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
IVARS D'URGELL, C.E A 12 BELLCAIRENC, C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 05 GOLMES A.E. A
ARBECA, C.F. A 13 LA SEU D'URGELL, F.C. A
PARDINYES C.F. B 01 SOLSONA, C.F B
VILANOVENCA,U.E A 11 PONTS C.F. A
ANDORRA, F.C. B 01 TORNABOUS, C.F. A
Jornada 14 02-05-2021
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 11 ANDORRA, F.C. B
OLIANA,C.D. A 22 TORA, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 43 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
BELLCAIRENC, C.F. A 32 LA FULIOLA, C.E. A
GOLMES A.E. A 42 IVARS D'URGELL, C.E A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 30 BUTSENIT, C.F. A
SOLSONA, C.F B 00 ARBECA, C.F. A
PONTS C.F. A 02 PARDINYES C.F. B
TORNABOUS, C.F. A 21 VILANOVENCA,U.E A
Jornada 15 09-05-2021
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 24 OLIANA,C.D. A
TORA, C.F. A 10 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 11 BELLCAIRENC, C.F. A
LA FULIOLA, C.E. A 15 GOLMES A.E. A
IVARS D'URGELL, C.E A 13 LA SEU D'URGELL, F.C. A
BUTSENIT, C.F. A 11 SOLSONA, C.F B
ARBECA, C.F. A 10 PONTS C.F. A
PARDINYES C.F. B 11 TORNABOUS, C.F. A
ANDORRA, F.C. B 51 VILANOVENCA,U.E A
Jornada 16 16-05-2021
ANDORRA, F.C. B 40 OLIANA,C.D. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 31 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
BELLCAIRENC, C.F. A 01 TORA, C.F. A
GOLMES A.E. A 43 VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
LA SEU D'URGELL, F.C. A 31 LA FULIOLA, C.E. A
SOLSONA, C.F B 44 IVARS D'URGELL, C.E A
PONTS C.F. A 23 BUTSENIT, C.F. A
TORNABOUS, C.F. A 11 ARBECA, C.F. A
VILANOVENCA,U.E A 12 PARDINYES C.F. B
Jornada 17 23-05-2021
OLIANA,C.D. A 03 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 21 BELLCAIRENC, C.F. A
TORA, C.F. A 10 GOLMES A.E. A
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A 12 LA SEU D'URGELL, F.C. A
LA FULIOLA, C.E. A 34 SOLSONA, C.F B
IVARS D'URGELL, C.E A 13 PONTS C.F. A
BUTSENIT, C.F. A 21 TORNABOUS, C.F. A
ARBECA, C.F. A 11 VILANOVENCA,U.E A
PARDINYES C.F. B 31 ANDORRA, F.C. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.